Yeni koridor Kruşçev: tasarımı ve 30 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogKruşçev de koridorun tasarımı için orijinal fikirler çoğu sıradışı iç meraklılarına hitap edecekKruşçev de koridorun tasarımı için orijinal fikirler çoğu sıradışı intereraKoridor meraklılarına hitap edecek - Evin özel bir parçasıdır. Bu çok zaman harcamak, ama bir gün için içinden bir defadan fazla geçmez. O tüm gelen misafirlere hemen görülebilir ve onlara daire hakkında bir ilk izlenim yapar. Bu nedenle koridor tasarım Kruşçev, başka bir odada olduğu gibi, son derece önemlidir. tasarım projesi fotoğraflar için internette casusluk ve sonra uygulayabilir.


küçük koridor Kruşçev de rahat salon: Fotoğraf

Onarım - yaratıcı bir etkinlik, özellikle malzemelerin ve çeşitli seçenekler beri, oda süslemeleri nasıl şimdi kütlesidir. İlk fikir ve çözümler web siteleri ve mağazalar üzerinde, kataloglarda bulunabilir, ancak tüm yeni sorunlar uygulanması sürecinde yaşamda ortaya çıkabilir. Örneğin, dar bir koridor ayarlayabilir veya odanın küçük görüntüleri büyük tasarımlara uyum için ne kadar.

Koridor - Bu gündelik giyim depolanması için bir yer değildir. Dolap - depolama için tasarlanmış iç mekan, şık bir detay, bir gün için presKoridor - Bu gündelik giyim depolanması için bir yer değildir. Dolap - depolama için tasarlanmış iç mekan, şık bir detay, bir gün için pres

Sonunda Koridor içermelidir:

 • soyunmak, giyinip kendini vazgeçmek yer;
 • outerwear evler Askıları;
 • Bölüm, nerede değişim ayakkabı ve ayakkabı mağazası.

Bu küçük koridorlar için yürütmem. Açı gündelik tasarım çözümleri ve fikirler için en zor andır çünkü en sorunlu Köşe giriş olduğunu.


Köşe Koridorda mevcut olması gerekir:

 1. Mobilya üniforma tasarımı. Sen açıyı kullanmak ve bölme giyim, şemsiye, gerekli tüm tuşları ve diğer küçük parçaları muhafaza etmeye çalışmalıyız;
 2. köşelerin yumuşaklık dahil olabilmektedir. Bu bile çok az boşluk varsa kurtaracak, ancak duvarların boyutları içine uygun bakmak ve uyacaktır.

Alt bölmesi bu sezona uygun ayakkabı konur içinde, o bir dolap almak daha iyidir koridorda çok fazla ayakkabı saklamak için gerekli değildir. Aksi takdirde, bu salonda kalabalık olmayacak. Hatta bir veya iki ekstra küçük koridorlarında konunun görünümünü bozan ve dağınıklığı his verir.

O koridorda tüm dış giyim depolama terk etmelidir. Kabine anda yıpranmış yalnızca ne içermelidir.

renk ne de büyüklüğü ne: Küçük bir koridor mobilya olarak bir şey durmak olmamalıdır. Bu oda aşağı kesecek. Örneğin, mobilya ile duvar füzyon yapmak için beyaz duvar kağıdı ve küçük beyaz kutu organize etmek gereklidir. Karanlık bir odada, tam tersine, görüntüleri olduğundan daha da küçük görünecek.Tamir koridor Kruşçev: Plan akıllıca

herhangi bir tasarımcı için ilginç projelerden biri Kruşçev bir koridor olduğunu. Çoğu zaman bu tür dar alanlarda savaşmak zorunda gölge, görünür, bu nedenle ilk duvarların açık renk seçmek gerekir, bu yüzden o zaman aydınlatma ile çalışmak daha kolay oldu.

Kruşçev içerisinde bir koridor tasarım oluşturma, gelecekteki iç tüm detayların dikkate yerini alarak aydınlatma armatürleri yerleştirilmesi ile önceden belirlemek için önemlidirKruşçev içerisinde bir koridor tasarım oluşturma, gelecekteki iç tüm detayların dikkate yerini alarak aydınlatma armatürleri yerleştirilmesi ile önceden belirlemek için önemlidir

Kruşçev seks - renkte özel bir yaklaşım gerektirmez iç, yalnızca bir parçasıdır. O (açık renkler hariç) herhangi bir şey olabilir, bu odanın genel algı etkilemez.

Duvar değerinde açık bej satın alma veya parlak renkte bir gölge alır. Çok hafif - çalışmanın bir sonraki aşaması. Bunu yapmak için, duvara oldukça sıradan lambaları uyacak; numarayı seçmek ve tasarım gelecek koridorun tarzına dayalı, gereklidir.

