The BlogPo montażu sufitów napinanych, większość właścicieli nie ma mowy o montażu opraw oświetleniowychPo montażu sufitów napinanych, większość właścicieli pytań dotyczących montażu instalacji oświetleniowej priborovPosle w odcinku sufitu pomieszczenia, wiele do czynienia z problemem przywiązanie do niego opraw oświetleniowych. Jak powiesić świecznik z sufitu podwieszonego w celu uniknięcia uszkodzenia zawiesiny powlekającej? Warto zauważyć, że jego instalacja do normalnego sufitu nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Jednak podczas instalacji projektowaniu oświetlenia sufitów powinny rozważyć typów mocowań, a także technologii bezpieczeństwa.


Jak powiesić żyrandol w suficie podwieszanym: Wskazówki Masters

Zaleca się, aby zainstalować żyrandol przeprowadzono w pomieszczeniu, gdzie istnieje wysokie sufity.

Konieczne jest zaprojektowanie krawędzie nie są zbyt niskie.

Wszyscy mistrzowie powinni prawidłowo wybrać kolor plafonów, w rzeczywistości z powodu narażenia na wysokie temperatury materiału, sufit może przyciemnić lub zdeformować. Ale który model lepiej wybrać?

Kryteria doboru oświetlenia

Wybierając oświetlenie do sufitów podwieszanych powinny uwzględniać specyfikę jego budowyWybierając oświetlenie do sufitów podwieszanych powinny uwzględniać specyfikę jego budowy

Przy wyborze lampy należy wziąć pod uwagę kilka cech:


 1. Wybierając podstawę do konstrukcji sufitu świecznik nie powinno uzyskać metalową podstawę do sufitu nie jest poddawana ogrzewaniu.
 2. Aby zapobiec uszkodzeniu sufitu ważne, aby upewnić się, że nie w górę żyrandol ostre elementy.
 3. Położenie żarówek z internetu powinno być 35-40 cm.
 4. Zaleca się, aby dać pierwszeństwo do modeli, w których istnieje kilka żarówek o małej pojemności.

Przy wyborze żyrandol do pokoju z wysokim sufitem, konieczne jest, aby zakupić model, w którym istnieje kilka szczebli.

Sposoby montażu naciągowe świecznik sufitu

Istnieje kilka opcji do mocowania opraw oświetleniowych na tor zawieszenia. Jednak przy wyborze metody należy brać pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń i indywidualnych preferencji właściciela mieszkania.

Powiesić żyrandol zaleca się stosowanie metod: 1. Hook. Zastosowanie tej metody jest uważany za najbardziej popularnym i niezawodnym rozwiązaniem. Gdzie konstrukcja instalacji może być przeprowadzone przy użyciu konwencjonalnego hak (anchor). Czasami hak przyspawany do płytki, a następnie zamocować go na powłoce.
 2. Płyta montażowa. Mocowanie za pomocą takiego sposobu, jest odpowiednia do kompaktowych żyrandole o małej wielkości. Prawie zawsze, płyta jest częścią składową nabytych żyrandole. I istnieją specjalne łączniki lub klipów.
 3. płyta montażowa - Phillips. Takie mocowanie jest często także jeden z elementów wzoru oświetlenia o średniej wielkości.
 4. Pasek dwuteownik. Można go powiesić ciężkie lampy lub z wymiarami.

Istnieje kilka sposobów, aby powiesić żyrandol. Najważniejsze - aby zrobić to dobrze i nie uszkodzić napięcie tkaninyIstnieje kilka sposobów, aby powiesić żyrandol. Najważniejsze - aby zrobić to dobrze i nie uszkodzić napięcie tkaniny

Po wybraniu odpowiednich lamp i zbierając niezbędne mocowania powinien dbać o właściwą strukturę instalacji.

Ale czy to możliwe, aby dołączyć żyrandol na własną rękę? Należy zauważyć, że stosowanie specjalnych instrukcji działa cały proces nie jest problemem. Konieczne jest jednak, aby rozpocząć instalację profilu przed dokonaniem naprawy sufitu stretch.

żyrandole montażu na suficie przy pomocy haka napięcia

Gdy profil wymagane do montażu sufitów napinanych jest stała, to jest do mocowania linii.

Materiał ten ma dwa segmenty, muszą być zamocowane w przeciwległych rogach pokoju i przejść przez pola.

Punkt przecięcia jest miejsce, gdzie chcesz powiesić żyrandol.

