Yeni başlayanlar için elleriyle Topiary: 5 Önemli Kurallar – nwhistorycourse.org

The BlogYeni başlayanlar için elleriyle Topiary: 5 Önemli Kurallar"mutluluk ağacı" sadece odanızı dekore değil, aynı zamanda iç Topiary bir parlak vurgu olacak - "mutluluk ağacı" anlamına gelir. yaratıcılık Bu tür günümüzde çok popüler. Bu büyüleyici süreç Antik Roma aslına aldı - çalılar ve ağaçlar küreler ve diğer şekiller şeklinde tıraş. Bugün Topiary Modern tesislerinde bir tasarım elemanıdır. Böyle ilginç ürünler herhangi bir iç ekleyerek gizemini ve özel yetenek süslüyor.


Yeni başlayanlar için kolay Topiary: 5 Önemli Kurallar

Basit bir Topiary kendi elleri olun zor değil, doğru malzemeyi seçmek ve konuyu belirlemek için önemlidir. Açık talimatlar, elbette, bu anlamda kullanılamaz. Ama derse ulaşabilirsiniz ve temelleri ve yaratıcı sürecin nüanslar zarar veremezler öğrenmek için.

Buna dikkat etmek temel kuralları almalıdır:

 • Gövde ağaçları rasyonel dayanıklı ve dirençli bir malzemeden yapmak;
 • Taç başlangıçta akrilik boya, dekor sesi benzer kaplı olması;
 • sıkıca tabanını tutmak herhangi bir malzeme olabilir standı Dolgu;
 • kokular yayarlar olmamalıdır kuruduktan sonra Tutkal ve boya;
 • bir şarkı, iki ve üç kron kullanabilirsiniz.

İlk Topiary iyi görünüm öğreticiler yaratılması veya video önceİlk Topiary iyi görünüm öğreticiler yaratılması veya video önce

Kesinlikle topiary, bugün tüm unsurları, işleme için özel bölümlerinde satın almak mümkündür. Ve sonunda hiçbir zorluk olacak tasarlanmış kompozisyon toplamak. Ama boş Kendi yaptığı tek koşul altında böyle bir yaratıcı süreç olur ruh koydu.


Olağandışı malzeme Topiary hizmet edebilir tezyin etmek üzere: banknotlar, yosun, meşe palamudu, çam kozalakları, kurutulmuş yaprak ve çiçekleri, kabukları, taş.

Yeni başlayanlar için Topiary: temel bileşenler

Topiary üretiminde önemli ve temel materyal ve bir şekil değildir - bu sabit bir taban üzerine yerleştirilir sap üzerinde büyük bir baz bezenmiştir.

Budama üç ana parçadan oluşur:

 1. Herhangi süreci ile çalışmaya başlayabilir, ancak rasyonel ilk adım standı hazırlamak. Çoğu durumda, rol standı saksı veya sıradan bir kupa ile oynadı. gövde de tutulur, böylece, böyle bir çerçevenin içinde silikon köpük ya da kauçuk bir malzeme yerleştirilir. beğeninize vakıf ile dekore edilmiş bu durumda, rüya ve boncuk, fasulye, düğmeler veya kağıt yapıştırmak korkuyor olamaz. Önemli olan - toplam bileşimin uyumlu bir kombinasyon.
 2. namlu hazırlanması. Gövdenin imalatı için malzeme şey olarak hizmet verebilir. Örneğin: bir ağaç gerçek bir dal kullanma - boya veya leke ile kapağı; Arazi için bir kaç shpazhek, borulara veya çubuklara araya - kravat ve bant veya iplikle sarın. Ayrıca tel kullanabilirsiniz. Bu eşit uzunlukta ve tel sarma herhangi resimler birkaç eşit kesimleri hazırlanmasıdır.
 3. bazın hazırlanması. fikirlerden başlamak budama ihtiyacı temelini al. temeller dekor sopa gerekir sürecinde, bu tür Strafor olarak yumuşak bir baz almak en iyisidir. taç üstüne yapıştırma elemanları için, örneğin plastik ya da plastik gibi katı maddelerin, tercih vermek için daha iyidir.

kayıt - bir topiary oluşturmadan önce, ancak o zaman şeklini tanımlar ve gerektiğikayıt - bir topiary oluşturmadan önce, ancak o zaman şeklini tanımlar ve gerektiğiTopiary temeli bir top olmak zorunda değildir. Topiary üretilen bundan sonra olay veya önemli tarihinden itibaren püskürtüldü olun. Yıldız, harf ve sayılardan şeklinde Yaratıcı ve özgün bir görünüm üsleri - Sevgililer Günü ve Yeni Yıl - bir doğum günü veya diğer kutlama, kalp şeklinde veya ağaç için. Gerekirse, temel renk dekorasyonuna göre oluklu kağıt üzerine boya veya macun ile kaplanacak olan. Böylece olası boşlukları boyayarak temellerine bir istisna vardır.

dekorasyon topiary için malzeme şekerler ve meyve küçük boncuklar ya da düğmelerin kesinlikle herhangi elementi olabilir.

Ağaçların Görünüm yapılmış olduğu için olay odaklanmalıdır. Bir çocuğun bir hediye ise, bir dekorasyon olarak, renkli ambalajlarda şeker kullanabilirsiniz. Esas olay, tatil olsaydı, süsler, parlak şeritler, boncuklar, canlı renkler ve yapay elmas olan çeşitli amaçlarla kullanılabilir. kendileri için yapıyor Topiary, biz dikkate genel konut iç almalıdır.

