Życie w stylu chalet: tajemnice wygody i korzyści alpejskiego 5 – nwhistorycourse.org

The BlogMieszka w przytulnym stylu chalet będzie uzupełnieniem każdego pomieszczeniaMieszka w przytulnym stylu chalet uzupełni każdą domek pomescheniyaStil jest jednym z najbardziej komfortowy i stylowy. Konstrukcja ta jest wykorzystywana w wygodnych domach i hotelach w Austrii i Szwajcarii, stopniowo podbił serca ludzi, którzy tam, chcieliśmy mieć ten rodzaj atmosfery w domu. Kto nie chce mieszkać w domu, w którym wspaniałe przytulny płonący ogień w kominku? Chalet styl stworzony właśnie dla spokoju i komfortu, które panują w domach Austrii i Szwajcarii, zamieszkał w naszym domu.


Wnętrze salonu, górskim stylu: jak stworzyć atmosferę

Początkowo górski styl został stworzony, aby chronić ludzi przed złymi warunkami pogodowymi. Korzystnie, ten projekt jest używany w pobliżu Alp, gdzie pogoda jest ostry i dość często. Wszelkie pokój urządzony w tym stylu, jest to wygodne i praktyczne domyślna. W tym samym czasie, w chacie w stylu oddycha romans, ale materiały i kolory użyte tutaj nie są szczególnie romantyczne.

Życie w stylu chalet ma wiele zalet:

 • Korzystanie miękkie meble wieku nadaje wnętrzu przytulności i romansu.
 • Dekorowanie ścian i sufit wygląda prosto, ale drogie.
 • Styl chalet zobowiązuje się zainstalować kominek, a dodatkowe źródło ciepła.
 • Projekt Chalet zwłaszcza miłośnicy starożytności: bardziej zabytkowe wyposażenie, tym lepiej.

We wnętrzu salonu jest tylko naturalne materiały wykorzystywane są w stylu góralskim, co jest korzystne dla ogólnej atmosfery i zdrowia ludzkiegoWe wnętrzu salonu jest tylko naturalne materiały wykorzystywane są w stylu góralskim, co jest korzystne dla ogólnej atmosfery i zdrowia ludzkiego

Oczywiście, kolory muszą być przestrzegane przy projektowaniu salonu w stylu góralskim. Chalet przycinanie powinno być wykonane w jednym kolorze. W co - ty decydujesz. Wśród kwiatów, które są świadczone przez schroniska stylu, są ciemnobrązowe i terakoty i odcienie, kolor wenge, ochry, kolor musztardowy, odcienie światła z drewna, kamienia szare odcienie kremu, kolor karmel i bursztynu.


Pomimo faktu, że w chacie styl zapewnia monocolors, dopuszczalne jest stosowanie pewnych wtrąceń kolorów. Styl chalet może zawierać „spot” żółty, różowy, pomarańczowy. Ważne jest, aby nie przesadzić w chacie - to nadal jedność koloru.

Salon w stylu góralskim z kominkiem: finezja wykończenia

Chalet styl polega na wykorzystaniu w dekoracji naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno. fornir kamień rozłożone podłogi i kominek, drewno i wykończenia ścian i sufitu.

Generalnie, dla tego stylu z drewna jest to uniwersalny materiał, który może być wykorzystywany do pracy z:

 1. Ściany.
 2. Sufit.
 3. Okna.
 4. Paul (jeżeli nie jest to możliwe, aby odizolować wykończenie kamienia lub po prostu nie chcą korzystać z kamieniem w dużych ilościach).

Kominek w salonie schroniska będzie służyć nie tylko ozdoba, ale również ogrzać chłodne wieczory właścicieliKominek w salonie schroniska będzie służyć nie tylko ozdoba, ale również ogrzać chłodne wieczory właścicieliNowoczesne funkcje pozwalają dokonać salonie z kominkiem, a nie tylko w domu prywatnym lub kraju, ale w mieszkaniu miasta. Zamiast zwykłego kominka elektrycznego może być używany, Biokominki lub fałszywe kominek. W zależności od wielkości salonu, można zainstalować kominek duży, średni lub mały. Lokalizacja kominek dopuszczalny środek głównego dużej ścianie w pobliżu telewizora prostopadle do głównej ścianie, w rogu pokoju (kominek mały rozmiar).

Mantel mogą być wykonywane przez obecnego kamienia dekoracyjnego lub tapetę które naśladują murze. I on i inna opcja jest ważna dla mieszkań miejskich, ale różni się w cenie.