Genel olarak, herhangi Kruşçev bir koridor boyunca ve bazı çok önemli ipuçları uyacak brezhnevki:

 1. Aydınlatma son derece yapay olmalıdır. Seçenekler çok farklıdır, ancak en iyi - Büyük abajurlar loş ışıkları ile floresan ışıkları;
 2. Bir seviye katta LED ampuller bir dizi koyabilirsiniz. Parlak havai ışıklar alt taban kaplaması, orijinal bakacağız boğuk ve ayakkabı görüntüleyebilir ve düşmüş önemsememek arayacaktır alt yanında;
 3. Plastik paneli - koridor için mükemmel bir seçenek. Onlar çok şık bir görünüm var, yıkamak için kolaydır. Boş alan fotoğraf veya resimlerle dekore edilebilir;
 4.  PVC muşamba - koridorlar ve koridorlar Kruşçev için ortak bir şey. Sen çok daha iyi bakacağız, granit zemin döşemede isteyebilir ve daha kolay temizlik olacak;
 5. giyim minimum küçük bir raf için mobilya olarak, bir katlanır sandalye hemen üstünde ayakkabısını değiştirmek için - kutularını yararlı şeyler için. Bir yerde izin, küçük bir dolap-durum yükleyebilirsiniz.

değil dar bir koridor için en iyi seçenek - bir stand üzerinde Ayna. Bunun yerine, duvara asmak gerekir. Bu görsel tüm duvar çekmek, özellikle alanını artırmak.

Foto & çözümlerin: Kruşçev dar bir koridora giriş holü

Herkes geniş koridorun hayalleri, ama ne yazık ki herkes bunlardan övünebilir. Dar bir koridor ve salonun iç sadece tasarımcıları ve ihtiyacınız kuralların sırlarını mevcut alarak oluşturulabilir.

duvar içine yerleştirilmiş gizli mobilya, dar koridor sadece bir parçası, onun tasarım yerden tasarruf ve genel iç stil içine mükemmel bir uyumduvar içine yerleştirilmiş gizli mobilya, dar koridor sadece bir parçası, onun tasarım yerden tasarruf ve genel iç stil içine mükemmel bir uyum


koridorunu yığmak etmemek için, yerine daha iyidir:

 1. kabine;
 2. Dolap;
 3. kitaplık;
 4. askı;
 5. Bir ya da iki göğüs;
 6. puflar bir çift.

Bu çok işlevsel olacak, ancak yerden aşırı değil mobilya gerekli dizisidir. biraz oda artırmak için, ayna pencere ve ışık kaynaklarının önüne değil yerleştirilmelidir. Işık üstten düşmek gerekir.

Dar bir koridorda duvar içine girintili olarak gizli bir mobilya varlığı olabilir. Bu yer kazanmak ve koridor daha da kolaylaştıracaktır. Tüm bu ayrıntılar bile planlama aşaması tamir önceden dikkate almak gerekir.

koridorda onarım yapmak için: Fotoğraf Khrushev fikrini

Kruşçev de Koridorları genellikle karanlık ve yakın, bu yüzden yeniden modelleme genelde tek çıkış yoludur. Ancak tüm görsel oda büyütmek çünkü bu görev zor değil gibi, bunlar yalnızca genellikle kendi elleriyle Tamirat yapmak için, bu adımı atmaya kararlıdır.

vazgeçilmez bir araç haline gelecektir sıvı duvar kağıdı, boya,: Kruşçev de koridorun tasarım üzerinde çalışmak için malzemeler geniş bir yelpazede gerekecektirvazgeçilmez bir araç haline gelecektir sıvı duvar kağıdı, boya,: Kruşçev de koridorun tasarım üzerinde çalışmak için malzemeler geniş bir yelpazede gerekecektir


onarım adımlar önceden dikkate alınmalıdır:

 1.  Seçin ve aydınlatma yükleyin;
 2. boşluk düzenlenmesi;
 3. tüm yüzeyleri tamamlamak için;
 4. Yatak zemin;
 5. Elde alanı Furnish.

Bu alanın tesislerinde uzak yapmayız malzemelere seçimini durmalıdır. duvarlar için Ahşap duvar panelleri ve yapay taş sadece uymaz. Bir deterjan kaplama sıvı duvar kağıdı ile duvar kağıdı ve boya arada düşecektir.

Tavan parlak, mat, saten, ya da başka olabilir. yüzeyinde tüm çatlak yüzeyi düz hale gelir, aynı yapılır ve duvarlar gereken sızdırmaz hale.

tesisatın Harpoon veya kama yöntemleri - En iyi bir tavan yüklerken. Bunların kullanımı, temel tavan ve gerginlik bez arasında minimum boşluktur.

Bu tam aşama duvara hareketli duvar kağıdı ilk şerit yapıştırıcıdır. kucağında yapıştırılmış başkaları için. duvar kağıdı sorunsuz gitti Hava kabarcıkları çıkarılmalıdır. Daha sonra, süpürgelik ekleyin.

Kruşçev de koridorun İnşaat: Tasarım (Video)

Ev sahipleri ilk hamleyi yapmak veya internette güzel fotoğraflar izledikten sonra, sarf malzemeleri için tasarının görmek genelde korkar, onun küçük boşluğa onarımlar yapmak reshivshiesya. Gerçek sorunlar çok farklıdır: Sadece hayal gücü ve doğru bir mutfak, koridor veya koridor olmak, evinizi dönüşümü konusunda bilgisi biraz gerekir. Sen en iyi seçeneği seçebilir ve çok para harcamak değildir ve elde edilen sıcaklık ve konfor yıllar memnun edecektir.

koridor tasarım Kruşçev (iç fotoğraf)

1-1123ae1b5cs-960797-11012D0BED0B1D180-132-45

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − = 10

Adblock
detector