Yatak odasında Modern duvar kağıdı: 33 tasarım resimleri 2017 – nwhistorycourse.org

The Blogyatak odası için duvar kağıdı seçimi, sen güzellik ve şeklin zarafet sadece düşünün, aynı zamanda kaplamanın teknik özellikleri dikkat etmelidiryatak odası için duvar kağıdı seçme, bu hesaba güzellik ve çizim zarafeti sadece almak değil, aynı zamanda teknik özelliklere dikkat etmelidir yatak odası pokrytiyaObustroystvo - onarım en keyifli sürecin bir. Bu odada oturma odasına, örneğin, olduğu kadar dikkatli odaklı değildir. Bu bir pratiklik, mutfakta duvar kağıdı seçimi gerektirmez. Bu iç sizin için uygun bir tarzda özel samimi bir atmosfer yaratmak gerekecektir. Ve duvar kağıdı - onarım en önemli aşaması.


yatak odası, modern duvar kağıdı oldukları

Daha önce ise orada duvar kağıdı pokleit fazla seçenek değildi ve birçok kendilerini nedeniyle orijinal fikirlerin odanın bir görüntü yaratmak zorundaydı - kombine duvar kağıdı, aksanlı duvarlar, sadece yukarı gelmiyor. Günümüzde sorun tersidir - pek çok duvar kağıtları mevcuttur, seçim zordur.

, Katalog Edinilmiş yeni koleksiyonunu görüntülemek ve bazen hala zor insanlar seçin. ancak herhangi bir tutkal tercih - O tepkinin geniş bir icat neredeyse hiç gerek doğurdu. seçim başka sorun - Mali tarafında. Herkes iyi pahalı duvar kağıdı olduğu gerçeğini kabul eder. İlginç modern, belki de küçük para için tasarımcı duvar kağıdı, işe yaramaz bulun. Bu sorunlar çözülmeden Ama eğer, sadece bir seçimdir.

Modern duvar kağıdı ayırt edici özelliklerinden biri - Bitki süs bolluğuModern duvar kağıdı ayırt edici özelliklerinden biri - Bitki süs bolluğu

modern tasarım duvar kağıdı Eğilimler:


 • Beyaz, siyah ve gri renk - Yılın renk paletinde ana;
 • Doğal motifler - her zamankinden daha popüler etkilenen ve duvarların tasarımında, bu 2017 yılında 2016 koleksiyonlarında popüler oldu, ama bugün ana iç vurgu;
 • Stil "antika" da ilgilendirmektedir - ancak tüm türevleri sıradan küçük yatak transfer edilmelidir;
 • Çok popüler duvar kağıdı Kontrast, sadece parlak renkler yatak odası için en iyi seçenek değildir almaya.

Eh, Provence, klasik tarzı ve ülkenin tarzına yakın, özellikle eğer uzakta çiçek motifleri elde edilemez.

2017 (fotoğraf yatak) Trendy duvar kağıdı: hayvan ve bitki motifleri

Doğal motiflerle ev Dekorasyon - hiç demode bir şeydir. Duvar egzotik bitkilerin parlak süs eşyaları ile olabilir - ve bu da yatak odası için çok ilginç bir seçenektir. Onlar orman veya tropik, biraz gizemli bir oda atmosferi yaratmak ve sadece sessiz bir oda oldukça rahat.

Ne önlemek için - bu çok ince, ayrıntılı desenler beri. Bu tasarım canlandırıcı ve yatak odasında atmosfer rahatlatıcı olmalıdır.

Sahibi ise - moda trendleri takipçisi, yatak odasında duvar dekorasyonu için en iyi çözüm, doğal motiflerle duvar kağıtlarının bir seçim olacakSahibi ise - moda trendleri takipçisi, yatak odasında duvar dekorasyonu için en iyi çözüm, doğal motiflerle duvar kağıtlarının bir seçim olacakrenkler Örneğin, yemyeşil, kahverengi ayrılmasıyla biraz için karanlık olabilir. Baskı - Fern. oda biraz karanlık, ama atmosfer kalanı için elverişli hoş, hafif, olacaktır.

Foto-2017, modern fikirler: yatak odası için duvar kağıdı Metalik etki

Bu duvar kağıdı parlak ve ışıltı, ancak yatak odası modernist veya retro tarzı ile oldukça tekno ve yüksek teknoloji stilleri ile bağlantılı, ama değil.

bakır, altın, gümüş, platin için bir metal duvar desen varlığında. Onlar odasında bir derinlik etkisi yaratmak için idealdir. Böyle bu duvar kağıdı katkıda Ve aynı zamanda, sevgili bir lüks oda, yok.

metalik efektli duvar kağıdı yavaşça yatak odası daha romantik hale ışığı yansıtır. Ve böyle samimi bir ortamda doğasında olan bir gizemi oluşturmak için, bunlar mükemmel uyum.

