yatak odası için modern alçıpan tavanlar (35 fotoğraf fikirler) – nwhistorycourse.org

The BlogAlçıpan tavanlar büyük talep olan ve herkes tarafından erişilebilirAlçıpan büyük talep tavan ve tavan daha kullanımı kazhdogoGipsokartonnye yapısı az talep için kullanılabilir. Büyük ölçüde nedeniyle elleriyle yapabileceği gerçeğine. güzel aydınlatma ile, Basit veya kıvırcık, onlar odanın tasarımına katkıda bulunur. Ve hatta küçük Kruşçev de dahil olmak üzere ve tavanlar nedeniyle, çok güzel bir oda yapabilirsiniz.


Yatak odasında tavan alçı levha tasarımı: Renk şeması

Form tasarımı birinci derecede öneme sahiptir, ancak rengin önemini hafife almak mümkün değildir. O dekoratif faktör değil, aynı zamanda psikolojik değil sadece yatak tasarımında kabul edilir - Odanın iklimi etkiler.

nihai sonuca önemli bir rol oynar tavana rengini seçerek, çok ciddiye tedavi edilmelidirnihai sonuca önemli bir rol oynar tavana rengini seçerek, çok ciddiye tedavi edilmelidir

Bu kısıtlama, sakin sesleri, pürüzsüz hatları - Bugün, yavaş yavaş bu iyi bir tasarım yapmaktan hareketli. Ve Asma tavan beyaz veya bej - sadece doğru bir karar değil.

renk seçimine Öneriler

 • Mavi ve mavi - renkler rahatlatıcı maddeleri, mükemmel kas gerginliği rahatlatır;
 • Sarı - beyin hücreleri ve hormonların aktivitesini aktive eder;
 • Yeşil - yorgunluğu giderir ve en iyi algılayan insan beyin doğası, çiçekler ile bir araya yatıştırır;
 • Kırmızı - sadece enerji verir ve harekete geçirir, ama aynı zamanda saldırganlık neden olabilir;
 • Turuncu ve mor - sadece aksan olarak iyi ve yapmayalım, bunları hakim.

En popüler renkler 2015-2016 biri - Marsala, o da parça parça tavana mevcut olabilir.


Matt white tek katmanlı yapısına sıkıcı, ancak bu tür mat beyaz olarak aydınlatma ile çok düzeyli tavan, çok inandırıcı bakacağız.

Yatak odasında Alçıpan tavanlar (video)

Yatak odasında Dubleks alçıpan tavanlar: altın ortalama

Bu nedenle rezervasyon yaptırmak gereklidir Ama bir kere - normal yüksekliğe sahip odalar için mutlu bir ortam var. Düşük oda Eğer böyle bir yapı üzerinde 10 cm'den fazla çalmak bile inanılmaz derecede küçük görünecek. iki seviyeli yapısı nedeniyle yatak hacmi azaltılır, ve tavan ağırlığı dikkate değerdir.Ama! özellikle arka aydınlatma ile bağlantılı olarak, görsel efektler - Görme tavan konstrüksiyonu tersine ilave hacim yaratabilir. Onlar için, özel bir niş oluşturduk. Bu tasarım tavan yükseltmek görsel olduğu ortaya çıktı.

tavanlar yatak odasında bakacağız İki seviyeli çok etkileyicitavanlar yatak odasında bakacağız İki seviyeli çok etkileyici

Tavana farklı bölümlerinde farklı yüksekliklerde olabilir. tuvalet masası veya yatağın - Ona nedeniyle bireysel iç ayrıntılar dikkat çekerse alanı imar olacaktır. alçıpan esnek olduğundan, hemen her tasarım konsepti o getirebilir.

Yatak odasında düzeyli tavan

Ve bu yer "gezme" var çok yüksek oda için eğlenceli. tasarım ve montaj kursu, zor, fakat ne kadar güzellik ve zarafet bu tasarımda!

yatak odasında bir çok düzeyli tavan çoğu standart örneği - İlk seviyede çevre üzerinde güzel bir dahili aydınlatma, ana bölümü merkezinde - Kendi ışıkla gömme dairenin.

