Yorgan patchwork kendi elleri – nwhistorycourse.org

The Blogkendi elleriyle yapılan Yorgan patchwork, mükemmel bir iç dekorasyon olacakKendi elleriyle yapılmış yorgan patchwork, Son zamanlarda, birçok kişi elleriyle yatak örtüleri ve battaniye yapmayı tercih intereraV büyük dekorasyon olacaktır. kendiniz bir nesneyi yapmak istiyorsanız, tercih patchwork tekniği verir. Bu tarzda yapılan Battaniye, çok çekici, ve imalatı kolay görünüyor. Farklı doku kumaş bu ürünün olası artıkları olun.


elleriyle yorgan yapma

Kolayca bir yorgan patchwork olun. Bunu yapmak için dikiş makinesi, iplik, iğne, makas ve işaretçilerine bir gerekecektir.

Yorgan için doğru kumaş seçmek önemlidir. Uzmanlar, baskılı desen beyaz pamuklu kumaş kullanmak tavsiye edilir. Ayrıca, battaniye üretimi için size Sintepon gerekir.

ürünlerin üretimi için pamuk baskılı kumaş ve dolgu polyesterin yamalar gerekliürünlerin üretimi için pamuk baskılı kumaş ve dolgu polyesterin yamalar gerekli

aşağıdaki gibi imalat battaniye algoritması:

 1. kesme kumaş parçaları gerekli boyut imal.
 2. Elde edilen kareler yüzeyinde yatmaktadır.
 3. dikey olarak tüm kareler diker.
 4. Sonra tek bir kumaştan tüm öğeleri bağlayın.
 5. 16 cm genişliğinde iki şerit imal.
 6. battaniye kenarlarına şeritler diker.
 7. iğneler kullanılarak battaniye üstüne Sentepon Pim. Fazla doku çıkarın.
 8. 2 üretimi pedine doku ağı keser. Dikişli ürün baz ağa aldı.
 9. Dikiş devre ürün elde edilmiştir.

Yeni başlayanlar için bir ana sınıfı: Bir patchwork yorgan yapmak

Eğer patchwork tekniği ile sadece tanıdık varsa, basit bir devre kullanabilirsiniz. basitleştirilmiş plan çerçevesinde battaniye üretimi, bir tek sesli calico, levha dolgu polyester, farklı renklerin yamaları gerekecektir.


Öncelikle kumaşın en az 50 kare kesmek gerekir. Her iki taraf en az 21 cm olmalıdır. Farklı renklerde artıkları birleştirebilirsiniz. Bu benzersiz desen oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Bir yorgan yapmak için, ayrıntılar düşünülmüş şablona göre genişletilecek gerekiyor ve birbirlerine dikmekBir yorgan yapmak için, ayrıntılar düşünülmüş şablona göre genişletilecek gerekiyor ve birbirlerine dikmek

aşağıdaki gibi başlayanlar algoritması için dikiş yorgan olduğunu: • her yüzeyde kareler yerleştirin. desen Şekil ve ürün bileşimi hakkında dikkatlice düşünün.
 • yamaları çapraz bağlanması için devam edin. kutuları şeritler diker ve sonra onları bir araya bağlamak. zaman bez yumuşatmak için zaman unutmayın. Bu büzülme kumaşın önleyecektir.
 • Battaniye için astar olun. Küçük bir ödenek bırakmayı unutmayın.
 • Kumaş, dolgu maddesi ve astarın katlayın. Elde edilen ürün işaretçilerini klivaj eder.
 • battaniye kenarları boyunca dikiş.
 • Gerekirse, bağlama paket kenarları dikişli.

Bir yorgan patchwork hızlı dikmek nasıl

patchwork tarzında çalışan birçok sanatçı, makine uymak "hızlı kareler." Bu teknoloji size çok zaman tasarrufu sağlar.