Yatak odası tuşlarıyla duvar kağıdı, 2017, fotoğraf: Ne modadır

Hatta küçük bir yatak odasında pokleit duvar çok ilginç olabilir - ve kombine yöntem, aynı zamanda yardımcı olacaktır.

yatak odası iç Duvar metalik renkler her zaman çok şık ve kendi kendine yeterlilik bakmakyatak odası iç Duvar metalik renkler her zaman çok şık ve kendi kendine yeterlilik bakmak

 yatak odasında 2017 yılında nasıl moda pokleit duvar kağıdı? bazı modern fikirler düşünün.

için Tematik yolu

Bir şey, bir esas alması ne bazı fikir. Örneğin, zambak çiçeği. Tek bir baskı ile duvar kağıdı iki zıt duvarları üzerine yapıştırmak için, ancak farklı renkleri - Sen bunu yapabilirsiniz. örnek, fıstık ve yeşil için. Ama diğer duvarlar dönüşümlü şeritler okleyte, tek sesli - fıstık, yeşil, vb


Elek ve bitişik renk

Ayrıca çok modern - örneğin, bir duvar mor ve diğer soluk leylak olduğunu. mor duvarda onun sıvı duvar kağıdı soluk leylak tonu boyamak ve tersine, mor duvar kağıdı üzerine başka duvarda bir şablon uygulanır.

bir duvar Tutkal

Örneğin, üç duvar dekoratif sıva Döşeme ve merkezi duvar kağıdı ile kaplı. Ayrıca, tüm duvar ve sadece merkezi olarak değil.

İskandinav tarzı duvar kağıdı üzerine siyah ve beyaz çizgili kombinasyonu gerçekten aristokrat atmosferin yatak odasında yaratacakİskandinav tarzı duvar kağıdı üzerine siyah ve beyaz çizgili kombinasyonu gerçekten aristokrat atmosferin yatak odasında yaratacak

Hiçbir başka fikirleri yasaklı - en avantajlı seçenekler sürecinde doğrudan gelir.

yatak odası 2017 için İskandinav tarzı duvar kağıdı

Geleneksel olarak, İskandinav tarzı tonları, beyaz ve gri. Ama iç bulundu bireysel çiftçiler, ölçülü parlak renkler değil.


Sonraki duvar kağıdı skandiyum 2017 tarzında kabul edilebilir olacaktır:

 • Duvar kağıdı açık renkler - bu mekanın genişlemesi üzerinde çalışır, aynı zamanda iç ışık ekler. karanlık bir yatak odası için iyi bir çözüm. Parti kuzey, ağaçlar penceresini gizlemek için, doğal konfor ışık duvar kağıdı aramaya doğrudur.
 • minimalist tarzda duvar kağıdı. Bu Bunların duvar kağıdı üzerine büyük ve göz alıcı desenler olmayacak demektir. Ve gölgeler keskin geçişler olmaksızın, uyum mümkün olduğunca birleştirilmelidir.
 • Doğal malzemelerden taklidi ile duvar kağıdı. Taş, ahşap, tuğla, sıva - tüm Bu duvar kağıdı yendi edilebilir ve böylece ucuz ve ikna edici görünmüyor modern duvar kağıdı kullanıyorsanız.

Ve bir başka önemli noktası - İskandinav tarzı dekor kağıdı birçok anlamına gelmez. Resimde ise - o zaman bir raf varsa - o da bir tanesidir.

rustik iç: kırsal tarzdaki 2017 yılında yatak odasında duvar kağıdı

ülke tarzı spesifik bir özelliği iç ahenkli algı engel olmaz bazı modern detaylar kullanılmasıdır.

Ülkenin tarzında duvar kağıdı - yatak odası duvarı tasarımında basit ve ekonomik bir seçenekÜlkenin tarzında duvar kağıdı - yatak odası duvarı tasarımında basit ve ekonomik bir seçenek

Ülkenin tarzında duvar kağıdı, aşağıdaki seçebilirsiniz:

 • Evde konfor ve huzur korumaya yardımcı parlak renkli sıcak renkler;
 • Kafes sakin renklerde duvar kağıdı;
 • tezat çarpmadan dikey çizgiler, duvar kağıdı;
 • Doğal motifli desenli duvar;
 • Eski sıva taklidi ile duvar kağıdı;
 • Duvar kağıdı ahşap, taş veya tuğla.

