yüksek tavanlar için Seç tavan lambaları – nwhistorycourse.org

The Bloglambaların seçimi odanın tasarımına ve amacına bağlı olaraklambaların seçimi en düşük odaya monte aydınlatma ne tür tasarım ve odanın amacına bağlıdır? Çeşitli lambalar ve avizeler aydınlatma cihazları olarak kullanılabilir. Her biri faydaları ve bir dizi avantaj vardır. yüksek tavanlar için bir lamba seçerken kendi tercihleri ​​ve oda tasarımına bakın. Ayrıca hesaba katın aydınlatma yüklemek istediğiniz odanın uzunluğunu ve genişliğini almak gerekir.


Halojen Modern alçak tavanlar için lambalar

Bir yatak odası ya da halojen lambalar kullanılabilir düşük tavan boşluk aydınlatma için. onlar küçük boyutlara sahip beri bu ışık kaynağı, çok pratiktir. Ayrıca, bu lambaların ışık verimliliği akkor lambalara göre 1.5-2 kat daha yüksektir.

Eğer bir nemli ortamda halojen ampul yüklemek istiyorsanız, sadece düşük voltajlı ürünler kullanın. Onlar giymek için daha dayanıklı ve dirençlidir.

halojen lambalar diğer aydınlatma armatürleri üzerinde pek çok avantajı vardırhalojen lambalar diğer aydınlatma armatürleri üzerinde pek çok avantajı vardır

halojen lambalar avantajları:

 1. Alçak gerilim açıldığında.
 2. Güvenlik. Halojen ampuller iş yerinde titreme yapmaz, bu yüzden gözler için kesinlikle güvenlidir. Buna ek olarak, bu ürünler civa içermez, bu yüzden bile kreş aydınlatmak için kullanılabilir.
 3. Küçük boyutları. Sahip olduğu küçük boyutu nedeniyle, halojen lambalar bile gerilmiş kanvas kurulabilir. Bu öğeleri çalışma sırasında çok sıcak haline Ancak, bu durumda, sen özel bir termokoltso yüklemeniz gerekir.
 4. Halojen lambalar üniforma ışık sağlar.

alçak tavanlı odasında Aydınlatma lambaları LED

Çoğu durumda, aydınlatma alçak tavanlı LED ışıkları kullanarak. Bu ürünler halojen ampullere göre daha dayanıklıdır. Buna ek olarak, LED ışıklar ısı üreten yok, bu yüzden onlar bile gerginlik PVC kumaş kurulabilir.


LED spot ışık en ekonomik kaynağıdır. Bu lambalar halojen lambalar ya da ortak telli lambaya göre yaklaşık 2-3 kat daha az enerji tüketir.

LED lambalar, dayanıklı, güvenilir ve kompakt. Onlar daha iyi halojen aydınlatma ve dolayısıyla daha pahalıLED lambalar, dayanıklı, güvenilir ve kompakt. Onlar daha iyi halojen aydınlatma ve dolayısıyla daha pahalı

LED lambaların avantajları:

 • ampul kırılgan elemanlarının bulunmaması. LED ışıklar titreşim veya mekanik hasar etkisi altında deforme olmayan nedeni budur.
 • Dayanıklılık. LED aydınlatma her 10-12 yılda bir değiştirilmesi önerilir.
 • Güvenilirlik. Nokta, yakmayın zehirli duman yaymaz ve operasyon sırasında titreşimi üretemeyen LED lambalarla lambaları. Buna ek olarak, bu cihazlar, -60 ile +50 derece arasında bir sıcaklıkta çalıştırılabilir.
 • Sıkılık. LED lambalar büyük bir ipotek gerekmez, bu yüzden genellikle düşük alanlar yerleştirilir.
 • Anlık bir başlangıç. floresan lambalar farklı olarak, ışıklar geçiş yapmadan önce titreme yapmaz LED.

yüksek tavanlar için düz bir tavan ışıkları Seçimi

Oda küçük bir boyutu ve düşük tavan varsa, aydınlatma kaynağı en iyi kullanılan yassı lambalar veya fenerler bitmap olarak. Bu tür cihazlar mükemmel herhangi bir tasarım ile birleştirilir ve fazla yer almaz. lambalar ya da raster Demirbaş düz olarak halojen, floresan veya LED ampuller monte edilebilir.LED halojen, floresan,: düz avizeler üç ampul türleri kullanabilirLED halojen, floresan,: düz avizeler üç ampul türleri kullanabilir

Düz avize seçerken nüansları bir dizi düşünün:

 1. Lamba tavan içinde yer edileceği bir avize kullanmak arzu edilir. Bu ürünler daha güvenilir ve tavan kirletmez olacaktır.
 2. Düz avize enerji tasarrufu veya LED ampuller yüklemek en iyisidir.
 3. Onun formda bir avize notu seçerken. için bir yuvarlak ya da oval bir konfigürasyona sahip ürünler için tercih vermek daha düz bir alçak tavan avize kullanıldığında.

Eğer bir bütçe seçeneği seçmek istiyorsanız, yanlış tavan satın almak en iyisidir. Onlar sadece ucuz değil, aynı zamanda ürünün hızlı soğumasını kolaylaştıran bir bölme platformu var.

Tavan Aydınlatma LED Şerit

Genellikle alçak tavanlı aydınlatma için kullanılan şerit LED. Onlar çok az yer kaplar ve çekici bir görünüme sahiptir. ilave olarak, şerit esnek LED, bu nedenle daha da eğri bir tavana monte edilebilir.

LED şerit kesinlikle aydınlatma bu tip bir artı herhangi bir açıda bant ve bükülmüş, üzerine monte edilirLED şerit kesinlikle aydınlatma bu tip bir artı herhangi bir açıda bant ve bükülmüş, üzerine monte edilir

Ayrıca, LED şeridinin avantajları şunlardır:

 • Ekonomik. LED şerit halojen ya da enerji tasarrufu sağlayan lambalar daha az enerji kullanmaktadır.
 • Kolay kurulum. LED şerit sabitleme için özel bir çerçeve oluşturmak için gerek yoktur. Bu ışık kaynağı yapışkan bant yardımıyla tavan çevresinde monte edilmiştir.
 • Renklerin çeşitliliği.
 • Düşük maliyetli.
 • Uzun kullanım ömrü.

LED şerit kullanarak özel denetleyicileri kullanılması tavsiye edilir. Onların yardımı ile, parlaklık ve renk kurdele ayarlayabilirsiniz. O kesinlikle yasaktır yüksek yoğunluklu kontrolörü ve LED bandı kullanmayı unutmayın.

Tavan ışıkları LED şerit (video)

Düşük tavan aydınlatmak için, farklı ışık kaynakları kullanabilirsiniz. Eğer küçük bir alan için ucuz bir ışık kaynakları için bakarsanız, LED şerit yararlanmak en iyisidir. Bunu kullanırken tavanda delikler yapmak ve ipotek yüklemeye gerek yoktur. Düz lambalar ve LED spot - Bütçeniz sınırsız ardından en iyi seçimdir. Özel bir termokoltso yüklerseniz Halojen lambalar yalnızca kullanılabilir.


yüksek tavanlar için tavan lambaları (fotoğraf)

1-08-vellum--21-35-42-1024x768-101-157-2071-235-394original-971-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − 30 =

Adblock
detector