yatak odasında Uygun aydınlatma – bütün aile için rahat bir konaklama – nwhistorycourse.org

The Blogdinlenme ve uyku için tasarlanmış bir odada aydınlatma, sakin, hoş ve yeterince parlak olmalıdırdinlenme ve uyku için tasarlanmış bir odada aydınlatma tatil bilinmektedir, sakin, hoş ve yeterli yatak odası yarkimGlavnoe amaç olmalıdır. herhangi bir zamanda depolanan Ama eğer hoş gölge böyle olmayacak. İş için gerekirse hafif, yeterli olmalıdır Çünkü vb, dolap temizliği, makyaj yapmaktan


Yatak odasında ışığı: Ne aydınlatma olmalıdır

Bu odada izin Tipik hatası - eşitsizliği. Bir kısım güçlü vurgular ve ikinci neredeyse her zaman karanlıktır. Ama yatak odasında ışık kesinlikle eşit dağıtılması gerekmektedir ve ışık amplifikasyon bazı alanda gerekirse, o zaman yerel kapsama bahsediyoruz.

Yani, örneğin, masa lambaları okuma için kullanılırlar. Onlar okumak ya da film izlemek için yeterli bir komodin veya herhangi başucu mobilya, lamba ve ışık yerleştirilir. Böyle başucu lambaları sıradışı tasarım olabilir. Ama klasik tarzda lambalar hala en çok tercih kalır.

komodin üzerinde bulunan Klasik lambalar, herhangi tarzı iç süslemeleri olacakkomodin üzerinde bulunan Klasik lambalar, herhangi tarzı iç süslemeleri olacak

Genel olarak bu tip lambalar metal ya da seramik bazında lüks bir gölge. Bir yatak odası klasik iç Eğer bir kristal şamdan almak mümkündür. Ve tanıdık yatağın her iki tarafında başucu masaları vardır seçeneği ve her lamba. Fikstür bir özelliğine göre birleştirilebilir özdeş ya da ikinci ilk olmalıdır.

Tavan Modern yatak odası aydınlatma

iç temel aydınlatma - hafif, tavandan gelen. Diğer seçenekler tavan ışık olmadan bir yatak odası, son derece nadir olduğu zaman. aydınlatmanın en popüler tip avize artı spot olduğunu. Benzer şekilde, bu salonda durumdur.


Avizeler nokta ışıklar farkımız olmaz, tersi de doğrudur. Biz tabanını ardı edemeyiz olarak Her lambada görevini yerine getirir, biz kapsama dışlamak işaret edemez.

yatak odasında temel aydınlatma genellikle tavan avize ile temsil edilir. Bu seçenek işlevsel ve göze batmayan olmalıdıryatak odasında temel aydınlatma genellikle tavan avize ile temsil edilir. Bu seçenek işlevsel ve göze batmayan olmalıdır

merkez avize ve bir topluluk içinde düzenlenmiş küçük nokta svetilnichki - Ve o ve aydınlatma diğer tip tavana yerleştirilebilir. Sonra iki geçiş yapmak ve ayrı cihazlarda bırakın: bir avize ışığı ihtiyacı olan yumuşak ve bastırılmış olduğunda, parlak ışıklar, lambalar gerektiğinde.

Küçük bir yatak odasında Aydınlatma: resepsiyonlar

Çeşitli ışıklandırma tekniklerinin görsel küçük bir yatak odası büyütebilirsiniz. Orada mekanın görsel uzatılması için acil bir ihtiyaçtır, ama çoğu zaman sahipleri başka ilkesi ile yönetildiğini - tek odalı küçük, daha sonra aydınlatma harcanmak üzere hiçbir şey yoktur. Bazen bir avize ve bazı apliklerden içeriği.küçük yatak odası aydınlatma Kuralları:

  • yumuşak ve dağınık ışıkla Parlak Avize;
  • Ayna tavan yerine ek bir ışık kaynağı olarak;
  • yatakta civarında bir lamba koymak veya bir saksı asmak;
  • Spot ışıkları aynanın çevre boyunca yerleştirilebilir.

