The BlogPółki są praktyczne i wygodne elementu garderobę, która pozwala nam poszerzyć sezonowe butyPółki są elementem praktyczne i wygodne opatrunek, który pozwala nam poszerzyć sezonowe buty dla prawidłowego przechowywania butów, trzeba zadbać o obecność na sali specjalnych półkach. Przy pomocy specjalnie zainstalowanych szaf jest możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo produktów, a także dbać o ich zwartym układzie. Jednak planowanie pokój poprawa opatrunku, zalecane jest, aby dbać o prawidłowym wykorzystaniu powierzchni użytkowej.


Jak zorganizować półki w garderobie: najlepsze opcje

Planując garderobę trzeba zwrócić szczególną uwagę do wyposażenia wnętrza. Tak więc, w zależności od wielkości i kształtu pomieszczenia powinny być określone z góry z liczbą półek i ich przeznaczenia.

Półki na buty najlepiej umieszczone na dole i na rzeczy - topPółki na buty najlepiej umieszczone na dole i na rzeczy - top

Istnieje kilka sposobów, a dogodne położenie półki w szafie:

 1. Długa ściana. Ta opcja jest uważany za optymalny, jeśli zainstalowano drzwi przesuwnych. Po ich otwarciu przestrzeni wewnętrznej jest swobodnie dostępny. różne wzory IKEA powinny być przydzielane osobno, charakteryzują się wysoką jakością, niewielkich rozmiarów i jego oryginalności. Może być używany do przechowywania struktury w dwóch rzędach, jeśli to konieczne.
 2. Po obu stronach. Takie półki lokalizacja jest najlepsza dla komunikowania się pokoje, w których występują dwa wejścia. Jednak to rozwiązanie nie może być stosowane, jeżeli małej szafie.
 3. Lokalizacja „cicho”. Taki układ półek jest przedstawiona w postaci litery „P”, to znaczy, szafki i półki zamontowane na trzech ścianach. Do pomieszczeń o dużej powierzchni jest najbardziej przestronna wersja aranżacji pomieszczenia.
 4. „W kształcie litery L” układ. W wystarczająco szeroki opatrunek jest często używany tę opcję. Ale ważne jest, że minimalna szerokość pokoju było nie mniej niż 1,2 m.
 5. Chowany projekt. Taka opcja byłaby najbardziej akceptowalne rozwiązanie w małych pomieszczeniach. Po tym wszystkim, korzystając z półki i regały wyciąganych jest możliwe, aby dbać o udanym umieszczeniu wszystkich rzeczy i buty.

głębokość półek w szafie: porady projektanta

Jednym z najważniejszych zagadnień związanych z instalacją półek w garderobie jest optymalnie dopasowana głębokość. Wybór optymalnej głębokości półek, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia i oferuje projektowanie garderoby. W przypadku standardowych produktów typowych użyć głębokość 60 cm. Wielkość ta będzie doskonałym rozwiązaniem dla wieszaków potrzebne umieszczenie nieporęcznych przedmiotów. Ale dla dużych pomieszczeń, wielu właścicieli woli używać głębokość szafy 90 cm.


Głębokość półki powinny być takie, w których mogą być umieszczone nawet buty są bardzo dużeGłębokość półki powinny być takie, w których mogą być umieszczone nawet buty są bardzo duże

Poniżej przedstawiono zalecenia dotyczące udanej organizacji głębokości półek w garderobie:

 1. Należy uważać, o głębokości mniejszej niż 50 cm. Często te wymiary są używane w małych obudowach, że zamiast masowych zimowe ubrania są przeznaczone do przechowywania produktów lub lekkie buty.
 2. Do szafy wymagać półki o głębokości co najmniej 65 cm. Po tym wszystkim, mechanizm do drzwi razdvizheniya nie wolno mniej niż 10 cm.
 3. Jeśli planujesz utworzyć komorę z wiszące ubrania, aby zrobić głębokość półek 90 cm. Pod miejscem masowych toreb i walizek wykorzystywanych przez co najmniej 50 cm, w zależności od wysokości obudowy.
 4. Jeśli półka jest szersza niż 90 cm, zaleca się, aby zainstalować specjalną partycję. Dzięki Takie środki ostrożności wewnętrznej taśmy nie będzie uginać się pod ciężarem.

stojaki na buty dla garderobą: rodzaje wzorów

Przed wybraniem modelu stojaki na buty w garderobie lub innej części domu, musisz zdecydować, która opcja jest najlepsza odpowiedni projekt.Dziś uważany równie popularne:

 • Otwarta struktura;
 • Półki zamknięte.

