Wygodne kuchnia, pokój dzienny z 20 metrów kwadratowych. m 3 Design Council i zdjęcia – nwhistorycourse.org

The BlogŁącząc kuchnię z pokojem dziennym, można uzyskać więcej przestrzeni i niepowtarzalny designŁącząc kuchnię z pokojem dziennym, można uzyskać więcej przestrzeni i wyjątkową dizaynSovmestiv kuchnia i pokój dzienny, można dostać główną zaletę - im więcej kwadratów do realizacji najśmielszych pomysłów w projektowaniu. Łączą przestrzeń mieszkalną we wnętrzu dzisiaj stało się bardzo modne i praktyczne. Więc kuchni i mieszka razem w całości są w stanie stworzyć bardziej harmonijnego i praktyczną przestrzeń.


Kuchnia-jadalnia-pokój dzienny z 20 metrów kwadratowych. m: więcej opcji

3, w konstrukcji (1, jadalnia i salonie) może być realizowane przy użyciu wielu technik.

Mianowicie, środowisko w pomieszczeniu może być przeprowadzone, jeżeli:

 • Podzielony na strefy, ale aby przyjąć jako podstawę elementu głównego (styl, kolor, materiały);
 • Wyposażyć stref świetlnych o różnej intensywności;
 • Aby umieścić we wnętrzu wyspy lub bar szczytach.

Studio jest właśnie dla takiego połączenia, ale możliwe jest, aby zmiany i małe mieszkanie, aby zwiększyć ilość miejsca, co ważniejsze uzyskać pisemną zgodę na jej przeprowadzenie.

Udostępnienie tego wnętrze na strefy, ważne jest, aby pamiętać, że jadalnia ma odpowiedniego sprzętu - stół, krzesła, oświetlenie nad stołem.

Kiedy połączyć kuchnię z salonem, można zrobić ciekawy projekt w mieszkaniuKiedy połączyć kuchnię z salonem, można zrobić ciekawy projekt w mieszkaniu


Tylko ten obszar może stać się elementem podziałów, takich jak stół owalny siedzenia miękkie działowej i gotowania. Innym przykładem jest pokrycie podłogowe jadalnią i kuchni płytki utworzone w kolorze czarnym i dysponuje częścią wypoczynkową mleczny ale przeplatane z czarnymi smugami (marmurze podobieństwa).

Jadalnia i kuchnia musi być w tym samym stylu, bo te pokoje są przeznaczone do gotowania i jedzenia, ale tylko częściowych elementów stylu może zarabiać na życie, najczęściej meble, a ich kolor (materiał).

Tworząc wnętrze 3 w 1 jest ważne, aby pamiętać o rozwiązaniach oświetleniowych. Światło strefa grzewcza powinna być intensywna, nie może być obecny i lampy i lampki punktowe. Ale jadalnia może być wyposażony w nie jasny, atrakcyjny abażur sufitowej, która znajduje się nisko nad stołem.W salonie jest bardziej odpowiedni do rozproszonego światła, który dostosowuje się do odpoczynku i relaksu.

Aby uzyskać funkcjonalną wspólną przestrzeń, ważne jest, aby skupić się na samym pokoju, więc jeśli pokój jest przedłużony można umieścić na powierzchni ściany - długa półka i sofa są umieszczone na całej długości jednej ze ścian, a kuchnia niewielkich rozmiarów i stołem do drugiego. Wszystkie obsługiwane roztwór koloru i materiałów, takich jak beżu połączone z białymi i czarnymi akcentami (światła, zasłon, drzwi szaf). Jeśli pokój jest kwadratowy, należy ustawić w kuchni zajmuje jedną ze ścian, a pokój dzienny i meble jadalnia jest umieszczony równolegle do siebie. W takiej postaci może być wskazane, aby użyć koloru białego jako podstawowej i różowy lub wapno jako Akcenty (tekstyliów na kanapie, fotele do karmienia).

Specjalny plan kuchnia, pokój dzienny z 20 metrów kwadratowych. m

Rozmieszczenie Całkowita powierzchnia ważną rolę w naprawie, ważne jest, by wszystkie obszary harmonijnie mieszane. Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, hall, dzieci i pracy dzienny z właściwego planowania można łatwo zmieścić się na 20 m2.

Jeśli kuchnia jest połączona z salonem, konieczne jest, aby prawidłowa wentylacja zapachy nie przenikają do pokojuJeśli kuchnia jest połączona z salonem, konieczne jest, aby prawidłowa wentylacja zapachy nie przenikają do pokoju

Projekt jest połączony planowania przestrzeni może sprawić, że specjaliści, więc 20 m2 naprawdę zyska ergonomię i funkcjonalność.

Ponadto, ważne jest, aby myśleć o dobrym systemem wentylacji, aby zapachy z kuchni nie jeść w miękkie meble pokojowe i tekstyliów. Dobry układ wydechowy znajduje się w strefie gotowania, i wymaga ciągłego czyszczenia.

Opcje projektowania dla salon, kuchnia 20 m2

Konstrukcja wnętrza powinna rozpocząć z wyborem kolorów. W tym przypadku ważne jest, aby wziąć pod uwagę ścian, sufitu, podłogi, meble, tkaniny i dodatki, ale ostre kontrasty skali w takim pomieszczeniu należy unikać.

Dla ściany powinny wybierać jaśniejsze odcienie i podtekstów, więc przestrzeń stanie się bardziej harmonijne i zrobić małe akcenty będzie łatwiejsze. Sufity lepiej wolą powieszenie. Jako dekoracja, można wybrać tynki dekoracyjne, tapety, witraże lub pomalować tapetę.

