Zarif ipek duvar kağıdı: her evde lüks – nwhistorycourse.org

The Blogİpek duvar kağıdı - duvarlar için çağdaş malzemeİpek duvar kağıdı - Ortaçağ'dan duvar dekorasyon için kullanılan stenShelkovye duvar kağıdı bitirme modern malzeme. duvarlarda Kumaş lüks iç eklemek, ama oldukça pahalıdır. Şu anda, modern malzemeler ve teknolojileri kullanarak, duvar kağıdı üreticileri doku ve ipek duvar kağıdı rengine çeşitli oluşturmak için, böylece herkes mükemmel seçenek evinize içindir bulabilirsiniz. ipek duvar kağıdı hakkında daha fazlasını okuyun - on.


duvarları için en iyi ipek duvar kağıdı

taban ve kaplama: ipek kumaş duvar iki bölümden oluşmaktadır. alt-tabaka, bir kağıt ya da dokunmamış, daha sonra kumaştan bitirir tatbik edilebilir. Şu anda kumaş bulmak çok zor, tamamen ipek oluşan, ancak bunlar çok pahalıdır. Genellikle ipek iplik ile karıştırılmış suni kumaşlar, işlenmesinde kullanılır.

Artı ipek duvar kağıdı onların çevre dostu ve insanlara zararsızdır.

Sıvı duvar kağıdı şık görünmek değil, aynı zamanda önümüzdeki yıllarda sürecek sadeceSıvı duvar kağıdı şık görünmek değil, aynı zamanda birçok godyBolshimi faydaları ses yalıtımı ve ısı yalıtımı, hem de kusursuz bir görünüm alır hizmet sadece. Kumaştan İpek duvar kağıdı, yüksek mukavemet ve dayanıklılık var yapıştırılması sırasında çok kırmaya zor ve çürük olduğunu.

Sıvı ipek kağıdı ve itibar

Bugünkü karar sıvı ipek kağıdı olup. Bunlar doğal ve yapay olabilir ipek liflerinden yapılır. Bunlar selüloz ile karıştırılır ve sıvı duvar alırlar. Bu duvar kağıtları birçok farklı renklerde olabilir ve su ile seyreltilmiş ve uygulamak üzere kendi ihtiyacı duvarlarını bitirmeden önce, kurutulmuş formda satılır olabilir.

Sıvı ipek kağıdı çok sayıda avantajı dikkat edilebilir:


  • insan sağlığı için koruma. Sıvı duvar kağıdı Bileşiminde doğal maddelerden çok sayıda içerir ve alerjiye neden olmadığını söylemek güvenlidir, bu yüzden hatta çocuk odaları ve kullanabileceğiniz hastanelerde bulunmaktadır.
  • Sıvı duvar su geçirmez ve ısı değişiklikleri çözgü değildir.
  • Duvar kağıdı Bu tür belirli bir iç zor değil için en iyi seçeneği seçmek için anlamına gelir geniş bir palet vardır.
  • Sıvı duvar kağıtları yüzeye uygulamak ve onların yardımıyla Hatta eğitimsiz kişi ile duvarları süslemek için kolaydır. Geleneksel duvar kağıdı ile olduğu gibi Ayrıca maddesi uygulandıktan sonra, kapı ve pencereleri kapatmak gerekmez.
  • İpek sıvı duvar, kusurları duvarları gizlemek yüzeyi düz ve pürüzsüz ve güzel bir kaplama oluşturabilir.

Duvarda çeşitli resimler oda bir özel iç yapacakDuvarda çeşitli resimler oda bir özel iç yapacak

Sıvı duvar kağıdı onlar evrensel ve bunlar malzemenin fiyatı düşük olduğu göz önüne alındığında, herhangi bir ortamda kullanılabilir ve sıvı duvar kağıdı şık görünüm ve zamanla solmaz, sıva analog olduğunu.

Ayrıca, sıvı duvar kağıdı, sen bir dudak eklemek desen çeşitli oluşturmak şablon ve serigrafi baskı kullanabilirsiniz.

Son - duvara desen ve resim çeşitli kullanın. benzersiz bir iç oluşturmak için bu teknik yatak odası veya oturma odasında en iyisi kullanın.ipek kağıdı avantajları (video)

İç matlaştırma duvar kullanıldığı şekilde

Paspas - zikzaklı hücreleri ile kumaşın bir ağ-yapıdır. Arka plan paspas uygulama sırasında boş hücreler doldurmak ve özel bir tasarım yaratacak boya altında duvar bulunmaktadır. Çoğu zaman çizimler ipek örgü ya da duvar, aynı zamanda, cam bileşimlerinde dahil ışıltı olabilir taklit eder.

Duvar kağıdı Bu tür oturma odası, yemek odası, kreş, koridor, yatak odası için idealdir.

