Yatak odasında Köşe dolap: 5 çeşit – nwhistorycourse.org

The BlogÇoğu zaman, yatak odasında bir köşe dolap seçmek zordurÇoğu zaman, sorularınız olabilir bir fotoğraf köşesi gardırop seçerken spalnyuPri bir köşe dolap seçmek zordur. cam kapılar, plastik veya ahşap ile gövde veya sipariş altında veya mevcut modellerin inşa: yatak odasında ne gardırop uyum? soruların çoğu bu makalede cevap verecektir ve kabine belli tip lehine bir seçim yapmak yardımcı olur.


Nasıl yatak odasında bir fotoğraf köşe dolapları seçmek için

Yatak odası - Herkes için derinden samimi bir yer. Bu en konforlu ve rahat hale getirmek için istekli odaydı. Ana yatak, küçük bir alanı kaplar Şu anda çok değil, Büyük daireler övünebilir. Çoğu durumda, modern yatak - uyumak için sadece bir yer değildir. Yan bilgisayar masaları, kitaplar raflara ve tabii ki, vakaların tarafından yatak tarafına yanında.

Köşe dolap, katalogda fotoğrafları seçebilirsinizKöşe dolap, katalogda fotoğrafları seçebilirsiniz

Bu dikkate değer dolap ve özellikle - Köşe dolap. ağına yerleştirilmiş fotoğraf sahibi bir gardırop seçin. Ayrıca her mağaza fotoğraflarla bir katalog vardır.

yatak odasında köşe dolap nelerdir

seçenekler dolap Bol onların işlevlerini rüşvet. Işlemek için kolay, ferah ve şık - hızla tüketici pazarına kazandı ve daireler yerleşti.


Yatak odasında gardırop vardır ve tamamen yeri doldurulamaz hale gelir. O başarıyla doğru kapı tasarımı seçerseniz, bu görsel bir yatak odası alanı genişler, kendisi gerekli şeyleri ve aynı zamanda gizler.

Ama yatak odasında tam bir gardırop yüklenemez olur. Sonra küçük bir odada ya da bir niş bir köşe dolap, mükemmel uyum ayarlamak için bir seçenek yoktur.

Türleri köşe gardırop:

 • Yerleşik;
 • Hull.

onun hareketlilik için elverişli Hull dolaplar. Herhangi bir zamanda, mobilya farklı bir açıdan taşınır veya sökülüp başka bir daireye taşınan edilebilir. Olumsuz böyle bir kabinin yüksek maliyetidir.L şeklindeki köşe dolapları çok rasyonel kullanımı yatak odası alanıL şeklindeki köşe dolapları çok rasyonel kullanımı yatak odası alanı

Köşe dolapları Forms:

 1. Üçgen - imal edilmesi kolay, ancak odadaki ilave inç alınır.
 2. Yamuk - Ek bir duvar bu kabine hatta bazı mobilya elemanı bağlanmasına olanak sağlar.
 3. Beşgen - en yaygın biçimi. Bu dolaplar çok geniş ve kolay.
 4. Radius - üretimi zordur, ama muhteşem bir görünüm ve uyum sıradışı tasarımlar.
 5. maksimum açısal boşluk kullanarak, ama göz çok basittir - D-şekilli.

Onlar daha az malzeme gerektiren bu tür muhafazaları yapımında sırt ve bazen yan duvarlar devamsızlık beri Dahili dolaplar, uygundur. Ama bir dezavantajı var. Bu kabine sadece bir kez yüklenir ve bunun daha demonte edilmeyecektir.

Ne köşe dolap yatak odası doldurulabilir

Ne yazık ki, orada dolapları dolgu belirli standartları. Mobilya, sipariş üzerine açık olmaması gerekir, zaten raflar, çekmeceler ve kapılar geleceği parametrelerini sağlar. Ancak neyse ki, yerleşik dolap, zevkinize ve bütçenize içerik seçebilirsiniz.

Başlamak için bir dolaba sığdırmak istediğim şeyleri miktarını belirlemektir.

O ceket ve mont asmak olacak, dolap pek, ama tam olarak değil gereksiz yatak çarşafları altında raflar, ekstra battaniye ve yastıklar olduğu açıktır.

Köşe dolap içinde birçok şubesiKöşe dolap içinde birçok şubesi

viraj dolap yatak odası içinde gerekli bölümler:


 • Yatay açık raflar (40 cm genişliğinde);
 • giysi için ön askı (parça yüksekliği 150 cm, genişliği 80 cm aşağıda olmalıdır.)
 • Çekmeceler;
 • Çamaşır sepetleri;
 • pantolon askı (yaklaşık 100 cm boyutlar);
 • Galstuchnitsy;
 • bölücüler ile Rafları.

Üst (sezon, şapka, vb elbiselerini) tüm gereksiz koymak daha iyi olduğunu dikkate almak önemli olacaktır. alanın erişilebilirlik - ortasında, sıklıkla kullanılan öğeler (elbiseler, pantolon, iç çamaşırı, aksesuar, yatak) yerleştirmek için gereklidir. alt raflarda elverişli (kutuları, seyahat çantaları, battaniye ayakkabı) genel şeyler yerleştirir.

