The Blogyatak odası tasarımı yapma, sıcak ve rahat bir stil almakyatak odası tasarımı yapma, bu onarım yapmak için zamanı geldiğinde sıcak ve rahat stilKogda almak, birçok karışıklığa gelir. Bu odada özel bir amacı vardır çünkü, yatak odası için bir stil seçmek Özellikle zor o durumdur. O güç vermeli aynı anda, rahat ve konforlu olmalıdır. Fotoğraf yatak odası tasarımları 2017 trendleri herhangi bir stil sevdim bir yatak odası vermesine olanak sağlar. yatak odası için iç tasarım en önemli şey - trim ve iç ahenkli birlikteliği. Bu yıl, tasarımcılar doğal malzemeler ve açık renkler kullanılması üzerinde duruldu.


2017 yılında yatak çoğu stilleri

Ne zaman bir stil birçok harikasını seçmek - durdurmak ne varyant üzerinde. Sonuçta, bugün tasarımcıları odayı sağlayabilir hangi stilleri çok sayıda sunabilir.

Yatak odası çok yer olmalıdır: Gereksiz şeyler ile dağınıklığı etmeyinYatak odası çok yer olmalıdır: Gereksiz şeyler ile dağınıklığı etmeyin

Bu yıl tüm stilleri bir ortak eğilim ile birleşmiştir - odası, basit, tutarlı, geniş ve işlevsel olmalıdır.

Aşağıdaki stiller yatak odası sahipleri arasında büyük bir popülerlik kazandı. Onlar orijinal ve cesur fikirler getirmek için izin verir. Bu odada şık ve rahat.

çatı katı

Stil tek boşluk olarak odanın dekorasyonunu içerir. Tipik olarak, bir duvar bitirmeden, orjinalinden şekilde bırakılır. Bazen bir balkon kombine bir yatak odası, alanı genişletmek için. Bu tarzda dekoratif unsurlar yatak Zahmetli, gereksiz olarak görülüyor ve sadece toz toplarlar. Ancak, bir veya iki resim, yatağa yukarıdaki duvar dekore edebilirsiniz.


loft tarzı odalar tek büyük, ayrılan küçük duvar içine kombineloft tarzı odalar tek büyük, ayrılan küçük duvar içine kombine

Eko

Bu çevre dostu malzemelerin kullanımını gerektirir. Bu yatak yatak, zorunlu olarak, duvarlar ve taban döşeme kaplamak ahşap, imal edilmiştir. Bu yatak odaları aydınlık ve güzel. uzay çiçek vazo ile dekore edilebilir. Bu oda, taze ve rahat hale getirecek.

Stil Eko doğal çevre mallar kadar her şeyi yapmak odalar için tasarlanmıştırStil Eko doğal çevre mallar kadar her şeyi yapmak odalar için tasarlanmıştırminimalizm

Bu popülerliğinin zirvesinde kalır. Bu yıl, stil daha demokratik hale gelmiştir. O karanlıkta eşit parlak renklerin kullanılmasını önermektedir. stil için yerleşik mobilya, dekoratif unsurlar, işlevsellik ve durumun kısalık minimum ile karakterizedir.

oda dekor Minimalizm şeylerin asgari bir miktarı ile karakterizediroda dekor Minimalizm şeylerin asgari bir miktarı ile karakterizedir

Provence

tarzı doğal malzemeler kullanımını gerektirir. vurgu dekor üzerinde bulunmaktadır. Bunu yapmak için, kendiniz işlemeli tekstil, bez kilim, masa örtüleri ve peçeteler, çeşitli kullanın.

Provence stilinde dekor birçok farklı unsur vardırProvence stilinde dekor birçok farklı unsur vardır

Eğer stil seçtiğinizde hesap birçok yönlerini içine almak gerekir: güneşli tarafında veya olmasın pencereler, oda ve tavan yüksekliği şekli nedir oda boyutu budur.

