Yeni bir yöntem üzerinde bilinen teknoloji ve Knauf alçıpan duvarlar ve bölmeler – nwhistorycourse.org

The Blogteknoloji, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden kullanımında öncelikle yatıyor arasında Alçıpan Knauf oluşturteknoloji, yüksek kaliteli ve güvenilir materialovGipsokarton kullanımında öncelikle yatıyor arasında Alçıpan Knauf oluşturma vb kemerler, farklı oda dekor, bölümleri, herhangi bir duvar kaldırma ve oluşturmak için kullanılır. D. olduğu bir katı destek olmadan olmaz güzel dekoratif unsurlar, oluşturun Knauf- bölümleri. Knauf bölüm nedir? Aslında, bu karkas tamamen metal profil yapılmış olan alçıpan konstrüksiyon gibi görünüyor. tasarım çeşitli beklenmedik ortadan kaldırır özel bir teknoloji, tarafından oluşturulur.


Knauf bölümleri yaprak GKL: nelerdir

Knauf Bölme farklı olabilir. Bunlar, çeşitli amaçlar için farklı ses yalıtımı ile, farklı alanlarda yerleştirilir. Bölme farklı tiplerde olabilir ve bazı parametrelere göre ayrılır.

bölümleri tasarımlarında için ayrılır:

 • Bir kaplama tabakası ile bölme;
 • İki deri tabakası ile bölme;
 • cilt üç katmanlı bölme;
 • tek bir kare tipi için superlistov Knauf neme dayanıklı oluşan bir kaplama tabakası ile bölme.

Eğer oda iyi ses yalıtımı ve katı duvarı istiyorsanız, bir çift çerçeve ile bölüm kullanmalıdırEğer oda iyi ses yalıtımı ve katı duvarı istiyorsanız, bir çift çerçeve ile bölüm kullanmalıdır

Bu tür ek olarak, havalandırma ve iletişim için özel kanallar inşa edilir duvarları vardır. duvarları paylaşan sonraki parametre - bir çerçeve, daha doğrusu onun türüdür. Çerçeve, tek veya çift olabilir.


Eğer ağır TV veya mobilya dayanacak olacak güçlü bir katı duvarı oluşturmak istiyorsanız bir çift çerçevenin bölümleri kullanılması tavsiye edilir.

ses yalıtımı kadar önemli olmadığı tek iskeletler ile kullanma bölümleri yer yer tavsiye ve duvarlar onlar mobilya ya aletleri ağır taşlarla palan edilmeyecektir. Biz o çift kafes daha dayanıklı sonucuna varabiliriz. 

Knauf alçıpan bölmeler: Ana avantajları

kadar popüler ve alçıpan bölme Knauf nedir? 90'lı itibaren alçıpan kelime yenileme ile neredeyse eşanlamlı oldu. Rus pazarında, bu malzeme firması Knauf sayesinde ortaya çıktı. materyal sağlanan talimatlara için, alçı levhalar çeşitli tasarımların nasıl daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır. teknoloji nedeniyle malların mükemmel kalitesi çok popüler hale geldi.

Knauf Alçıpan - dayanıklıdır ve birkaç malzemelerden biri kullanımının lüks kalite ve kullanım kolaylığı sunuyorKnauf Alçıpan - dayanıklıdır ve birkaç malzemelerden biri kullanımının lüks kalite ve kullanım kolaylığı sunuyoraşağıdaki gibi alçıpan Knauf bölümleri başlıca avantajları şunlardır:

 • Bölümleme, ürünün kapalı ayrıntılı talimatlar uzmanların katılımı olmadan, bağımsız bir şekilde, yapılabilir;
 • Malzeme ve maliyet gerekli miktarını hesaplamak için oldukça basittir;
 • Her set parçalarının gerekli sayıda, unutmak mümkün bir şey vardır;
 • Kit hızlı ve kolay bir bölüm oluşturma işlemini sağlar;
 • bölümü bile bir deprem dayanabilir böylece Malzeme Knauf, çok güçlüdür.

