The BlogAby wykonać proste drewniane schody mogą być na własną rękę, najważniejsze - starannie przygotować się do procesu produkcyjnegoAby wykonać proste drewniane schody mogą być na własną rękę, najważniejsze - starannie przygotować się do procesu izgotovleniyaPri budowie domów, zwłaszcza wielopiętrowych, konieczne jest układ schodów, dzięki którym ludzie będą przenoszone z piętra na piętro. Schody można zamówić podczas budowy domu, a także tworzyć własne przy użyciu różnych narzędzi i urządzeń. Nawet jeśli Vladimir regionu nie posiada profesjonalnego eksperta, który zbuduje wielką drabinę w krótkim okresie, a jeśli finanse nie pozwalają, a następnie zebrać wszystkie wyobraźnię i umiejętności, a także budowanie siebie, chociaż podpory, choć pod prawym otworem, nawet pod kolor winogron rur polipropylenowych , Tutaj wszystko jest możliwe.


Drabina z rękami: instrukcje krok po kroku dla podejmowania

Tworzenie schodów w domu z własnymi rękami, choć nie całkiem prosty proces, ale jednak, umożliwiają przede wszystkim stworzyć drabinę, aby określić kąt i ile powinien on być stopni. Najczęściej schody z rękami wykonane z drewna, gdyż nie wymaga żadnej szczególnej wiedzy i umiejętności, wystarczy stosować się do poniższych kroków.

Przed rozpoczęciem tworzenia schodów z rękami, trzeba obliczyć wszystko z góry i uczynić szorstki model przyszłego produktuPrzed rozpoczęciem tworzenia schodów z rękami, trzeba obliczyć wszystko z góry i uczynić szorstki model przyszłego produktu

a mianowicie:

 1. Obliczenie całej konstrukcji jest taka, że ​​wysokość schodów jest równa odległości między piętrami, przy czym grubość nakładania. wysokość etap powinna wynosić 200 mm, gdy dom zmieści dzieci i osób starszych, następnie 150-180 mm, szerokość stopnia musi być równa 20-25 cm.
 2. Podstawa drabiny lub nośnych konstrukcji (podłużnice) muszą być wykonane z litego drewna i wysokiej jakości, jak podłużnice należy stosować nie tylko ciężar zespołu, a także, aby wytrzymać ciężar osoby. Z tektury wyciąć szablon jest stosowany do obrabianego przedmiotu, otaczać kontur. Dokonać wycięcia, które odpowiadają wielkości kroki, a nachylenie równy kątowi nachylenia schodów.
 3. Przy obliczaniu wytworzyć piłowania języczki, potraktowano je ściernym w tym etapie, po przykład podłużnie w miejscu drabina ważny.
 4. Następnym krokiem jest etapy produkcji. Do produkcji desek wymaga około 35-40 mm, a długość etapów musi być równa szerokości drabiny zwykle wynosi od 80 cm do 1 m 20 cm.

Kiedy wszystkie części są gotowe, można przystąpić do montażu na drabinę, pierwszy zainstalowany w miejsce jednego kosour i zabezpieczone na górze suficie i podłodze. To z kleju stolarskiego w rzeźbionych rowków umieszczonych etapie po są zamocowane w drugich słupków.


Dla niezawodności, mogą być dodatkowo stały stopień długich śrub. Półka pod schodami będzie zaoszczędzić miejsce, można umieścić kota zabawki pluszowe, jaka itd

Jak zrobić drabinę z betonu

W obecności instrukcji mogą być łatwo wykonane z betonowych schodów, zwłaszcza schodach z takim istotne grupy urządzeń wejściowych ulica. Budowa takich schodów należy rozpocząć od wymaganych materiałów przedmiotu obrabianego jest plastikowa błona, przewód wiązania zbrojenia, i naturalnie, sama konkretne rozwiązania.

Można nawet tworzyć własne schody betonowe, jeśli wcześniej przeczytać instrukcje i porady specjalistówMożna nawet tworzyć własne schody betonowe, jeśli wcześniej przeczytać instrukcje i porady specjalistów

Wykonaj następujące czynności: 1. Początek budowy schodów jest próbka gleby, gleba powinna być wybrana, na głębokości 20 cm, wgłębienie może położyć złamanej bieli cegły lub kamienia.
 2. Zbrojenia przez spawanie lub wiązanie drutu, wykonane konstrukcji stalowej, która jest przeznaczona do wzmocnienia betonu. Lepiej, oczywiście, taka konstrukcja gotować, więc będzie bardziej trwały.
 3. Deskowania z płyt, płyta jest połączona do końca, co zapobiega szczeliny od strony zewnętrznej płyty jest dalej wzmacniana poprzez przerywniki. Na wewnętrznej stronie pokrywy płyty folią, konieczne jest nie tylko do wprowadzenia i rozprzestrzeniania się i konsolidacji małych gwoździ. Ma to zapewnić, że po związaniu betonu usztywnione, kroki były gładsze i łatwiej zdjąć szalunek.

Gdy jesteś gotowy, można rozpocząć wylewanie betonu całą strukturę. Wlać całą klatkę schodową potrzebne natychmiast, jakby chciał wypełnić części, betonu mundurze kłamstwo.

Tak, że beton nie jest pęknięta w trakcie suszenia, zwłaszcza w czasie upałów, powierzchnia musi być zamknięty za pomocą wilgotnej ściereczki. Gdy wszystko jest gotowe, konieczne jest, aby kontynuować budowę i ozdobić płytki schody, sztuczny kamień, itd.

Jak zrobić drabinę ręce z metalu

Aby to zrobić, trzeba wiedzieć, jak pracować z metalu, a także kontakt z spawarki do spawania metalu oraz innych narzędzi. Przed rozpoczęciem pracy z metalem, konieczne jest, aby rysunek, który powinien zapisać wszystkie wymiary przyszłego schody, jak błąd w obliczeniach może prowadzić do zmiany całej struktury, a zużycie metalu.

W celu dokonania piękne i wysokiej jakości metalową drabinę, lepiej jest szukać pomocy u specjalistówW celu dokonania piękne i wysokiej jakości metalową drabinę, lepiej jest szukać pomocy u specjalistów

Procedura:

 1. Podstawą №10 drabina kanału, który zgodnie z rysunkiem jest pocięta na wymaganą strony, a następnie zebranych nich żądaną strukturą.
 2. Przez powierzchnie boczne końcowych ramy przyspawane metalowe narożniki, które będą później zainstalowanym lub drewnianych lub metalowych. Rogi powinny być równoległe do siebie i w odległości od siebie równej wysokości etapie wynosi zazwyczaj od 15 cm do 20 cm, mogą być montowane po główne napinacze są już zainstalowane, to być przyspawane odpowiednio w odpowiedniej odległości ,
 3. Po tym, można zainstalować kroki, albo metalu lub drewna. W przypadku zakładów drzewnych, są mocowane za pomocą śrub do narożników.

Gdy wszystko jest gotowe, projekt musi być przetwarzane szlifierki, oczyścić nieprawidłowości, spoiny, wówczas cała struktura może być traktowane z antykorozyjnym podkładem i farbą.

Ta drabina może być stosowany nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz, na przykład, aby być w stanie dostać się w górę iw dół na taras.

Jeśli chcesz, aby światło i przenośne drabiny

Na obszarach podmiejskich lub w każdym prywatnym domu jest często zapotrzebowanie na łatwe i wygodne schody. Wiele zostały zakupione, które zajmują niewiele miejsca i waży tyle niewiele, poza tym, im, w razie potrzeby, mogą być łatwo przenoszone do innego miejsca.

Korzystanie z wysokiej jakości kawałków drewna, mogą być ich własne ręce szybko i łatwo zrobić prosty DrabinyKorzystanie z wysokiej jakości kawałków drewna, mogą być ich własne ręce szybko i łatwo zrobić prosty Drabiny


Ale jeśli nie jest to wymagane, to łatwiej się po drabinie na ich letnim domku z materiałów wtórnych:

 1. Najczęściej drewniane bloki wykorzystywane w tym celu. Dwa bary są wykorzystywane jako nośniki, są one cięte w rowkach pół drzewa w równej odległości od siebie, w których krótsze paski, które służą jako krokach. Są one mocowane za pomocą gwoździ lub wkrętów. Jednak ta drabina nie jest bardzo długi, jeśli jest on przechowywany na zewnątrz lub służy do drenażu stawu.
 2. Kroki, aby służyć dłużej i miał niewielki ciężar, mogą być wykorzystywane profile aluminiowe, z których można zainstalować własne ręce w kształcie drabiny drabiny. Przed przystąpieniem do pracy, jest określenie jej wysokości, a zgodnie z tym, aby ten profil żądanej długości. Profil połączone parami przez długi metalowy kołek, który jest zamocowany po obu stronach nakrętki.
 3. Profili połączeniowych obserwowano etapy przestrzeni i wiercone otwory do mocowania dalszych końcówek od tego samego profilu etapie cięcia, z których podgibayutsya w kształcie litery U, i są one również jeden otwór. Gdy cała struktura jest zbierany, a więc, że etap podczas składania drabiny drabiny są w pozycji horyzontalnej.