Çok düzeyli tavanlar çok şık ve güzel görünüyorsun, ama böyle bir tavan yaratılması için uzmanlar başvurmanız uygun olacaktırÇok düzeyli tavanlar çok şık ve güzel görünüyorsun, ama böyle bir tavan yaratılması için uzmanlar başvurmanız uygun olacaktır

Bahçıvanlık danışmanlık

çok seviyeli tavan tasarımında tasarımcılara yardımcı olacaktır Aşağıdaki ipuçları:

 • çok katmanlı tasarım daha iyi açık renkler ve susturulur için, parlak renkler kaçının - onun parlaklığı şeklinde olduğu için;
 • El Boyalı - çocuk odasında değil, aynı zamanda yatak odasında sadece tavanlarda moda, fayda şablonlar ve diğer profesyonel çok sayıda malzeme ele şimdi;
 • Odanın büyük çok düzeyli tavan için - iyi bir fikir, ama küçük bir odada, sen sunmak yanılsamalar kadar kazık önlemek için çok karlı değil riski vardır.

Ancak, kişisel olarak çok düzeyli bir tavan başarılı olmak mümkün değildir yapmak, çok hassas bir projeyi yapmak gerekir.


kartonpiyer yapılmış düzeyli tavanlar (video)

alçıpan tavan ve yatak odasında gerginlik: daha iyi olur

tat hala bir konuyu - iki kategoriyi karşılaştırmak zordur. bunu tavan yapmayı kendinize meydan Ama eğer, tek katmanlı alçıpan yapılar inşa etmek mümkündür. Ve böylece sıradan, sıradan, sen çıkartmaları veya kalıpları kullanarak vinil boya ile dekore edebilirsiniz değildi.

biz profesyoneller güven varsa, fotoğraf baskısı ile asma tavan sipariş edebilirsiniz - gerçekten gerçekten uygulamak için fikirler bir deniz var.

15 yıl garanti - operasyonda gelince, o zaman bir streç tavan biraz daha yüksektir. Ve sel durumunda, asma tavan sağlam olduğunu, ancak sel alçı yaşayamaz.

yatak odasında alçıpan tavan Faydalar

Aynı germe tavan ile karşılaştırıldığında, alçıpan yapımında çok avantaja sahiptir. malzeme doğal olmasından ile başlayın, alçı karton ve çevre dostu yapılmış "sandviç" ve PVC filme, hala bazı sorular vardır.


Buna ek olarak, marka tavan:

 • Bu yatak odası için özellikle önemlidir iyi ses yalıtımı vardır;
 • Mevcut, ucuzdur;
 • bitirmek kolay;
 • o sahne, nişler, raflar oluşturmak mümkün olduğundan vb.;
 • Bu nefes alabilir malzeme.

Peki biz eksileri hakkında konuşmak, eğer alçı tavan ağırdır ve sel olasılığı, onlar kararsız.

doğal malzemeler ile yapılmış ve uygun fiyata sahip olarak Alçıpan tavanlar, yaygın popülerdoğal malzemeler ile yapılmış ve uygun fiyata sahip olarak Alçıpan tavanlar, yaygın popüler

Yatak odasında Alçı tavan yıldızlı gökyüzü

istenilen dalga ayarlar, hipnotize rahatlatır - Yatak odası iyi dekoratif çözümlerden biridir. Hemen bir yıldızlı gökyüzü tasvir edilen filme kullanılan tavan için, alçı panelli yüzeyini süslemek için gereklidir. Tipik olarak, renkli film veya macun, ya da havalı fırça çekme yöntemi uygulanır.

Bir fiber optik yıldızlı gökyüzü inşa etmek için en etkili yollarından biri. Fiber optik ışık kılavuzu şeritler hafif bir jeneratöre bağlanmıştır. Işık motor - küçük cihaz, bu aydınlatma rengini ve yoğunluğunu değiştirmek için onun entegre filtreler sessizce çalışır.

sonuç buna değer - yeni gelenlerin tavan montajı da uzmanlar temas daha kolaydır, hakim değil.

yıldızlı gökyüzü tavanı (video)

Yatak odasında Alçıpan tavan - Eğer özgünlük, tazeliğini ve muhtemelen imar binayı istediğiniz yüksek tavanlı, odalar için iyi bir çözüm. İyi çözümler yatak odasında konfor yaratmak için!

Tasarım tavan alçıpan yatak odası (iç fotoğraf)

19-600x45025-600x4505021511-722x600651271390332574potolok-iz-gipsokartona-12Dizayn-potolka-iz-gipsokartona-i natyazhnogo-potolkaDizayn-potolkov-v-spalne-600x455Foto-1-Dizajn-spalni-svoimi-rukamigipspotolkspalnya-400x276

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − 92 =

Adblock
detector