The BlogJeśli następnie poprawnie schematów i opanować klasę, można zrobić doskonały i piękny haftowany obrazJeśli poprawnie po schematów i opanować klasę, można zrobić doskonałe i piękne haftowane schemat i instrukcje kartinuGotovaya, aby uniknąć błędów w pracy, a także wyeliminować potrzebę malowania najbardziej przyszłego obrazu i podzielić ją na małe kwadraty. W związku z istniejącym wzorem, widać na pierwszy rzut oka, jaki rodzaj pracy będzie gotowy. Można również zaoszczędzić czas na znalezienie odpowiedniego wątku. A wymagana liczba kolorów - w zestawach dla liczonego przekroju wszystkiego. Zakup gotowego zestawu, nie ma pełnej gwarancji, że wynik nie zawiedzie.


Haft krzyżykowy robótki: zestawy do wykwalifikowanych pracowników

Zestawy krzyżowe ścieg mają różne obrazy - pejzaże, ludzi, zwierzęta, martwe natury, abstrakcje, różne motywy, postaci z kreskówek, bohaterów fantasy, elementów itp, w ogóle, wszystko, co nas otacza i podoba.

Istnieje specjalny haft, które muszą być wykonane na czarnym konturem. Jedyną wadą - niewidzialne nici splot i dziury, ale efekt końcowy rekompensuje wszelkie wysiłki.

Zestawy do haftu ma wiele opcji dla grafikaZestawy do haftu ma wiele opcji dla grafika

Na czarnej tkaniny mogą być haftowane:


 • Myśliwi w śniegu;
 • elfy:
 • obraz matki;
 • bajki;
 • Słodki sen.

Bardzo często w zestawy do haftu krzyż są tematycznie na dziełach znanych artystów. Również wielu producentów oparte są na Luizy Gelts martwych naturach. Jej emocjonalne i eleganckie życie wciąż jest to niemożliwe, aby nie zwracać uwagę.

Gotowe wyszywane powinna być przemywa się ciepłą wodą, po czym jeszcze mokra - prasować żelaza.

Zestawy dla dzieci liczone krzyż: Najlepsze zdjęcia

Producenci Zestawy liczone krzyż nie zapomnieli o dzieciach. W sprzedaży jest wiele świetnych zestawów z ciekawymi i pięknymi wzorami. Programy często oferują następujących rozmiarach: 15x15, 11x12, 11x10, 20x15, 20x13, 20x27 i 22x20 mniej.

W dziecięcych zestawów do haftu widać kreskówki i bajki znaków opowieśćW dziecięcych zestawów do haftu widać kreskówki i bajki znaków opowieśćNajlepsze zestawy dla dzieci do haftu krzyż:

 • jeż gospodarczej;
 • Leśny spacer;
 • Znajomość motyla;
 • Na dziedzińcu;
 • Pyszne śniadanie;
 • Korzyści leśnych;
 • Jeż;
 • bajki;
 • Wspaniały polana;
 • motyl;
 • ślimak;
 • Winogrona.

Bardzo przydatny do nauczania dzieci do robótek od wczesnego dzieciństwa. Wspólna aktywność twórcza ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka jako całości. Rzemiosło i częściowa praca z małych kolorowych szczegóły rozwijające umiejętności motoryczne, logiki i rozumowania.

Dzieci powinny haftować współpracować z rodzicami, karmisz to zainteresowanie robótki, a tym Oczywiście środki ostrożności - to bardzo ważne!

Znani producenci zestawów poprzecznych ściegów

Istnieje wielu producentów zestawów do haftu. Najbardziej znane i popularne firmy są opisane poniżej.

W specjalności sklepy sprzedają wiele ciekawych i oryginalnych zbiorów do haftowaniaW specjalności sklepy sprzedają wiele ciekawych i oryginalnych zbiorów do haftowania

Riolis

Wraz z zestawami marki produkuje akcesoria do haftu. Zakres obrazów na tyle zróżnicowany - motywy dziecięce, ikony, pejzaże, kompozycji kwiatowych. Riolis jest najpopularniejszym producentem towarów do haftu. Jej produkty pod marką „Tworzenie się”, „Funny Bee», «Riolis Premium».

spółkaspółka "Riolis" produkuje wiele różnych pomysłów na haft, w tym kolorowe kwiaty są popularne

Panna

Ten haft apoteoza pomysły. Każdy zestaw firm - dzieło sztuki. Na rozwój systemów utalentowanych projektantów. Kraj pochodzenia - Rosja.


Panna zapewnia duży wybór zdjęć do haftu, który rozwinął utalentowanych projektantówPanna zapewnia duży wybór zdjęć do haftu, który rozwinął utalentowanych projektantów

kochanka

Nasza krajowa firma. Pomimo krótkiego okresu istnienia zdobyła szacunek szerokim zakresie haftu.

spółka krajowaspółka krajowa "kochanka" sprzedaje zestawy do haftu z ptaków, zwierząt i leśnych krajobrazów

Złote Runo

Kolejny krajowy producent. Zestawy prezentowane najwyższej jakości materiały i akcesoria do haftu. Obrazy z najbardziej zróżnicowany - motywy morskie, znaki zodiaku, legendy, mity, etc.


spółkaspółka "Złote Runo" To tworzy obrazy do haftu w mitycznym stylu, z znaków zodiaku, morskie

wymiary

Na rynku od ponad 30 lat zasłużony. Na aktualizację zestawów pracowników zatrudnionych projektantów z kilkuset, aby stale monitorować trendy. Jako zbiór wspaniały.

