Wygodne drabina-transformator Alyumet 4×4 i inne modele – nwhistorycourse.org

The BlogKorzystanie z uniwersalnego drabiny transformator Alyumet może znacznie przyspieszyć prace remontoweKorzystanie z uniwersalnego Alyumet drabiny transformator może znacząco przyspieszyć naprawę rabotLestnitsa Alumet wykonany ze stopu aluminium. Zawiera 4 sekcje. Każda sekcja z czterech etapów. Z uwagi na modyfikacje struktury przegubowo schody mogą mieć formę drabiny, rusztowania, drabiny.


Nowoczesne schody Alyumet transformator

drabiny aluminiowe Alyumet 4x4 praktyczny zabrać ze sobą do kraju obowiązują na naprawy i prace wykończeniowe.

Produkt może być stosowany w operacjach roboczych, a także:

 • Potrzeby gospodarstwa domowego;
 • Budownictwo;
 • Prace w tym kraju;
 • Zatrudnienie w garażu samochodowym.

Najczęściej Alyumet drabiny w celach domowych i do budowyNajczęściej Alyumet drabiny w celach domowych i do budowy

Ponieważ wszystkie części są połączone z wysokiej jakości, sprawdzone zawiasy drabiny w dowolnym momencie, aby dodać i ustalenia kompaktowy samochód lub na balkonie, gdzie nie zajmują dużo miejsca. Liczba produktów są bardzo pozytywne.


Ci, którzy używają zwrócić uwagę na następujące zalety:

 • wszechstronność;
 • Niewielki ciężar;
 • zwartość;
 • Mobilność.

Produkowane fabrycznie Alyumet drabiny. Zakład jest jednym z liderów w tworzeniu drabiny drabiny z aluminium, schody, transformatorów i innych produktów.

Każdy produkt z Alyumet rośliny utworzonej z profili aluminiowych o najwyższej jakości, tak aby konsument docenia gotowego produktu.

Kontrola prowadzona jest na każdym etapie tworzenia drabin. Nowe produkty są testowane i dopiero potem wypuszczony na rynek. Ponadto kroki 4x4, 4x6, 444, 433, 4x3, 455, 4x5, t455, t433, 4x3 sprzedawane z roczną gwarancją.Drabinka aluminium transformator 4x6

Jest to niemożliwe, aby wyliczyć wszystkie prace, które są wykonywane bez drabiny 4x6 lub innej modyfikacji nie jest możliwe - w domu i na daczy bez niego nic nie można zrobić. Faktem jest, że dla każdego rodzaju pracy należy kupić odpowiednią konstrukcję wielkości - małe do mycia okien oraz wysoką naprawy. Można jednak pójść w drugą stronę i zamiast 2-3 schodów kupić Alumet.

Zanim kupisz drabiny Alyumet, sprawdzić jego jakość i funkcjonalnośćZanim kupisz drabiny Alyumet, sprawdzić jego jakość i funkcjonalność

projekt schody 4x6 radzi sobie z różnymi zadaniami. Dlaczego nazywa się po drabinie transformatora? Powodem -sposobnost nazwa konstrukcja zmienić swój kształt. Alumet 4x6 drabiny składa się z 4 równe części siebie, które są połączone za pomocą zawiasów. Każda sekcja Drabina ma sześć etapów. Zmiany drabinkę przez zamocowanie zawiasy związki w wymaganej pozycji.

konfiguracja schodów może być następująca:

 • Wszystkie odcinki są ustawione w jednej płaszczyźnie;
 • Kształcie litery L;
 • rusztowania;
 • Powołując się na skrajnych częściach.

Nie powinniśmy myśleć, że Alumet drabina ma te same parametry długości lub wartości obciążenia, które mogą pomieścić. W zależności od drabiny parametrów modyfikacji mogą być dostosowane do różnych operacji. Na przykład, drabina Alumet 4x6 „Eifel”, jeśli porównamy go do schodów z tej samej serii, ale z 5 etapów ma przyrost wysokości - 7,56 vs 6,7 metrów. Oznacza to, że powinien być wybrany po fakcie, do określonego celu.

Zalety drabiny aluminiowe, transformatory

Schody-transformatory mają godnego wydajność.

