The BlogOd naprawy, trzeba zrobić plan, który pomoże określić kolejność działań w jednym pokoju Od naprawy, trzeba zrobić plan, który pomoże określić kolejność działań w jednym suficie pomescheniiNatyazhnoy: najpierw tapetę lub sufit, nie zostanie uszkodzony, jeśli tkanina podczas tapetowania lub lepiej zrobić odwrotnie i pierwsze ściany rysowania? Wielu ludzi, którzy decydują się dokonać napraw na rękach, zmierzyć się z problemem wyboru co zrobić w pierwszej kolejności. Ogólnie, specjaliści pozwalają obie opcje, ale w konkretnej sytuacji, należy starannie rozważyć plusy i minusy i rozpocząć naprawę. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co jest najlepiej zrobić w pierwszej kolejności - w tym artykule.


Rozwiąż: sufity tapetowanie

Jeśli zaczniesz przykleić tapetę do napięć sufitu a wręcz przeciwnie, fakt, że niektóre może to pogorszyć wynik wykończeniowych w ogóle. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić w pierwszej kolejności: sporządzenie tapetę lub zainstalować sufit podwieszany.

Jeśli zrobisz coś złego, a nie w porządku, że może zakłócić całą naprawy. powinni być szczególnie wrażliwi na pracę, jeśli planowanego użycia drogich materiałów wykończeniowych.

Jak tapetowanie sufitu rozciągania

Przed materiałów mocowania na powierzchni ściany powinny być wyrównane z gipsu.

Tynkowania powierzchnia robocza jest to konieczne w celu wyeliminowania nierówności i pęknięć na tapetę bez większego wysiłku w późniejszych etapachTynkowania powierzchnia robocza jest to konieczne w celu wyeliminowania nierówności i pęknięć na tapetę bez większego wysiłku w późniejszych etapach

Jednakże, jeśli nie są już zawieszone sufity, tak aby wyrównać ściany nie będzie działać:


 • Niemożliwe jest spadającego tynku na suficie folia stretch.
 • Niemożliwe jest tynkiem ściany aż do końca, to może dotykać sufitu z gipsu, które zepsuć wykończenie.

Odpowiadając na pytanie: „co to jest pierwszy przykleić pierwszy: sufit lub tapety” - Wallpaper przodu. W tym przypadku tapety jest stosowana tylko po wytwarzaniu ścian. Jest to niemożliwe, aby wyrównać ściany po zamontowaniu sufitu i płyt gipsowo-kartonowych, po profilu zainstalować arkuszy płyt kartonowo-gipsowych trzeba oprawić inny profil, co nie jest możliwe przy użyciu miękkiej folii sufit napinany.

Do mocowania listwy sufitowe również wymagane płaskiej powierzchni ścian, tapetowanie jeszcze nie zostały wykonane. Stretch sufit jest konieczne po tapecie, i tak aby nie zabarwić grunt bagietki, konieczne jest, aby trzymać taśmę maskującą.

W zależności od rodzaju tapety lub tapety przyklejony suchy klej rozmazany na ścianie lub jako posmarowanej klejem. Kiedy klej nakłada się na ścianę i wpada do sufitu, co jest niedopuszczalne. To również przyklejone taśmą. Nadwyżka tapeta powinna być starannie wyciąć nożem.Co najpierw: sufitem podwieszanym lub tapetę

Oczywiście, przede wszystkim prawidłowego tapet, a następnie zainstalować sufit. W przeciwnym razie, podwieszany sufit ustawić krzywą, tapet będzie trudne, ogólny obraz jest zepsuty. Jednak czasami zdarza się, że sufit został już wybrany, a ściana jest planowana budowa płyt kartonowo-gipsowych. W tym przypadku, sufit powinien być starannie zaklejone taśmą i zablokować tapety.

Specjaliści nie zalecają ustawienie pułapy pustych ścian, muszą ciągnąć na ścianie z już wklejony tapety.

Jako klej do tapet odpowiednio rozciągają się sufit

Konieczne jest, aby podkreślić kilka kwestii związanych z instalacją sufity tapety.