Przed rozpoczęciem instalacji żyrandol, konieczne jest odłączenie zasilania cały pokójPrzed rozpoczęciem instalacji żyrandol, konieczne jest odłączenie zasilania cały pokój

Dalsze prace są prowadzone zgodnie ze standardowymi instrukcjami:


 1. Aby rozpocząć się do wyłączenia z pokoju.
 2. Z wykorzystaniem kotew lub kotew powinny dołączyć haka. Ważne jest, że koniec z elementów jest poniżej żyłki.
 3. Następnym etapem będzie rozciągania wstęgi. Następnie należy odczekać 24 godziny, a dopiero potem przystąpić do dalszej pracy.
 4. Gdzie planuje się naprawić płótno, muszą być zabezpieczone (potrzeba kleju) specjalną plastikową termokoltso. Ta część jest potrzebna do ochrony materiału.
 5. Po wysuszeniu, spoiwo powinno być cięte w otworze pierścienia w celu uzyskania drutu.
 6. Na ostatnim etapie żyrandol powinien być dołączony do haka i ustawić nasadkę do ukrycia przewodów.

Masters polecam wybrać pierścień o średnicy mniejszej niż żyrandole kapitalizacji. W rzeczywistości, po ustawieniu elementu odpowiadającego wielkości oprawy nie można się martwić o estetykę.

lustra mocujące podwieszany sufit za pomocą płyty montażowej

Tych, którzy planują swoje ręce, aby zainstalować płytę dla światła na suficie podwieszanym, zaleca się, aby mieć co najmniej minimalne umiejętności takiej instalacji. Jest to konieczne, aby nie uszkodzić naciąg tkanin.

Przez wybór takiego łącznika powinny być przygotowane w barach z wyprzedzeniem (2 szt.), Przy czym przekrój poprzeczny - 25 cm2, a długość - 30 cm.

Montaż płyty montażowej można zrobić samodzielnie, najważniejsze - aby zrobić wszystko konsekwentnie i ze szczególną ostrożnością, tak aby nie uszkodzić sufit podwieszanyMontaż płyty montażowej można zrobić samodzielnie, najważniejsze - aby zrobić wszystko konsekwentnie i ze szczególną ostrożnością, tak aby nie uszkodzić sufit podwieszany


Montaż odbywa się zgodnie z następującą sekwencją:

 1. Paski są przymocowane do stropu bazowej (konieczna kołków prowadzących lub łącznika). Jeśli istnieje duża luka w zakresie instalacji tkaniny, można użyć wieszaki wykonane z metalu.
 2. Do przewodów wyjściowych w barach musi posiadać otwory. Są one wykonane za pomocą wiertarki.
 3. Konieczne jest, aby ustalić punkt, w którym planuje się zamontować żyrandol, a następnie rozpocząć pracę od instalacji sufitów napinanych.
 4. Następnie należy przykleić plastikowy termokoltso gdzie planowana przewody wyjściowe. A po całkowitym wyschnięciu otworu jest zaprojektowany, aby je wyciągnąć.
 5. Ważnym warunkiem prawidłowej pracy jest uważany z płytą do usuwania gratu i szlifowania wszystkich ostrymi kątami za pomocą papieru ściernego.
 6. Planck powinny być mocowane za pomocą śrub w termokoltse.

Po wszystkich niezbędnych prac powinien powiesić żyrandol i wkręcić specjalną osłonę bardzo ciasno na płótnie.

Jak mogę dołączyć żyrandol na poprzeczce

Należy zauważyć, że listwy złączne za pomocą Phillips i stosowane do mocowania paska dwuteownik jest identyczna.

Przed rozpoczęciem prac przy montażu konstrukcji oświetleniowej należy przygotować fornir, której grubość - 1-1,3 cm.

Montaż żyrandoli w suficie podwieszanym z paskiem Phillips-head można zrobić samemu, ale będzie to wymagać najwyższą starannością i dokładnością odMontaż żyrandoli w suficie podwieszanym z paskiem Phillips-head można zrobić samemu, ale będzie to wymagać najwyższą starannością i dokładnością od

Aby zainstalować poprzeczki muszą być:

 1. Na poziomie przyszłego tkaniny rogach sklejki jest dołączony, po czym jest wycięty otwór na przewody.
 2. Następnie podwieszany sufit jest unieruchomiona, a otwory sklejone z tworzywa termokoltso.
 3. Kiedy klej wyschnie tutaj również trzeba wyciąć otwór na przewody i następnie mocowanie odbywa się z żyrandolami wsporniku. Prace zostaną zakończone przy ustalaniu ozdobny korek.

Jak powiesić żyrandol w suficie podwieszanym (wideo)

Mocowanie żyrandol w pokoju, gdzie jest sufit podwieszany, nie stanowi problemu nawet dla początkujących. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni projekt oświetlenia i dokładnie przestrzegać instrukcji, nie należy zapominać o zasadach bezpieczeństwa. I często praca instalacja nie zajmuje dużo czasu, a na jakościową ich pokój będzie przytulny i komfortowy klimat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − 25 =