Zalecenia: Jak haftować krzyż na płótnie z wzorem dla początkujących – nwhistorycourse.org

The BlogIdealny dla początkujących płótno z wstępnie pokryte wzoremIdealny dla początkujących płótno z wstępnie pokryty krzyżem risunkomVyshivat na płótnie z obrazem dość ekscytujące. Aktywność ta jest nadal bardzo popularne dziś, ponieważ podczas haftowania uspokaja nerwy i poprawia koordynację ruchową. Aby uzyskać więcej informacji na temat krzyża szwy na płótnie - w dalszej części tego artykułu.


Płótno Haft ściegu wzór

Płótno Wzór - schemat z naniesionym wzorem koloru. Rysunek pozwala zaangażować się w haft w dowolnym miejscu, bez korzystania z systemu i liczono techniką Krzyża. 

Uszkodzenie płótnie rysunku pozwala produkt do haftu bez korzystania z systemu i bez uciekania się do techniki „liczone Krzyża”.

Zastosowanie płótna procesie dziania przygotowany wzór przyspieszaZastosowanie płótna procesie dziania przygotowany wzór przyspiesza

Istnieje duża liczba różnych postaci na płótnie. Istnieją wzorce dla początkujących, i dla tych, którzy już opanowali podstawową haft. Duże i złożone systemy przeznaczone dla zaawansowanych kobiet igły zatem zacząć lepiej wziąć mały zarys haftować spokój i nie cierpieć.

Rysunki na płótnie muliną

Sklepy rzemieślnicze szeroki liczba różnych wzorów. Można wybrać z prostej konstrukcji małego płótna, opakowanie należy również stwierdzić jaki rozmiar płótna i około ile czasu potrzeba, aby haftować.


Rysunki są obydwa pomieszczenia, a bez nich. Cross Stitch, istnieją specjalne nazwy płótno - Helios, można również spróbować i zrozumieć, wygodne, jeśli z nim pracować.

Korzystanie z płótna można wzorzyste embroider w miejscach, gdzie nie ma możliwości rozłożenia obwódKorzystanie z płótna można wzorzyste embroider w miejscach, gdzie nie ma możliwości rozłożenia obwód

haft paw jest dość skomplikowany i wymaga dużo nici do szycia, więc na początku lepiej jest wziąć mały i prosty zarys wzór, takich jak niedźwiedź lub kota.

szybko i bez nerwów jazdy haftować piękny obraz. Teraz musimy zrozumieć, co jest lepsze: gotowe zestawy do haftu, lub kupić je oddzielnie?Zestawy z haftu krzyżykowego płótnie ze zdjęciem

Teraz w sklepach na robótki można znaleźć gotowe zestawy do haftu krzyż. Są one dostępne w różnych rozmiarach i opakowaniach, więc konieczne jest, aby zapoznać się z informacjami na opakowaniu przed zakupem zestawu starannie.

Gotowe zestawy zawierają już wszystkie elementy niezbędne do haftu:

 • Program do haftu;
 • kolory nici nić wymagane;
 • Igły do ​​haftowania;
 • obręcz;
 • wzór płótno.

Z samodzielnym wyborze nici do haftu, to nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć odpowiedni kolorZ samodzielnym wyborze nici do haftu, to nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć odpowiedni kolor

Takie zestawy do szycia mają szereg zalet.

Zalety:

 1. Kolory nici w takich zespołach doskonale dopasowane, co oszczędza czas i sprawia, że ​​ostateczny obraz czysty i piękny. 
 2. Ceny takich zestawów jest zazwyczaj niska, podczas gdy w tym zestawie ma wszystko, czego potrzeba do haftu.

Teraz, gdy wszystkie niezbędne przedmioty zakupione do haftu, można haftować. Jak to poprawnie, używając płótna?

Jako przekroju szycia wzór na płótnie

Przeniesienie do pożądanej tkanki, może odbywać się przy użyciu następujących instrukcji.


Podstawowa zasada sztuki haftu na płótnie - nie, aby rozpocząć proces od środkaPodstawowa zasada sztuki haftu na płótnie - nie, aby rozpocząć proces od środka

technika haftu jest taka sama dla każdego wzoru:

 1. Pierwszym krokiem jest przygotowanie wszystkich narzędzi do haftu. Stanowisko pracy rozłożone palce, nici, płótno z wzorem, nożyczkami. Miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone.
 2. Teraz trzeba zmierzyć tkaniny. W tym celu konieczne jest liczenie przebiega poziomo i pionowo, aby wycofać się z każdego boku 10 cm od początku, aby cały obraz.
 3. Trzeci etap polega na pomiarze nić i podejmuje decyzję, aby rozpocząć koniec haftowania. Częściej niż nie zaczynają się w lewym górnym rogu, krzyże w tym przypadku, skierowane od lewej do prawej, wiersze uszytych jeden po drugim. 
 4. Następnie należy ustalić ciąg bez użycia węzła. Najlepiej jest dołączyć nić ogon z przodu krzyża.
 5. Teraz przygotowanie obręczy. Po naprawie tkanki musi przyjąć gwint, za pomocą igły, pozostawiając ogon po niewłaściwej stronie jest igła przechodzi w dolnym lewym rogu przechodzi ukośnie do górnego prawego rogu. Teraz robią to samo w przeciwnym kierunku, tworząc krzyż. W razie potrzeby powtórzyć po prawej ukośnych ściegów, jak pokazano na rysunku.
 6. Należy pamiętać, że krzyże nie powinien być zbyt mocno, i vice versa jest słaba. W krótkim czasie ręka przyzwyczaja i krzyże okaże się idealny.

Ponieważ przekrój szwy początkującym (film)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 + = 63

Adblock
detector