The BlogKendinizi ve beğeninize toplamak olarak çok rahat yatak odası mobilyaları modüler sistem,Eğer yatak odası kendiniz ve sizin zhelaniyuChasche tüm duvar toplamak olarak çok rahat yatak odası mobilyaları modüler sistem, - mobilya, ahşap modern ve fonksiyonel, değiştirilir. Bu malzeme daha çevre dostu olması nedeniyle Genellikle, ahşap ürünüdür. MDF ve sunta bu tür duvarların üretimi için kullanılır. Duvar cam, metal ve plastik dekore. Modüler sistem - Kendini ve istediğiniz şekilde toplamak mobilya,.


yatak odası duvarı: modüler sistem

Duvara slayt ve hantal bölümleri, modası zaten uzun zamandır birlikte, giderek elverişli modüler sistemlere dönüyor. Diyelim ki daha önce duvar boyunca çalışan ve belirli bir yol, bir duvar yüklemiş diyelim. Modüler sistem ayrıca mümkün doğaçlama yapar - Eğer önemli alanlarını ayıran odanın imar, farklı projeksiyonlarda duvarın bileşenleri sağlayabilir.

Yatak odası için modüler mobilya dekore edilmiştir:

 • Hakiki deri;
 • ayna;
 • gravür Kumlama.

Modüler sistem her bir mobilya parçası herhangi bir odaya yerleştirilebilir çünkü iyi ve aynı zamanda odanın genel tarzı sürdürülecektirModüler sistem her bir mobilya parçası herhangi bir odaya yerleştirilebilir çünkü iyi ve aynı zamanda odanın genel tarzı sürdürülecektir

Modüler sistem - dolaplarının sadece bir kombinasyonu değildir, bu ilginç nişler, raflar, oyma cepheleri var. Bu etkileyici mobilya yapmak unsurların bütünüdür. Eğer satıcıya gerekli öğeleri çevirmek ve tüm odalarda bunları düzenlemek tür sistemlerin Başka bir büyük artı. Hepsi apartmanda, çağdaş bir tarzda tasarlanmıştır tüm birbirleriyle birleştirilir, durum organik. Ve genel olarak, bu ucuza çıkıyor.


yatak odasında duvar Türleri: nelerdir

Fotoğraf galerisi ve pek çok varyantları şaşırdım: Belki duvarlar farklı tasarımların olduğunu düşünemiyorum. yapısında benzer var ama dekor farklı - Büyük ulaşamamış, orada bir mini versiyonu bir stil yakışmıyor.

Yatak odasında duvarların Türleri:

 • Köşe duvar - sadece küçük bir yatak odasında iyi ve açı boş olmayacaktır. Geniş, rahat, fonksiyonel ve genellikle ucuz.
 • modüler - bu, adı geçen doğaçlama için iyi değil, aynı zamanda permütasyon hayranları çok beğeneceksin edildiği gibi. Sen raf ve diğer tasarım özellikleri türlerini seçmekte serbestsiniz.
 • Duvar slaytlar - Bir yatak odası-salon için alakalı bir seçenek. Genellikle ekipman, kitap, TV ve benzeri kabine, raflar olduğunu.
 • Yatak transformatör duvarları - Büyük bir aile için çözüm.
 • Yerleşik duvara - Standart olmayan bir şekilde yatak, tek tek boyutta imal seçili.
 • Mini duvar - Küçük yatak odası için.

Onlar yatak herhangi boyut seçebilirsiniz pek çok çeşit duvarlarıOnlar yatak herhangi boyut seçebilirsiniz pek çok çeşit duvarlarıDuvar yatak odası dekora sahip bir tarzda olduğu önemlidir. Yatak odasında odak yatakta hep olduğu gibi, aksanını yapmayın. Ama bu yüksek estetik kriterlerini seçmek için pratik mobilya engellemez.