Poprzez połączenie kuchni z salonem musi przylegać do tego samego projektu, a nie zmieniać kolorystykęPoprzez połączenie kuchni z salonem musi przylegać do tego samego projektu, a nie zmieniać kolorystykę


Ze względu na warunki użytkowania obiektów, należy wybrać materiał do ścian o właściwościach detergentu.

Meble wybrany w tym samym stylu, ale zgodnie z wymogami każdej strefy.

Oto krótka lista mebli, które mogą być umieszczone w pomieszczeniu kuchni dziennego:

 • Pojedyncze skośne lub kuchni;
 • sofa;
 • stół;
 • Licznik bar;
 • stołki barowe;
 • Półki.

Jej wybór będzie zależał od decyzji styl - klasyczny umożliwia podłączenie ciekawe kombinacje i odcieni oraz nowoczesne provas odnoszą się do miękkich kształtach i kolorach, nowoczesne style nasyconych powierzchni chromowanych.

Zagospodarowania przestrzennego z kuchnia, pokój dzienny z 20 metrów kwadratowych. m: zdjęcia

Do kuchni salonu okazało się piękny i funkcjonalny podział na strefy jest ważne, aby całą przestrzeń.


Oto kilka sposobów:

 • Oświetlenie.
 • Lustro.
 • Wielopoziomowe podział - obszar kuchnia może być podniesiona na niskim podium.
 • Zdobienia murów - inny materiał, ale jednolitą kolory korzystnie dzieli przestrzeń.
 • Umieszczenie mebli.
 • Barstand - może być ustawiona w kanale między strefami często stosowanych do oddzielania przestrzeni od siebie.
 • Podnoszone ściany - stworzone specjalnie do wnętrza, większość z płyt kartonowo-gipsowych, jest bardzo wygodny elementem zagospodarowania - mogą mieć dowolny kształt, aby przejść od podłogi do sufitu, mogą tworzyć niszę. Zagospodarowania przestrzennego z tego elementu dobrze współgra z różnymi poziomami sufitów i wpuszczone akwariach.
 • Przesuwane ściany działowe - ich zaletą jest to, że są mobilne i nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Kiedy zagospodarowania kuchnię z pokojem dziennym trzeba wybrać odpowiednie oświetlenie, na przykład, umieścić lustra i lampyKiedy zagospodarowania kuchnię z pokojem dziennym trzeba wybrać odpowiednie oświetlenie, na przykład, umieścić lustra i lampy

Ponadto, jeśli mieszkanie jest mała partycja jest w stanie ograniczyć śniadanie gotowania wcześnie rano od kogoś, kto śpi lub ukryć niemyte potraw z niespodziewanych gości.

Przesuwne ścianki działowe mogą być szkło, tkaniny, witraże i innych.

Remont kuchni, salonu 20 metrów kwadratowych. m, jeżeli istnieją dwa okna, a nie tylko

Jeżeli wspólna przestrzeń ma dwa okna, w tym przypadku ważne jest, aby ich pokonać i harmonijnie dopasować do wnętrza, ale najważniejszą rzeczą do zrobienia akcenty, które tworzą niepowtarzalny styl życia kuchni.

Dwa okna mogą być zaprojektowane symetrycznie i asymetrycznie, więc na przykład pierwsza metoda pozwala na wykonywanie jedno wnętrze, dodając między oknami i przedmiotów dekoracyjnych lub, alternatywnie, po obu stronach, umieszczając lampy lub lustra na nim. Drugi zwłaszcza jeśli okna są w różnych strefach, będzie częścią zagospodarowania przestrzennego, a następnie można zorganizować je w różny sposób, ale tutaj jest ważny element nośny.

Asymetryczna konstrukcja wygląda harmonijny, choć nie jest on używany sparowane elementy wystroju, to odbiór jest w stanie połączyć się z kuchni, salonu i pokoju, gdzie są okna.

Pobity poprawnie dwa okna w sąsiednim pomieszczeniu stworzy twórcze wnętrze kuchniPobity poprawnie dwa okna w sąsiednim pomieszczeniu stworzy twórcze wnętrze kuchni

Remont kuchni salonie wymaga całych oddzielonych rozwiązań. Schematycznie wygląda to tak - podział musi być zgodne ze wzorem 25/75, gdzie 25% jest podany do kuchni, a 75% w salonie.

Dokonywanie konkretnego obszaru, warto przypomnieć kilka zasad:

 • Zasada jedności - jedności stylu, kolorów, z których wszystkie pomóc kuchni stylowego salonu;
 • Zasada styl - ważne jest, aby znać przybliżoną kierunek w projektowaniu kuchni, pokoju dziennego (minimalizm, poddasze, Prowansja) lub zwiększa ryzyko zachorowania na wewnętrzny-kakofonię;
 • Zasada równości - jeśli jedna ze stref jest czymś z jasnymi akcentami i wystrój, ten ostatni powinien być tak spokojny;
 • Zasada „mniej znaczy więcej” - dekoracje w tak dużej przestrzeni powinno być kilka, a więc niesie większe znaczenie, ponieważ łączy dwa pokoje;
 • Reguła praktyczność - wybierz najlepsze praktyczne materiały do ​​wykończenia i dekoracji, takich jak zasłony impregnowanych antyzapachowe i tłuszczu, zmywalne tapety.

Projektowanie kuchni salon (wideo)

Połączona przestrzeń przesuwa granice, tworzy nastrój wolności i światła. Dobrze dobrana konstrukcja pozwala na otwieranie nowych horyzontów w projektowaniu wnętrz.

Kuchnia mieszkalna 20 metrów kwadratowych (foto)

34658 gostinaya s-kuxney91014135611 gostinaya s-kuxney

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 + = 58

Adblock
detector