Tak więc możliwe jest, aby szybko dokonać zapalić dobrą drabinę do ogrodu lub do innej pracy gdzie indziej. Ta drabina może być tymczasowe lub stałe, lub robót budowlanych.

schody budowlane dla mebli i rozrywki

Oprócz tradycyjnych rodzajów drabin, które są umieszczone w domu i używane na ulicy, istnieją produkty, które są dekoracyjny charakter i służą do dekorowania czegokolwiek, na przykład kolory w klubach, jak również grać ze zwierzętami, na przykład, chomik lub papuga. Czy taką drabinę dość łatwe do spojrzeć na rysunki przykładowych opartych na nich szybko mógłby zrobić coś własnego.

To niezwykłe i oryginalne wnętrze będzie wyglądać modułową drabina kolor światłaTo niezwykłe i oryginalne wnętrze będzie wyglądać modułową drabina kolor światła


instrukcje produkcji schodów jest bardzo prosta:

 1. Od brusochkov małe drewniane kije i chodzić po drabinie, może być różnych rozmiarów, a nawet o różnych kształtach, jak również, w celu uczynienia go bardziej efektowny wygląd, może być malowany. Taka drabina ogród można umieścić niemal wszędzie.
 2. Jeżeli drabiny jest dla zwierząt, to jest konieczne zastosowanie naturalnych materiałów, które powinny wiązać się z kleju do drewna. Unikaj metalowych części podczas produkcji.
 3. Dla kolorów, też mogą pochodzić z piękną klatkę schodową, która może służyć jako podpora dla pnączy, a oni również będą służyć jako dodatkowa dekoracja na kwiaty. Można korzystać z tego typu drabiny grać w domu, dla dzieci, na przykład, lalki dla dzieci.

W razie potrzeby drabiny rozrywkowych i sportowych, w celu zwiększenia reakcji i koordynacji użycie specjalnego drabiny (szybkość), takie urządzenie jest drabina liny, na podłodze, i uczestnicy, na podstawie specjalnego algorytmu obsługiwać ruch, pozwalający na zwiększenie reakcji ,

Jak zrobić drabinę dla różnych potrzeb

Istnieje wiele rodzajów drabin używanych przez człowieka, jest to odmiana przenośny, zawieszone, mogą być montowane na ścianie, może być monolityczny lub składane, itp Wykorzystują je nie tylko dla ruchu pionowego, do gier i dekoracji, ale są tacy, którzy są jeszcze w różnych amuletów, takich jak drabiny czarownic. Nawet w drabiny lub schody-partycji w butelce może być stosowany jako dekoracja.

I montujemy schody mogą być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem projekt budowlany, przygotowanie narzędzi i materiałów do pracyI montujemy schody mogą być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem projekt budowlany, przygotowanie narzędzi i materiałów do pracy

Homemade drabina jest bardzo prosty w obecności minimalnych umiejętności budowlanych, narzędzi i materiałów potrzebnych:

 1. Najprostszym drabina z drewna. Materiał na tyle, aby odpowiedni układ, stosując młyn ręka piłować niezbędne elementy i zmontować je.
 2. Jeśli skrzypi schody po montażu, należy najpierw zidentyfikować miejsce skrzypienie, a dopiero potem usunąć przyczynę, może to być ugięcie stropu wagi drabiny, niewłaściwego montażu, instalacja jest luźno na podłodze i na drugim piętrze. Skrzypienie może pojawić się w wyniku pęcznienia materiału drewna, na przykład, jeśli drabina pracuje w wilgotnym środowisku, na przykład w kąpieli.

Ponadto, w wyniku niewłaściwego montażu schodów może zacząć skrzypieć drzwi, jeżeli jest to przewidziane w otworze pomiędzy podłogą, może odnosić się do elementarnych schodów po zainstalowaniu i trochę pisk.

Istnieją inne typy drabiny o różnych kształtach, które mogą być również wykonane ręcznie, na przykład, nie są takie odmiany, podpartym schody, schody z pristupkom wentylatora drabiny itp Nawet domowe drabiny mają rurki propylenu. Szczególnie mocną stroną tego rodzaju drabiny nie posiadał, są one wykorzystywane jako dekoracja lub basenu. Są absolutnie wspaniałe schody prowadzące do nikąd, takich jak Penrose schodów.

Drabina z rękami (wideo)

Z użyciem różnych schematów, rysunków i szczególnie użyteczne, na przykład arhikad lub 3D max-studio może być praktycznie każdy niezależnie schodów.

Szczegóły: schody z rękami (przykłady zdjęcia)

4-18 1slide1 0042 28 137 111157 1378 23753554 1859 12107

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 1 =