Yüksek teknoloji tarzında Yaşam: dekorasyon için ipuçları – nwhistorycourse.org

The BlogYüksek teknoloji tarzında yardımcı olacaktır odanın modern ve işlevsel dekorasyonu ile bir oturma odası yapınZamanımızın doğrudan yansıması - Odanın modern ve işlevsel dekorasyonu ile bir oturma odası yüksek teknoloji tekHay tarzında yardımcı olacaktır olun. Stil yeni teknolojilerin gelişmesine daire, düşünme tarzlarını, bağlılık yüksek gelir sahipleri göstermek için tasarlanmıştır. yüksek teknoloji, konfor ve iç tüm unsurların işlevselliği yüksek seviyede yaşayan hem eğlence için ve iş için idealdir. hi-tech tarzında salonun bir tasarım olan yenilik, özgünlük, geometri ve parlaklığının net çizgilerle sahip ziyaretçilerin fethetmek edebiliyor. makaleyi okuyun - Farklı tarzı ve nasıl doğru oturma odası yüksek teknoloji düzenlemek için nedir.


Modern iç: Living yüksek teknoloji

Hi-Tech sonlarında XX yüzyılın şekil almaya başladı. tarzı titizlik ve tasarım, koyu tonlu, soğuk renk paletinin basitliği ile karakterize edilir. Aynı zamanda, yüksek teknoloji iç At - rahat mobilya, son teknoloji, çok fonksiyonlu elemanları var. Stil geniş bir oturma odası olarak kayıt ve küçük odalar için uygundur. Buna ek olarak, yüksek teknoloji genellikle oturma odası-mutfak tasarımı için kullanılır.

o sadelik ve pratiklik ile karakterizedir gibi birçok tasarımcılar, tam olarak yüksek teknoloji stili seçmek için tavsiye ediliro sadelik ve pratiklik ile karakterizedir gibi birçok tasarımcılar, tam olarak yüksek teknoloji stili seçmek için tavsiye edilir

Stil iç dekorasyon ve mobilya, açık iletişim, özel aydınlatma için modern endüstriyel malzemelerin kullanımını gerektirir. yüksek teknoloji ana prensibi - açık bir alan, merkezi olmayan bir hafif parlak yüzeyler. yüksek teknoloji oturma odasında mükemmel dokunmatik ekran, otomatik ısıtma sistemi, klima ve havalandırma, yangın kontrol üzerinde modern ev aletleri uygun.

İç odada bir yüksek teknoloji stili oluşturma

İç yüksek teknoloji tarzında Döşeme - bu basitlik, kısıtlama ve sahte ihmal olduğunu. beyaz, açık gri tonlarda boyanmış modern tarzda oturma odası için Duvarlar, bazen - beton veya tuğla tabanına açığa bitirmeden bırakın.


Duvarların dekorasyon kesinlikle duvar kağıdı, doğal veya yapay taş, tuğla kullanımı yasaklanmıştır.

Taban ince tasarımcıları örnek, fayans veya seramik, parlak laminat için, ışığı yansıtan yeteneğine pürüzsüz malzemelerin seçilmesi tavsiye edilir. Mükemmel kendiliğinden yayılan zemin, malzeme taklit mermer stiline uygun. döşeme için birincil renkleri - klasik gri, siyah, beyaz ve süt. Ahşap tedavi olmadan ayrılmak için tavsiye süsleme parçaları.

Eğer hi-tech tarzında oturma odası düzenlemek için karar verirseniz, o zaman önceden en küçük ayrıntısına kadar oda tasarımı düşünmelisinizEğer hi-tech tarzında oturma odası düzenlemek için karar verirseniz, o zaman önceden en küçük ayrıntısına kadar oda tasarımı düşünmelisiniz

Yüksek teknoloji tarzında bir salon tavanları yapma kendi yüksekliğine bağlıdır. Pürüzsüz, cilalı bir yüzey sağlayarak, yapıları gerilme olacaktır İdeal alçak tavanlı bitirmek için. Yüksek tavanlar yerleşik aydınlatma armatürleri ile çok düzeyli kompozisyon, süspansiyon sistemlerini düzenlemek için izin verir.Tasarımcılar aksi oda konforunu kaybedebilir, sıkı biçimde yüksek teknoloji tarzı kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

dekoratif elementler sayesinde ölçülü, özlü tarzı seyreltin. yüksek teknoloji paketleri için aksesuarlar uygun desen soyut dekor, siyah ve beyaz fotoğrafların duvar kolaj, kısa ve öz tencerelerde uzun boylu bitkiler, saf renkler ve ekoseler ve minderler gibi klasik renkler, küçük (gri veya beyaz ürünlerin tasarımına mükemmel uyum örme çok büyük) yüksek, yumuşak kazık ile zemin halı pastel.

pencereler yapma daha iyi zaman hafif kumaşlar ve modern perde lehine ağır perdeleri vazgeçmek.