Wymiary - jest to jeden z najbardziej popularnych firm, ponieważ produkuje ciekawe i jakości programówWymiary - jest to jeden z najbardziej popularnych firm, ponieważ produkuje ciekawe i jakości programów

Niektóre zestawy znanych producentów są stosunkowo drogie, ale w większości są dostępne zwykłym robótki.

Gotowy do nabywania nowych zestawów do haftu można sklepach lub zamówić w najlepszych sklepach online „mereżką”, „Ozon”, „Murkin rukodelki”.

Hafty krzyża: to jest częścią zestawu haftem

Gotowy zestaw haft ścieg można kupić w sklepach na robótki. Nie ma nic zbędne w niej tylko niezbędne materiały i narzędzia.

Zestaw zawiera haftu:

 • płótno. Ta specjalna tkanina do haftu. Ona wyraźnie widoczne kwadraty z otworami. Kupić obraz może być dowolny kolor.
 • igła. Głównie stosuje się igłę gobelin. Ona, w przeciwieństwie do konwencjonalnych szycie ma szerokie ucho i tępy koniec.
 • wątki. „Floss” gwint jest często stosowane. Składają się one z 100% bawełny. Paleta odcieni po prostu wspaniały.
 • bęben. Są dwie postacie o prawie takiej samej średnicy, do mocowania plandeki, kiedy jest bezpośrednio wyszywania.
 • schemat haft. System jest czarno biały kolor, w połączeniu z postaciami.

Magazyn powinien wybrać tylko wysoką jakość i ustawione na krzyż haftuMagazyn powinien wybrać tylko wysoką jakość i ustawione na krzyż haftu

Dodatkowym narzędziem jest specjalnym ołówkiem lub markerem tkanki. Takie pręty i atrament są łatwo zmyć wodą i nie pozostawia śladów.

Wszystkie elementy zestawu możliwe jest kupić osobno. W ten sposób można wybrać dla siebie poszczególne narzędzia, ale to doświadczenie.

Kompleks cross-stitch: Zestawy needlewomen

Kompleks przekroju ściegu wymaga użycia większej liczby igieł kolorów nici, technik i typów ściegu, a z biegiem czasu. Zestawy do haftu taki dostępny jest również na sprzedaż. Rozważmy przykład złożonego wzoru haftu „Dwanaście piękności”. Jej rozmiar 1495x376 krzyże.

  W celu utworzenia ściegu krzyżowego kompleks, konieczne jest, aby wybrać wiele różnych kolorachW celu utworzenia ściegu krzyżowego kompleks, konieczne jest, aby wybrać wiele różnych kolorach

W skład zestawu wchodzi:

 • schemat;
 • Aida 14;
 • Włókna 101 odcieni;
 • Igieł o różnej wielkości.

Gotowy rozmiar obrazu jest dość imponująca. - Czas 271x68 cm praca jest trudna do określenia z góry. To wszystko zależy od indywidualnych cech szwaczka - prędkość haftu i jak długo needlewoman dzienna może być podane do hobby.

Obraz tej wielkości lepiej haftować na specjalnej maszynie, zamiast obręczy.

Przeboje i nowe zestawy do haftu krzyżykowego

Wiele hafciarki wyglądać nowości przodu od swoich ulubionych producentów.

Niektóre z nowych zestawów do haftu krzyż:

 • Poliptyk. Jest to dość nowy i nietypowy zestaw częściowego haftem. W rezultacie, na pierwszym planie okazuje haft na płótnie, a to tapety w tle. Zatem efekt wizualny stworzony głośności. to może jeszcze być nazwany haft 3D.
 • Marya Iskusnitsa. firma krajowa, która ustanawia prezentowane na każdy gust. Zestawy mieć przyzwoity sprzęt. Najnowsze wiadomości: „Lavender i oliwek” i „Koty Cutie.”
 • Nowa Osada. Firma na rynku od ponad 6 lat. Rysunki projektowe doskonała. Nowe produkty: "Shalunya" "Funny rodzina", "Praga Through the Looking Glass", etc.
 • Kotwica. Producent Niemcy. Komplety są przedstawiane w różnych przedmiotów - miś, wież i urządzeń, motywy dzieci, zwierząt, kwiatów. Najnowsze zestawy "King", "Blossom", "Prima Dance".
 • Zawilce. Producent Riolis. Haft wizualnie żywy i naturalny.

Teraz przychodzi wiele nowych produktów w ściegiem krzyżykowym, tak że mogą odebrać, biorąc pod uwagę swoje preferencjeTeraz przychodzi wiele nowych produktów w ściegiem krzyżykowym, tak że mogą odebrać, biorąc pod uwagę swoje preferencje

Nadal możliwe jest, aby pamiętać, dość nowe zestawy, takie jak „bajkowego miasteczka”, „Anioły”, „Londyn”, „Poppy Field”, „Wiosna w parku”, „Winter wrażenie”, „Two White Tiger”.