Küçük spot görsel düşük tavan yüksekliğini artırmak izin, mobilya veya iç bölümlerinin parçaları üzerine monteKüçük spot görsel düşük tavan yüksekliğini artırmak izin, mobilya veya iç bölümlerinin parçaları üzerine monte

kendileri rafları, raflar, dolaplar yüklü olmayan pencerelerin yakınında, floresan aydınlatma parlaklığını arttırmak. Parlak yüzeyli seçilen mobilya, pencere anlamıyla şeffaf perdeler durur. Genel olarak, küçük bir yatak odası daha parlak bitirmek uygundur.

çocuk yatak odasında Özellikleri ve aydınlatma cihazı

çocuk odasında Aydınlatma karanlık ve loş yerlerde açısı odasında değildi böylece ayarlanır. Bir lamba, duvar lambası veya gece lambası - Çocuğun yatağının yanında aydınlatma ünitesi olmalıdır.

Cihaz güvenli taşımak ve çözemediği bebeğe eklenmelidir. Gece lambaları o çocuğun kavram içine sığacak şekilde görünmelidir - masal karakterleri, ilginç dekor ve fotoğraf şeklinde. Gece ışıktan anahtarı her zaman onun uykuya dalma, ışığı kapatmak ki, beşiğinin yanına yerleştirilmelidir.

ışıkla yatak odasında masa Giyinme

Bir ev güzellik bakımları için uygun bir mekan -, aynalı masa Giyinme iyi ışık bağlı olduğu. Bu sadece kullanışlı değil, aynı zamanda güzel ve ekstra duvar aydınlatması para harcamak yeterlidir.

Ek aydınlatma fonksiyonu ile, tuvalet masası yatak iç kısmında vazgeçilmez şey olacakEk aydınlatma fonksiyonu ile, tuvalet masası yatak iç kısmında vazgeçilmez şey olacak


Kurulum yoluyla Tuvalet masası ayrılır:

  • pristennye;
  • duvar;
  • Dirsekli veya süspansiyon haline getirilir.

Popüler modeli tuvalet masası-trafo oldu. Aynı anda birkaç işlevleri gerçekleştirir Bu mobilya,. Bu destek olmadan bileşim hareketli tezgah içinde, kuaför, ya da bir yan destek sahip olabilir. Bir masa üstü taşıyarak, bir açısal modele sahip olabilir ve bunun bir parçası, bir şifonyer ve başka parçasıdır - bir tuvalet masası. Ve bu durumda ayna, yalnızca masaüstü.

Dekoratif yatak odası aydınlatma

bezeme - Aydınlatma sadece bir tanesine amaçlayan, temel yerel değil, aynı zamanda dekoratif olabilir. Genellikle böylece Drywall niş, ve bir yatak odası iç kısmında bulunan diğer benzer yapılar dekore.

Arka Işık aksesuarları - oldukça şık bir zaman da bugün. Ama elektrik kullanmaz aydınlatma, gözden yok. inanılmaz güzellik mum kompozisyon çekmeceli masalar, dolaplar, sandıklar ve bir yatak odası pencere pervazına kullanılabilir. Mumlar tam çevreyi rahatlatıcı olarak yatak odasında oluşturmak edebiliyoruz, yani aromatik dahası, olabilir ve.


yatak odasında aydınlatma organizasyon için şık fikirler (video)

Yatak odasında Aydınlatma müdahaleci olmamalı, ışık kaynakları birbirini tamamlamalıdır. aydınlatma yatak odası için en iyi dekorasyon olabilir tam olarak nasıl çünkü dekoratif işlevi hakkında da, unutma.

yatak başarılı dönüşüm!

yatak odasında aydınlatma örnekleri (fotoğraf)

910min38334da97924d2ee62b14-4052f49bb3e50d9481e110b8fa6ef3f9afca8f6c6b488c6389491cam100445181461186240009

Leave a Comment

Your email address will not be published.

20 − = 15

Adblock
detector