The BlogMetryki muliną dzieci pozostanie w pamięci Twojego dziecka na długie lataMetryki muliną dzieci pozostanie w pamięci Twojego dziecka na długie lata godyDetskie metryk - pamiątkową haftu, który przechwytuje ważnych dat i liczb związanych z narodzinami dziecka. Zwykle imię, nazwisko, datę urodzenia dzieci, jeśli chcesz - wzrost i wagę dziecka. Haftować ich może być różna, w zależności od preferencji projektowania i czy są gotowe zestawy kupić lub pobrać program do haftu z Internetu.


Metryka dla dziewczynek haftu: Charakterystyka

Jeśli o metryki tematycznych poświęconych chłopca, nadal trzeba myśleć o tym, dla dziewczynek, wszelkie kwestie związane z dziećmi będą pochodzić. ulubione dziewczyny Mishutka powszechnie stosowane, kocięta, leverets, lalki i anioły. Haft może być urządzone na ścieżce pnącza, kwiaty, serca, gwiazdy i motyle.

Dzieci metryki dla dziewcząt korzystania z mnóstwem różowych nici i piękne wzoryDzieci metryki dla dziewcząt korzystania z mnóstwem różowych nici i piękne wzory

Mishutka śpi w łóżku w różowej bluzce - częstym rozwiązaniem, które wyszywania metryki dla dziewcząt. Z tym, może to być bardzo duża, a same dane metryki haftowane na poduszce, spanie gdzie Mishutka lub koc. Mishutka to samo, tylko w kolorze niebieskim, mogą być szyte i dla chłopca. Szczególnie pięknie wyglądają z takich metryk Mishutka jeśli masz bliźniaki, i będą zwisać szopki dzieci.

Metryki dla chłopców przekroczyć: To embroider

Przyjdź do samochodów umysłu, koni, piramidy i głównie niebiesko-szarej tonacji. I to jest również często stosowany, chociaż uważa się już trochę pobici opcje. Bo spać spokojnie Malyshok haftowane łóżeczko już często lub haftowane anioł rysunek dla chłopców metryką również nie jest niczym niezwykłym w użyciu.


wątek: niebieski idealna do metryk haftu dla chłopcówwątek: niebieski idealna do metryk haftu dla chłopców

Coraz częściej z pomocą, można powiedzieć, wspaniały igły do ​​metrycznego haftowane portret dziecka. Wydrukowany obraz jest niemal fotograficzną. Will i skomplikowane przejścia kolorów i stworzyć efekt zdjęć. Hafciarki bez doświadczenia, oczywiście, nie może opanować tę pracę, dobrze doświadczony poręczny sens trwać taki system.

Dzieci: systemy metryczne haft krzyż i przepisy dla początkujących

Podczas szycia metryki przybyszów przez dzieci lepiej trzymać się podstawowych zasadPodczas szycia metryki przybyszów przez dzieci lepiej trzymać się podstawowych zasadJeśli masz doświadczenie w haftu nie może się pochwalić, ale HAFT zaczyna z krzyża, a następnie następujące wytyczne mogą być użyteczne. Nie myśl, że program i klucz jest wystarczające dla skutecznego haftem - czasami potyka Nowicjusz na pozornie prostych krokach.

Gdzie zaczyna haft

  • Począwszy prawie zawsze zaczynają się od połowy w internecie;
  • To dlatego, że wzorzec w dowolnym miejscu w tej sytuacji nie „ucieka” i pozostaje dokładnie poseredinke;
  • W tym przypadku, zgodnie ze schematem łatwiejszy jak również podejmowania niezbędnych obliczeń;
  • W środku znajduje się duża część obrazu, ponieważ po prostu baw szyje z nich;
  • Łatwo jest znaleźć środku - krotnie płótnie kilka razy na pół, a gdzie jest miejsce przekraczania linii zagięcia, jest w środku.

Metryki Krzyż przeszyciami dzieci musi zacząć od środka obrazuMetryki Krzyż przeszyciami dzieci musi zacząć od środka obrazu

Mark środkowa może być w dowolny sposób. Na papierze programu, można zrobić wszystko to samo. Można również doradzić, aby zrobić kopię wzoru obwodu, w razie gdyby coś się dzieje z oryginałem. A jeśli już oznaczony płótno na placach, gdzie rozpoczną się prace - nie tak ważne. Do oznaczania lokalizacji na zdjęciu wyraźnie obliczone.

Jak umieścić krzyże

Hafciarki często spory dotyczące sztylety - jak oni jeszcze umieścić w porządku. Jest to kwestia wygody, zwyczaje, styl, jeśli chcesz. Ale tylko jedno - wszystkie top szwów powinien mieć kierunek jednostronny.

Doświadczony poręczny zawsze haftować górne szwy tylko w jednostronnym kierunkuDoświadczony poręczny zawsze haftować górne szwy tylko w jednostronnym kierunku

Krzyż szwy na dwa główne sposoby:

  • Klasyczny angielski lub krzyż. Oznacza to, że najpierw uszyć jeden pół-cross i nałożony na niego drugi.
  • Duński. Są dobrze wyszywać duże tablice. Najpierw polukrestikov Numer następnie kładzie się na szczycie drugiego rzędu, wracając do początku prac - pierwszy polukrestiki szyte lub poziomo lub pionowo.

Ale to wszystko nie jest ograniczony tylko do tradycyjnych krzyży. A wszystko to można stosować w metryki haftem. Podczas metrykę nie zaczyna się od środka i lekko przesunąć obraz do zasiłku dla napisu.


Metryki hafty cross schematów dla dziewczynek (wideo)

Kiedy zaczniesz szyć, nie spieszyć tempo wkrótce nauczyć się wszystkiego, haft Krzyż nie może znieść zgiełku. Jest to spokojna działalność, która nie tylko zapewnia doskonałe wyniki, ale również uczy skupiać się być spokojny, odpocząć i cieszyć się spokojnie proces.

Udane dzieło!

Właściwa haft krzyż schemat metryczny (foto)

2a99309901ae86cbf2e19b2f09pf - Kartiny-panno-Detskaya-Metrika-na-zakaz 50d23b73f44eef2cdc54257387lj - dlya-doma-interera-vyshitaya-Metrika-dlya 6177b228db6585fb11c2bf9f59bf - podarki-k-prazdnikam-Metrika-na-rozhdenie 1134137 34447986 14067348598525 1459620816infantil295b25d Anchor-CTM0006 --- Nowa-Baby db6b473c92b85cb2238169b3cba903af DMS


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 61 = 68