Ülkenin içine sığar, seçilen tasarımın avantajlarını vurgulayacaktır. Ayrıca paspas kağıdı hasır mobilyalar ve yaşlı odalarda yanı sıra, yazlık iç için kullanılabilir. Artı bu duvar kağıtları onların doğallık ve zarafet yatıyor ve geniş renk yelpazesi duvar kağıdı mat odası için en iyi seçeneği seçmenize olanak tanır. Sen alışılmadık bir etki elde etmek için farklı renk kumaşlar bir arada olabilir.

piyasada Arkaplan paspas teklif birçok faydası ve seçimi çok büyükpiyasada Arkaplan paspas teklif birçok faydası ve seçimi çok büyük

Arkaplan paspas çevre dostu, dayanıklı, ve onları 15 kata kadar olabilir boya. duvar kağıdı bile düzensiz duvarlarda olabilir uygulayın ve boya desen diken düzeltmek.

Sıvı duvar kağıdı İpek: yorumlar

ipek sıva üzerinde Yorumlar farklıdır, herkes parlak sıvı duvar kağıdı sever. Ancak, birçok sıvı duvar kağıdı bile eğitimsiz kişi kullanmak verir uygulama kolaylığı, derler.

Herkes böyle yenilik tüm tanıdık geleneksel kağıt duvar kağıdı çoğunluğu karar verebilir. Artı sıvı duvar kağıdı büyük ölçüde basitleştiren ve onarım sürecini hızlandırır hiçbir dikişler vardır. Birçok kaplama yatak odası veya olağan dışı bir görünümü nedeniyle oturma odaları için seçilir.


bazı olumsuz mümkün duvar kağıdı, özel araçlar yıkama olmayabilir, ve ayrıca sıvı duvar yılın herhangi bir zamanda yapıştırılabilir gerçeği, soğuk ve taslaklar korkar değildir.

ayrıca bir avantajdır ıslak yüzeyi üzerinde herhangi bir desen oluşturabilir sıvı duvar uygulanması sırasında, örneğin, deney fidanlık kaplanabilir. Ayrıca, bu duvar kağıdı toz püskürtmek ve yanmaz.

İpek sıvı duvar kağıdı obrobki duvarlar için yeterli yeni malzeme olmakla zaten piyasada iyi bir popülerlik varİpek sıvı duvar kağıdı obrobki duvarlar için yeterli yeni malzeme olmakla zaten piyasada iyi bir popülerlik var

Duvar kağıdı çıkarılması meşhur kolaylığı, hata durumunda, sadece sıvı duvar kağıdı spatula parçası kaldırabilir. Ayrıca engebeli yüzey üzerinde bir sıvı duvar kağıdı kullanabilirsiniz olarak yanan ve kusurları duvarları gizlemek değildir.

Biz değerlendirmeleri olumlu sıvı duvar kağıdı olduğunu söyleyebiliriz, ancak tüm modern çözüm üzerinde çözülemeyeceğini ve duvarları kendilerini süsleyin.


altında İpek duvar kağıdı

Tekstil ve sıvı duvar ek olarak, ipek kaplama duvarları için kaplama malzemeleri diğer tür taklit edebilir.

Örneğin:

  •  polar;
  •  vinil;
  •  Kağıt.

Bunlar ne kadar düzgün ipek kat taklit ve bir sıvı duvar kağıdı gibi bakabilirsiniz, pul içerir.

İpek duvar kağıdı şık ve güzel iç oda oluşturmakİpek duvar kağıdı şık ve güzel iç oda oluşturmak

Zengin ve lüks iç mekanlara, senin seçimin oluşturmak isterseniz - hızlı profesyoneller neden olmadan kozmetik onarımlar yapmak istiyorsanız, tekstil ipek duvar kağıtları, sen sıvı duvar kağıdı satın alabilirsiniz. basit bir düz kaplaması arzu edildiği takdirde, geleneksel bir kağıt ya da dokunmamış bir duvar taklit ipek kaplama satın almak mümkündür.

düzensiz duvarlar ve kemerler ve çıkıntıları mükemmel sıvı duvar kağıdı için. Düz yüzeyler için bir kağıt duvar kaplamaları almak mümkündür, mutfak ve banyo yıkanabilir vinil duvar kağıdı ve pahalı ofis veya yatak odası için kaliteli kumaş duvar almak için en iyisidir.

Yüksek kaliteli malzemelerden yapılır modern malzemeler uzun süre kullanılır ve renk ve dokuda geniş bir paleti Süsleme malzemeleri en iyi seçeneği kitap bile seçebilir veya izin verir.

İç (video) ipek sıvı duvar

Sonuç olarak, bitirme malzemelerinin artık piyasa ipek taklit duvar kağıdı farklı türlerde çok sayıda teklif diyebilirim. Doğal kumaş seçenekleri, çağdaş sıvı duvar kağıdı, geleneksel kağıt - Tüm bu herhangi bir mağaza bulunan ve uygun yapı malzemeleri mali yetenekleri ve iç odaya dayanmalıdır seçim yapılabilir. 

İpek duvar kağıdı (fotoğraf)

62112020140303143539547c7ab57927e9f5205de44e8f31e7609c658ab7620505669DSC0658f20110713141746-mg3772b41490fde5d22ffd90ba129428ff24f8f20140320113726-282c0e4e1800d103801269a3ee7c6f37

Leave a Comment

Your email address will not be published.

19 + = 21

Adblock
detector