Topiary başlayanlar için kendi elleriyle yapın: adım fotoğrafın bir adım

Ayrıntılı kılavuz - başlayanlar kendi elleriyle güzel bir ağaç yapmak için yararlı bir yardımcı. basit örnekte biz tasarım tekniği ve operasyon ilkesini karşılamak için çalışıyoruz.

Adım adım talimatlar nasıl doğru ve hızlı bir şekilde yapmak için ayrıntı söyleyecektirAdım adım talimatlar nasıl doğru ve hızlı bir şekilde yapmak için ayrıntı söyleyecektir "mutluluk ağacı"

Topiary için Malzemeler:

 • köpüğün Hazır topu (farklı boyutlarda 2 adettir.);
 • pamuk veya bandın iplikleri;
 • Şiş veya ince boru;
 • Herhangi bir takviyenin (örneğin, çiçekler cansız);
 • Herhangi bir baz - bir kap;
 • Yapay çim.

Bu işlem, standın üretimi başlar. fincan uygun büyüklükte köpük topu yerleştirilir. Şiş sıkıca dekoratif bandı sarılmış ve esas neden şekilde bir çanak içine yerleştirilmiş istikrarlı tutulur ve düşmedi. İstenen ön-yapıştırıcı ile kaplanabilmektedir edin. Yapay çiçekler ayrı dallar ayrılır ve ardından her çiçek ayrı ayrı, tabanında sıkıca yapışmış. taç sonu deldi Hazır şiş, yapıştırıcı ile bulaşmış. Tamamen alt tabanını gizlemek için yapay çim ile dekore dur.

kısaca elleriyle böyle bir topiary yapma, ana şey büyük bir istek ve yaratıcı ilham olması.

Adım Usta Sınıfı Adım: Yeni başlayanlar için Topiary

Herhangi ana sınıfı kendi yolunda çekici. Ama budama gerekir? Nasıl elleriyle bir topiary yapılır? Nerede başlar?


Kendi elleri oluştururken Topiary, sen süsler, kurdele ve çiçekler çeşitli kullanabilirsinizKendi elleri oluştururken Topiary, sen süsler, kurdele ve çiçekler çeşitli kullanabilirsiniz

ağaçların imalatı gerekir için:

 • Topu - köpük temeli;
 • kumaştan yapılmış beyaz-pembe çiçekler;
 • sonunda boncuk ile Karanfiller;
 • Atlas şeridi;
 • kap;
 • Dekoratif çim;
 • (Örgü ve işleme için deposundan) Hazır boyalı beyaz gövde;
 • Küçük iğneler;
 • Sıcak tutkal;
 • Alçı ve su.

yaratıcılık için bu bireysel ve sınırsız hayal olarak topiary hiçbir kesin tipleri vardır.

Stepping:


 • tabanını tutmak için bir platform hazırlamaya başlayın. Kalın kil kadar su ile sıva karıştırın.
 • pota konacak ve yavaşça bitmiş varil içinde daldırılır. gövde düz ayarlamak ve bükülmez ve sıva kurur bunu düzeltmek için zaman yoktu ki, ellerin biraz tutun edilmelidir.
 • Bir kapta varil üzerine çekimi için bir girinti olun.
 • Sıcak tutkal ile köpük topu günü, uzunca bir damla, birbirlerine yakın tutkal çiçekler, radyografik beyaz taban önlemek için. Her çiçek düzeltme damızlık arkasında.
 • bir sap üzerinde bir taç tespit dolgu girinti az miktarda sıvı yapıştırıcı ve.
 • taç gövde bağlantısı yerine bağlama pembe kurdele yay süslemek için. Bir tencerede sıva dekoratif çim maskeleme.

hepsi sizin hayal bağlıdır çünkü Topiary, çok farklı şekil ve dekorasyon olabilirhepsi sizin hayal bağlıdır çünkü Topiary, çok farklı şekil ve dekorasyon olabilir

Sevimli küçük ağaç hazır!

Topa Çiçekler pembe ve beyaz alternatif, kaotik bir şekilde monte edilebilir. Ya kasıtlı pembe ve diğer beyaz yarım taç süsleyin.

Alçı diğer kara veya doğal toprak tarafından değiştirilebilir.

Yeni başlayanlar için ellerinde (video) Topiary

Topiary - cesur yaratıcı fikirler ve sınırsız yetenekleri gerçekleştirilmesi için sonsuz bir alandır. Kendi elleriyle yapılmış mutluluk Ağacı, hatta sadece yaratıcı süreçten, çok eğlenceli getirecektir. Ama tabii ki, sonunda gözü memnun edecek ve evde özel bir atmosfer yaratmak. aktif takip Bugün fenshuya notları rağmen.

Yeni başlayanlar için Topiary (fotoğraf)

0ca565c42f1123575d937aa139kb - tsvety-floristika-topiarij-mandarinovyj3005f629156bd15d195ea0750942c32227e3d3be663ffaf2459cee04534f868c620-14614358b114-1c58-41ec-ab55-1988196c95d8516290515451736382a8880b9a-35c8-4fee-96a1-4ce064aa8a05

Leave a Comment

Your email address will not be published.

32 − 26 =

Adblock
detector