Yeni Yıl tavan için süslemeler nasıl yapılır – nwhistorycourse.org

The BlogYeni Yıl için dekore Tavan daire bir festival atmosferi ve canlandırıcı ev sahipleri verirYeni Yıl festival atmosferi için dekore Tavan yeni yılda tavan süslemeleri nasıl daire sahipleri ve canlandırıcı ev veriyor? Sen LED şerit kullanarak bunu yapabilirsiniz. Ondan, tavanda alışılmadık bir rakam koyabilirsiniz. Ayrıca odanın dekorasyon için, ev yapımı sahte karton veya yağmur kullanabilirsiniz. Olağandışı fikirleri seviyorsanız, akrilik boya ile yüzey boyayabilirsiniz. Kolayca özel bir çözüm kullanarak kapalı yıkanır.


LED şerit tavan ellerinizle süslemek için nasıl

ellerinizle tavan LED bandı süsleyin kolaydır. Armatür sabitleme hızla yapılır. Sıradan bir çift taraflı bant raptiye malzemesi kullanılması önerilir.

Eğer tavan kasetleri LED süslemek için karar verirseniz, evrensel bir RGB-ürünlerini kullanmak en iyisidir. Bunlar farklı renkler yayabilir. Bunlar LED şerit evinde yılbaşı atmosferini yeniden yardımcı olacaktır.

Tavana LED şerit herhangi oda şenlikli ve rahat hale getirirTavana LED şerit herhangi oda şenlikli ve rahat hale getirir

aşağıdaki sıraya göre LED'lerin Tavan dekorasyon şeridi:

 1. Başlangıçta, biçimlendirme yüzeyinde koymak gerekir. tavan işaretlemek için, bir lazer seviyesi ve bir kalem kullanın.
 2. Sonra toz ve kirden yüzeyini temizlemek gerekir.
 3. bantı kesin. kesi sitelerde genellikle işaretlenmiştir. bir bölümün uzunluğunun 3 metreyi geçmemelidir unutmayın. Aksi takdirde kaset titreme olabilir.
 4. ikili yapışkan bant yardımıyla tavandan bant yapıştırın. yapışkan madde ise, yapışkan bant bandın arka tarafına kullanmak gerekli değildir.
 5. Sonra, güç ünitesine bandı takın. Eğer tellerin kutuplarını takip etmek gerektiğini unutmayın.
 6. Daha sonra bant kontrol bağlanabilir.
 7. yapının çalışmasını kontrol edin. Bazı bölümlerde bandı titreşmesine fark ederseniz, yine LED'leri bağlayın.

tavan dekorasyon için Olağandışı seçenekleri

Olağandışı varyasyonlar tavan süslemeleri isterseniz, akrilik boya kullanın. Onların yardımı ile, bir Noel tema üzerinde resmin yüzeyinde koyabilirsiniz. Özel bir projektör varsa, yüzey hacimsel görüntü tarafından temsil edilebilir.


Onların sanatsal yetenekleri hakkında şüpheniz varsa, tavan boya için şablonlar kullanmak en iyisidir. bunların üretimi için, sıradan bir karton ya da kauçuk kullanılır.

Tavan yüksek değilse, o zaman süsleri farklı renk ve şekiller şişme topları kullanabilirsinizTavan yüksek değilse, o zaman süsleri farklı renk ve şekiller şişme topları kullanabilirsiniz

aşağıdaki sırayla Tavan boyama:

 • kalemle eskiz yüzeye uygulayın. Eğer şablonlar kullanmak, o zaman bir kroki isteğe geçerlidir.
 • Bir kez çizim yüzeyine uygulandığında, tavan toz haline başlar. Başlangıçta kompozisyonun boya başlıca unsurları önerilir.
 • Daha sonra, desen daha küçük bileşenleri boya. Başarısız çizgi nemli bir sünger ile silinebilir.
 • boyalı tüm tavanın sonra, lak çözeltinin yüzeyine uygulanması gerekir.