Wiele osób woli wybrać drabiny transformator ponieważ charakteryzuje niski koszt, bezpieczeństwo i praktycznośćWiele osób woli wybrać drabiny transformator ponieważ charakteryzuje niski koszt, bezpieczeństwo i praktyczność


Są to:

 1. wszechstronność. Drabina-transformator jest idealny dla każdej działalności pracy i sprawia, że ​​zakup innych typów niepotrzebnych drabin, które mogą rozwiązać problem przechowywania. Przechowywania i przenoszenia, dostawa transformatora drabina bardzo wygodna konstrukcja po złożeniu jest kompaktowy. Jego łatwy do przenoszenia się z miejsca na miejsce, a jego waga jest w zależności od wersji nie więcej niż 20 kg.
 2. koszt. Ceny, Transformatory schody są dość przystępne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że zastępuje 4 rodzaje drabin, zakup, który, być może, kosztowałoby nie tanie.
 3. bezpieczeństwo. Gdy zmienia się kształt drabina, mocujące każdą sekcję w odpowiednim, wybranym miejscu bezpiecznym, zapewniając bezpieczeństwo podczas eksploatacji. W różnych sytuacjach drabina-transformator posiada wagę do 150 kg, to znaczy, że nie może być jedna osoba, która sprawia, że ​​praca szybko. Wsparcie nie jest śliska, co sprawia, że ​​jest to możliwe do wykonania prac w pokojach z podłogi z płytek. schody Relief kroki Alumet również nie śliskie.
 4. różnorodny kształt. Alumet schody zawsze mają 4 sekcje. Jednak liczba kroków nie mogą być identyczne. Są schody, których sekcje nie są jedną i tę samą liczbę kroków w sekcjach zewnętrznych, a także w centrum miasta.
 5. anodowane aluminium. Materiał sprawia zamienny drabina odporne na korozję nawet przy dużej wilgotności powietrza.

Wady drabiny transformatora mogą obejmować jego niestabilność w pozycji wysuniętej naprzód drabiny.

Profesjonalna drabina-transformator T Alyumet 444 4x4

konstrukcja wykonana z aluminium drabina producenta Alumet różni się od innych produktów, które mogą przybierać różne formy. Drabinka transformator kilku sekund można łatwo przekształcić z drabiny platformy lub mocowanej konstrukcji. Taka konstrukcja schody - to jest super asystent.

Drabinka Alumet może zastąpić kilka modeli drabin. Aluminium stal zawiasami drabinkowej 4, można utrzymać ciężar 150 kg.

Główną zaletą zawodowej drabiny Alyumet polega na ich wysoką jakośćGłówną zaletą zawodowej drabiny Alyumet polega na ich wysoką jakość


Aluminiowa drabina Alumet posiada następujące cechy:

 • Wykonana ze stopu aluminium;
 • Sekcja 4 kroki;
 • Jest odporny Waga 150 kg;
 • Może być używany jako drabiny, schody wolnostojące, jak również pracowników platformy;
 • Regulowany zawias ze stali;
 • Szeroki trawers w poprzek szerokości zapewnia najwyższą stabilność Alumet schodów.

Alumet schody - idealne rozwiązanie dla osób, które często pracują w ich domku letniskowym, zaangażowanych w naprawę lub chcą szybko realizować zadania w domu.

Charakterystyka zamienne drabiny Alyumet t 433 4x3

Alumet schody - profesjonalny, można łączyć, mają konstrukcję o wybranej wysokości i rodzaju ustaleń roboczych. Drabinka transformator może być zrekonstruowana w konwencjonalny dwustronnego drabinie konstrukcji drabinki która stawia konwencjonalny rusztowania sposób jak również w kształcie litery T drabiny dla konkretnego kształtu reliefu.

Drabinka Alyumet - praktyczny design, który można łatwo przekształcać i ruchDrabinka Alyumet - praktyczny design, który można łatwo przekształcać i ruch

Struktura drabina Alumet t 433 4x3 ma następujące cechy:

 1. Konstrukcja Długość - 3,48 m;
 2. Konstrukcja wysokość - 1,78 m;
 3. Liczba sekcji - 4 szt;
 4. Liczba kroków w przekroju - 3 urządzenia;
 5. Maksymalne obciążenie - 150 kg;
 6. wymiary transportowe - 0,94 0,7 0,26 m;
 7. Konstrukcje waga - 12,9 kg.

Przegląd drabina-transformator Alyumet 4x4 (wideo)

Przy wyborze drabiny transformator, eksperci zalecają, aby posłuchać rad. Właściwa drabiny muszą mieć solidny i niezawodny układ mocujący i wysokiej jakości elementów łączących, a także posiada rowkowaną powierzchnią w stopniach. Również dobre drabina powinna być stabilna i posiada końcówkę antypoślizgową.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 2 =

Adblock
detector