Wykonywanie konstrukcji sufitu w salonie: 5 stylach modne 2017 – nwhistorycourse.org

The BlogSufit w salonie powinien odpowiadać projekt pokojuSufit w salonie powinien odpowiadać projekt komnatyMir konstrukcja sufitu rozwija się bardzo szybko w dzisiejszych czasach. Fakt, że sufit - to pole do realizacji niemal każdego wnętrza fantazje! Po tym wszystkim, sufit - jest on wolny od powierzchni mebli, który powinien zawierać tylko światła. W salonie można sobie pozwolić na jasne i niezwykłą konstrukcję, ponieważ pokój jest miejscem spotkań dla rodziny i przyjaciół. miło spędzić czas tutaj hałaśliwym rozmowy lub hobby.


Dokonywanie sufit w salonie: Zdjęcie z płyt gipsowo-kartonowych na suficie

Płyty gipsowe odróżnieniu od innych materiałów, poprzez jego uniwersalność. Wiele korzyści, które mogą dać pewne lub inne sposoby aranżacji sufitu, połączone w suficie podwieszanym gipsowo-kartonowej.

Płyty gipsowo-kartonowe - wystarczająco elastyczny materiał, który pomoże Ci łatwo ukryć wady sufituPłyty gipsowo-kartonowe - wystarczająco elastyczny materiał, który pomoże Ci łatwo ukryć wady sufitu

Zalety sufitów gipsowo-kartonowych:

 • Możliwość ukrywania wad istniejącego sufitu.
 • Sufity podwieszane z łatwością pomieścić wszystkie dostępne przewody i linie komunikacyjne, jak również oświetlenie.
 • Uzyskane w wyniku pułapów iść idealnie gładka i równa.
 • Niski koszt. Płyty gipsowe są znacznie tańsze niż PVC lub wycinka sufitów tkaniny.
 • Jeżeli kładzie szczególny materiał pomiędzy podłożem i płyty gipsowej sufitu cieplnej i izolacji akustycznej możliwe.
 • Możliwość pomysłów nie są do nich ograniczone, jeśli nie sufit gipsowo-kartonowej. Może być instalowany w kilku warstwach farb, pasty i tak dalej.
 • Płyt gipsowo-kartonowych jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi w każdym wieku i zwierząt.
 • W przeciwieństwie do rozciągliwej folii sufit pokryty płytami okładzinowymi - jest trwałym materiałem i jest odporny na działanie wysokich temperatur.
 • Możliwość samodzielnego montażu dla osób z niewielkim doświadczeniem w zakresie budowy i naprawy.

Z płyt gipsowo-kartonowych takie zalety łatwo wciągnięta liderów wśród materiałów do dekoracji sufitu.


Płyt gipsowo-kartonowych jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz, aby ukryć niedoskonałości istniejącego sufitu o pięknej i wysokiej jakości powierzchni szybko, łatwo i niedrogo. Pamiętaj, że nie jest to konieczne do powieszenia płyt kartonowo-gipsowych, jeśli sufit ma wysokość mniejszą niż 2,5 m.

Oczywiście, nie wszystko na tym świecie nie jest doskonały. Braki w płyty gipsowo-kartonowe są również dostępne. Aby nie być narażonym na iluzji i nie spieszyć oślep w budowaniu sklep dla arkuszy płyt kartonowo-gipsowych, zaleca się czytać i out konstrukcji kartonowo-gipsowych.

Płyt kartonowo-gipsowych w salonie pomoże dokonać sufit jest unikalne i twórczePłyt kartonowo-gipsowych w salonie pomoże dokonać sufit jest unikalne i twórcze

Wady gipsowa sufit: 1. Podwieszany sufit ukrywa wysokości ścian. W każdym razie, w apartamentach sufity nie są bardzo wysokie. To może być poważną przeszkodą w montażu konstrukcji zawieszonej na suficie.
 2. Wystawienie na działanie wilgoci. W salonie jest rzadko wilgotne, ale jeśli chcesz zorganizować sufit w studio, gdzie kuchnia nie została przydzielona do oddzielnego pomieszczenia, należy upewnić się, że wilgoć z cieczy do gotowania nie dotyka płyty gipsowo-kartonowej potraw.
 3. Jeżeli istnieje możliwość Gulf sąsiadów na górze, instalacji suchej zabudowy jest również niepożądane. Po tym zdarzeniu, będzie wymagać pełnej lub częściowej wymiany sufitu.
 4. W nowych domach, gdzie Spadek budynku, płyty gipsowo-kartonowe ma ryzyka do zgryzienia lub Warp jak coś innego.
 5. Jeśli nie są poddawane plafonu lub wklejenie, nie można oczekiwać, że płyty gipsowo-kartonowej pozostanie śnieżnobiała zawsze! Materiał ten podlega zmianie barwy przy wystawieniu na działanie światła, wilgotności i czasu.

Jak zrobić sufit w salonie: Najbardziej udane zdjęcia możliwości projektowania

W rzeczywistości, nowoczesne technologie pozwalają na wykonywanie wszelkich pomysł w dziedzinie wystroju wnętrz. Ale to ma swoje własne tradycje w każdej branży. Specjaliści zalecają najpierw zapoznać się z sufitu opcje projektowania w salonie, który otrzymał najbardziej rozpowszechnione wśród ludzi.

Przed dokonaniem sufit gipsowo-kartonowej w salonie, trzeba najpierw zdecydować się na jego projekt i oświetleniePrzed dokonaniem sufit gipsowo-kartonowej w salonie, trzeba najpierw zdecydować się na jego projekt i oświetlenie

Jakie opcje są sufity w salonie są najbardziej skuteczne:

 • Absolutnym liderem wśród sposobów projektowania sufitu w salonie jest biały matowy sufit. Aby osiągnąć ten rezultat na kilka sposobów. Można zrobić sufit podwieszany wykonany z tkaniny lub powiesić płyt kartonowo-gipsowych, pokrywając je lakierem matowym. Konwencjonalnym wykonaniu, ponieważ często jest wybrana sufitu wyrzutowa późniejszym malowaniem lub wapna.
 • Połysk jest również popularny do dekoracji sufitu w salonie. Połysku może być wykonana z PCV naprężania folii lub folii może być przyklejona do istniejących, błyszczącej powierzchni. Istnieje także wysoki połysk farby.
 • na obwodzie poziomie. Doskonały elegancka postać wykonania kwadratowej lub prostokątnej siedzenia jest zapewnienie małego występu na całym pomieszczeniu, oprawy na suficie. Poziom ten jest często umieścić w miejscach, które stwarza dodatkowe oświetlenie w salonie.
 • Wzór. Jeśli styl salonie pozwala wprowadzić element dekoracji, a następnie wpuścić do eksperymentu pokojowej! Śliczne wzory na suficie - nie powoduje nadmiernego i modnego elementu wnętrza.
 • Rogi i fal. Do sufitu wyglądał naprawdę niezwykłe, że jest możliwe, aby rozważyć możliwość utworzenia sufit przypominający falę lub sufit z eksponowanych narożników. Należy zwrócić uwagę na wysokości ścian: powinna być wystarczająca, aby dekoracja wyglądała organicznie, a nie stworzyć poczucie przestrzeni sverhzamknutogo.
 • Niebo. Natura tematu jest bardzo popularny we współczesnej aranżacji wnętrz. Górna część przestrzeni jest zawsze cechą stowarzyszenie: niebo. Tworzenie niebiański obraz na suficie za pomocą druku zdjęć, tapety wiszące lub skomplikowanych wzorów z wykorzystaniem diod LED symulować gwiazdy. Jak dzień i noc niebo będzie wyglądać niesamowite na suficie w salonie.
 • Geometria. Możliwość tworzenia sufit wielopoziomowy dokonał przełomu w świecie idei artystycznych projektantów wnętrz! Pofantaziruet cię, wymyślanie wzorów geometrycznych do pozycjonowania konstrukcje wielopoziomowe do powierzchni sufitu w salonie.

Bez względu na sufit w salonie, wysokie lub niskie, można zrobić modny i kolorowy design swojego pułapu, wybierając odpowiednią opcję.

Konstrukcja sufitu salon 2017: nowoczesne pomysły

Dla każdego kursu w modzie i projektowaniu ma swoje trendy. Świat sufit wykończenia porusza również z duchem czasu, a nowy 2017 spodziewamy się tendencji, które są tak miły, że pozwolił w salonie!

Sufit gips jest w stanie doskonale uzupełniają projekt salonu i podkreślić jego wyjątkowośćSufit gips jest w stanie doskonale uzupełniają projekt salonu i podkreślić jego wyjątkowość

Kluczowe trendy w 2017 roku:

 1. naturalnych materiałów. Idea ochrony środowiska w ogóle, podbój Europy, i są przekazywane do naszego pobytu przez. Ekologia - jest wykorzystanie naturalnych materiałów lub ich imitacji. Tak więc w trend sezonu będzie pułap, symuluje rzeźbiony kamień. Drzewo, oczywiście, doskonale pasuje do wnętrza domu na wsi.
 2. Geometria. Jeśli chodzi o projektowanie i wzór, a następnie w 2017 roku nie będzie alternatywy: tylko wyraźne geometryczne linie. Zgodność z prawem i proporcjach geometrycznych konstrukcji figur będzie kluczem do trendu wzór na powierzchni sufitu.
 3. Metal. Wracając do tematu materiałów imitacja, mile przypomniał sufitów naciąganych satyny, które w cudowny sposób jak metal, który jest również trend w latach 2016-2017 roku. Mosiądz, miedź, cyna - wybrać odcień, który przyjdzie do Ciebie i do Twojego wnętrza najlepiej.
 4. Minimalizm. 2017 od bujnej wystrój, tak blisko trendów w 2015 roku. Teraz w górnej części tabeli wyróżnia prostota, skromność i praktyczność. Minimalizm na powierzchni sufitu będzie przykład wykonania tej tendencji.
 5. Flora i fauna. Jeśli chcesz ozdobić, a następnie zatrzymać swój wybór na świat zwierząt i roślin. Obraz kwiaty, owoce, ryby, kurkami i tym podobne, może wyglądać trochę infantylne i kreskówkowe, ale może zamiast być realistyczny i przemyślane. Rozważmy ten trend, a sufit będzie głównym dekoracji w salonie.
 6. Folklor. świadomość narodowa odradza się poprzez projektowanie wnętrz! motywy ludowej reaktywowana w obrazów i wzorów na różnych powierzchniach - to absolutna tendencję 2017. Wybierz motywy, które odpowiadają swój stan umysłu.

Bibeloty odwołanie wielobarwny sufit pozostał w 2015 roku. Dzisiaj spotykamy praktyczne i dyskretne możliwości projektowe pułap dla życia.

Moda w stylu: wybierz sufit pod kierunkiem wnętrza salonu

Nowoczesna moda decyduje nie tylko poszczególne trendy na powierzchniach sufitowych, ale również podkreśla kierunek stylistyczny. Które są najbardziej korzystne w nadchodzącym roku.


Sufit gips wzoru powinny być tak dobrane, że jest to odrębny dodatek do wnętrza pomieszczenia dla gościSufit gips wzoru powinny być tak dobrane, że jest to odrębny dodatek do wnętrza pomieszczenia dla gości

Jakie style są uważane za najbardziej modne w sezonie latach 2016-2017:

 • Eklektyzm. Akcentu wcześniej, eklektyzm teraz częścią nurtu współczesnej sztuki wnętrz. Aby utworzyć sufit w stylu eklektycznym, można użyć drewna lub geometryczne pułapu prognoz gipsowo-kartonowych.
 • Strych. Przez wiele lat nie traci swoje pozycje grungy kierunek loft. Tutaj korzystne drewna lub metalu płyty na tle monochromatycznego sufitu spokojny bladej barwie.
 • Eko-styl. Modne i przyjemny eko-styl oferuje używać wyłącznie naturalnych materiałów. Drewniany strop pasuje najlepiej.
 • Minimalizm. W związku z tym, eksperymenty są często niepotrzebne. Najlepiej jest wyciągnąć satynowe tkaniny śnieżnobiały i ukryć to Cokoły oświetlenie.
 • Hi-tech. Jeszcze u szczytu popularności tech hi-tech. Użyciu symulacji metal przy użyciu napięcia satynowe wykończenie tkaniny.

Każdy trend w modzie ma swoje własne preferencje kształtu, faktury i koloru.

Konstrukcja sufitu płyt gipsowo-kartonowych i sufitów podwieszanych do salonu (wideo)

Nawet z niskim sufitem, można zrobić projekt, który będzie odpowiadał swój styl życia i domu. Dla małej żywej istoty - nie przeciążać sufitu i duży pokój dzienny z główną zasadą będzie właściwe akcenty. Być literat i zgodne z projektem salonie, ponieważ ten pokój jest sercem domu.


Przykłady konstrukcji sufitu w salonie (fot wnętrze)

1min404min386min37-1059 gostinaya-xruschovka13min29475356-169a0495adb0f6405464b471cf2c35ae7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

78 + = 87

Adblock
detector