The BlogHızlı ve verimli bir alçıpan montajı durağı ile özel bit kullanılarak yapılabilir hale getirmek içinHızlı ve verimli bir alçıpan montajı araçları ve talimatların cephanelik sahip fazla sorun olmadan kendi ellerini birleştirmek için herhangi bir tasarım mümkündür durağı ile özel bit kullanılarak yapılabilir hale getirmek için. Biz sadece yaprak GCR zarar görmemesi için alçıpan ile çalışma sürecinde bazı nüansları hakkında bir fikir var ve yükleme işleminin başarıyla tamamlanabilmesi gerekir. Alçı Etkili montajı yaprak sınırlayıcı bulunan bit sağlar.


sınırlayıcı alçıpan ile Kullanışlı bit

Montaj elemanı olarak amacı bit tamirci kullanılan bir malzeme içinde bir tespit vidası gerçekleştirilmesini sağlar. onun komple set maksimum süreci daha hızlı hale getirmek ve zaman küçük bir süre için planlarını yürütmek sağlayan bir sınırlama cihazı bulunmaktadır. Alçıpan yüklerken, vida genellikle çok sayıda sırasıyla bu cihazın kullanımı en kabul edilecektir, vidalı.

sürecini optimize etmek sınırlayıcı ile biraz seçimi, onun parametrelerinin bir anlayış olması gerekir. uygulanan ürün başka bir malzeme için tasarlanmış ise, yaprak zarar görmüş olabilir.

Daha önce gerekli sınırlayıcı alçıpan ile biraz Alış kalitesini ve özelliklerini danışmakDaha önce gerekli sınırlayıcı alçıpan ile biraz Alış kalitesini ve özelliklerini danışmak

borazan vidalarla çalışarak ve arzu edilir elektrikli aletler minimal becerilere sahip olmak. o durumda bu tür vazgeçilmez bir araçtır, çünkü GCR ile uğraşan, paketleme kullanılması önerilir. Malzemelerin her türlü bit farklı türleri vardır. Belirli malzemelerle çalışmak için geniş bir araç yelpazesi vardır.

Aşağıdaki faktörlere ödeme gözleri seçerken:


 1. Bu amaçlanan bir malzeme.
 2. Evet ya da hayır sınırlayıcı, görünümü.
 3. Yükleme sırasında kullanılacak çift yarıçapı vida, açılış boyutu.

alçıpan panellerin farklı tipleri ile çalışan genellikle 3.5 mm'ye eşit çapa, vidalar kullanılabilir. sopasıyla çalışarak, nüansları dikkate almalıdır.

sabitleme basitleştirmek için, sopayla çalışırken, bir mıknatısın tutucu yardımcı olur. O vida ve ürünün kendisi arasında yer kaplar.

memeleri doğru seçimi verimli ve etkili bir iş yapmak için izin verir.

alçıpan profili yüklerken bir sızdırmazlık bandı gerekiyor mu

yapım ve onarım çalışmaları sürecinde, bant alçıpan için malzeme kümesidir. sızdırmazlık bandı kullanımı kolaydır.Daha sıkı levhalar arasındaki birleşme yerlerinin sızdırmazlığını sağlamak için kullanılmalıdır. o da tavan ve duvarlara bölümleri metalin profili montaj bağ yarar.

ayrıca olası alçıpan montaj sızdırmazlık bandı ne zaman kullanılırayrıca olası alçıpan montaj sızdırmazlık bandı ne zaman kullanılır

mühürleme için bantların Türleri:

 1. takviye edici - fiberglas örgü. Bu ızgara sayesinde çatlaklar kusurları ortadan kaldırmak, bina yapıları güçlendirmek.
 2. serpyanka - yapısal ve görsel olarak sentetik lif parçası olarak, bir bandaj gibi görünüyor. GCR arasındaki eklemleri bağlayan bu kaset mühür ile.
 3. Flizelin - İnce, henüz dayanıklı malzeme cam elyafı. alçı levhaların eklemlerde bağlama maddeleri ham çözeltisine tespit edilir. Bu yonga ve çarşaf eklemlerde çatlama önleyebilir.
 4. koruyucu açılar Bant - metal ekler ile. Esas olarak, kağıt 5 cm uzunluğunda bu delikli şerit, çelik şerit bir çift ana. Deformasyon dışında alçıpan köşelerini korumak için tasarlanmıştır.

Hangi delikleri için taç Alçıpan almak daha iyidir

Genellikle her ne alçıpan kurulum süreci, duvarların yüzey ve tavanda farklı nesneler için delik ihtiyaç vardır. Etkili sonuçlar için, farklı büyüklük ve tipte özel kron kullanılmasını tavsiye ederiz. kron ile çalışma süreci karmaşık ve bunu gerçekleştirmek için bile profesyonel mümkün değildir, çünkü heyecan için, hiçbir neden yoktur.

