Zasady naprawy: jak kit sufitu do malowania – nwhistorycourse.org

The BlogNaprawy - to trudne zadanie, które wymaga zarówno pieniędzy i inwestycji, a pracęNaprawy - to trudne zadanie, które wymaga zarówno pieniędzy i inwestycji, a swoją trudaK Niestety, wiele napraw z serii „szybki, prosty i własnymi rękami”, podsumowuje wady, które następnie muszą być korygowane. A wszystko z powodu naprawy złamanego technologii. Na przykład, mało uwagi przywiązuje się do przygotowania powierzchni lub pomijane kilka razy.


Tynkowane sufity do malowania: co to jest

Jeśli odpowiesz poprawnie, powinieneś zobaczyć wszystkie rodzaje sufitów, które muszą kit.

Uszczelnianie następujące podłoża:

  • Stary tynk. Jeśli sufit otynkowane przez długi czas, te usterki są nieuniknione. Temperatury i wilgotności huśtawki, urazy mechaniczne - i tynk łuszczenie, pęknięcia i wybojach. Ponieważ powierzchni przed malowaniem pewno trzeba otshpaklevat. W niektórych przypadkach, tynk jest całkowicie usunięty. Ale jeśli sufit jest bardzo nierówna, ma to sens, aby zastąpić cały projekt malowania powieszenie.
  • Nowy tynk. Oraz w Nowym sufity są niedoskonałe. Po pierwsze, dom kurczy - te procesy prowadzą do pęknięć. Oprócz nowego tynku jest bardzo szorstka powłoka, która opiera się na zwykłym piasku rzecznego. W dotyku jest szorstka. Uszczelniania taki sam drobnoziarnisty, że konieczne jest, aby powierzchnia była gładka.
  • Płyty gipsowo-kartonowe. Arkusze choć mocno przyklejony między nimi pozostają luki, które należy wypełnić kit. Ponadto, jeśli strop kształcie zakrzywionej linii pozostanie przerwana i tynki i farby będzie się bardziej elastyczne i miękkie.

Wyrównanie sufitu - koniecznym postępowanie przed malowaniemWyrównanie sufitu - koniecznym postępowanie przed malowaniem

Krótko mówiąc, prawie Shpatlevanie konieczne przed każdym malowaniem sufitu. Jest to, że jeśli przemalować tapety, że nawet w dobrej jakości, ten krok można pominąć.


Kit przed malowaniem sufitu: jakie materiały do ​​wyboru

Kit wykonany na innej podstawie, różnią się pod względem cech. Musisz wybrać kit, która będzie odpowiadać specyfiki pomieszczenia. Na przykład, w łazience i kuchni, wybierz wodoodporny kit, jak odnowiony pokój jest wysoka wilgotność. I pomalować sufit jest lepiej malować tym samym składzie wodoodpornego.

Można kupić jako tynk na bazie gipsu lub cementu. Ale skład cementu trudniej sobie. Wybierz kit może znakowania, wodoodporny oznaczono LR +, ale zwyczajne Kr.

Plaster - jeden z podstawowych materiałów sufitu przed malowaniem przetwarzaniaPlaster - jeden z podstawowych materiałów sufitu przed malowaniem przetwarzania

Naprawa będzie wymagała mieszankę zarówno startu i mety. W odniesieniu do rodzaju mieszanki (gotowego lub suchym), eksperci radzą, aby kupić jeszcze sucho, ponieważ kompozycja szybko zestalony.Sufity gipsowe pomalowane ściany: obróbki wstępnej

Praca zaczyna się od czyszczenia sufitu. Starej farby, łuszczenie tynk musi koniecznie strzelać.

Oczyszczone suficie w dwóch etapach:

  • Sufit zwilża wodą dwa lub trzy razy, lepiej. Po prostu sprawiają, że wałek do malowania lub natrysku. Jednocześnie chronią meble i inne elementy wnętrza.
  • Następnie wziąć szpachelki stalowej, usunąć wszystkie Nabeul od powierzchni i popękane tynki. Jeśli istnieją obszary dotknięte przez grzyba, powłoki te muszą być usunięte.