Modern bir tarzda yatak odası duvarı: Göründüğü gibi

Tipik olarak, modern bir yatak odası duvar ayna elemanları inşa. Bu yatak odası büyük değilse kullanışlıdır ve alanı genişletmek için görsel teknikler gereklidir. Modern ayna spotlar ile desteklenmiş - bu güzel ve rahat.

Ahşap, sunta veya MDF - farklı malzemelerden yapılır duvarlar. duvarların malzeme ve rengine bağlı olarak, neyse ki bu konuda, seçim bugün genişliğindedir.

Modern duvar fonksiyonel ve mükemmel bir görünüm vardırModern duvar fonksiyonel ve mükemmel bir görünüm vardır

Sıklıkla yatak duvar için bir niş ile seçilmiş. Bu geniş iki tarafında dolaplar ve ortada raflı bir niş. Aynı topluluğu olarak çekmece ve tuvalet masası veya komodininiz bir göğüs olabilir.

yatak odası duvarı seçmeye yönelik ipuçları

En önemlisi - tarzı ve oda genel dekor eşleşen. Örneğin, bir yatak başlığı, zarif bükülmüş veya eğilmiş parçalarla bir yatak varsa, bu tür bir zarafet olmadan dikdörtgen duvar uygun olmaz. Ve materyaller - plastikten yapılmış ahşap yatak ve yüksek teknoloji duvar da "arkadaş edinmek." Vermedi

Ayrıca, duvarlar satın alırken dikkate alınması gerekmektedir:

 • çoğu durumda Tıkızlık duvar yatak odası yarar;
 • Hemen Bir duvara ne vermek odanın bir parçası belirlemek;
 • düzgün yüzeyli duvar kullanmak daha uygun olur, hiçbir iplik, dışbükey parçaları ve bağımlısı olabilir benzer şeyler, vb vardır.;
 • Eğer çöp eğilimli değiliz iyiyse - kitap ve diğer şeyler için raflar - elemanları destekleyen Duvarı.

yatak odasında bir duvar seçimi, bu işgal edecek ne kadar boşluk başlangıçta hesaplamakyatak odasında bir duvar seçimi, bu işgal edecek ne kadar boşluk başlangıçta hesaplamak


Duvarlar etrafında çevirmek için bir fırsat var yatak odası, en küçük giderek değildir kullanılmaktadır. Sonra büyük bir sorumluluğu var - bunun yerine görünür olmamalıdır şey. Çoğu zaman büyük modüler sistemler mobilya minimum severler geniş bir oturma odası haline gelir. Ardından yalnızca oturma odasında divan oda tv böylece bölge ve özellikle, diğer odadan tüm aşırı olduğunu - yatak odasında.

Eğreti duvar, Sovyetler döneminden kalan bölümünden kendinizi yapabilirsiniz. Sadece o restorasyon zorundadır. Sen modern parçaları takmak, taklit antika yapım bez süslemeleri, duvar yeniden boyamak. İnternet mobilya dönüşümünü dışarı krank ne kadar dolu videurokov olduğunu. Ama rahat ve ilginç bir gerçekten orijinal seti, olacaktır. Bitirme malzeme şimdiki çeşitliliği ile bu fikri daha cazip hale gelir.

Duvar ve yatak odasına slaytlar (video)

Bir duvar seçimi kesinlikle önceden yerini tanımlamak ve bunu muhafaza istediğini bir listesini çizin. oda kaplamak yerine, o uzun süre kullanılmadığı saklamıyoruz. ışık etrafında yer açın, ve seni çevreleyen şeyler mutlaka sevilen olacaktır edelim.


eğlenceli alışveriş var!

yatak odası duvarı örnekleri (fotoğraf iç)

22 shkaf-krovat-s-vertikal-nym-bakla emom-v-otkrytom-sostoyanii-dub1 5NDUtMTMx 7iUf4VEsJo8 8 10 2110 23-3 6240image anta-delta1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 74 = 80