yerine oturma odasının iç duvarları Modern çubuklar: 4 faydaları – nwhistorycourse.org

The BlogBar tezgahlar fonksiyonel alanları eklemektasarımcılar giderek oturma odasında tasarımında kullanılan yeterince şık ve sofistike özelliklerini - Barlar oda funktsionalnostiBarnye rafları ekleyin. Mobilya Bu parça mükemmel kesinlikle her iç sığar, oda daha şık hale uzay daha işlevsel hale getirmeye yardımcı olur gerçeği ile karakterizedir. Modern iç in çubuğunun herhangi üslup kararına mükemmel konumlandırılabilir. büyük bir aile apartmanda yaşayan Ancak, daha sonra yemek masası hala arzu değildir vazgeçmek.


oturma odasında bir bar ile şık bölüm

Dairenin iç Geleneksel standı Barney konsolları takviye oldukça yüksek tezgah. ayrıca bütün inşaat rahat ayak dayama veya orijinal yüksek sandalyeler tabureler içerir. kullanılan çubuğun boyutları büyük ölçüde odanın yüksekliği ve genişliği bağlıdır. Oturma odasında şık fonksiyonel bir bar bulmak için en ideal yer olarak kabul edilir. bar ayırt edici kolaylık ve işlevsellik ile yapılan oturma odası tasarımı. Bu tasarım, yemek masası, bar köşesi ya da arkadaşlarınızla buluşmak için yer olarak ve canlı partilerin hizmet edebilir.

Bar masa - oturma odası ve mutfak ayırmak için iyi bir çözümBar masa - oturma odası ve mutfak ayırmak için iyi bir çözüm

çubuk karşıt Böyle bir yapı, konvansiyonel yemek tablolar, kıyasla çok daha fazla avantajlara sahiptir:

 • Küçük boyut;
 • Tezgahın ardında, ziyaretçilerin bir çok sağlayabilir;
 • Özellikle basit bir porsiyon mı;
 • Bu odaya özgünlük bir atmosfer ve özel bir atmosfer veriyor.

özel bir evin veya dairenin modern oturma odasının iç mobilya bu parça yardımı ile, en orijinal ve cesur tasarım kararlarının tümünün bir gerçeklik yapabilirsiniz.

Bireysel fonksiyonel alanları yapmak için, yemek alanı içeren tablolarla bir bar ve ayrı bir mutfak ada yapabilirsiniz. Mobilya Bu parça oturma odasından mutfağa ayrı ve kadın kendi mutfak yeteneklerini koymak için daha fazla yer alacak görsel olduğunu. şık sadelik ve dinamikleri takdir edenler için mükemmel - yer yemek için hizmet veren Bar,. Dairenin iç veya genç çiftin ev için idealdir Böyle bir seçenek.


oturma odasında bar nedir

stüdyo daire o gelişmişliği vurgulayacak ve özgünlük iç yarattığı gibi, bar bölünmesi yerinde kullanmak için ideal bir çözümdür. Oda tamamen çubukları tüm biçimsel yönde ve şekilde yapılabilir.

Uygun ve oda stüdyo daireler çubuğu ile uyum uyumUygun ve oda stüdyo daireler çubuğu ile uyum uyum

Özel olarak, bunlar olabilir: • mutfak ve oturma odası paylaşmak için yardımcı olur Bar;
 • Resepsiyon, bölünme işlevinin gerçekleştirilmesi;
 • Ayrı bir ada;
 • İki seviyeli bir tasarım.

mutfak ve oturma odası paylaşmak için kullanılabilecek bir çubuk, mobilya oldukça işlevsel parçasıdır ve imar sırasında en sık kullanılır. Stand-Ada odanın merkezinde yer alır ve ayrı ayrı kompleks benziyor gibi, geniş ve ferah oturma odası için idealdir. Uzayda biraz alır, ama çok şık ve zarif görünüyor Bar sayacı, bölme işlevi yerine, küçük odalar için idealdir.

Dubleks yapılar bunlar birbiri üzerinde bulunan birkaç üstleri, içerdiğini farklıdır. Bu genç çocuklu aileler için mükemmel bir seçenek olabilir.

Salon iç Fonksiyonel çubuğu

Modern oturma odasının iç Modern bar sadece iyi görünüyor ve ek yer kazanmak için kullanılır. o iç gelişmişliği vurgulamak yardımcı olduğu modern bir oturma odası iç, o sadece mükemmel görünüyor.

