The BlogLustrzane sufity - nowoczesny i doskonały materiał do tworzenia niepowtarzalnych wzorów w łazienceLustrzane sufity - nowoczesny i doskonały materiał do tworzenia unikalnych wzorów w vannoyChasto do wykończenia sufitu w łazience lustro arkusze są używane. Są one łatwo montowane na powierzchni, i są bardzo trwałe. Do produkcji lustrzanym sufitem, można użyć specjalnego szkła lub satynowe tkaniny. Montaż tych strukturach zaczyna się w produkcji skrzynek i pre-znakowanie powierzchni.


Lustro na suficie w łazience: plusy i minusy

Jeśli zdecydujesz się zainstalować lustro na suficie, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie zalety i wady takiego wykończenia. Warto zauważyć, że profesjonaliści mają lustrzane sufity wiele więcej.

Korzyści z sufitem:

 1. Piękny wygląd. Lustrzanym sufitem wygląda luksusowo i doskonale współpracuje ze wszystkimi stylami.
 2. Różnorodność faktur.
 3. Szklany sufit satyna lub są przyjazne dla środowiska produkty.
 4. Odporność na wysoką wilgotność. Sufity obrazów lustrzanych nie są zdeformowane przez wilgocią i parą wodną.
 5. Łatwa instalacja. prymitywna konstrukcja sufitu, więc instalacja może obsługiwać nawet początkujący.
 6. Praktyczność. Szkło satynowe lub powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Ponadto lustrzane sufity nie gromadzą się kurz i szkodliwej kondensacji.

Główną wadą lustrzanych sufitów jest ich koszt kosztowneGłówną wadą lustrzanych sufitów jest ich koszt kosztowne

Lustrzane sufity zająć około 10-20 cm od wysokości łazience. Zaleca się, aby skorzystać ze szkła i tkaniny Satyna tylko wtedy, gdy wysokość łazienki osiągnie 2,3-2,6 metrów.

Wady lustrzane sufity:


 • Wysoki koszt. Satynowa pościel i lustro są droższe niż płyty gipsowo-kartonowej lub płytek poliuretanu.
 • Lustrzane sufity ze szkła, łatwo złamać.
 • Satynowa tkanina lekko zniekształcić światło.

Ustaw szklany sufit

Matowe szklany sufit wygląda lepiej niż satyny, jednak jest droższy. Aby zainstalować ten projekt nie trzeba użyć opalarki lub innego drogiego sprzętu.

Przed zainstalowaniem szklany sufit powinien być zamontowany profil narożny. Początkowo trzeba wywiercić w otworach produktowych dla kołków. Należy również zainstalować wieszaki, tak aby ich dolna krawędź znajduje się na tej samej płaszczyźnie z profili kątowych.

Dublowany sufit w łazience jest w stanie optycznie powiększyć przestrzeń lokaluDublowany sufit w łazience jest w stanie optycznie powiększyć przestrzeń lokalu

Dalsza instalacja jest wykonywana w następującej kolejności: 1. Wykonać okablowanie w pustce sufitu.
 2. Cięcie płytek szklanych za pomocą noża szklanego. Nie zapomnij, aby otwory pod światłami.
 3. Czynność przyklejania płytek na ramie. pierwszy odcinek panelu do umieszczenia w profilu, a następnie zabezpieczone za pomocą kołków.
 4. Umieszczenie świateł. Pamiętaj, że wszystkie urządzenia niezbędne do ukrycia za płytek szklanych.

Jak zainstalować przeszklony sufit

Satin sufity zewnętrznie nie do odróżnienia od malarstwa na szkle. Jednakże płytki satynowe mniej wytrzymałe i trwałe. Aby zainstalować trzeba będzie zaprojektować opalarki.

Przed rozpoczęciem instalacji należy umieścić na układ sufitu i obliczyć ilość materiałów potrzebnych. Aby umieścić znaczniki na suficie dokładnie przy użyciu taśmy mierniczej laser.

Sufity satynowe są mniej trwałe i bardziej kruche, dlatego wymagają szczególnej opieki, gdy są zainstalowaneSufity satynowe są mniej trwałe i bardziej kruche, dlatego wymagają szczególnej opieki, gdy są zainstalowane

satyna technologia montażu sufit:

 • Zainstalować profil rozrusznika. Fix produkt za pomocą wkrętów samogwintujących do metalu.
 • Ciepłym pomieszczeniu opalarką. Uchwyt ostrza musi jedynie po osiągnięciu temperatury pokojowej 40 ° C.
 • Lekko rozciągnąć naciąg tkanin.
 • Potem naprawić folii wzdłuż przekątnej. Aby ustalić, użyj zacisków lub zaciski. Następnie zestaw pozostałości folii z ostrzem.
 • Zainstalować wtyczkę. Taśma musi być włożona do szczeliny pomiędzy ścianą i satynową tkaniną.

Recenzje lustrzanych sufitów

Recenzje obrazów lustrzanych są w większości pozytywne. Wiele osób twierdzi, że ze szklanymi napięcie lub satynowe tkaniny łazienka staje się coraz bardziej piękny wizualnie.

Szklany sufit, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń, jak chowają nierównych sufitowychSzklany sufit, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń, jak chowają nierównych sufitowych

Witalij, 38 lat: „Około rok temu ustawić w suficie łazienki szkła. Łazienka zaczęła wyglądać dużo lepiej. Ponadto sufity lustrzane pomóc ukryć wady na powierzchni bazowej. Ogólnie rzecz biorąc, ja zadowolony z wyniku. "

Jednakże, nie jest minusem. Wiele opinii sugerują, że tkanina satynowa lustrzane sufity wyglądają brzydko i łatwo zdeformowany.

Elena, 29 lat: „Ostatnio mamy zainstalowane w suficie łazienki z satyny. Na początku lubiłem wynik. Jednak zauważyłem, że tkanina satynowa zniekształca światło. Wierzę, że do wykończenia sufitu w łazience lepiej jest użyć innych materiałów jak sufity satynowe patrzeć bez smaku. "

projekt lustrzany sufit w łazience (wideo)


Lustrzanym sufitem - to uniwersalne rozwiązanie do wykończenia łazienki. Do produkcji powierzchni lustra lepiej jest użyć płyt szklanych. Kosztują nieco droższe, jednak wyglądają lepiej i są trwalsze. Satynowa tkanina wskazane jest, aby zainstalować tylko wtedy, gdy nie chcą kupować drogich materiałów. Jednak należy pamiętać, że do instalacji tkanin atłasowych, trzeba będzie użyć opalarki.

Lustrzane sufity w łazience (zdjęcia)

193581- 195261- 217621- 22- 30-- 3213941- 3213951- 3214111-- 42- 782-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 7 =