Aby śledzić pojawianie się nowych zestawów na oficjalnej stronie producenta dostawą do domu i zamówienia, nie czekając na ich pojawienie się na półkach sklepowych.

Piękne zestawy do ściegiem krzyżykowym z renomowanych firm

Każdy początkujący szwaczka stara się rozpocząć zawsze z pięknym haftem.

Wiele firm teraz produkują szeroką gamę systemów do haftu krzyż, który można kupić w przystępnej cenieWiele firm teraz produkują szeroką gamę systemów do haftu krzyż, który można kupić w przystępnej cenie

Przegląd najpiękniejszych zestawy do haftu:

 • DOME CRAFT (Korea). Zestawy tej korporacji są odpowiedniej igły kobiet z większym doświadczeniem i początkujących hafciarek. Na rynku od ponad 20 lat. tylko wysokiej jakości materiały są zawarte w zestawie. Wiele haft DOME mieć motyw artystyczny, który ma jeszcze większy popyt. Najpiękniejsze zestawy „Green Village”, „Krajobraz z koniczyny”, „Dahlia” i wiele innych.
 • Xiu rzemiosła (Taiwan). Firma produkuje wysokiej jakości kolekcje, które są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie. Znane projektanci i artyści są w stanie poruszać się chińskie malarstwo na tkaninie, ze względu na ten fakt, wiele można docenić wspaniałość kolorów kompozycji. Znani kolekcje: „Sroki i persimmon”, „Wieczna Miłość”, „Powiew wiosny” i inne.
 • Charivna Mit. Ukraińska firma jest liderem w zakresie projektowania i jakość obrazu materiałów nie jest gorsze od zagranicznych producentów. Ostatnio wydała piękną serię „Premium”.
 • RTO. Rosyjski producent zestawów do haftu. Katalog prac PTO wystarczająco duża. Każdy łatwo wybrać dla siebie odpowiedni haft. Ustawia „Tulipany na stole”, „na molo” i inne.
 • Krasa i tvorchist. Zestaw służy obrazy znanych artystów. Ostatnie piękne przeboje: „Lavender”, „Statek Grove”, „Pory roku - Jesień”, „Znowu w Paryżu liściem”.
 • Rosyjski ulubionym. Kolejny krajowy producent. Zakres ustawiony kwiatowe wzory, zestawy jasny dzieci, romantyczny obraz dla dorosłych. Najnowsze wydarzenia: "Dzik Sidorovich", "magnolia pośrednia", "Macy".

Piękne hafty mogą służyć jako najlepszy prezent krewnych i przyjaciół.

Haft jest lepiej wydać na ramie pod szkłem. W ten sposób można chronić go przed brudem i kurzem.

Najlepsze zestawy hafty krzyża: recenzje needlewomen

Wielu wykwalifikowanych pracowników po zakończeniu haftowania podzielić się swoimi wrażeniami. Niektóre entuzjastycznie firmy i zestawu jako całości, część materiału, a niektóre z rysunków. Głównie dobre opinie, oto niektóre z nich.

W celu wybrania zestawu jakości haftu, można poprosić o poradę doświadczonych poręcznyW celu wybrania zestawu jakości haftu, można poprosić o poradę doświadczonych poręczny

Najlepsze zestawy do haftu, opinie needlewomen:

 • Matrenin Posad. Soczyste kolory nici, grube płótno, jasny obraz.
 • Rosyjska oblubienica 35176. Przyjazny dla użytkownika, czarno-biały schemat. Instrukcja w języku rosyjskim.
 • PInn Ferrari. Haft idzie realistyczne. Wielkim darem dla kierowców i kierowców wyścigowych.
 • Wspaniały igła. Dobry stosunek ceny do jakości. Przy odpowiednim wykorzystaniu pozostałego zapasu przędzy. Wygodny i prosty schemat.
 • Serafim Sarovsky. ikona gotowy posiada wspaniały widok.
 • Mały gepard. Haft okazało się jak na zdjęciu.

W każdym razie, każdy dla siebie określa, co jest dla niego najlepsze. Jak to się mówi: „Jak wielu ludzi, tak wiele opinii”

Zakup zestawu, starannie zapoznać się z informacjami na opakowaniu. Zalecany dla początkujących, aby rozpocząć z prostych układów.

Zestawy do muliną (wideo)

Cross Stitch - najbardziej popularny rodzaj robótek. Dla wielu ten rodzaj wypoczynku stała się ulubioną rozrywką, z której można dostać dużo zabawy. Nieoceniony wkład w tworzenie poszczególnych prac jest dusza. Żaden z najokazalszych i najpiękniejszych materiałów nie są substytutem dla cennego czasu i staranności. Ale nadal zestawy do haftowania może uprościć pracę i uniknąć błędów.

zestawy do haftowania ściegów (foto)

2 3 5 4 6 7 9-1 12 13 10

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 6 = 1