Şık iç 2017 yatak odaları

2017 yılında, yatak odası iç çok çeşitli olabilir. Onlar yatak odasında durumun temel şartlarını dikte tarzı seçimi, kaynaklanmaktadır.

yatak odası şık ve özlü idi için, tamamen onur bu yıl eklektik aynı stil takip etmek önemlidir.

İç yatak odası, kendi oluşturabilirsiniz. Günümüzde bilginin büyük miktarda çeşitli internet kaynakları bulunabilir.

Bugüne kadar oda boyalar çeşitli kullanın tarzda seçilir, duvar kağıdı, dekoratif mobilyaBugüne kadar oda boyalar çeşitli kullanın tarzda seçilir, duvar kağıdı, dekoratif mobilya


Eğer dikkat ödemek gerekenler:

 • ilk etapta iç in bir bitirme duvarlar, tavan ve zemin gerçekleştirmek için önemlidir. Duvarlar duvar kağıdı veya boya üzerinde yapıştırabilirsiniz. Bazı stilleri, örneğin, sadece kendi sıva minimum yüzey gerektirir.
 • en moda trendi Tavanlar tasarımları bitiriyor.
 • Seks parke veya laminat kapsayacak şekilde en iyisidir.
 • Mobilya aynı tarzda yapılmalıdır. Onun yerleştirme odası ve aydınlatma koşulları alanına bağlıdır.
 • Aydınlatma seçimine dikkat etmek önemlidir. yatak odası başucu bölgesindeki bir tavan ışık ve ışık kadar önemlidir.
 • Bu sezon, moda zonirvoanie tesislerinde. Bu mobilya veya dekorasyon Çamurdaki yapılabilir. Şık ürün yatağın baş alanında üzerinde duruluyor.

Şık iç tasarım bu yıl basit ve mütevazı bir şekilde yapılır biridir. Bu durumda, yatak odası mümkün olduğunca kısa, şık ve işlevsel olmalıdır.

2017 yılında New yatak odası tasarımı: rengin doğru seçim

Bu sezon, yatak odası, bir dinlenme odası, aynı zamanda boş vakit içeren bir yer olarak sadece algılanmaktadır. Bu görmüş veya parlak olabilir. Ancak, parlak bir renk seçerken duygusal durumuna üzerindeki etkisini dikkate almak önemlidir.

En iyi çözüm parlak renkli onun sakin ve parlak renkler seyrelterek olacak seçerken. Bu kombinasyon odasına derin renk ve denge sulandırmak olur.

Yatak odası uyumak için bir yerdir. Bu nedenle, onun atmosferi yatıştırmak ve dinlenmek gerekir. Doğru renkleri seçimi uyumak için oda uygun hale getirecek.


Her kendiniz için ayarlanır yatak odasında Color oda sıcak yumuşak renkler yapabilir ve parlak içinde tersi olabilirHer kendiniz için ayarlanır yatak odasında Color oda sıcak yumuşak renkler yapabilir ve parlak içinde tersi olabilir

2017 yılında Trendy renkler:

 • Beyaz. Bu renk stilleri çeşitli binaların tescili için kullanılır. O ahşap mobilyalar, tekstil, hafif tonları ile iyi bir uyum içindedir. Oda beyaz, sulandırılmış bej, kum, hafif altın ve soluk mavi iyi görünüyor.
 • Parlak aksan. Bağımsız bir karşılama değil parlak renklerin kullanımı. Ama parlak vurgular yer alıyor. Parlak yastıkları, döşeme, yatak örtüleri, perdeler olabilir. Şık renk koyu kırmızı, zümrüt, mor, mor, safir olarak kabul edilir.
 • Siyah. Seyreltilmemiş siyah kabul kullanılması. Ama Beyazla bunun kombinasyonu oda asil, zarif ve eğlenceli hale getirir.

Renkleri seçerken perdeler ve mobilya, dekorasyon için renk seçimine renklerin seçimi dikkat etmek önemlidir.

