Wygodny wyciąg płyt gipsowo-kartonowych: 3 zalety – nwhistorycourse.org

The BlogSzybko podnieść płyty gipsowe mogą być za pomocą specjalnego dźwiguSzybko podnieść płyt gipsowo-kartonowych można za pomocą specjalnego podnośnika płyt gipsowych - specjalny materiał, powszechnie stosowane w wykańczaniu wnętrz, materiał budowlany jest gęsta dwa arkusze specjalnego kartonu, gipsu, pomiędzy którymi jest zamknięta z niewielką ilością zanieczyszczeń.


Jak zrobić drywall podnieś swoje ręce

Z pomocą dźwigu do płyt gipsowych, może nie tylko podnieść pewną wysokość materiału, lecz także pozwala podnieść płytę gipsową do pożądanego poziomu, i zablokować w pozycji do późniejszego montażu.

Platformy takie są dostępne w handlu i są one podzielone na kilka typów.

Zaletą podnieść płyty gipsowo-kartonowej, że to pomoże podnieść arkusz do sufitu bez pomocyZaletą podnieść płyty gipsowo-kartonowej, że to pomoże podnieść arkusz do sufitu bez pomocy

Ale w celu ratowania finansów, można dokonać domowej roboty windy:

 1. Wyciąg sufit wykonany jest z desek. Długość prętów 2 będzie równa wysokości od podłogi do sprzętu, który będzie stałą płytę GCR. Te teowy górnej i dolne poziome belki gwoździami 1 m przymocowane do nich, w celu wzmocnienia struktury „szal” -. Drewniane rozporek poziomej do pionowej belki.
 2. Między sobą część, która będzie znajdować się na podłodze mogą być mocowane w dwóch równoległych prętów i długości nieco mniejszej niż GCR płyt. Będzie mieć tylko zainstalować go na suficie w odpowiednim miejscu, umieścić na niej płyty gipsowej, a następnie pozostanie zakotwiczony do profilu metalowego.

Takie prostevshy windy, wykonane ręcznie, jest uważana za najbardziej komfortowe, a tym bardziej odnosi się do podstawy do FCL, ale mimo to, że radzi sobie ze swoim zadaniem dla podniesienia i utrzymania płyt kartonowo-gipsowych na pewnej wysokości.


Podnieść do ścian z rękami: rysunki i proces produkcyjny

Wyciąg może podnieść swoje ręce, tylko to zrobić, korzystając z rysunków na podstawie których możliwe jest zebranie niemal każdy wyciąg dla GCR. Na rysunkach, konieczne jest nie tylko wyciągnąć następną podnośnik, ale również określić wszystkie jego wymiary, a możesz napisać krótkie wyjaśnienie.

W celu wytworzenia siły nośnej na własną rękę, niezbędne jest przygotowanie kilku odcinków rur o różnych przekrojachW celu wytworzenia siły nośnej na własną rękę, niezbędne jest przygotowanie kilku odcinków rur o różnych przekrojach

Rysunki te pomogą szybko i bez błędów gromadzenia windy dla płyt gipsowo-kartonowych, tylko niektóre materiały będą potrzebne: 1. Pierwszy jest opracowanie teleskopowej stojaka, który jest wykonany ze skrawków rury 3 o przekroju 40, 80, 60 mm. Wszystkie rury tnące przewiercony w kilku miejscach tak, że zespół otwierania, konieczne jest, aby włożyć zatyczkę.
 2. Statyw przyspawane metalowe 3-4 stóp lepszą stabilność, stopy mogą być przyłączone do kół, oraz dostarczenie mechanizmu je zatrzymać. Do góry statywu ze stali niskostopowej teleskopowego spawane w kształcie litery H ramę.
 3. Do podstawy statywu wciągarki z blokadą oraz układ linek lub mocnych lin tak aby łatwo podnosić i opuszczać wspólnie z całą strukturę płyt.

Jeżeli wciągarka będzie grzechotki korek, otwory w rurach nie trzeba wiercić. Ten wyciąg pozwoli stosunkowo łatwy i szybki, aby pomóc podnieść GCR do pożądanego poziomu, i naprawić go we właściwym miejscu.

Produkcja przemysłowa wind dla GCR

Aby móc unieść jedną płytę z GCR, w tym nie tylko sufit, ale również na ścianach i zmienić kąt całej konstrukcji, można zakupić fabrycznie windą, na przykład, Premos.