Projekt salonu, górskim stylu: wybrać meble

Życie w stylu górskim środków nie jest każdy meble. Co do zasady, to konstrukcja pozwala na samodzielne wykonane stare, zużyte meble, bez zbędnego dekoracyjne rzeczy. Dekorowanie mebli w stylu chalet jest minimalne. Wszystkie meble powinny być miękkie, z zadowoleniem przyjął mnóstwo krzeseł, miękkie poduszki, i tak dalej. D.

Standardowy zestaw do salonu, górskim stylu wygląda następująco:

 • Sofa.
 • Niski stolik.
 • Otwarte półki na książki.
 • Fotel na zasadzie obowiązkowej.
 • Komoda lub klatki piersiowej.
 • Antyczne szafki lub półki.

Idealne meble do domku stylu nie wymaga leczenia: lakierowanie i malowanieIdealne meble do domku stylu nie wymaga leczenia: lakierowanie i malowanie

Meble powinny sprawiać wrażenie ręcznie robione meble. W salonie z dużym rozmiarze, można ustawić piękny okrągły stół wykonany z drewna, najlepiej stałej, i krzesła z tego samego zestawu. Aby dodać oryginalne wnętrze, na podłodze można położyć dywan z gęstego materiału, który pasuje do odcienia wnętrza. Szczególnie zaleca się stosowanie dywan dla tych, którzy zdecydowaliśmy się na kamień na podłogi. Tutaj, dywan będzie wykonywać nie tylko dekoracyjne, ale także dla funkcji izolacyjnych.

Chalet górski nie bez odpowiednich akcesoriów. Jako dodatkowy dekoracji można użyć starego zegarka, skór zwierzęcych, broń, kute akcesoria, tkaniny z wzorami norweskimi (poduszki, koce, narzuty), fotografie zawarte w masywnej ramie.

Poniższych wskazówek sprawi, że salon naprawdę przytulne i uroczysty miejsce o każdej porze roku.

Porady zaprojektować salon, kuchnia w stylu chalet

Umeblować pokój dzienny z kuchnią, można korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych materiałów. przyciąć zasada jest absolutnie takie same, poza tym, że można użyć kamienia nie tylko podłogi, ale również do dekoracji ścian. Tylko naturalne materiały Spróbuj wybrać. Styl chalet nie lubi fałszywy.


Z pomocą tego stylu można strefowego kuchnia, pokój dzienny, można przekształcić dowolny pokój w magiczny Narodzenia miejscu.

Styl górski zajmuje tylko naczynia wykonane z żeliwa lub miedziStyl górski zajmuje tylko naczynia wykonane z żeliwa lub miedzi

Jak zrobić miejsce na alpine przytulne i piękne:

 1. Meble lepiej wybrać w prostych kolorach lub z jasnymi ekstrawaganckich wzorów.
 2. Zlew i kran powinny ozdobić brązu lub miedzi.
 3. Stół i krzesła powinny być wykonane z litego drewna, a oparcie fotela powinno być pokryte skórą, aby dopasować drzewa. Są to główne elementy, które powinny być zawarte kuchnię.
 4. W salonie mogą być używane jako ozdoba trofeów z polowań lub dywany.
 5. Przedmioty oświetleniowy powinien zawierać kutego żelaza albo części drewniane.

Ponadto można skorzystać z ceramiki, a także w różnych figurek sztukaterie pasuje jako dekoracja.

Przytulny salon, górskim stylu (wideo)


Living dobrze odzwierciedlają styl chalet, konieczne jest, aby zamaskować całą technikę. Na przykład, telewizor w salonie najlepiej jest powiesić na ścianie i oprawić go z drewnianej ramie. Jeśli nie można powiesić telewizor, "ukryć" go do telewizora stoją w szafie. W tym przypadku, stojak musi być całkowicie w zgodzie z ogólnym stylu. Możesz być otoczony książek lub telewizyjnych specjalnych skrzynek, które są ukrywane jak książki. Są teraz bardzo w różnych sklepach z pamiątkami, a nie mogli być lepiej przekazać książki projektowych dla stylu góralskim. Osiągnąć komfort w schronisku salonie jest bardzo prosta, jeśli zwrócić uwagę na każdy szczegół w projekcie.

pokój dzienny projekt w stylu schroniska (zdjęcia wnętrz)

23b05ephoto000000075smal33f2eChalet-ec2c008411920x1080resizeinterior6630999143789793593716085437901

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 − 80 =

Adblock
detector