2017 yılında Trendy yatak odası: dekor ana unsurları

Tasarımcılar dekoratif elemanların sayısını azaltmak için tavsiye edilir. Ama tamamen buna değer onlardan kurtulmak için. Onlar oda daha rahat ve özgün olun.

Dekor aralığı iç seçilen tarzına bağlıdır. Dekor öğelerden bazıları tarzlarda oldukça beklenmedik şeyler olabilir. yüksek teknoloji için, örneğin, dekor son teknik yenilikleri kullanmaktır.

Ancak, doğru dozda geleneksel dekoratif unsurlar unutuluşunu vermem.

oda farklı tarzlarda yapılabilir: şeylerin bir minimum veya parlak renklerin bir sürü ya da tersi, son teknoloji ya da retrooda farklı tarzlarda yapılabilir: şeylerin bir minimum veya parlak renklerin bir sürü ya da tersi, son teknoloji ya da retro

dekoratif unsurlar Türevleri:

 • resimlerinde;
 • ayna;
 • saat;
 • çiçekli vazo;
 • Tekstil;
 • Heykeller ve heykeller;
 • Dekoratif boya duvarlar.

yatak odasında şık iç için tek bir odada basit ve tutarlı bir tarzda özlü bakacağız dekorasyon birkaç öğeleri seçmek gerekir.

Yatak odası mobilyaları: haber 2017

yatak odasında iç ana hedeflerinden biri, yatağın. onu satın almak Başlamak için, o zaman mobilya kalanı seçmek mümkündür. Bir yatakta uyum içinde ve onu tamamlayacak gerekir.

bağbozumu tarzı ve modern bir dolaba veya raf yataktan, metalden yapılmış - kötü kombinasyonun iyi bir örnek.

Bir yatak odası şık ve düzgün bakacağız olurken odasında mobilya, aynı tarzda devam edilmelidir.

Yatak odasında mobilya duvarların rengi ve tüm oda iç seçmek daha iyidirYatak odasında mobilya duvarların rengi ve tüm oda iç seçmek daha iyidir

seçme mobilya üzerine ipuçları:

 • Bu yıl, bir moda doğal malzemelerde. Farklı renklerin Ahşap yataklar mobilya şık bir parçası olacaktır. Şekli ve büyüklüğü çok farklı olabilir. İşte çok odanın büyüklüğüne bağlıdır.
 • Mobilya pratik ve rahat olmalı. Lushe yerden tasarruf edecek ve küçük iç öğeler için ek alan yaratacak raf yerleşik mobilya, çeşitli kullanın.
 • moda dekoratif banklar, masalar ve çekmeceli sandıklar çeşitli kullanabilmesi için. Mobilya işlevsel olması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Kendi damak tercihlerine göre mobilya seçmek gerekir. Alımları kendiniz yapılabilir, yoksa önce iç tarzı dikkate müşterinin istek ve özelliklerini alarak eskizlerini profesyonel tasarımcı yardım isteyebilirsiniz.

En yeni tasarım yatak odası 2017 (video)

Kayıt yatak odası için Moda trendleri size hayalinizdeki odayı oluşturmasını sağlar. Bunu yapmak için, onu özel odanız için uygun olup olmadığına karar vermek özellikleri ve otomat tarzı özelliklerine sahip tanışırız gerekir. Bir yatak yaptığınızda o iç tüm unsurları uyum içinde birarada karıştırılır önemlidir. Yatak odasında, basit konforlu ve rahat olmalıdır. elementler en uygun nelerdir, her sahibin kendi başlarına karar vermek zorundadır.

2017 yılında Yatak odası tasarımı (fotoğraf)

1 dakika-131 41 061 215 215446c6d3e911e580be0a94ef069547215446c6d3e911e580be0a94ef069547 979516 1395759057minimalizm-3 145189981014 cvetovaja-palitra-dlja-sovremennoj-spalni 754622

Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 − = 5