Nitel kron hızlı ve kolay alçıpan bir delik yapmak için izinNitel kron hızlı ve kolay alçıpan bir delik yapmak için izin

kron Elemanları:

 1. Çevirici matkap. matkaplar farklı boyutlarda olduğu için cihazlar satılan kitleri, bunlar, adaptör dahildir. Merkezleme matkap delikleri doğru gerçekleştirin.
 2. Şaft - altıgen biçimine sahiptir ya da daireseldir. Tornavida ve tatbikatlara Sabitlenmiş.
 3. Matkaplar halka - işin farklı türde gerçekleştirmek için çok yönlü bir araçtır.

Başarıyla bitleri kümesi seçmek için, dikkatle incelemek gerekir. Kusurlar sahte gizlemek yok - ihmal işleme, evlilik kapsamaktadır.

Düşük ağırlığı Shank alıcı uyarı olmalıdır - o işe yaramaz uzun süre pahalı olmayan metal böyle işten terfi etti. Tüm elemanlar birbirine karşı tam ayarlanmalıdır. Ev çalışma kısmı - çelik elemanın doğraması. Aşırı ince testereler operasyonda güvenilir değildir.

onunla alçıpan ve iş için gerekli araçları

Alçıpan levhaların montaj yüzeyleri boyunca işini kolaylaştırmak amacıyla, cihaz bir küme de vardır. Bazı araçlar inşaat ve onarım işinde diğer alanlar için çok yönlü ve kullanışlıdır. alçıpan için uygun Gaz tabancası - bu cihaz çekiç çivi kolaydır. Piercer Prosekatel bulunan, bu mümkün köşelerindeki profillerini yerleştirilmesine olanak sağlar.


Eğer alçıpan ile bağımsız çalışmaya karar, o zaman önceden çalışması için gerekli tüm malzemeleri hazırlamak için gerekli olanEğer alçıpan ile bağımsız çalışmaya karar, o zaman önceden çalışması için gerekli tüm malzemeleri hazırlamak için gerekli olan

GCR ile çalışma sırasıyla birçok etkinlik yapmış ve işe cihazların listesi küçük değildir:

 • rulet
 • zoka;
 • işaretleme için kordon;
 • binalar için kullanılan seviyesi;
 • pense;
 • kırıcı;
 • vida vidalanarak için cihaz;
 • delikler oluşturmak için bir aparat;
 • Bulgar;
 • demir için makaslar;
 • spatula;
 • amacıyla cihaz kenar ve pah eşit için.

Çalışma sırasında Alçıpan tam ve kesin olarak kesilmiş gerekiyor. Görev için bir aracı yoktur. Onları bir bıçak kırtasiye, plastik ve değiştirilebilir bıçaklar oluşan. dezavantaj bıçakları kırılganlığını artırılması kabul edilir. Bina iş bilenler özel olarak, alçıpan için tasarlanmış dayanıklı malzemeden imal, bıçakların kullanıldığı ve daha iyi kilitleri bıçak vardır. onlar pahalı ama daha uzun ömürlü ve konforlu bir şekilde ve yorgunluk olmadan çalışma fırsatı vermek rağmen.

Vidayı ve kauçuk çerçevelenmiş olan, sap - Daha belirli bir şekilde bir bıçak eki olan bir bıçak satın almak. Bu atlar bıçakların uğraşmadan, güvenli ve rahat çalışması için önkoşul oluşturur.

Satış kolayca ve hassas yaprak kesmek mümkün hale alçıpan için kesicileri var. dezavantaj malların yüksek maliyetidir. Ayrıca rakamlar veya belirli bir yerde alttan yerel şeklinde karmaşık kesimler yapmak istiyorum, özellikle alçıpan çalışmaları için bir demir testeresi satın alabilirsiniz. Bu sifonun içinde daha kolay karmaşık kesikler performansında çalışılabilir hale getirerek belli keskinleştirme ve web genişliği, hem de diş boşanma var.


Alçıpan için sınırlayıcı ile biraz nedir (video)

Zaten tamamlandığında duvarın içinde, örneğin, çıkışları için delikler yürütmek için izin bit özel bir takım satın alabilirsiniz. Bazı durumlarda, iğneli bir delik oluşturur tabakanın lamine tarafında, kullanılır. Bu şekilde, kesikler eğmek gerekir düzensiz yüzeyleri oluştururken genelinde yapılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

99 − 93 =