yüksek teknoloji Living: aydınlatma özgünlüğünü

yüksek teknoloji iç kısmında hafif yüksek teknoloji odalara vurgulamak amaçlanmıştır: Soğuk, mavimsi parıltı, modern teknik cihazların neon panelleri ile ilişkilidir. yüksek teknoloji sadece pratik lambalar, aynı zamanda dekoratif özellikleri: aydınlatma görsel, uzay, mobilya seçme parçaları genişletebilirsiniz hatları, doku yüzeyleri geometrisini vurgulamak.

misafir odası donatmak, Odaya atmosfer ve konfor etkileyen yüksek kaliteli aydınlatma ürünleri seçimi hakkında akılda tutmak önemlidirmisafir odası donatmak, Odaya atmosfer ve konfor etkileyen yüksek kaliteli aydınlatma ürünleri seçimi hakkında akılda tutmak önemlidir

Yüksek teknoloji tarzında Aydınlatma - temiz çizgiler, tasarım, teknolojik, mat, beyaz cam, krom elemanları var. tarzın temel koşulu - lambalar pratik ve çok amaçlı olmalıdır: Örneğin, mükemmel uzaktan kumanda ile ayarlanabilir hangi oda ünitesi, iş ve parlaklık karakterine uyacak. yönlendirilebilir ışık Fit ve mobil lambalar, yön. Bu tür cihazlar kolaylıkla odasında atmosfer değiştirebilirsiniz: aşağı zengin olsun tavan, parlak aydınlatma, armatürü genişleyen - yumuşak ve dağınık bir ışık.

alüminyumla yayılmış busbar kanal lamba yüksek teknoloji kullanımı yaşayan, paralel teller, lamba parantez spot. Avize açık ve gölgelik ikisi de olabilir. Modern, yüksek teknoloji merkezi avizeler bir kısmı bir ışık noktası ile yapı askıya alınır.

Bir aydınlatma cihazı seçimi, tavan yüksekliği göz önünde bulundurun: yüksek için gömülü, nokta cihazları ve düz lambalar için alçak tavanlı uygun - asılı tasarım.

hi-tech tarzında oturma odası için mobilya seçimi

Yüksek teknoloji tarzında yaşayan için aksesuarlar - bu ölçülü olduğu renkler, sade formları, konfor ve pratiklik. Pürüzsüz, parlak yüzeyli modüler süspansiyon yapılara dikkat etmelidir Tehnostil içinde oturma odaları için mobilya seçerken. Mobilya düğmeleri kolay çıkıntılı dekoratif unsurlar olmamalıdır. Mobilya modülleri için son derece uygun vücutta tıklayarak sistemini açmadan ile donatılmıştır. Halojen aydınlatma mobilya tasarımında bulunabilir. Klasik renkler modülleri - beyaz, siyah, gri. Bazen mobilya ek elemanlar olarak, sen kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renklerde net modüllerini bulabilirsiniz.

Yüksek teknoloji tarzında oturma odasında iç in mükemmel parlak bir yüzeye sahip şık modüler mobilya karıştırırYüksek teknoloji tarzında oturma odasında iç in mükemmel parlak bir yüzeye sahip şık modüler mobilya karıştırır


Ek modüller seçtiğinizde parlak tercihi temel mobilya ile aynı malzemeden parçaları verilmelidir.

Yüksek teknoloji tarzı döşemeli mobilya - modern, konforlu doğrusal veya açısal minimalist kanepe olduğunu. Bazı modellerde katlama mekanizması, koltuk ve kol dayama altında ek depolama bölmeleri, konut yan duvarları inşa açık raflar ile donatılmış olabilir. Hi-tech kanepeler çeşitli şekiller ve fiyat olabilir: Basit bir koyu tonlu mobilya fiyat tasarımı, orijinal modellerin maliyetinden daha düşük olacaktır.

mikrofiber - hi-tech kanepe için Döşeme örneğin, dokunmatik malzemeye hoş, modern ve güçlü ibraz edilmelidir. Deri koltuklar, süet, kadife ve jakarlı döşemelik iyi klasik iç bırakılır.

Yüksek teknoloji tarzında modern yaşam (video)

Hi-tech - bu son trendler ve teknolojik gelişmeleri yansıtan detay tasarım, dikkat bu. Stil ustaca sadelik ve özgünlük, titizlik ve konforu bir araya getiriyor. Kesinlikle herkes kuvveti altında bu tarzda bir yaşam: Ana şey -, sıradışı tasarım çözümleri ve teknolojik yenilikleri deneyim arzusu.

yüksek teknoloji tarzında oturma odası tasarımı (iç fotoğraf)

1dk-1331 dakika-1402min373-2min16 --- Kopya 12556700cff704462b1e58b3cd4a09d064e313120c3f0eeaa9bb1f3936a0dbdc1362d5206bc7e959a14812818499560808f76ff2f257273


Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − 92 =

Adblock
detector