Wykonywanie zbocza płyt gipsowo-kartonowych jakościowo materiale 6 zalety – nwhistorycourse.org

The BlogAby zachować ciepło w pomieszczeniu, można zainstalować specjalne sufitów gipsowo oknaAby zachować ciepło w pomieszczeniu, można zainstalować specjalne podsufitki gipsowo-kartonowych na stoku oknahKonstruktsii nie jest bardzo skomplikowane, więc ich instalacja może być zbawiony. Wystarczy ją zainstalować własne ręce. Każdy człowiek, który jest właścicielem zasad prostych narzędzi można zrobić same stoki.


stoki jakości własnymi rękami płyt gipsowo-kartonowych

Wybór materiałów, z którego można zrobić stokach, bardzo duże. Zalety i wady każdego typu osobno zmieniać, ale ostatnio popularne płyty gipsowo-kartonowej. Jest łatwy w użyciu w pracy, jak i profesjonalistów, a nie. Płyty gipsowo-kartonowe służy nie tylko jako materiał wykończeniowy, ale również do tworzenia partycji.

Wiele osób woli zdecydować się na suchej zabudowy stokach, ponieważ charakteryzuje się trwałością, przyjazność dla środowiska i niskie kosztyWiele osób woli zdecydować się na suchej zabudowy stokach, ponieważ charakteryzuje się trwałością, przyjazność dla środowiska i niskie koszty

Główne cechy płyt gipsowo-kartonowych:

 • Niska cena;
 • Gdy materiał ten charakteryzuje się do jakości i wytrzymałości;
 • Materiał przyjazny dla środowiska;
 • Lepsza wytrzymałość;
 • Łatwy w użyciu;
 • Dostępność.

Stokach płyty gipsowo-kartonowe są bardzo popularne. Płyty gipsowo-kartonowe ma wiele zalet. Wybierz go ze względu na fakt, że będzie on stworzyć przytulną atmosferę. Jednocześnie, gips jest bardzo łatwy w obsłudze nawet dla początkujących, a prawie nie pozostawia osadów.


Trzeba zacząć pracę z treningu. Powierzchnia jest dokładnie przetwarzane usunięte zanieczyszczenia i pozostałości pianki. Z okien musi być usunięta z części blisko stoków, folia ochronna, a następnie, po zakończeniu, kończąc nachylenie może ulec uszkodzeniu.

Po wszystkich obliczeń potrzebnych do produkcji i zorganizować układ i orientację. Użyciu poziomicy i marker. Jeżeli powierzchnia otworu z wiórów i pęknięć, konieczne jest, aby pokryć całość. Po wysuszeniu kit, jest konieczne, aby przetwarzać wszystkie podkładu. Pożądane jest, aby wybrać antybakteryjne starter, który stawia się dostał bakterii i pleśni wykoleił.

Piękne okno na trasach: etapów montażu płyt gipsowo-kartonowych

Jest ustawienie sposób nachylenie przy użyciu profilu metalowego. Jego istotą jest stworzenie metalowej ramie, który dokonał instalacji płyty gipsowo-kartonowej.

Przed zainstalowaniem zbocza, najpierw trzeba prawidłowo wykonać wszystkie obliczeniaPrzed zainstalowaniem zbocza, najpierw trzeba prawidłowo wykonać wszystkie obliczeniaGłówne etapy profilu instalacyjnego:

 1. Określaniu profili pionowych i poziomych.
 2. W celu przeprowadzenia pomiarów części.
 3. Uzyskaj izolację.
 4. Przymocować płyty gipsowo-kartonowej do profilu, pożądane jest, aby używać śrub samogwintujących.
 5. stawów uszczelniające i specjalne taśmy pokrycie wypełniacz.
 6. Zawartość rogi. Zashpatlevat. Dla płaskości, szpachlówki nadpisane.
 7. Wykańczania i dekoracji.

Prace przy użyciu płyt kartonowo-gipsowych i profil są wykonywane szybko, tworząc minimum gruzu.

Metoda ta znacznie zmniejsza przestrzeń otworu okiennego, a przestrzeń pomiędzy ścianą z płyt gipsowo-kartonowych i izolacja muszą zostać zamknięte. Taki sposób wykończenia jest dobra, że ​​boki okna bardzo dobrze izolowane.

Wskazówki dotyczące Making stokach płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Montaż drzwi, czy to z przodu lub z wnętrza, zawsze wymaga dodatkowego zbocza wykończeniowych. Kto nie będzie zainstalowanie drzwi kapitan lub właściciel własną rękę, i jak delikatnie pracy do zrobienia, ale skończyć stoki przyniesie wygląd do perfekcji.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować gispokartonnye trasach siebie, to lepiej, aby przeczytać instrukcje dotyczące ich instalacjiJeśli zdecydujesz się zainstalować gispokartonnye trasach siebie, to lepiej, aby przeczytać instrukcje dotyczące ich instalacji

Przed rozpoczęciem instalacji:

 1. Konieczne jest przeprowadzenie prac przygotowawczych.
 2. Przygotuj ościeżnicy tak, że na stokach nie wystają poza nią.
 3. Wykonać wszystkie prace na pomiary i obliczenia, i przygotować niezbędne materiały.