Nasıl yeni yılın tavan süslemeleri: olağanüstü fikirler

tavan süslemeleri akrilik boya ve LED şeritler, ek olarak, topları kullanabilirsiniz. Bunlardan alışılmadık çelenk yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, bir katı iskele üzerinde boncuk asmak gerekir. Daha sonra elde edilen çelenk tavana bağlı olmalıdır. Bir çift taraflı bant kullanılması önerilir.Eğer bir çelenk yapmak istemiyorsanız, helyum balonları olsun. Bunlar herhangi yazıtları veya çizimleri dekore edebilirsiniz. Soğuk tonlarında batırılmış dekorasyon topları için kullanmak arzu edilir unutmayın.

Hünerli çözüm festival masaya süs bitkisi asılı Noel oyuncaklar kullanılmasıdırHünerli çözüm festival masaya süs bitkisi asılı Noel oyuncaklar kullanılmasıdır

Ayrıca tavan dekorasyon için şunları kullanabilirsiniz:

 1. karton Sahtecilik. Örneğin, tavan dekorasyon için rakamlar kar taneleri de kullanılabilir. bunların üretimi için, renkli karton kullanılır. Olağandışı fikirleri isterseniz, metalize kağıttan bir sahte yapabilirsiniz. sahte boncuk veya diğer küçük aksesuarlar kullanın süslemek için. yapıştırıcı ya da çift taraflı bant ile olmalıdır yüzeye kar taneleri takın.
 2. Telli üzerinde Toplar. oda yüksek tavan ise bu dekorasyon, kullanılmalıdır. Toplar tutkal, pimler veya çift taraflı bant ile tavana bağlanmıştır.
 3. on line Kuruyemiş ve külah. Bunlar çift taraflı bant kullanarak tavana askıya alınır. arzu edildiği takdirde kaplanabilir fındık ve yumrular, su boya metalize.
 4. "Kar". Bu sahte geleneksel pamuktan yapılmış ve çift taraflı bant ile tavana bağlanmıştır.

 elleriyle Tavan dekorasyon yağmur                     

Tavan sık yağmur kullanılır süslemek için. cicili bicili süslü odası, ışık çelenk ile güzel görünecektir. yağmur pekiştirmek için, farklı malzemeler kullanabilirsiniz.

pahalı mücevher satın alınması için fon harcamak değil, bir geniş hediye kurdele satın almak ve tavan süslemeleri için kullanabilirsinizpahalı mücevher satın alınması için fon harcamak değil, bir geniş hediye kurdele satın almak ve tavan süslemeleri için kullanabilirsiniz

tavanda yağmur monte etmek de kullanılabilir:

 • Thumbtacks ve misina. Bu tür bir montaj yöntemi en güvenilirdir. Eğer tavana çizim iğneleri ve birbirlerini kesiştiği böylece iki olta çekmek gerekir yağmur monte etmek. Sonra yağmur hattı üzerinde asmak için.
 • Çift taraflı bant. Tavan zımparalanır Böyle bir bağlantı kullanılamaz.
 • Sabunlu su ve yün arasından seçilebilir. Bu montaj yöntemi olmadığını en güvenilirdir. yağmur güvence altına almak için, sen sabunlu suda pamuk nemlendirmek ve onun cicili bicili sabitlemek gerekir.
 • İğneler, iğneler. Montaj yöntemi tavanları sıva veya duvar kağıdını bitmiş eğer kullanmak pratik değildir.

Eğer asma tavan yüklediyseniz, yağmur çift taraflı bant sayesinde plakalar arasında tespit edilebilir. ayarlanan çok seviyeli bir yapı, bu sabitleme yöntemi kullanmak için pratik olduğu durumda.

Yeni Yıl için Güzel tavan dekorasyon (Video)

tavan süslemeleri için, farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Eğer alışılmamış fikirler hayranı iseniz, bu akrilik boya kullanmak en iyisidir. Onların yardımı ile, herhangi bir yılbaşı kompozisyon yüzeyinde koyabilirsiniz. Ayrıca evin festival atmosferi kartondan doğaçlama duvaklarını ya da sahte yardımcı olacaktır olun. Bu elemanlar bir tutkal yardımı, çift taraflı bir bantla, iğneler, pimler, sabun çözeltisi veya çizim pim ile tavana monte edilir. Bir çok düzeyli tavan varsa, çok renkli LED bandı kullanabilirsiniz.


elleriyle tavan süslemeleri nasıl örnekleri (Fotoğraf Tasarım)

00981981iluavnfelsl150025006150777816285-FX-8-0-0-0-5-09674897074759

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − = 80

Adblock
detector