Wyjątkowa płyta gipsowo-kartonowa 13 Opcje – nwhistorycourse.org

The BlogPłyty gipsowo-kartonowe mogą być praktyczne meble i piękne elementy wystrojuPłyty gipsowo-kartonowe mogą być praktyczne meble i piękne dekoracje Zastosowanie płyt kartonowo-gipsowych i napraw wnętrza urządzenia przez dłuższy czas nie jest na pierwszym miejscu w popularności. Ten materiał nie jest wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych i zagospodarowania przestrzennego przegród wewnętrznych urządzenia. Z GCR można zrobić całkiem funkcjonalne elementy, takie jak meble, pudła dla komunikacji itp Ponadto, gips - świetnym rozwiązaniem dla wykonywania dekoracyjnych unikalnych elementów.


Jakie mogą być wykonane z płyt gipsowo-kartonowych: Produkt warianty

Płyty gipsowo-kartonowe - najbardziej prosty i tani materiał, który jest w stanie przemienić wnętrze nie do poznania. Przy jego pomocy można dokonać ponownego zagospodarowania terenu, funkcjonalne elementy i wystrój.

Wielopoziomowe płyt gipsowo-kartonowych z oświetleniem może nie tylko udekorować pokój, ale również mieć znaczący wpływ na ogólne postrzeganie wnętrza.

Konstrukcja FCL, zarówno proste i bardzo złożone, podzielone na dwa typy: dekoracyjne i funkcjonalne. Dla produktów dekoracyjnych są wznoszone do dekoracji wnętrz.

Sufit zdobią pomocą płyt gipsowo-kartonowych, dobrze wygląda w połączeniu z reflektoramiSufit zdobią pomocą płyt gipsowo-kartonowych, dobrze wygląda w połączeniu z reflektorami

Na przykład:


 • obrazy modułowe;
 • Wgłębienie w kształcie ścianek i innych elementów ściennych;
 • Wszelkiego rodzaju dekoracje na ścianach i sufitach;
 • kolumny;
 • łuki;
 • Wielopoziomowe sufity kręcone;
 • Otwory w ścianach;
 • Wychowany kominek;
 • Ramki panel.

Produkty, które przenoszą obciążenia funkcjonalny - to gzymsy, dekoracji okiennych i drzwiowych stokach, wszelkiego rodzaju mebli, ścian i ścianek działowych i pole komunikacyjnego.

Funkcjonalne meble z płyt gipsowo-kartonowych: gatunek

meble płyt gipsowo-kartonowych - nowoczesne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Główną zaletą jest jego dostępność, a także możliwość realizacji wszelkich pomysłów.

Płyt gipsowo-kartonowych może być przegroda wielofunkcyjny oddzielenie kuchni i salonuPłyt gipsowo-kartonowych może być przegroda wielofunkcyjny oddzielenie kuchni i salonuOpcje dostępne dla wzorów mebli gipsowymi:

 • Licznik bar;
 • regały;
 • szafa;
 • Ściana w salonie pod telewizorem;
 • półka;
 • Mini ściany;
 • Wbudowany w kuchni;
 • szafka;
 • stół;
 • łóżko;
 • Sofa, itp

Wady to obejmować swoją stacjonarną meble. Jeśli istnieje potrzeba, aby zmienić coś we wnętrzu, takich mebli nie mogą być przenoszone z miejsca na miejsce. Tylko płyty gipsowo-kartonowej raczej kruche, i konieczne jest, aby zrozumieć, obliczenia konstrukcji.

Współczesne idee płyt kartonowo-gipsowych w aranżacji

Czas nie stoi w miejscu - to porusza się do przodu. A jeśli przed drywall była używana głównie do dekoracji, - albo raczej, wyrównywania ścian i sufitów, ale teraz używać go dość intensywnie.

Jeśli wiesz, jak prawidłowo korzystać z płyt gipsowo-kartonowych, jest możliwe, aby trochę pokój zwykłego kreatywnych przestrzeni wielofunkcyjnej.