Hem de yatak odasında küçük bir köşe dolap koymak

Küçük bir köşe dolap yatak odası iç birleştirme ve onun parlak ayrıntı haline gibi. büyük parlak yatak odası için, duvarların rengi küçük köşe dolap yapmak yararlı olabilir, böylece görsel olarak gizleyerek ederim.

Köşe dolap bir parlak merkez alanı olabilirKöşe dolap bir parlak merkez alanı olabilir

Nerede küçük köşe dolap yerleştirebilirsiniz:


 • kapı ve duvar arasındaki açı;
 • iki duvar arasındaki açı;
 • duvar ve pencere arasındaki açı.

yatak düzeni büyük bir dolap yerleştirmek için izin vermiyorsa, kitap ayna tasarımı kapıları gardırop yenebilir. Bu çözüm odanın görsel alanı artırmak ve odada daha fazla ışık verecektir. ayna kullanılamaz, bu patlatma desen uygulaması ile cam kapı veya kapı kumlanmış edilebilir. Sadece parlak plastik veya sadece cilalı yapılmış uzay kapılarını genişleyen yardımcı olur.

dikkat etmelidir yatak odalarına hangi örnekleri köşe dolaplar

Eğer bir köşe gardırop lehine bir seçim yapmak öncesinde değerinde yapılır veya kabinesini ve tasarımını sipariş etmek yapılacaktır hangi malzemeler okuyan.

Tüm dolaplar ahşap veya imitasyon malzeme olarak yapılmaktadır. Doğal ahşaptan yapılmış Dolap çok pahalıdır. Bu iç ve dış ahşap işleme gerekliliği ve çevre dostu malzemeden kaynaklanmaktadır. Maliyet sunta veya MDF yapılmış bir gardırop olacaktır. Bu malzemeler, güçlü, dayanıklı ve iddiasız bulunmaktadır. Dolaplar, sunta ve Müller kanalı anomalilerinin çocuk odalarında konabilir.

ayna yüzeyli Köşe dolap - mobilya pazarında en popüler modeli ayna yüzeyli Köşe dolap - mobilya pazarında en popüler modeli

dolap cepheleri yapılabilir:

 • ayna;
 • Ayna yüzeyi tipi cam kumlama;
 • Plastik renkli;
 • Ahşap veya taklit materyal.

Bir örnek seçerken, ondan, köşe gardırop sonraki türünü seçin, yatak odası iç üzerinde dikkatini gereklidir ve.

zıt renkli bir beşgen şeklinde yapılmış geometrik şekiller köşe dolap, modern minimalist iç gibi uygun ve klasik olacaktır. için ve mükemmel stabilite için bu düzenleme.

Köşe dolap, kızların odalarına için mükemmel şeffaf plastik veya cam kapılar yapılmış kapılar ile bir yarım daire yaptı. Bu kabine geniş ve rahat, ama çok yer alır.

Klasik yatak odası için uygun - klasik renklerde yapılmış Yarıçap köşe dolaplar,. Çizim kalem veya muhafazanın: altın ile eklendi lüks mücevher. 

Klasik iç içine mükemmel uyum Yarıçap dolapKlasik iç içine mükemmel uyum Yarıçap dolap

Köşe dolap L şeklinde, kapı aynaları olan tahtadan yapılmış bir odada neredeyse görünmez olacak. İyi görünüyor bu durumda, odadaki mobilya geri kalanı da ahşaptan yapılmış olması durumunda.

Şirketin katalog genellikle büyüklüğü bir göstergesi ve malzemelerin listesi ile birlikte farklı numuneler köşe dolapları temsil edilir.

siparişe köşe gardırop yaparken, daha ucuz bir seçenek yürütme seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sipariş altında kabinenin performansına olumlu tarafı, serbest istişareler ve sağlanan ölçüm alanı olacaktır. boyutta kesin endikasyon, gerekli dairedeki gibi parametrelerin bir gardırop araya sağlayacaktır. 

Hull köşe dolaplar bir permütasyon yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Bu kabine taşınmış ve hatta çıkarılabilir. Vaka mobilya ki rve Çikarmak kısa sürede verilen bir gardırop seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz da iyidir.

Köşe dolap iç (video)

Köşe dolap seçimi ne tür üzerinde o kadar önemli düşer. Önemli olan bu odanın dekoru ile uyum nasıl ve kullanımı kolay olacak olup olmadığıdır. Alış kabine - sıradan bir olay. Bu biraz daha dikkat vermeli ve sonuç tüm beklentilerinizi aşacaktır!

Yatak odası iç Köşe dolap (fotoğraf)

421-1storeapendixlarge12001256f4f9f8096032da6cc0ab4deb6b3887d958.997-kupit-shkafy-kupe-s-risunkom2400950600-22550jpic-www-1-8-116uglovayaprihozhaya50-tam tersi-5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector