Wykończenie płyt gk sufit z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogSufit gipsowo-kartonowe zamyka krzywąSufit płyt gipsowo-kartonowych zamyka krzywa Dziś płyt kartonowo-gipsowych jest prawdopodobnie najbardziej popularnym materiałem. Jest on używany do wykończenia sufitu, a na ścianach. Płyt gipsowo-kartonowych jest szeroko stosowany, ponieważ jest łatwy do zainstalowania. Udekoruj sufit gipsowo-kartonowych arkuszy jest możliwe za pomocą tapety, tynki dekoracyjne lub farby. Wybór konkretnej metody zależy od wykończenia wnętrz i indywidualnych preferencji.


Co jest najlepsze do dekoracji sufitu płyt gipsowo-kartonowych

Sufit z płyt gipsowo-kartonowych może być rozmieszczone w kilku warstwach, dając w ten sposób niezwykły widok pokojuSufit z płyt gipsowo-kartonowych może być rozmieszczone w kilku warstwach, dając w ten sposób niezwykły widok pokoju

Najczęstszym i łatwy do sufitu dekoracja płyta gips - malowanie. Stosując tę ​​metodę, można eksperymentować z gamy kolorów sufitu. Zanim zaczniesz, prosimy farby i wałek.

Należy zauważyć, że jest to pożądane, w celu wytworzenia barwieniu przy użyciu lateksu lub farb akrylowych. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć kolor matowy, nie zapomnij, aby dokonać wstępnej tynk i tynkarskie powierzchnię.

Podczas malowania sufitu gipsowo-kartonowych należy zwrócić uwagę na następujące odcienie:

 1. Przed rozpoczęciem barwienia jest konieczne, aby wyeliminować wszystkie wady powłoki. Aby to zrobić, należy użyć roztworu gipsu.
 2. Płyty gipsowo-kartonowe muszą być leczone za pomocą startera.
 3. Jeśli używasz tuszu wykonany na bazie wody, a następnie warstwa szpachli musi być cienka.

barwienia algorytm sufitu płyt gipsowych:


 • Najpierw trzeba filtrować farbę. Aby to zrobić, należy użyć zwykłe rajstopy wykonane z nylonu.
 • Następnie nałożyć pierwszą warstwę farby.
 • Obmoknite poduszka z futrze w farbie.
 • Wzdłużny ruch pomalować sufit.
 • Farba Cokoły sufitem za pomocą pędzla.
 • Po wyschnięciu farby, przejście do kolejnej warstwy osadzania.

Jakie są najlepsze opcje wykańczania płyt gipsowo-kartonowych na suficie

Udekoruj sufitu, można użyć płynnego tapety lub tynku. Te przykłady wykonania są rzadsze. Tynk dekoracyjny jest przydatna, jeśli pokój w stylu klasycznym lub minimalistycznym. W innych przypadkach zaleca się stosowanie tynku dekoracyjnego.

Jeśli zdecydujesz się na klej płynny tapety, należy starannie przygotować się sufit. W tym celu należy stosować do powierzchni tynku i podkładu. Ponadto, nie zapomnij, aby ozdobić arkusze stawów płyt kartonowo-gipsowych z użyciem podkładu akrylowego.

Kleje płynne tapety na suficie płyty gipsowej jest konieczne w następującej kolejności: 1. Rozcieńczyć tapety ciekłej mieszaniny.
 2. Z pomocą pistoletu umieścić rzeczy na powierzchni sufitu.
 3. Jeśli w procesie nerwowość tam, można je usunąć za pomocą pacy.

Algorytm wykończenia sufitu stosując tynki dekoracyjne:

 • Po pierwsze, powierzchnia musi być usunięta z pyłu i brudu. W przeciwnym razie, to zwiększa ryzyko wystąpienia pleśni na powierzchni.
 • Po być zaangażowane w przygotowaniu mieszaniny. Aby to zrobić, należy użyć śruby.
 • Następnie nałożyć tynk do powierzchni za pomocą szpachelki. Pamiętaj, że wszystkie ruchy powinny być gładkie.
 • Jeśli chcesz dać dekoracyjną kit teksturowane patrzeć, używać plastikowej pacy lub wałka.

Jak ozdobić sufit gipsowo-kartonowych z rękami

Udekoruj sufit gipsowo-kartonowych z rękami jest bardzo prosta. Aby rozpocząć, należy przygotować wszystkie niezbędne narzędzia. Będziesz potrzebował poziomice laserowe, wiertarka, młotek, piłka ręczna i młot. Również przygotowywać materiały do ​​wytwarzania osnowy z płyt gipsowo-kartonowych.

Naprawa sufitu, należy zacząć od utworzenia profili głównych, nośnych. Oni - klucz do stabilności sufituNaprawa sufitu, należy zacząć od utworzenia profili głównych, nośnych. Oni - klucz do stabilności sufitu

Przede wszystkim, trzeba zainstalować ramy. Zaleca się, aby dołączyć Głównym profilem stropu nośnego. Profile muszą być umieszczone na różnych poziomach. Taki sposób jest bardziej niezawodny. Jeśli nie chcesz korzystać z tej metody ustawiania ramki, można zorganizować profile na tym samym poziomie.

Wykończenie płyt kartonowo-gipsowych na suficie odbywa się w następującej kolejności:

 1. Z okazji rozpoczęcia sufitu. Zdecyduj się na miejsce, które będzie obsługiwać komunikację i okablowanie.
 2. Doprowadzić wszystkie przewody do pustki sufitu. Nie zapomnij, aby je rozłączyć.
 3. Następnie zamocować profile prowadzące za pomocą kołków rozporowych.
 4. Przy użyciu elementów ramy piła wycięte z profili sufitowych.
 5. Następnie trzeba zainstalować płyty gipsowej na ramie. Do ciasnych produkty nadające użyć wkrętów samogwintujących.
 6. Następnie należy wykonać ostateczne wykończenie za pomocą szpachli.

Zalety i wady płyty gipsowej sufitu

Płyty gipsowo-kartonowe zmniejsza powierzchnię pomieszczenia. To może być złe dla małego pokojuPłyty gipsowo-kartonowe zmniejsza powierzchnię pomieszczenia. To może być złe dla małego pokoju

Wykończenie płyt gipsowo-kartonowych na suficie posiada szereg cech i korzyści. Warto zauważyć, że liczba zalet więcej niż wad. Dlatego wskazane jest, aby korzystać z sufitu gipsowo-kartonowej.

Zalety sufitu płyt gk można przypisać:


 • Zdolność do ukrywania wad i nieregularności powierzchni.
 • Zainstalowanie konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych na sufit jest łatwiejsze niż obrazach wiszących.
 • To może być produkowane przy użyciu niezwykłe oświetlony strukturę płyty gipsowo-kartonowe.
 • Niski ciężar konstrukcji. Płyty gipsowo-kartonowych i metalowa rama nie powodują zwiększonego obciążenia na suficie.
 • Wykończenie sufitu przy użyciu płyt kartonowo-gipsowych pozwala na projektowanie, które mają zakrzywione powierzchnie.
 • Produkujemy noże wykańczania suchej zabudowy jest możliwe za pomocą farb, szpachli lub dekoracyjne tapety. Z ich pomocą możesz eksperymentować z gamy kolorów sufitu.
 • Płyty gipsowo-kartonowe ma wysoką higroskopijność.

Najbardziej znaczącą wadą sufitów płyt gipsowo - zmniejszenie wysokości pomieszczenia. Dlatego takie projekty niepraktyczne w użyciu w dekoracji pomieszczeń o małym rozmiarze. Ponadto, płyty gipsowe mogą być odkształcane pod wpływem wilgoci.

Wykończenie płyt gipsowo-kartonowych na suficie (wideo)

Płyty gipsowo-kartonowe to unikalny materiał. Użyj go do dekoracji sufitu w żadnym momencie. Taka konstrukcja jest bardzo mocna i trwała. Ponadto sufity gipsowo-kartonowe nie wymagają szczególnej opieki. Projekt może być wykończone przy użyciu różnych materiałów. Odpowiednie tapety ciecz, gips i konwencjonalne akrylowe. Przy wyborze metody wykończenia kierować własnymi preferencjami.

Wykończenie płyt gipsowo-kartonowych na suficie (foto)

-1192gipsokartonustanovka8e170f3b2b998cc9eb403294423a473d6219b0jpgsrz12009008522050120000jpgsrz20.11.09-sheetrock-00612-05-87127871635083orig5456530ee09be8d7b60d4b29ef0070dcbbf308ad16d8a7752be128fe2432179d88f2a9c0d03a1ead030308d33e4c2509f63465fc1826143b8bdae69eedb61221

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 2 =

Adblock
detector