"Hızlı meydanda" yöntemi ile battaniye üretiminde size basma birkaç kalıp gerekir. Başlamadan önce, sıcak suda bezi ıslatıp ve sonra iyice durulayın gerekir. Sonra nakrahmalte patiska ve demir malzeme üzerinde gidin.

yorgan kareler imalat makineleri bile acemi ustaları için, çok basit ve erişilebiliryorgan kareler imalat makineleri bile acemi ustaları için, çok basit ve erişilebilir

Teknoloji kareler şöyle imalat olduğunu battaniye:

 1. 2 farklı renklerden aynı büyüklükte doku kesme şeridi 2 keser. Daha sonra bunları yüz yüze ve bir kenar boyunca prostrochite iş parçası koydu.
 2. Daha sonra pamuk mal şeridi kesme, miktarı birleştirilmiş, önceki iki grup ile aynı genişliğe sahip olması gerekir.
 3. İlk iki dikişli 3 grup. yüz yüze onları eklemeyi unutmayın. Sonuç olarak, kol benzemeyen olmalıdır.
 4. Sonuçta ortaya çıkan çok kollu ikizkenar üçgen halinde kesilir.
 5. battaniye (örneğin, pamuk ya da çim) ters tarafına hasat doku yüzeyi üzerinde yayıldı. dolgu polyester ve kalem ve çift üçgen ile En (sırayla onlar kareler bir yapılandırmaya sahip olmalıdır).
 6. Ürünün çevresinde Dikiş.
 7. battaniye kenar olun. Bunu yapmak için doğal bir kumaş şeridini gerekecektir. Bu battaniyeye dikişli ve ardından sokmak ve yine bir dikiş yapmak gerekir.
 8. Benzer şekilde paket bütün kenar tedavi.

İkili yatak örtüsü patchwork kendi elleri

Odanızın bir ülke tarzında sürdüğü takdirde, ikili yatak örtüsü patchwork, ahenkli görünüyor. battaniye üretimi için, iplik, dikiş makinesi, bıçak, makas, kumaş desenleri gerekir.

Başlamadan önce, battaniye oluşturmak için kareler yapmak gereklidir. Son halini alan ağ 1,5h2,3 metre boyutu, bu en az 23 cm'den daha tarafı ile kare yamalar kullanılması arzu edilir ise. battaniye üzerinde Sinteponovye astar boyutu bitmiş ağ-boyutlarından biraz daha küçük olması gerekir.

kır evi tarzında patchwork tekniği başarıyla tamamlamak iç mekanlarında El yapımı yatak örtülerikır evi tarzında patchwork tekniği başarıyla tamamlamak iç mekanlarında El yapımı yatak örtüleri

Dikiş ekipman aşağıdakileri kapsamaktadır:

 • Öncelikle kağıdı hazırlamak gerekir. Bunu yapmak için, dikkatli bir şekilde, yıkama ve demir malzeme. Pamuklu kumaş kullanırsanız, bu onların nişasta önerilir.
 • Eğer not hazırladık sonra, birbirlerine yüzüne iki kare ekleyin. 1.5 cm'lik bir dikiş payı bırakmak unutmayın.
 • iki kare Dikiş.
 • Elde edilen parça bir daha paçavra için diker. Eğer 6 kareler bir şerit alamadım kadar bu işlemi tekrarlayın. Bu şeritlerin en az 9 üretmek gerekir. kapatılmasından sonra progladte elde preform dikiş.
 • iki bitişik şeritler birbirine bakan Katlama ve pimler ile bağlamak. şeritler Dikiş. tüm şeritler için bu işlemi tekrarlayın.
 • üstüne örtülü koymak alt ön bitirdi ve tuval dolgu polyester üzerine koydu.
 • greft astar diker.
 • kesilmiş kumaştan bir ön imal boyutları, elde edilen ağın boyutundan biraz daha büyük olmalıdır.
 • bulavochek kullanılarak parçayı sabitleyin ve dikilmiş.
 • yazı elde edilen hem köşeleri.

ellerinizle patchwork yorgan (video)


Gördüğünüz gibi, yorgan ve battaniye sadece patchwork tekniği ile başlarken bile, çok basit hale getirmek için. Bu makalede açıklanan adımlarla Usta sınıfı yama öğrenmek için yardımcı olacaktır. Sana, güzel bir ürünü almak simetrik blok izleyin ve ön dekatirovkoy malzemesini ihmal etmeyin.

Patchwork yorgan (fotoğraf)

0907a5162ba84XLjpg09079e5753ff87XLjpg22e75b99ed5e96fd3-DSCN189503-DSCN24033c7d18c8ae850a73e43273f5bbbe1a0056afff96cc023068

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 4 =

Adblock
detector