Kullanımı bölümleri bu güne kadar popüler Knauf. bölmeler, bir dizi uygun bir şekilde seçilmesi mükemmel ses yalıtımı, yüksek mukavemet ve duvar güvenilirliğini sağlar. Yukarıda belirtildiği gibi, sağ paketi seçmeliyim oda türüne bağlı olarak farklı güç ve ses yalıtımı vardır.

bölüm montaj teknoloji alçıpan Knauf

Yükleme teknolojisi için Knauf sistemi standart kurulum prosedürü çok farklı değildir. Ancak, bazı farklılıklar onları aşağıda ele alınacaktır hakkında öyle, varız. Birlikte malzeme alçıpan ile Knauf Şirket bölümleri montajı için özel bir teknoloji ve genel kuralları getirdi.

alçıpan döşerken Knauf olmamalıdır ki, çapraz şekilli eklem izlemek gerekiralçıpan döşerken Knauf olmamalıdır ki, çapraz şekilli eklem izlemek gerekir

Bunlar aşağıdaki gibi bakmak:

 1. bölümleri her bir seti üst ve alt raylar ve rafları vardır. Bu raflar ise yüklemek istediğiniz odası, yanı sıra genel tasarımın ağırlığının yüksekliğine bağlıdır farklı bir genişliğe sahip olabilir.
 2. raylar takmak için, çapa kullanılması önerilir, en az 3 puan taahhüt gerekir.
 3. 600 mm'lik mesafe tutmalı raf profilleri yüklemek için, bazı durumlarda, mesafe azaltılabilir.
 4. rafları "bir uzuv delme" yöntemi kullanılmalıdır düzeltmek için özel vidalar Knauf şirketin kullanımına izin verdi.
 5. asma tavan cihaz takmak için, yangın direnci sınıfına uygun olmalıdır.
 6. ses geçirmez için, mineral yün kullanabilirsiniz.
 7. Montaj plakaları "arka arkaya" yöntemi kullanılmalıdır için, yani., E. izni olmadan olarak yerleştirin.

Yukarıdaki tavsiyelere ek olarak, features karkas kurulum dikkate alınması gerekmektedir. Sistem uzun süre devam eder bu zaten, açılış kapısının üzerindeki GCR-duvarların eklemleri kutusuna takmak rafları olmadığından emin olmak gerekir.

yatay kiriş üstünde bulunan kılavuz ara bölümünde olduğu şekilde ek olarak, dikiş yapılması gerekmektedir. yatay kiriş üst sınır görevi yapar. Bu yönergelerin uygulanması, yüksek kaliteli tasarım uzun oynama vermenize yardımcı olacaktır.

FCL Knauf sistemin Kalite duvarları: seçim seti etkiler

Odanın farklı koşullar için uygun olan bölümleri farklı türleri vardır. Şu anda satış bölümleri kurulumu, Knauf sistemi için yaklaşık 25 setleri olduğunu. Tüm kitler sayılar belli bir set ile birleştirilir "C" harfi ile işaretlenmiştir.


Eğer Knauf teknolojisinin kurulumu için araçları hazırlamak önce, konutun parametrelerini incelemek gerekir Eğer Knauf teknolojisinin kurulumu için araçları hazırlamak önce, konutun parametrelerini incelemek gerekir

Uygun montaj kiti seçmek için aşağıdaki faktörleri dikkate almalıdır:

 • Oda ya da odaların yüksekliği;
 • İstenilen gürültü seviyesi;
 • Mobilya veya ekipman şeklinde duvara Olası yük;
 • iletişim sistemlerinin mevcudiyeti;
 • bunun kapı tipi veya olmaması;
 • duvarlarının istenilen yükseklik;
 • Oda ve nem seviyeleri sıcaklık koşulları;
 • odası ve amacına (yatak odası, mutfak, banyo, oturma odası) türü.

tesislerinde parametrelerini tanımladıktan sonra, bir bölümü seçmek çok daha kolay olacaktır. Örneğin, mutfak veya oturma odasına bitişik bir yatak odası, ses yalıtımı yüksek derecede gerektirir, bu nedenle uygun montaj kiti seçmelisiniz. yatak odası duvarı bitişik daireler bitişik ise, çok daha bölme istenmeyen gürültüye karşı koruma yüksek derecede olmalıdır.

Modern teknoloji ve Knauf alçıpan duvarlar ve bölmeler (video)


Alçıpan Knauf - istenen yerde bir duvar inşa etmek layık ve güvenilir şekilde. Sadelik ve kullanım kolaylığı, kurulum yükleme işlemi kolay ve eğlenceli olmasına yardımcı olur. Bu teknoloji ile, aşırı gürültü sorunu sonsuza size kapalı olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 17 = 26

Adblock
detector