Zasłony w sypialni: zasady wyboru Top 5 – nwhistorycourse.org

The BlogOdpowiednio dopasowane zasłony w sypialni zrobić to niezwykły i stylowy wyglądOdpowiednio dopasowane zasłony w sypialni pomoże uczynić go niezwykły design i przemyślane wnętrze stilnymLyuboy - równowagę kształtach, kolorach, a co najważniejsze, styl. Nawet jeśli utworzenie bardzo małej sypialni, i podstawowe meble, wybierz dodatki nie jest łatwe. Koncentrować się nie na tym, co świecą modne sklepy i styl sypialni. Na przykład, dla sypialni w klasycznym fartuchów secesyjnymi będą niewygodne i sypialnia w stylu japońskim będzie musiał porzucić zwykłe tiulu.


Wzornictwo zasłon do sypialni: uczynić całe wnętrze

Wielki, jeśli z góry określić, co będzie projektowanie sypialni, to wszystko jest proste - postępować zgodnie z planem. Ale jeśli zdecydujesz gotowe zasłony w sypialni, przystosowuje się do otoczenia jest nieco bardziej skomplikowana.

Zasłony powinny być połączone z wnętrzem sypialniZasłony powinny być połączone z wnętrzem sypialni

Istnieje kilka prostych zasad elementów konfiguracji we wnętrzu:

 • Koronki i zasłony sypialni, dobierane są zależnie od materiału obudowy w złożu lub jako dekoracyjne poduszki;
 • Opierając się na serwety może pokrywać się z wzorzystymi maty łóżko lub koce drukiem;
 • Co ciekawe, jeśli używasz zestawu tej samej kolekcji - gotowe zasłony już ustawia, tiulu, narzuty, ozdobne poszewki itp

Jeśli spojrzeć za pośrednictwem sklepu nowoczesnego producenta (i wiele z nich budżet), znajdziesz tam całą kolekcję wnętrz, który już dokonywali selekcji - z łóżek do wazy na stoliku. Jest to wygodne dla tych, którzy wątpili swój smak.


Jest też zasłona, która a priori odpowiednie warunki pokojowe.

Zasłony w sypialni, to nowość w 2017 roku: co zrobić z kolorem

Najważniejsze trendy w modzie zawsze zaczynają się od koloru. Wtedy nie jest styl, moda, etc. Pomimo faktu, że jest to modne dziś pamiętać, że podstawowy kolor we wnętrzu powinny być dwa. I do sypialni bardziej nadaje się pastelowe kolory, nie jasne kolory i kolorowych tkanin. Przynajmniej dla tradycyjnej sypialni.

Turkusowy, niebieski i biały - jak również ich odmiany i odcienie szczególnie w modzie dzisiaj.

Turkusowe zasłony w sypialni są bardzo popularne w 2016 rokuTurkusowe zasłony w sypialni są bardzo popularne w 2016 rokuNa przykład, dla ścian Materiały wykończeniowe wybrać najjaśniejszy odcień pierwszego koloru. Meble wybrała kilka odcieni drugim kolorze. Dobrze dopasowane zasłony z wzorem, który łączy pierwszy i drugi kolory. Z tego samego materiału, serweta może być stosowany jako materiał do wytwarzania dekoracyjnych poszewki na poduszki.

Jak określić odpowiedni kolor zasłon

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj koloru do wyboru, i chcą zrozumieć, jak kolor wpływa na atmosferę w pomieszczeniu, dodatkowo rada będzie przydatna.