Mając wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, należy najpierw zainstalować tkaninę napięcia, a następnie rozpocząć tapetowanieMając wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, należy najpierw zainstalować tkaninę napięcia, a następnie rozpocząć tapetowanie

a mianowicie:

 1. Pierwsza poprawka jest zawsze sufit bagietki, gdy używa punch. Cegły podczas wiercenia pozostawia dużą ilość pyłu jest czerwony, tak że cegły mogą być przyklejone tapety tylko po przyklejeniu sufitu.
 2. Następnie ogrzać do rozciągania taśm z PCW do 100 ° C. Można również wybrać inne mostki tkankowe. Jeżeli klej tapety, a następnie wykonać instalację sufitu, tapety po ogrzewaniu pomieszczeń może być uszkodzona. Lepiej wybrać sufit tkaniny, zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia ścian z tapetą.
 3. Markizy wydruki na płótnie muszą być zabezpieczone za pomocą łopatki, można również ustawić filet, ukrywa luki między ścianami i bagietki. Ale to nie może trzymać się tapety, inaczej powłoka będzie nierówna i brzydkie.
 4. Aby nie zepsuć gotowego sufitu podczas tapetowania i plam z powierzchni podczas gruntowania należy najpierw zabezpieczyć bagietki, a następnie pokleit tapety na poziomie profilu zabezpieczyć Płótno naciągnięte na blejtram. Następnie ściany i tapety będą czyste.
 5. Podczas pracy z drogich tapet (na przykład, tkaniny), konieczne jest, aby zaoszczędzić materiał. W tym przypadku klient sam decyduje, co zrobić w pierwszej kolejności: umieścić na ścianach tapety lub zainstalować sufit podwieszany. Należy pamiętać, że sufit w żadnym wypadku potrwa kilka lat dłużej niż nawet najdroższy tapety.

Główną trudnością w procesie naprawy jest strach przed uszkodzeniem lub tapetę lub suficie. Jest to najlepiej skonsultować się ze specjalistami, aby podejmować właściwe decyzje, aby ustalić, że w pierwszej kolejności.

Jako kleju do tapet po rozciągnięciu pułapów: porady ekspertów

Przede wszystkim konieczne jest zalana i wyrównano ściany lub bagietki Scriven, a sklepienie zostanie rozciągnięty krzywo. Jeśli sufit jest już rozciągnięta, musi być starannie zabezpieczone i przenieść na ściennymi dokładnie, nawet tak niskie jak to możliwe, dotykając plandeki.


Pozwól nam zbliżyć się pytanie z innej strony i przedstawić argumenty na rzecz oryginalnej instalacji sufitu, a następnie - Tapeta:

 1. Nawet jeśli używasz pistolet gazowy do podgrzewania strukturę, nie jest skierowany na ścianach, i profesjonalny będzie uważnie monitorować pokrywę zabezpieczającą.
 2. Podczas wiercenia otworów do mocowania listwy wytwarzane dużo pyłu, które mogą uszkodzić wykończenie ścian. Jednakże, tapety można odkurzyć, a niektóre rodzaje tapet nawet umyć.
 3. Często nawet producenci sufitowe mówią, że trzeba ustawić bagietki tylko w pełni zrealizowane i płaskiej powierzchni ścian.
 4. Nie bój się do malowania ścian i tapet po instalacji zawieszonej konstrukcji, taśmy maskującej nie dotykać sufitu. Również odległość między sufitem i ścianki mogą być perekleit przy użyciu listwy sufitem.

Specjalna folia stałe taśmy maskującej, będą chronić przed skażeniem rozciągnięte płótna farbą lub klejemSpecjalna folia stałe taśmy maskującej, będą chronić przed skażeniem rozciągnięte płótna farbą lub klejem

Podsumowując można powiedzieć, że i pan nie boi się ozdobić tapetę po suficie, ale powinno to być kilka pomyśleć dwa razy zanim to robi, i starannie chronić sufit podwieszany.

Jak zastosować tapety pod sufitem podwieszanym sam

Kiedy tapetowanie z rękami taśmy maskującej być stosowany w dziedzinie malarstwa i dekoracji. Jeśli klej jest wciąż kapała na suficie trzeba tak szybko, jak można przetrzeć wilgotną szmatką.


Jeśli planujesz malować ściany, najlepiej jest wyciągnąć sufit po barwieniu, ale budować w bagietką lepiej dla niego natychmiast po ustawieniu ścian.

Po rozciągnięciu płótno klejone tapeta musi tak dokładnie, jak to możliwe, bez dotykania płótna nóż podczas cięcia tapety. Pamiętaj, aby chronić taśmę maskującą na suficie, a następnie pracuje z tapetą delikatnie, aby go usunąć.

Secrets naklejki tapety blisko pułapów (wideo)

Podsumowując, każdy powinien sam decydować, co zrobić w pierwszej kolejności. Często naprawa odbywa się z istniejących sufitów, to trzeba tak dokładnie, jak to możliwe, aby poradzić sobie z ostrzem napięcia i użyć taśmy maskującej. Należy pamiętać, że podłużnymi jest zamontowany na płaskiej, przygotowanego otynkowane ściany. W każdym razie praca wymaga ekstremalnej dokładności i koncentracji, a następnie sufitu i tapety zadowoli cię przez długi czas.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

95 − = 86