Otwarte półki ma drzwi, więc cały but jest swobodnie dostępne. Takie konstrukcje zapewnić dobre przenikanie powietrza do wnętrza buta, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się wilgoci.

Ze względu na otwartych półkach można znacznie zaoszczędzić powierzchnię pomieszczenie gospodarcze, a także aby zapewnić trwałość buta.

Oryginalny rozwiązaniem jest zastosowanie konstrukcji z półkami w kształcie cylindraOryginalny rozwiązaniem jest zastosowanie konstrukcji z półkami w kształcie cylindra

Jednak jest ona osobno podkreślają braki na półkach. Produkt charakteryzuje się ograniczoną pojemność, więc można przechowywać tylko sezonowe buty. Co kołysze półki na buty typu zamkniętego, są one przedstawiane w postaci konwencjonalnych szafek. Wariant ten jest idealnym rozwiązaniem dla szatni, jak w konstrukcjach przez długi czas w stanie przechowywać buty, zachowując swój pierwotny wygląd.

Półki mają zamknięte drzwi, co pozwala na tworzenie wyglądu gotowego produktu. Jednak wewnętrzna przestrzeń jest niewielka, więc nadają się one jedynie jako miejsce do długoterminowego przechowywania butów. Opisane struktury są również załączniki. Tak więc, półki mogą być siatki, wielopoziomowy i posiada dodatkowy podstawki typu dekoracyjnego stosowanego do przechowywania artykułu odzieżowego.

Ciekawe półki na buty w garderobie własnymi rękami: oryginalne pomysły

Dziś często praktykowane własnej produkcji półek butów dla opatrunku Takie projekty są wykonane z materiałów złomu lub można zakupić specjalny zestaw. Doskonałym rozwiązaniem dla półek na buty w szatni będzie zbiorem regulowany, ma przewagę nad konwencjonalnymi szafek.

Dzięki zdolności do kontrolowania wielkości projektu Larvij stanie dokonać własnej garderoby, który doskonale pasuje do każdego pomieszczenia.

Aby półkę na buty z rękami, należy być przygotowanym, aby kupić płytę i połączyć je ze sobąAby półkę na buty z rękami, należy być przygotowanym, aby kupić płytę i połączyć je ze sobą


Istnieje wiele pomysłów do produkcji półki na buty:

 1. Produkt ze sklejki. Rezultatem będzie modułowy regał. Wymagane jest z wyprzedzeniem, aby przygotować prostokątne kawałki, które są mielone, a następnie odbyła zmontowanych półki.
 2. Wood. Półki doskonale pasują do amerykańskiego lub inny styl pokoju. Elementy konstrukcyjne mogą być łatwo kupić w sklepach lub stworzyć własną. Ale w drugim przypadku jest to niemożliwe do zrobienia bez specjalnych materiałów i narzędzi profesjonalnych.
 3. Płyty wiórowe. Dla tej opcji, trzeba uzyskać wszystkie niezbędne narzędzia, a także zadbać o stworzenie rysunku produktu. Ponadto produkcja i wąskie kątowe procesy konstrukcyjne są identyczne.
 4. Z szyn. Produkty te są charakterystyczne dla ułatwienia dostępności substancji wyjściowych i doskonałej wentylacji.
 5. Profil. Jest to idealne rozwiązanie dla stylu high-tech. Materiały ocynkowane są odporne na wilgoć, a także zwykłe wielobarwne profile harmonijnie pasować do wnętrza.

Oprócz powyższych sposobach wytwarzania obuwia półki z rąk może utworzyć prostokątny, okrągły lub obrotowej konstrukcji.

Jak montować półki na buty w szatni (wideo)

W nowoczesnej garderoby, można użyć wbudowanych modeli półek, które są prezentowane w postaci wewnętrznej szafce wstawiania lub jako oddzielny wnętrza. Jednak przed zakupem lub przygotować się te półki powinien zapoznać się z istniejących modeli strukturalnych.


Szczegóły: półki w garderobie z rękami (przykłady zdjęcia)

9 11ba2b6bc0e3d6b623eaa747cc688151 15 2007-07-110011 13285466645484w1920h1440 Kapsuła-szafa-dla-mężczyzn closet082 Szafa-Kit-organizacyjny Szafa-Organizer-Idee-for-Shoe collage3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 2 =