çubuğun malzeme ve stil tasarım seçimi çok çeşitlidirçubuğun malzeme ve stil tasarım seçimi çok çeşitlidir

Barstand Özellikle bu tür olarak, çeşitli malzemelerden imal edilebilir:

 • Suni taş;
 • Ağaç;
 • mermer;
 • cam;
 • Plastik.

kullanımları malzemesi için büyük talep bu mermer çok daha zor olduğu için, Corian aradım ama kum hasar ve çizik durumunda çok kolay. zehirli kirletici yaymaz Bu malzeme, görünüş olarak çok çekici, ama tamamen herhangi bir şekilde tezgah izin verecek kadar da esnektir.

hepsi genel üslup karar odası bağlıdır gibi mükemmel herhangi bir tarzda olabilir bar çalıştırın. Ancak, bar gibi en ilginç ve özgün görünüyor, bir çatı katı tarzında yapılmış. Hatta küçük boyutlu odasında, hem de o koltukta yanına yerleştirilebilir büyük kolaylık olarak, modern mutfak aletleri ile mükemmel gidecek, mükemmel uyum sağlar.

Önemli! o pişirme alanı, yemek alanı ve salonda elverişli koşullar yaratmak için gerekli olduğundan çubuk, ilave ışık kaynaklarının yüklenmesini gerektirecektir kurarken.

oturma odası için bir çubuk dolabı nasıl seçilir

Oturma odası için mobilya seçerken, içecekler iyi toplama ve pahalı şarap gerçek bilenler kereden fazla depolama onun yerine düşündü. Bu durumda, ideal çözüm bir mini bar dolap olacaktır. Bu mobilyaların bir özelliği bunun doğru ısıda ve gerekli tüm şartlara uygun toplama içecek saklamak mümkün olmasıdır.


bar içeren aynı tasarımın iyi bar kabine bakacağızbar içeren aynı tasarımın iyi bar kabine bakacağız

Bar kabine belli gibi de, tamamen farklı bir tarzı olabilir:

 • klasik;
 • Art Deco;
 • Yüksek teknoloji;
 • Modern ve diğerleri.

onun yürütülmesinde Bar dolapları gövde ve yerleşik olabilir. Nedeniyle modellerin geniş çeşitliliğe tamamen birisi tüm ihtiyaçları için kendisine ideal seçeneği, pick up ve iç oturma odasına uygun. Hull dolapları mobilya ayrı bir parça olarak kabul edilebilir. Dahili çubuk dolapları gibi bir dolap, duvar, bir köşe kanepe olarak, özellikle, bir mobilya daha büyük bir parçanın bir ek olabilir.

oturma odası için Pratik şifonyer çubuğu

Eğer evde bir eşsiz benzersiz bir atmosfer yaratmak için izin verdiği, her yıl kullanımlar için artan talep ile Şık ve orijinal göğüs bar salonu.


Göğüs çubuğu yaşam giderek daha popüler bir unsur halineGöğüs çubuğu yaşam giderek daha popüler bir unsur haline

çekmeceli Bu göğüs orada donatılmış olması ile karakterize edilmektedir:

 • Gözlükler için Sahipleri;
 • Hücreler, depolama şişe;
 • Özel raflar.

elit alkollü içeceklerin depolanması için Tumba çubuğu amatör ve profesyonel bir olabilir. Alkollü içeceklerin depolanması için çekmeceli Profesyonel sandıkları özel süslemeleri buzdolapları oluşturmaktadır. gereklidir çünkü onlar nem, sıcaklık, gerekli seviyesinin temin edilmesi için, ve ultraviyole ışınları engellemek için, özel koşullarda şarap saklamak için yardımcı olur.

Amatör şifonyer çubuğu dekoratif bir unsur olarak oturma odasının iç özel bir role sahiptir. Bu kabine alkollü içeceklerin depolanması için istenen sıcaklık ve koşullarını korumak için kesinlikle hiçbir özel koşullara sahiptir.

Bir barı, bahçe gazebo ve sahne (video) Oturma odasında

Bir bar ile komple düzenli mutfak-oturma odası, her evde mükemmel gerçek bir dekorasyon olacaktır. Bu Ailenizle birlikte yemek ya da arkadaşlarınızla komik partileri organize etmek, ilginç yemekler hazırlamak olabilir burada.

Detaylar: yerine bölme (fotoğraf örneklerle) oturma odasında iç barlar

1287273031314204

Leave a Comment

Your email address will not be published.

37 − 35 =

Adblock
detector