Yeni doğmuş bebekler için çapraz dikiş için Mileyshie şeması – nwhistorycourse.org

The BlogBebekler için Nakış annesi kadın için büyük bir hediyeBebekler için Nakış çeşitli yolları olabilir akraba veya arkadaş tebrik bebeğin doğumdan ile anne oldu kadın için büyük bir hediyedir. Ve bunlardan biri - el yapımı. Bu süpermarket, topları veya oyuncak ayıdan banal karta daha iyi her durumda olduğunu. Çocuğun doğum tarihi ile resim - İşlemeli çapraz ölçütleri çocuklar kesinlikle daha özgün olacaktır. Çocuklar büyüyüp ve güzel şey unutulmaz tarihtir.


kanaviçe şeması nelerdir

Çoğu zaman multgeroya veya komik karakterler ile nakış kitleri satın ve bu tür seçenekler çoktur. Bu metrik çocuk işlemeli kolaydır. düzeni çok basit ve nakış a yönelik iplik renkleri çok gerekmez - 10 veya 15, bu, tabii ki, nispeten küçük mesafesindedir.

Düzenleri üretimi için elde edilecek gelecek ve nakış ipliği boyutu hakkında bilgi vermekDüzenleri üretimi için elde edilecek gelecek ve nakış ipliği boyutu hakkında bilgi vermek

Eğer erkek veya kız doğuşuna tanık bir kartpostal gibi nakış varsa, orada nakış önemli veriler için bir yeri terk edecek - çocuğun adı, doğum, mümkün, boy ve ağırlık tarihtir. Bu görünüşte, güzel, sevimli görünüyor böyle dokunaklı resim nakış benzer. Ve evde onun için her zaman vardır.

Çapraz dikiş: Yeni doğmuş ve doğum yaptığı tarih

Biz vb stilize uyuyan melekler, leverets, mishutok, mühürler, çok popüler ölçümleri haline gelmiştir Her şey çok çocukça görünüyor. Nakış nakış resmi görünümlü, parlak iplik, narin bir çiçek parçacığı gerektirir.


Mükemmel bir seçenek çocuğun doğum tarihi ile nakış imalatı olanMükemmel bir seçenek çocuğun doğum tarihi ile nakış imalatı olan

Alternatif olarak, bir dilek çocuğun tür olan dörtlük oyalamak. Ve bu çocuğun beşik üzerine asmak, ya da sadece kreş duvara asmak için çerçeveli otkrytochku işlemeli olabilir. kafiye yanında komik küçük hayvanlar, muhteşem bitkiler, yıldızlar ve ay veya piramitler ve diğer çocuk oyuncakları işlemeli olabilir. Kısacası, çocukluk ve bebeklik ile ilişkilidir herşey.

Bebekler için Çapraz dikiş: Seçenekler ölçümlerini

Notu alabilir birkaç cazip seçenekler vardır. Birçok fikirler sadece seçim vardır. Önemli olan nakış karmaşıklığının derecesi fitness düzeyini uygun olmasıdır.Beşik ve Çocuk

İlle orada yalan konforlu bir yatak tavşan ve yavru uyuyor olabilirdim, küçük bir adam oldu. Kısacası, çocuk yemliklerinin bir görüntü olmalıdır. Sırasıyla ve çocuğun yatak üzerinde doğru bir resim asmak.

İşlemeli portre yürümeye başlayan

Bu nakış açıkça annesi bebek tarafından taşındı. Ama iş özel karmaşıklık, elbette vardır. Eğer yaparsanız karmaşık renk geçişleri ve cilt tonları fotoğrafların etkisi yaratacaktır. Bir erkek ya da kız bu portresi de metrik parametreleri tamamlanmaktadır.

dua ile Metrik

Ayrıca oldukça popüler bir seçenek. O sadece kreş dekorasyon bir tür olması değil, aynı zamanda bebek için bir veli olarak sunulmaz. Yaygın orta derecede karmaşık düzeni kullanılır. Bu resim size oldukça nötr olduğunu, önceden dikişe başlayın ve her iki cinsiyetten bebeği sığabilir.

zodyak yenidoğanın işareti ile Metrik

Ve bu tamamen bir haç ile dolu tam bir resimdir. Orada onları çocuğu isim için bir yer olacak ve onun doğum tarihi gibi Burç ve görüntü, takımyıldızları, kıtalar, ülkeler, devreleri, vb tasvir edilebilir İşler, tabii ki, zahmetli, ama sonuç buna değer.

Çocuğun Burç ve görüntü ile İşlemeli çocuk odası için dekor büyük unsuru olacakÇocuğun Burç ve görüntü ile İşlemeli çocuk odası için dekor büyük unsuru olacak

Tamamen düzenleri biri tekrarlayabilirsiniz ve kendileri nakış birleştirebilirsiniz. Örneğin, bebeğin portre ve karşılama sözler onun hitap etti. beşiğine tavşan ve bebeğin doğum tarihi, hem de bir resim çerçeveleme gibi bazı sevimli bebek tulumu Or.

Seç nakış çapraz düzenleri Bebek (Video)

onurlu bir resmini çizmek unutmayın, bu alınmayı ne değildir, uygun bir resim çerçevesi bulabilirsiniz. örneğin, bir birinci kıvrım bebek kırpılmış - Bir tabaka bazen Dua kare veya hatıra bir şey konulan. Sonra nakış ile resim daha değerli olacaktır.


İyi iş!

kanaviçe yenidoğan için düzenlemelerin örnekleri (fotoğraf)

1f24083105ed8b71dc9cc95caa941323deaa026f5901bdde57b1b093bdfa957b5e6f338356114e1c73fe893d6bde60d7dc6361076383211722161688800Vervaco70-2301

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 6 =

Adblock
detector