Jak dobrać kolor zasłon:

 • biały - jasne, przewiewne, ale rozpuszczają się w pomieszczeniu. Może cię to zaskoczy, ale biały kolor w tym przypadku jest uważany za dość agresywny, więc powinien być rozcieńczony odcienie. I to może być kawa, beżowy i różowy.
 • żółty - będzie dobrze wyglądać w pokoju z bardzo małym światłem słonecznym, ale nie przesadzić z intensywnością, ale w sypialni jasne kolory nie są bardzo istotne.
 • zielony - inny kolor do sypialni, jest w stanie stworzyć atmosferę spokoju i relaksu, a zimno make gorącej zielonej południowej pokoju nie jest tak parno.
 • turkus - wszystkie kolory idealne do sypialni, psychicznie, ten kolor jest odpowiedni, jasnych odcieni turkusu są doskonale połączone z piaszczystą, biały, złoty.
 • niebieski Kurtyny koniecznie uzupełnić ciepłych elementów, ale niebieski „zaprzyjaźnić” z białym.
 • Słoneczne lub lekko pomarańczowy nadaje się do sypialni, ale czerwona byłoby niewłaściwe.

Niebieskie i białe zasłony będą wyglądać bardzo piękny i elegancki w swojej sypialniNiebieskie i białe zasłony będą wyglądać bardzo piękny i elegancki w swojej sypialni

Czarne i białe zasłony, z podwójną lub konwencjonalne, pasuje ten sam monochromatyczne wnętrze, ale również meble i narzuty, a ściany i podłogi muszą być w zgodzie z tym.

Elementarna prosta jako zasłony zmieniać wnętrze

Jeśli kupujesz gotowe zasłony, ocenić nie tylko kolor i jakość materiału, ale także grubość. Zasłony prostu nie we wnętrzu powietrza są dość rzadko. Piękna zasłona nie jest coś, co łączy się ze ścianami, ale tworzy iluzję solidnej, niepodzielnej przestrzeni.

Warto pamiętać również, że masywne i ciężkie zasłony ważenia przestrzeń mała sypialnia. Ale jeśli w sypialni znajduje się kolumna lub rzeźba, to masywne zasłony potrzebne.

Zasłony do podłogi dodany do wysokości pomieszczenia - na przykład, jeśli sufit jest niski w sypialni, należy przyjąć ją długie zasłony. Jeśli chcesz, aby podświetlić obszar sali, trzeba unikać mocno bombowców żaluzje lub zasłony, które spadły na podłogę. Ten puszystość jest denerwujące.


Dla niskich sufitów są idealne na zasłony do podłogi, ponieważ dają one wysokość pomieszczeniaDla niskich sufitów są idealne na zasłony do podłogi, ponieważ dają one wysokość pomieszczenia

6 podstawowych zasad Kurtyny wybór

Podsumowując, streszczenia, można podzielić na sześć podstawowych zasad dopasowanymi zasłonami.

Zasady te wyglądają następująco:

 1. Jasne i kolorowe zasłony w sypialni tradycyjnej - faktycznie tabu, z wyjątkiem, że bardzo duża sypialnia może sobie pozwolić na takie wolności;
 2. Dobrze, jeśli pięknych zasłon łączy obecnie dwa podstawowe kolory, w którym sypialnia jest urządzone;
 3. W pomieszczeniach, gdzie nie ma słońca, stosując żółty i pomarańczowy odcieni;
 4. Ogrzewane pokoje zrobić odcienie nie tak duszno i ​​zielone;
 5. Zasłony powinny pokrywać się z innych tkanin w sypialni;
 6. Niskie zasłony sypialnia powinna być na podłodze.

Cóż, jeśli nie hafty, ręcznie wykonane zasłony - poza jakikolwiek sposób, a nawet nad nim. Zdobiące takie haftowane zasłony według Kanta, robisz rzeczy, które mogą stać się spadek rodziny.


Pomysły na projekt kurtyny sypialni 2017 (wideo)

Wybór rolet - pytanie jest cienka, ale złożoność to nawet interesujące. Znajdź swój własny kolor, jego konsystencję, jego odcisk, który będzie się podobać zarówno eye candy codziennie.

Miłego wyboru!

Zasłony w sypialni (foto)

45e710578bf32b1ebb36ecf33041362d27b1071616c78f51bc025900f4bd0caf58a6e4299e12d075bf96bad3f6776532c22-5055b7a060e7522401364008913000fd3b9e4d0d63890b949d2bd1c1b211e38944544927-60080343ROSABELLAAYE

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + = 12

Adblock
detector