yatak odasında ayna: Hedef seçimi ve dekor fikirleri – nwhistorycourse.org

The BlogAyna - sadece görsel alanını artırmak değil, aynı zamanda bir oda özgünlük vermeyin kullanılabilir, çünkü konunun iç oldukça yaygındırAyna - istediğiniz gibi o nesnenin tüm işlevlerini kullanan sadece görsel alanını artırmak değil, aynı zamanda pomescheniyuSovremennye tasarımcıları iç ayna ile oynamak özgünlük vermeyin kullanılabilir, çünkü konunun iç oldukça yaygındır. Kapalı aynanın güzel aydınlatma odak haline gelir küçük oda iyi yerleştirilmiş aynalar görsel büyütebilirsiniz. Yakasını süsleyen mobilya altında pick up, vb kapı, dayan, büyük raflara veya küçük raflar ile takviye edilebilir


Dekoratif eleman - bir yatak odası iç ayna

Genellikle ayna sıkıcı iç dönüştürür. Bu durumda, neredeyse sadece dekoratif işlevi yerine getirir. Bazen güzel aynalar onlara bakmak imkansız olacak şekilde düzenlenir. Ama iç yatak odalarında güzel görsel efektler oluşturmak.

Bugün kompozisyonların yatak odasında bir ayna bina bahsedebiliriz. Örneğin, bu teknik, moda haline: ana duvar boyunca dağılmış su damlacıklarının gibi, oval, yuvarlak küçük ayna. Bu teknik Akdeniz tarzında yatak odası dekorasyon için kullanılır - bu, taze, canlı ve zarif.

herhangi bir tarzda vurgulamak - Tasarımcılar iç aynaların kullanımı iddiaherhangi bir tarzda vurgulamak - Tasarımcılar iç aynaların kullanımı iddia

Uzun yatak odası iç sevinçle ünlü ayna güneş alır sahiptir. Bu eleman penceresinde karşısındaki duvarda yüksek bulunduğu ve bu oda ışığını ekleyecektir. Bu güneş genellikle her ikna tasarımını tamamlar yansıtılmış - karanlık duvar kağıdı, serigrafi baskı üzerine çok güzel görünüyor.

Bazen ayna ayna süs bir tür süslenmiş - bu model iç düz çizgiler pürüzsüz yardımcı olacak ve bazen tekstil desen tekrarlar. Bazen bu süs ile tüm yansıtılmış duvar yapılır. Ya yansıtıcı dolgular büyük panellerde işaretleyin.


yatak odası ayna olsun kabul edilebilir: İyi mi kötü olduğunu

Eğer maneviyatı, birçok din ve felsefelerin takipçilerini, inanıyorsanız çoğu aslında o aynayı hemfikir - bu Peru'da bir şey. Ve çok dikkatli olmak onun yatak odasının iç kullanın. Psikologlar odasında ayna insanın kendine olan güvenini arttırma inanıyoruz. Bu ona güven verir. Biz Feng Shui takipçileri dinlersen, derler yanlış konum aynası, ikincisi gerçek bir enerji vampir olmak varken söyledi.

Ne tüm mevcut ve felsefe aksanları - aynanın önünde uyumak imkansız. Uyku sırasında kişinin yansımalarının ona geri olumsuzluk, stres, korku, kötü duygular ve bir ayna yerinden çıkacak inanılmaktadır.

Orada aynaların konumu açısından almaya birkaçıdır ve onlara inanın ister inanmayın, bu kişisel bir seçimdirOrada aynaların konumu açısından almaya birkaçıdır ve onlara inanın ister inanmayın, bu kişisel bir seçimdir

Yatak odasında aynanın Hakkında şöyle:  • Çift kişilik yatak kesinlikle bir aynada görünmemesi gereken;
  • Giriş kapısının karşısındaki duvara ayna asmak için gerekli değildir;
  • Yatak odasında fazla iki ayna - fazlalık;
  • (Bu kesinlikle süs değilse) mutlaka seyirci kafa, tamamen görüntüler böylece bir ayna asın.

Tipik olarak, yatak odası aynasında yatağa aynı satırda görüntülenir. yukarı ve odanın derinliğini verecek yatak başı, üzerine var. Sen yatakta görünür olmadığını, yine bir ayna ve yan duvarları asmak, ancak.

yatakta karşısındaki yatak odasında ayna: neden olmasın

yatakta ters ayna - kötü alamet. Ve o birçok kültürde inanmak zorundadır. zaman Slavlar eskiden beri böyle bir hüküm insanlara düşmanca ruh dünyasına kapıyı açar belirtmiştir. Bir kişinin uyuduğu zaman, ruhu için bir yolculuğa çıkıyor düşüncesi miydi, ve vücuda dönen, o yansımasını görürse, onu başka bir dünyaya sürükledi.