Następnym krokiem jest gruntowania powierzchni. Wzmacnia powierzchnię betonu i przenika tynk, który pozostał, polimery płynne. Gdy zestalenia sufit tworzą gęstą i silną warstwę i zmian temperatury, jak również „Nastroje” wilgoć, nie zapadnie.

muszą być oczyszczone przed wypełniaczem z sufitu jego cały materiał uprzednio ułożonejmuszą być oczyszczone przed wypełniaczem z sufitu jego cały materiał uprzednio ułożonej

Penetrujące podkładu zwiększenia powierzchni przylegania z kompozycją kit. Ale porowata powłoka ponadto poważnie zmniejsza zużycie farby.

Jak kit przed malowaniem sufitu: rozpoczęcie prac

Przede wszystkim można umieścić wgłębienia zaczynające kit, zrobić to lepiej łopatki średniej szerokości. Uszczelnianie ma obowiązek dać trochę skurcz. Ponieważ w głębokich zakamarkach procedurę powtórzono trzy razy. Przed każdym następnym wypełniaczem wyschnięcia pierwszej warstwy.

Po tym, sufit jest zwykle polerowane. Można to zrobić ręcznie lub za pomocą specjalnego szlifierki. Usunięcie wszystkich widocznych wad. Jeśli chodzi o płyty gipsowo-kartonowej szwy arkusze należy przykleić taśmę papieru.

No, a następnie przystąpić do ostatecznego wykańczania lub szpachli.

Dostosowanie wypełniacza początkowego sufitu (film)


Wykończeniowych sufitu tynk do malowania: jak to się robi

Przede wszystkim nie zapomnij przygotować respirator, wszelkie prace muszą być prowadzone z należytą ochrony układu oddechowego.

Powierzchnia musi być czysta papier ścierny do lepszego kontaktu z powierzchnią tynku. Stosuje się go do jednej lub dwóch warstw, każda warstwa ma około 1 mm. Ułatwiając szeroką łopatką.

Bardzo często zamknięte z wykończeniem kit tylko wadliwych miejsc, ale eksperci doradzają wszystko jedno kit cały sufit do płaszcza była gładka i jednolita.

Zakończeniu procesu przygotowania do malowania sufitu szlifowania i ponownego powlekania. Gdy powierzchnia jest sucha, można malować bez obawy, że farba odpadnie.

Szpachlówki należy szybko zastosować i cienką warstwąSzpachlówki należy szybko zastosować i cienką warstwą


Jak uszczelnić stawy płyt gipsowych

Aby wykonać to zadanie, uzbrojony w dwie szpatułki: średni i szeroki. Wiele osób woli pracować z kielnią i pływaka, ale w odniesieniu do płyt gipsowo-kartonowych można powiedzieć, że nie jest to bardzo wygodne.

stawy Shpaklyuyut przedstawiają się następująco:

  • Po pierwsze, przeguby są wzmocnione arkusze do lewej szorstka i nierówna;
  • Następnie śruby w kształcie krzyża sposób shpaklyuyut - mieszanina jest nakładana wzdłuż i poprzecznie do lepszego wypełnienia rowków nakrętki śrub całkowicie schować głowy;
  • Dalsze kąty shpaklyuyut, pierwszy bok standardu kąt szpachlowane, po wyschnięciu pół szew szpachlowane drugi kąt pół.

Oprócz narzędzi i materiałów uzbroić się w cierpliwość, a naprawa będzie doskonała.

Kit przed malowaniem sufitu obowiązkową procedurę, która zapewni nowe trwałość i długowieczność powlekania.

Tynk strop z rękami pod malowanie (wideo)

Najlepiej, jeśli wybierzesz materiałów jednej marki, nie musiał zakwestionować ich kompatybilność.

Dobrym stanie!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + = 9

Adblock
detector