Wykończenie sufitu różnych materiałów w drewnianym domu – nwhistorycourse.org

The BlogNa suficie w drewnianym domu, można korzystać niemal każdy rodzaj wykończeniaNa suficie w drewnianym domu, można korzystać niemal każdy rodzaj otdelkiOtdelka sufit w drewnianym domu dopiero po zakończonych wykańczania ścian. Dekoracji puszkę sufit z różnych materiałów. Idealne laminat lub płyty gipsowo-kartonowe. Można również używać sklejki lub płyty fornirowane. Z ograniczonym budżetem zastosowano powłoki lub fałszywie belki wykonane z poliuretanu.


Co jest najlepsze do dekoracji sufitu w drewnianym domu

Eksperci zalecają stosowanie laminatu. Ten materiał jest trwały i nie wymaga specjalnej opieki. Istnieje również laminat zaletą jest niski koszt i wysoką właściwości izolacyjne. Góra headliner laminat może być z ich własnymi rękami.

Przed zainstalowaniem strukturę, upewnij się, że powierzchnia jest idealnie gładka sufit. Zaleca się, aby oczyścić sufit przed zabrudzeniem i kurzem. Ponadto, przed zainstalowaniem decydować rodzaj oświetlenia. Jeśli chcesz korzystać z wbudowanych w światłach, trzeba być nieco niższy pułap.

Sufit, pokryte laminatem, wygląda naturalnie i harmonijnySufit, pokryte laminatem, wygląda naturalnie i harmonijny

instalowania algorytm laminowaną na suficie:

 1. Wokół pokoju trzeba naprawić drewniane listwy.
 2. Napięcie między prętami liniowych.
 3. Zamocować ramę z wieszaków metalowych.
 4. Obsheyte laminat ramki. Do mocowania materiału za pomocą gwoździ.
 5. Umieszczenie drugiego rzędu laminatu.
 6. Po instalacji dokręcić ostatnią poprzeczkę.

Co można użyć więcej materiału do wykończenia sufitu w drewnianym domu

Co jeszcze można ozdobić sufit? Do wykończenia powierzchni można stosować płyty fornirowane. Ten materiał jest drogie, jednak jest to trwałe i piękne. Panele okleinowane można zainstalować samodzielnie. Struktura Montaż odbywa się za pomocą połączeń zabezpieczającą.


Jeśli budżet pozwala, lepiej jest ustawić pułapu tablicy. Ten projekt wygląda luksusowe. Ponadto, panel tablicy w całości wykonane z wysokiej jakości drewna. Montaż sufitu tablicy odbywa się tak szybko, jak to możliwe.

Sufit w domu drewnianego mogą być wykończone z panelami z naturalnego drewnaSufit w domu drewnianego mogą być wykończone z panelami z naturalnego drewna

V mogą być stosowane jako materiały wykończeniowe:

 • Płyty z tworzyw sztucznych. Te materiały budowlane są w stanie harmonijnie pasuje do każdego wnętrza.
 • Fałszywe belki z poliuretanu. Ten materiał jest wskazane, aby użyć, jeśli nie chcesz, aby szlifować belki drewniane.
 • Lac. Jeśli używasz tego materiału, trzeba dokonać wstępnego szlifowania powierzchni.

Tanie wykończenie sufitu w drewnianym domu

Jeśli szukasz tanich wykończenia można użyć sklejki. Materiał ten ma wysoką wytrzymałość. Dzięki lekkiej wadze, sklejka może być zainstalowany w każdym domu.Instalacja Algorytm sklejki drewnianej sufitowy

 1. Najpierw trzeba ustawić poprzeczkę. Fix należy użyć wkrętów samogwintujących. Pamiętaj, że trzeba wzmacniać wiązkę w odstępach co 40-50 cm.
 2. Po tym, w centrum sufitu zestaw dużych arkuszy sklejki. Pamiętaj, że krawędź arkusza i połowy stelaża muszą się zgadzać.
 3. Wyrównaj panel sklejki i zabezpieczyć go za pomocą śrub.

Headlining sklejki nie wymaga specjalnej wiedzy i korzystania z drogich materiałów budowlanychHeadlining sklejki nie wymaga specjalnej wiedzy i korzystania z drogich materiałów budowlanych

Jeśli chcesz pomalować sufit sklejki, a następnie upewnij się, aby obsługiwać go za pomocą rozpuszczalnika emulsyjne. Jeśli używasz typów konstrukcyjnych farbą, a następnie za pomocą specjalistycznych farb. Zaleca się stosować farby w jednej warstwie.

Nadal możliwe jest wykończenie powierzchni płyt gipsowo-kartonowych. Materiał ten jest praktyczne i odporne na wilgoć. Najlepiej jest zainstalować płyt gipsowo-kartonowych do specjalnej skrzyni.

Jak zainstalować sufit gipsowo-kartonowej:

 • Zabezpieczyć profil UD i CD-profile. Do mocowania użyj śrub.
 • Ustawić zworki na płycie CD-profil. Zabezpieczyć je „kraby”.
 • Przystąpić do ramy gk skóry. Aby zabezpieczyć sieci zaleca się stosowanie wkrętów samogwintujących.
 • Po zakończeniu instalacji należy zastosować tynk płyt kartonowo-gipsowych i farby.

Ustawione na drewnianych listew sufitowych

Jeśli szukasz niezwykłych rozwiązań, może być zainstalowany na listew sufitowych. Zazwyczaj jest ona wykonana z MDF lub PCV panele. Sufitowy wykładania się dość łatwo.

Jazda Podsufitka plastikowa okładzinaJazda Podsufitka plastikowa okładzina

Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że dach nie przecieka. W przeciwnym razie, panele mogą być zdeformowane. zaleca się stosowanie drewniane ramki do montażu płyt warstwowych.

Montaż bocznicy w następującej kolejności:


 1. Najpierw zabezpieczyć cały obwód murów UD i CD profili.
 2. Ustalić mostu.
 3. Cięcia materiału.
 4. Umieszczenie paska okładziny na sufit. Fix na całej długości belek prowadzących.
 5. Końce okładziny obstukayte gumy młotka.
 6. Przeciwne boki taśm zamocowane do belki prowadzące ramy. Aby to zrobić, należy użyć gwoździ lub wkrętów.
 7. Wyeliminować szczelinę utworzoną pomiędzy ścianą i sufitem, przy pomocy listew ozdobnych. Jeśli nie chcesz ich używać, można użyć zwykłych narożniki. Dekoracyjne listwy i narożniki powinny być zamknięte z ciekłych gwoździ.

Wykańczanie boazerii na suficie (wideo)

Ponieważ w drewnianych budynków wysokich sufitu mogą być stosowane do prawie wszystkich materiałów wykończeniowych. Wybór konkretnej metody zależy od indywidualnych preferencji i budżetu. Zaleca się, aby nadać pierwszeństwo materiałów organicznych. Przed zakończeniem sufitu, zawsze upewnij się, że dach nie przecieka. Pamiętaj, że wilgoć może spowodować odkształcenia konstrukcji.

 Wykończenie sufitu w drewnianym domu: popularne opcje (foto)

DSC03610047ad2425bce4aXL2-Ukladka-doski-Poli-laminata-vagonki-potolkov06-05-309002037ac2b0f8da83a5545dbaa7e185bda24b2213fe19e4dbf89d7b3a57b26a98e7c854-ppage80000008010108441654

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 − 55 =

Adblock
detector