Popularny i zażądał windy PremosPopularny i zażądał windy Premos

Ma wiele zalet:

 1. Jest wygodny w transporcie, łatwo rozkłada się i jest składana kompaktowy, by mógł on być transportowany nawet w samochodach, i jest lekki.
 2. GFC umożliwia płytę podnoszącego na wysokości 4 m, a może również, w wyniku specjalnego mechanizmu podnoszenia płyty GCR nie tylko pionowo, lecz także poziomo i pod różnymi kątami.
 3. Ponadto wyciąg ten nadaje się do instalacji na żyrandolu lub jakichkolwiek materiałów walcowanych. Zarządzaj wyciąg może jeden człowiek, mechanizm nie boi się kurzu i brudu, i ma solidną i trwałą konstrukcję.

Może być stosowany w praktycznie dowolnym położeniu, w tym małym obszarze, a w tym przypadku, obszar zmniejsza wsparcia poprzez zagięcie części podpory i pod dużym obciążeniem, są rozkładane na odwrót, co zwiększa jego stabilność.

Może być stosowany nawet na nierównej podłodze nieprzygotowany i regulując indywidualnie wspiera.

Rozrzutnik opis wyciąg dla płyt kartonowo-gipsowych

Przy mocowaniu płyt GCR, nie wymaga jedynie windy i inne narzędzia, ale również może się przydać dystansowego, który jest także wykorzystywany do montażu płyt FCL. Przekładka składa się z dwóch rur teleskopowych z pręta stalowego do podnoszenia. Ponadto, taka konstrukcja jest wyposażona w pierścieniową zacisk i łączników z gumowanego tworzywa sztucznego. Konstrukcja zapewnia dźwignię, aby zwolnić wcześniej nagranej akcji. Konstrukcja ta jest przeznaczona do przechowywania GCR Arkusze pionowo wciśnięty stan.

Przed zakupem windy, należy zapoznać się z jakością i funkcjonalnościąPrzed zakupem windy, należy zapoznać się z jakością i funkcjonalnością


Korzystając z tego urządzenia, możliwe jest raczej szybko zamontować arkusz płyty gipsowo-kartonowe, a ona ma wiele innych pozytywnych cech:

 1. Komórka podstawa, która pozwala na bardzo łatwe przenoszenie arkuszy GKL w różnych kierunkach w celu uzyskania wysokiej jakości połączeń między wszystkimi GCR arkuszy. Jest to możliwe do wykorzystania nie tylko na ścianach, ale z sufitów.
 2. To urządzenie jest lekkie, łatwe w użyciu i można je stosować nawet osoby, które nie mają żadnych specjalnych umiejętności budowlanych. Ale w tym samym czasie, to jest nadal zobowiązany do przestrzegania pewnych środków bezpieczeństwa.

Ale jeden talerze GCR nie może zrobić, zwłaszcza jeśli jedna osoba działa, montaż amortyzatora być stosowane do mocowania płytek, co najmniej 2, a bardziej korzystnie 3 dystanse.

Urządzenie do przenoszenia płyt kartonowo-gipsowych: Narzędzia

Często przeniesienie płyty gipsowo-kartonowe ręcznie, ale nie jest to bardzo wygodne, ponieważ wciąż mają wielką wagę i rozmiar, a do ich przeprowadzenia, trzeba co najmniej 2 osoby. W tym samym czasie, istnieje ryzyko, złamać płytę gipsową.

Dodatkowo, aby przenieść płyty gipsowo-kartonowej mogą korzystać ze specjalnych uchwytów do przenoszenia arkuszyDodatkowo, aby przenieść płyty gipsowo-kartonowej mogą korzystać ze specjalnych uchwytów do przenoszenia arkuszy


Aby poruszać się bez płyty problemy GCR, należy użyć specjalne systemy nośne płyt kartonowo-gipsowych, może to być:

 1. Specjalny uchwyt do przenoszenia, z którego można nosić jako jeden arkusz lub kilka, w zależności od projektu. I korzystania z nich, możesz być przeniesiony arkusz płyty gipsowo-kartonowe, zarówno razem i osobno.
 2. Jeśli objętość planowana działa świetnie, i chcesz nosić dużo arkuszy GCR, najlepiej jest użyć specjalnych trójkołowych wózki do transportu GCR arkuszy. płytkach GFC ułożone takich wózków na brzegu i są transportowane w płaszczyźnie poziomej.

Przegląd windy dla płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Sprzęt do przenoszenia i przewożenia płyt gipsowo-kartonowych może być bardzo zróżnicowany, to może być w ramie oraz pedały windy. Ciężarówki pod umywalkę z dwoma kołami położonych wzdłuż jednej linii, z naciskiem. W niektórych przypadkach można stosować specjalne paski, które człowiek rzuca przez ramię i plecy, a pętla włożonej płycie GCR, ale metoda ta wymaga dwóch ludzi i pozwala przenieść małą liczbę płytek GCR.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 − = 41

Adblock
detector