İçinde inanamıyorum ama hatta şüpheciler bir baş ağrısı ile sık sık, sabah kırılmış, bir ayna önünde yatağa o uyku işaret vb. Buna ek olarak, yatma karşısında ayna kişinin enerjisini alır inanılmaktadır - o, bu kabuslar görebilir, uykusuzluk muzdarip sinirlilik gidiyor.

O yatak önünde değildi ki aynayı yerleştirmek en iyisidirO yatak önünde değildi ki aynayı yerleştirmek en iyisidir

Bir değişikliğe yol ve bir yatakta bir adam uyku, o mutlu olmayacak - Bazı inanışlar evlilik yatağına ters ayna söylüyorlar. İster inanın ister inanmayın, siz karar verin, ama inançları, felsefeleri böyle çok sayıda insanlar dinlemeyi mantıklı olduğunu söylemek eğer.

yatak odasında bir ayna olan bir tuvalet masası

Bu uygulamanın en yaygın versiyonu - genellikle yatağın yanında bir tablodur. tablolar türü değil sadece IKEA aktif ararlar ve satın değil, aynı zamanda klasik bir estetik bir model çünkü Tuvalet masası, çok, zaten geçmiş yaş ile ilişkili.

katlanır ayna ile bugüne kadar çok popüler giyinme tablolarkatlanır ayna ile bugüne kadar çok popüler giyinme tablolar

Ayrıca katlanabilir aynalı tuvalet masasının söylemek gerek - şimdi onlar özellikle talep görmektedir. Bu tablo farklı amaçlar için kullanıldığı için küçük yatak odası için bu, sadece bir nimettir. Sen beyaz (veya başka) ayna levha ihmal ve sizin laptop ile oturup küçük bir çalışma masası olsun.


İç yatak odalarında Yer aynaları

Bu konforlu alış - bu tepeden tırnağa görünüşünüzü değerlendirmenizi sağlar. Önemli olan bu ayna için rahat bir yaklaşım sahip olmaktır. Modern, klasik, minimalist, Provence, vb - iç tarzı önemli değildir, ayna herhangi bir katta sığacak

Bu durumda ana dekoratif vurgu üslup eşleştirme sorumludur çerçeve, üzerine oturmaktadır. Provence - çiçek süslemeleri ile ahşap bağbozumu, - Neredeyse çirkin - minimalizm, oyma ve zarif.

Yer aynaları mükemmel herhangi bir dekor içine sığacak, ancak en iyi yolu ana yatak odasında görünüyor olduğunu hatırlamakta yarar varYer aynaları mükemmel herhangi bir dekor içine sığacak, ancak en iyi yolu ana yatak odasında görünüyor olduğunu hatırlamakta yarar var

Yer aynaları biraz daha ağır yatak odası iç. onlar ne kadar geniş yatak odası, küçük bir odada olarak arzu edilmez çünkü. Ama her yerde bir uzlaşma bulabilirsiniz.


Genişleyen alan: yatak odasında aynalı dolap

Ayna cephesi ile Dolap özellikle sadece gerçekten görsel olarak genişletmek istiyorum dar yatak odasında, çok sık kullanılmaktadır bugün. Bir niş yerleşik Dolap, yatak odası duvarı ile birleştirilecek. Ve hiç odayı yığılan olacaktır. Kabinin kapıları yatak odası duvarını yansıtılmış olacaktır çıkıyor.

Ama bu kesinlikle yatağa karşısında bir dolap, bu nasıl olabilir olacak? Geceleri aynayı Kapak, tabii ki, bir seçenek değildir. Çık uzun süre ve dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır olacak - Gece özel bir perde için bir ayna halt. ucuz ve ilginç ve pratik Ve.

görsel alanı büyütmek için yatak odasında Aynalı dolap yardımcı olacaktırgörsel alanı büyütmek için yatak odasında Aynalı dolap yardımcı olacaktır

Aynalı dolap pek çok avantajı vardır:

  • Hepiniz büyüme kendinizi görebilirsiniz;
  • Bu görsel olan büyük ölçüde oda genişler;
  • Yatak odası bu nedeniyle daha hafif hale hep;
  • O da önemli olan, ferah.

Bazen iki aynalı dolap yatağın her iki tarafında yerleştirilmiş ve hiçbir perdeleri yok edilir. seçerseniz açılı ayna görsel çapraz oda genişletmek olduğunu. Bu genişletilmiş garip odalar için iyidir.

yatak odasında bir ayna (video) süslemek için nasıl

Ayna - bu güzel ve fonksiyonel ve zarif. psikologlar ve halk inanışları işaretlemek nüansları hakkında unutma, duş bir seçenek belirleyin. Ve daha sık uzun süre ayna yıkamak zorunda ve bu da nüans seçimi olduğunu unutmayın.

İyi kararlar!

yatak odasında ayna örnekleri (fotoğraf iç)

1f2 ----- 1030x82243e081ac76fbadd6c7ef83d76d9d9390210 ayna dop37131-1024x6823861000 df12b7396dd06811e95405a22cf29fbf2016-06-8-5758169b243c0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 17 = 23

Adblock
detector