Yerleşik mutfak-oturma odası: fikirlerin 6 seçimi – nwhistorycourse.org

The BlogDahili dolap - mobilya pratik ve fonksiyonel parça, uyumlu herhangi bir bina içine karıştırırDahili dolap - mobilya pratik ve fonksiyonel parça, uyumlu iç dekorasyon herhangi pomescheniyaSegodnya popüler bir şekilde içine karıştırır olduğunu odası ve mutfak yaşam alanı bir arada. Bu odanın işlevsellik ve konfor tercih edenler için uygun bir çözümdür. Eğer bir mutfak-salon önemlidir yaparken sadece finiş hakkını yerine getirmek. Odanın tasarımında çok önemli bir adım seçimi ve mobilya yerleştirilmesidir. onun doğru uygulanmasından yarım savaş bağlıdır. Dahili mutfak, oturma odası aynı tarzda yapılabilir, ve birbirleriyle tezat edilebilir.


mutfak-oturma odasında Dolaplar: seçim faydaları

Oturma odası mobilya çok sorumlu seçilmelidir. Mobilya alırken aynı zamanda onun tarzı ve güzelliği, ancak işlevsellik için sadece dikkat etmek önemlidir zaman.

çeşitli işlevleri birleştiren bir oda - - Oturma odası o misafirler işten sonra dinlenmek almak, insanlar çalışıyoruz. açık mutfak oturma odası ise, mobilya seçimi özellikle dikkat edilmelidir.

Dolap - oturma odası düzenlemesi için uygun ve pratik bir çözüm. Bu it a uygun bir yol alanından tasarruf etmek ve ona doğru olanı kaldırmak yerleştirecektir olan ısmarlama olabilir.

seçme dolap faydaları:

 • Bu iç tasarım zor sorunları çözmek için yardımcı olur;
 • müşteriye göre kabinede imkanı dağıtım bölümleri;
 • sürgülü kapılar tasarımında değişkenlik;
 • dekorasyon seçenekleri kabine Geniş;
 • Oda kapasitesi imar;
 • Önemli bir yerden tasarruf.

gardırop kullanarak odanın İmar oda daha işlevsel yapabilirsiniz popüler tasarım teknikleri olduğunugardırop kullanarak odanın İmar oda daha işlevsel yapabilirsiniz popüler tasarım teknikleri olduğunu


Yüksek kaliteli gardırop çevre dostu malzemelerden sadece yapılmalıdır. Bu sadece güzel değil, aynı zamanda güvenli kullanımı olmalıdır. mobilya seçerken üretici, tüketiciler arasında ününü dikkat etmek önemlidir.

mutfak-oturma odası mobilya başarılı düzenlemesi

onarımlar yapılacaktır olarak mutfakta mobilya düzenlemesi, oturma odası, daha önce düşünülmüş olması gerekir. mutfak birleştiren ve oturma odası önemli ölçüde alanını artırmak ve bu hafif ve neşeli yapabilirsiniz. o ayar kolaylığı vurgulamak veya daha hantal hale gibi mobilya seçimi çok önemlidir.

Çoğu durumda, mutfak ve oturma odası için mobilya iki kombine odalar uyum sağlayan aynı tarzda seçilir.

taban alanı küçük ve mobilya yer şiddetle eksik ise, değişiklik yapmak ve balkon duvarları ve kapıları sökerek ek alan açmak mümkündür.O mutfakta tüm mobilya ve dekorasyon aynı tarzda tasarlanmış olması arzu edilirO mutfakta tüm mobilya ve dekorasyon aynı tarzda tasarlanmış olması arzu edilir

aşağıdaki gibi mobilya konumu için seçenekler olabilir.

Dikkatli imar tesislerinde

rahatlamak için tasarlanmış bir oturma alanı - mutfak alanda, yaşam alanında bar ve sandalyeler konumlandırabilirsiniz. Bunun hemen yanında Yemekler için bölgeyi kullanmasına izin veren bir tablo koyabilirsiniz. Bu bölgedeki genel sundurma alanı mümkün dağıtım aletleri ve mobilya parçaları ile kombine edin. Örneğin, eski kulübenin içinde bir buzdolabı barındırabilir ya da küçük bir masa ve rahat koltukları ile kahve alanını süsleyen için kullanabilirsiniz.

Mutfak ve yemek alanı

Oturma odası ve mutfak açık bir ayrım var. Uzay çok fonksiyonlu. Çalışma alanı, bir mutfak ve oturma odası paylaşacak bir yemek masası, barındırabilir.

öncelikli mutfak

Mutfak ne paradır Konum çubuğu lavabolar. Bu pişirme ve yeme, müzakere ve dost konuşmalar için kullanılabilir.

Klasik tarzda uzay

büyük bir yemek masası yardımcı olacaktır dilimini sınırlandırır. Bu odada şömine, kitaplık ve yumuşak halılar ile en rahat ve konforlu yapabilirsiniz. Mutfak üst üste inşa edilecek.

klasik tarzda Mutfak oyma dekorasyon elemanları ile ahşap mobilyalar ile donatılmış olmalıdırklasik tarzda Mutfak oyma dekorasyon elemanları ile ahşap mobilyalar ile donatılmış olmalıdır

Kombine alan tescili için tek bir stil kullanabilirsiniz, ancak denemeler ve tezat ile oynayabilirsiniz.

oturma odası ile kombine mutfak için farklı tarzlarda, Mobilya

Modern mutfak-oturma odası farklı tarzlarda dekore edilebilir. Bu seçim mobilya bağlıdır dan öyle.


iç Her stil kendi özellikleri vardır. paylaşılan alan için mobilya seçerken dikkate aldıkları gerektiğini.

Eğer herhangi bir tarzda bir mutfak-oturma odası yaptığınızda bölgelerin doğru tariflendirilmesinin kuralı takip etmek önemlidir. Mobilya genel tarzına uygun olarak seçilmelidir, mutfakta ve oturma odası dekor kalemlerinde aletleri ile birleştirilmelidir.

Her stil belli mobilya seçimi ile karakterizedir. Bu onarım yapmadan önce dikkate almalıdır.

Provence

Provence tarzında mobilya doğal malzemelerden yapılmış olması gerekir. Bu mutfak aletleri ile birlikte olmalıdır.

Ülkenin tarzında Mutfak tasarımı - bu iç basitlik ve konfor ideal birleşimidirÜlkenin tarzında Mutfak tasarımı - bu iç basitlik ve konfor ideal birleşimidir

 tasarımcılar emaye beyaz malzemelerin seçilmesi tavsiye edilir, böylece mobilya ve beyaz eşya arasında, kuvvetli kontrast olmalıdır. Bu işlenmemiş ahşaptan yapılmış bir yapılan eski mobilya kullanmak en iyisidir.


klasik tarzda

Klasik, geleneksel mobilya kullanımını içerir. Bu fonksiyonel ve pratik olmalıdır. Sen iç dekorasyon için, raflardan büyük bir masa kullanabilirsiniz.

ülke

Mobilya, genel kaba ve mutlaka ahşap olmalıdır. Bu tarz Gerekli eleman - asma desteğin kullanılması.

modern

mobilya şık ve fonksiyonel yüksek kaliteli, olmalıdır. hizalama düz çizgiler halinde kesinlikle yer almalıdır. Mobilya yardımı ile, bir ada veya yarımada oluşturabilirsiniz. Onlar oda etkili bir bölgeye aktarmak yardımcı olur.

çatı katı

Mobilya adet şık ve modern olmalıdır. Mobilya sadece en gerekli seçmek gerekir.

yüksek teknoloji oluşan mutfak, işlevsel mobilya cam ve metal malzemeden yapılan elemanları içeren, katı geometrik şekiller yerleştiriliryüksek teknoloji oluşan mutfak, işlevsel mobilya cam ve metal malzemeden yapılan elemanları içeren, katı geometrik şekiller yerleştirilir

 Mobilya doğal dağıtılmalıdır, bu tür katı ayırma bölgeleri için kabul edilemez.

Yüksek teknoloji ürünü

kulpsuz ve modern makineler ile basit mobilya. Mobilya plastik veya metalden yapılabilir.

Aynı tarzda mutfak-oturma odası için mobilya

Aynı tarzda yapılmış mutfak-oturma odası, güzel ve zarif görünüyor. Düzgün stil dayanacak şekilde için, mutfak ve oturma alanı için mobilya seçimine dikkat etmek gerekir.

Tasarımcılar tek bir tarzda mutfak ana özelliği bölgeleri arasında ayırıcı olarak mutfak ünitelerinin kullanımı olduğuna inanıyoruz. Mutfak grubu, bir çubuk veya bir septum ile takviye edilebilir.

üniforma tarzı Kuralları:

 • Mutfakta mobilya ile uyum olmalıdır;
 • Hafif ahşap şeklinde nötr renk seçimi;
 • kulpsuz cephe kullanma;
 • Aynı tarzda yapılmış mobilyalar;
 • mobilya arkadaşı kullanma.

mutfak-oturma odası iç (video)

odası, yatak odası ve mutfak tasarımı uzayda temel tasarım teknikleri ile bilgi sahibi olunması gerekir oldukça karmaşık bir görev - aynı tarzda mutfak-oturma odası yapma. Birleşik bir oturma odası için mobilya seçimi - boşluk birleştirme kararından önemli bir adım. en makul çözüm mobilya, onun düzeni ve yerleşimi için malzeme seçimi nüansları bilmek profesyonel tasarımcılar yardım almak olacaktır. uzayın kendini düzenleme ile tezat canlı oyun varsayılsa bile, bir tek stilin pozlama hakkında hatırlamak önemlidir.

Yerleşik mutfak-oturma odası (fotoğraf)

0b2e24cbd80f2cb27ee794ec652670ef1110156577105411 dakikalık544828

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 32 = 39

Adblock
detector