Kroki instalacji:

 1. Najpierw trzeba zainstalować nachylenie boczne.
 2. Podczas pomiaru, szerokość zwiększa się o 1 cm, jest konieczne, aby pianka montażowa dokładność montażu. Najprostszym instalacja jest uważany pod odpowiednim kątem.
 3. Po ustawieniu kąta wyboru arkuszy.
 4. Powstałą przestrzeń pod płyty gipsowo-kartonowe powinny być starannie zapenit.
 5. Arkusz tymczasowy stałe taśmą. Zatem, kąt nie powinien być przesunięty.
 6. Wszystkie luzy koniecznie dobre zapenivayutsya.

Drugi nachylenie jest ustawiony dokładnie w ten sam sposób. Gdy górna nachylenie cięte, również dodaje się 1 cm. Tkanina jest wprowadzany do pianki montażowej. Arkusz powinien leżeć tak zgrabnie umieszczone na krawędziach bocznych tras. Kąt jest również przedmiotem kontroli. Dalsze przeprowadzone Narożniki wykończeniowe, a wystrój nachylenia łopatek.


Pianka wypełnia wszystkie puste przestrzenie. Do sucha zaleca się poczekać o jeden dzień.

Jak sprawić, by stoki płyt gipsowo-kartonowych do drzwi

zbocza drzwi - powierzchnia ściany po obu stronach drzwi. Bramą urządzony jest przestrzeń, i sprawia, że ​​kompletny. Przestrzeń drzwi proste urządzenie. Dzięki różnorodności materiałów i wykończeń, możliwe jest, aby uczynić strukturę, która różni się wyłączności i piękno.

Po zainstalowaniu stokach gipsowych w drzwiach, mogą być malowane na dowolny kolorPo zainstalowaniu stokach gipsowych w drzwiach, mogą być malowane na dowolny kolor

Konstrukcja otworu drzwiowego i wielowarstwowej pracy składa się z kilku etapów:

 1. Preparatywnej warstwy. Powierzchnia jest czyszczona, pokryta powłoką gruntową. Dodano izolacja.
 2. Warstwa z płyty gipsowo-kartonowe. Bardzo szybkie przygotowanie wariant i wyrównanie ściany. To nie wymaga dużo przetwarzania. Łatwy w użyciu.
 3. Wykończenie warstwy. Ozdobna warstwa może być całkowicie wykonana z dowolnego materiału.

Powierzchnia płyt gipsowo-kartonowych jest odpowiedni do wykończenia dużej liczby materiałów. Oprócz konwencjonalnych tapety i farby, zaleca się stosowanie różnych mozaikowych wzorów.

Najprostszym sposobem, aby zakończyć - to malowanie. On jest bardzo szybki, nie wymaga wiele kosztów fizycznych lub materialnych. Oryginalność tego rodzaju wykończenia nie jest inaczej, ale jest możliwe, aby wybrać paletę kolorów dla każdego projektu lub naprawy takiego stoku jest bardzo prosta.


Zamontować na stokach płyt gipsowo-kartonowych na drzwiach: kroki i niuanse

Jeżeli zespół rama metalowa nie może być wykonane, że jest możliwe, aby schować nachylenie CHF stosując technikę kleju. W następstwie wszystkich wytycznych i zasad, tego typu instalacji nie daje jakość i równomierność innych typów. Można zaszyć mur wokół drzwiowej, przy użyciu minimum materiałów.

W celu uniknięcia uszkodzenia drzwi podczas instalacji zboczach, powinno być zamknięte filmuW celu uniknięcia uszkodzenia drzwi podczas instalacji zboczach, powinno być zamknięte filmu

etapy:

 1. Na początkowym etapie konieczne jest, aby chronić płytę bramy przed uszkodzeniem mechanicznym lub wnikaniem kleju podczas montażu.
 2. Rdzeń piankowy musi być dokładnie cięte ostry nóż papiernicze.
 3. Podłoże musi być oczyszczone i zagruntowane. Że nie został obsypany przez dłuższy czas, należy użyć antybakteryjnego podkładu.
 4. Płaskości arkuszy układania GCR konieczne do regulowania i idealne na tym poziomie.
 5. Dalej rozcieńczano i klej nanosi się równomiernie na całej powierzchni arkusza.
 6. Arkusze są dołączone bardzo mocno, konieczne jest, aby umieścić je na korki kapitalizacji.

W ten sam sposób, że stokach bocznych.

stoki instalowania płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Stokach płyt gipsowo-kartonowych - to szybki, łatwy i niezawodny ekonomino. Szanując właściwą technologię, można osiągnąć doskonałe wyniki, które będą miłe dla oka przez wiele lat.

Udane remont!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector