Wykończenie sufitu w garażu z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogDo wykańczania sufit w garażu jest lepiej używać sklejki lub płyty z PCWDo wykańczania sufit w garażu jest lepiej używać sklejki lub PVC paneliChem najlepsze do dekoracji sufitu w garażu? Do wykończenia sufitu z rąk zaleca się używać sklejki lub płyty z PCW. Materiały te są stosunkowo niedrogie i łatwe w pielęgnacji. Pamiętaj, że jakość wykończenia sufitu utrzymując swój pojazd będzie zależeć. Dlatego instalator ściśle według instrukcji.


Sufit może być ciasno w garażu

Rąbek Sufit w garażu? Sufit można schować za pomocą sklejki. Ten materiał jest wszechstronny i łatwy. Ponadto sklejka jest materiałem organicznym. Przed rozpoczęciem pracy, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj sklejki. Zaleca się, aby nadać pierwszeństwo materiałów o wysokiej odporności na wilgoć. Dodają specjalnych żywic melaminowych.

Wykończenie sklejki sufit zaczyna czyszczenia sufitu. Trzeba oczyścić powierzchnię z pozostałości farby i tapety. W przypadku wystąpienia nieregularności, na suficie, należy je usunąć za pomocą szczeliwa lub mieszaniny kit.

Wykończenie sufitu w garażu można zrobić za pomocą sklejki, wcześniej oczyścić sufit i eliminowanie nieprawidłowościWykończenie sufitu w garażu można zrobić za pomocą sklejki, wcześniej oczyścić sufit i eliminowanie nieprawidłowości

Złożenie sklejka sufit przeprowadzić w następującej kolejności:

 1. Zainstalować drewnianą skrzynię. Dołączyć go do sufitu za pomocą niezbędnych śrub.
 2. Kołek Fornir do ramy.
 3. Ustawić tkaniny i zabezpieczyć go za pomocą śrub.
 4. Wyeliminować szczelinę pomiędzy sufitem i ściany z drewnianym cokole. Jeśli jest to pożądane, mogą być stosowane do pola wypełniania szczelin.

Jaka powinna być wysokość sufitu w garażu

Według SNIP wysokości sufitu w garażu powinna wynosić co najmniej 2 metry. Jednak, aby czuć się komfortowo w garażu, trzeba lekko podnieść sufit. Jeśli planujesz schować sufit sklejka, wysokość sufitu powinna wynosić co najmniej 2,5 m.


Przy obliczaniu optymalnego wysokość pomieszczenia muszą być brane pod uwagę:

 • Wysokość pojazdu.
 • Wolny prześwit. Zwykle brane 200-300 milimetrów.
 • To miejsce, aby umieścić oświetlenie.
 • Wysokość elementów automatycznych bram.

W przypadku korzystania z bramy segmentowej, optymalna wysokość sufitu - 2300 milimetrów. W przypadku, gdy masz SUV, wysokość pomieszczenia powinna być nie mniejsza niż 2700 mm.

Wysokość sufitu w garażu zależy od wysokości pojazdu, miejsce na oświetlenie i wysokości elementów automatycznych bram.Wysokość sufitu w garażu zależy od wysokości pojazdu, miejsce na oświetlenie i wysokości elementów automatycznych bram.

Prowadzenie łodzi w metalowym garażu przewiduje zwiększenie wysokości sufitu. Ponadto, konieczność czyszczenia łodzi z piasku i błota. Następnie należy przemyć gorącą wodą i dokładnie je wysuszyć. Pamiętaj, że nadmuchiwany nie powinna być zbliżona w odniesieniu do urządzeń grzewczych.Teploizoliruem sufit w garażu z rękami

Wiele osób zauważy, że sufit w garażu, „płacze”. Dlaczego tak się dzieje? Specjaliści twierdzą, że nakładanie się potem ze względu na fakt, że kondensat utworzony na powierzchni. Prawidłowo wykonana izolacja cieplna pomogą pozbyć się tego problemu.

Zrobić izolację w garażu, można użyć:

 1. wełny mineralnej.
 2. Szkło.
 3. Piana.

Jeśli masz garaż metalowy sufit, wskazane jest, aby korzystać z materiałów foliowych. Bezpieczne mogą być za pomocą zszywek lub kleju. Pożądane jest, aby wzmocnienie materiału foliowego na ramie osłony.

W celu przeprowadzenia izolację garaż sufitowej za pomocą pianki, waty szklanej lub wełny mineralnejW celu przeprowadzenia izolację garaż sufitowej za pomocą pianki, waty szklanej lub wełny mineralnej

Algorytm kończy pianki suficie:

 • Nanieść klej do materiału.
 • Następnie zastosować materiał do sufitu.
 • Bezpieczne zatyczki piankowe.
 • Wyeliminować szczelinę utworzoną w miejscu połączenia sufitu i ścian. Wlać luki pianki możliwe.
 • Przyciąć tynk na suficie.

Jeśli zdecydujesz się używać jako izolacja z wełny mineralnej lub włókna szklanego, konieczne jest ustalenie materiału pomiędzy profilami. Następnie trzeba schować PVC panelami sufitu.

Co można pomalować sufit w garażu

Pomalować sufit w garażu może być farba na bazie wody. Materiał ten jest stabilny i praktyczne. Pamiętaj, że nie jest zalecany do nakładania farby na bazie wody na mokrej sufitu.

Zanim zaczniesz, musisz czyścić powierzchnię sufitu przed zabrudzeniem i pozostałości materiałów wykończeniowych. Można to zrobić za pomocą pacy budynku. Ponadto, przed nałożeniem farby zaleca się próżniowo sufitu.

Po oczyszczeniu i wyrównaniu sufit w garażu może być pomalowane farbą lateksową kilka razyPo oczyszczeniu i wyrównaniu sufit w garażu może być pomalowane farbą lateksową kilka razy


malowanie sufit wykonany w 4 krokach:

 1. Zastosować tynk na suficie i gipsu.
 2. Następnie za pomocą poziomicy, spróbuj wyrównać sufit.
 3. Nałożyć drugą warstwę na powierzchni wypełniaczy i podkładu.
 4. Kontynuować barwienia sufitu. Aby to zrobić, należy użyć wałka. Trudno dostępnych miejscach, można malować za pomocą pędzla. Pożądane jest, aby wytworzyć warstwę farby 2-3.

Co jeszcze można zrobić sufit w garażu

Do wykończenia sufitu w garażu, można użyć płyt gipsowo-kartonowych i wykładzin podłogowych. Do ustanowienia takiej struktury jest bardzo prosta. Należy pamiętać, że dla ramki okładziny zalecanym płyt gipsowych o grubości 9,5 mm.

Jeżeli garaż podwyższonej wilgotności, na poszycia użytkowania odpornej na wilgoć płyty gipsowej, ponieważ nie podlega deformacji. Ten materiał jest przetwarzany przez wyspecjalizowany personel. Wodoodporna płyta gipsowa ma zielonkawy odcień.

Płyty gipsowo-kartonowe i tektura falista są dobrze dopasowane do wykończenia sufitu w garażuPłyty gipsowo-kartonowe i tektura falista są dobrze dopasowane do wykończenia sufitu w garażu

Sekwencja konstrukcja zespołu:


 • Przymocować profil prowadnicy. Do mocowania części pożądane jest stosowanie śrub lub kołków.
 • Ustaw profile Rack i wstawić prowadnice.
 • Bezpieczne wieszaki. Dane te zwiększają sztywność konstrukcji.
 • Następnie przejdź do płyty gipsowo-kartonowej pęknięć pod światłami.
 • Obsheyte kartonowych ramki. Użyj wkrętów samogwintujących do mocowania materiału.
 • Na połączeń klejowych tkaniny siatki-serpyanku.
 • Zastosować tynk na suficie.
 • Oshkurte powierzchnię papierem ściernym.
 • Nałożyć na powierzchnię podkładu i farby.

Wykończenie sufitu w panelach garaż plastikowych (wideo)

Istnieje wiele sposobów wykończenia sufitu w garażu. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Na pokrycie sufitu zalecane jest, aby dać pierwszeństwo do płyt gipsowo-kartonowych lub sklejki. Materiały te są bardziej praktyczne niż panelu PCV. Po wysianiu suficie musi być zastosowana do powierzchni farby na bazie wody. Alternatywnie, można użyć farby akrylowej. Jeśli zauważysz, że sufit w garażu jest mokra, należy odizolować pomieszczenie. Jako materiał termoizolacyjny, zaleca się użycie wełny mineralnej lub pianki.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

95 − = 86

Adblock
detector