Ze względu na suchej zabudowy jest możliwe zbudowanie zwartego szafęZe względu na suchej zabudowy jest możliwe zbudowanie zwartego szafę

Cięcie partycja z niszach, na przykład, może służyć nie tylko regały, ale także doskonały rezonator dla odróżnienia jeden pokój na dwa pokoje. Cebulastą kwiat podświetlany sufit, delikatnie toczenia na ścianie znajduje się wnęka z półkami - idealne dla, powiedzmy, dziecięcego pokoju: nocnym świetle, półki i niepowtarzalny wystrój. Mini ścienne do salonu pod telewizor - to nie tylko meble, ale również ozdobą wnętrza. To nie jest nieporęczne, może upłynąć minimum przestrzeni, a wygląd może być dowolny: wszystko w rękach mistrza.

Nowoczesny projekt rozwój często szokujące dla jego piękna i wszechstronności. Tak więc, zwykle szafa pokoju, który ma przesuwne drzwi lustrzane i kształt półkolisty tylnej sieciowego nie zbędne, i na odwrót - zwiększyć optycznie przestrzeń. A dekoracyjne partycji z wbudowanym akwarium - podział na strefy nie tylko molo, ale „TV” dla miłośników przyrody.

Kolumna lub semi-kolonia w pomieszczeniu jest w stanie nie tylko zdobią wnętrza, ale także, aby ukryć elementy, takie jak:


 • kable;
 • okablowanie;
 • Rury wodne, kanalizacyjne lub ogrzewania;
 • falistej wentylacja i inne narzędzia.

Wychowany kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych - stylowe i modne rozwiązanie do wystroju wnętrza. Ale oprócz biżuterii, może służyć, w przykładzie kryjówkę dla ważnych dokumentów i kosztowności.

Porady mistrzów: płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Dziś wiele zrobić napraw w domu z wykorzystanie GCR projektuje samodzielnie, bez uciekania się do doświadczonego instalatora. Na początkowym etapie „miłości” z płyt gipsowo-kartonowych, złota rączka lepiej śledzić kilka rad bardziej doświadczonych profesjonalistów.

Półki gipsowo-kartonowe mają dobre właściwości estetyczne i wydajnościPółki gipsowo-kartonowe mają dobre właściwości estetyczne i wydajności

a mianowicie:


 1. Uczą się lepiej w małych elementów architektury posiadające prostą strukturę, na przykład - Pudełka, ścianek działowych, łuki portali, zbocza itp
 2. Nie zaczynaj z sufitu: jest to dość trudne do montażu konstrukcji, które wymagają doświadczenia w pracy z materiałem.
 3. Praca z głównych elementów konstrukcyjnych, to lepiej mieć asystenta.
 4. Jeśli chcesz wyciąć duży kawałek suchej zabudowy, to najlepiej ćwiczyć na małej cięcia materiału, aby przypadkowo nie uszkodzić arkusz.
 5. Mocowanie arkuszy płyt kartonowo-gipsowych do ramy należy zachować ostrożność, aby nie „utopić” śruba zbyt głęboko i nie wcisnąć materiał.
 6. Płyt w nieobecności nożem GCR jest możliwe wytworzenie zwykły nóż lub papiernicze.
 7. Ukształtowane elementy, łącznie z otworem, to lepiej jest przecięty lub brzeszczot z piłą ręczną do metalu (co znacznie komplikuje proces).
 8. Kiedy poszycia ścian nie muszą przylegać do płyt gipsowo-kartonowych podłogi. Aby uniknąć deformacji struktury podczas osiadania należy zostawić małą szczelinę między podłogą a arkuszem.
 9. W pomieszczeniach o dużej wilgotności (łazienka, kuchnia), należy użyć specjalnego materiału odpornego na wodę oraz ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia pożaru (kuchnia) - ogniochronnego.

Jeżeli podczas cięcia materiał suchej zabudowy jest uszkodzona (są zadrapania), nie odpisuje urządzenie. Mając to wielki uchwyt dalszego wykańczania.

Odmian produktów płyty gipsowej (wideo)

Nowoczesne pomysły na produkty płyta gipsowa, dużo (przykłady zdjęć można zobaczyć w galerii), a dodając do wrażenia skanowanego nawet wyobraźni można stworzyć wyjątkowe arcydzieło.

Udane transformacje!

projektowanie mebli z płyty gipsowo-kartonowej (zdjęcie we wnętrzu)

1-222-264ddf5027676bd815c73c6e588a873861141920x1080resizeportfolio478699114356679943087c8f4d02b09a529b5b734714120ca18752825447original86389171s265130355027149972329

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 − 60 =

Adblock
detector