Doğal sahnelerle duvar kağıtları kullanmak mümkündür, ya da sadece yukarıda önerilen seçenekler birleştirebilirsiniz.

stil Chebbi şık yatak odasında 2017 yılında duvar kağıdı

Şefkat Perişan şık tarzı onun popülaritesi yatak düzenlemesi oldu neden olur. pembe, krem, uçuk mor, lavanta, keten, fildişi - tatlı pastel renkler kullanın.

Duvarlar için aşağıdaki fikirler iyi olacak:

 • Çözünürlükte sıva ya da gevşek boya taklit doku ile nötr tonları;
 • çiçek desenleri, farklı Posies, birdies, melekler, dantel ile duvar kağıdı baskılar tekstil duvar kağıdı;
 • Geniş bant veya bir hücrede Soluk duvar kağıdı.

Duvar kağıdı Perişan şık tarzı havalarda veya kısacık düşlerin ne olursa olsun yatak odasında doğru hava oluşturmakDuvar kağıdı Perişan şık tarzı havalarda veya kısacık düşlerin ne olursa olsun yatak odasında doğru hava oluşturmak

Duvar kağıdı rengi ve aksan mobilya gizlememelidir. Bu gizlilik, hassasiyet, rahatlama ortamı yaratarak, sadece bir arka plan var.

kural ipuçları: Yatak odasında duvar kağıdı nasıl seçilir

Eh, seçiminizi koordine edebilir birkaç doğru ipuçları tamamlanması.

yatak odası için duvar kağıdı seçmek için 10 ipucu:

 1. Renk - İhale, nötr pastel renkler. Onların ana eylem - rahatlatıcı, yatıştırıcı. Duvar kağıtları dinç ve etkileyici yok. Hatta desen, o loş olmalı, sessiz bir arka plan olabilir ve orta ölçekli ne değildi.
 2. Kağıt duvar kağıdı çevre dostu olan, maliyet pahalı değil, ama ne yazık ki, hızlı bir şekilde kaybolur. Ve hatta özel güneş kremi kaplama kısaca onların ömrünü arttırır.
 3. Yatak odasında Vinil duvar kağıdı temizlenmiş ve hatta yıkanmış, ama onlar, dinlenmek iyileşmek odasına yeterince zararsız olmayabilir edilebilir.
 4. Sigara dokuma duvar kağıdı da tamamen zararsız değildir. onlar defalarca tekrar boyanabilir çünkü Ama iyi.
 5. Doğal duvar kağıdı bir eko-yatak odasına sığacak. Onlar bambu, pamuk, jüt, sisal, kamışı yapılabilir. Malzeme özel işlenmiş ve bir kağıt bazında monte edilir.
 6. Sıvı duvar kağıdı - yatak odası için çok iyi bir seçenek, sizi mal olacak ucuz ve bu tasarım özgün.
 7. Eğer yatak odası ışık, koyu tonlu olması gerektiğine inanmıyorum, bir karanlık renk paleti ve parlak kullanabilirsiniz. Ama turuncu ve kırmızı büyük bakım tutum ile. Bunlar güçlü bir afrodizyak etki ile kendilerini göstermektedirler, yani, uyku gibi durumlarda zordur.
 8. Eğer duvar kağıdı birleştirirseniz, vurgulamak baskı kontrastı ve uyumu bir rengin, tonları tercih olmak zorunda.
 9. Doku kağıdı görsel hafifçe yatak azaltabilir, ancak daha rahat olacak.
 10. Ana noktası - üslup birliği. , Dost olmak değil elbette sarayın elemanları ve bol dekor, basit ve minimalist duvar kağıdı ile mobilya.

Yatak odasında duvar kağıdı: moda trendleri 2017 (video)

Yatak odasında duvar kağıdı - onlar bile nispeten mütevazı mobilyalar daha ilginç bakabilirsiniz hangi karşı genel bir arka plan oluşturmak çünkü, daha da önemli mobilya aşıyor. Yılın trendi daha sonra daha sonra kendi tercihleri, rahat bir yatak odası kendi vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ve.

Güzel bir seçim var!

2017 yılında yatak odası için Fiili duvar kağıdı (fotoğraf)

5-min11copylarge18 dakika16-407superieure391920991011195615spalnya2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

47 − 43 =

Adblock
detector