Wybrać i zainstalować perforowane sufity – nwhistorycourse.org

The BlogPerforowany sufit wygląda świetnie w każdym pomieszczeniuPerforowany sufit wygląda świetnie w każdym pomescheniiPotolki perforowane - nieoryginalnych i ciekawych rozwiązań projektowych. W większości przypadków wykorzystuje perforowane panele z PVC, ponieważ mają niski ciężar właściwy i są tanie. Alternatywnie, można zastosować materiały kasetowej lub perforowane płyty gipsowo-kartonowe. Przed wykładziny dachowej jest konieczne oczyszczenie powierzchni podłoża i budowy stałą ramę z profili.


Jak jest montaż perforowanej tacy na suficie

stosowane są w razie potrzeby perforowane tace położyć trasy kablowej. Sekcje perforowane, które pomogą podjąć nadmiaru ciepła. Takie zasobniki są wykonane z tworzywa sztucznego lub ze stali ocynkowanej. Czasami stosowane w produktach ze stali nierdzewnej.

Jeśli trzeba układać trasy kablowej, należy użyć perforowane taceJeśli trzeba układać trasy kablowej, należy użyć perforowane tace

Mocowanie do sufitu tacy mogą być prowadzone przy użyciu:

 1. Perforowane taśmy. Ta metoda jest najłatwiejsza. Za pomocą perforowanych podajnik taśmy jest zamocowany za pomocą śrub. Pamiętaj, że łzy papierowa taśma łatwo pod wpływem dużego obciążenia, więc jest niewłaściwe użycie jeśli podajnik ma duży udział.
 2. Wsporniki. Ten sposób montażu jest najbardziej wiarygodne. Ponadto, zastosowanie wsporników podajnika może być ustalony w każdym położeniu.
 3. Szpilki. Ta metoda jest wskazane, aby użyć, jeśli masz zamiar spędzić dużą ilość okablowania. Podczas korzystania szpilki muszą zainstalować profil aluminiowy.

W przypadku korzystania z uchwytu trzeba koniecznie użyć kotwicy. Dają konstrukcji sztywność.

Instalacja kasety sufit perforowany

Kasetowe perforowane panele są szeroko stosowane, ponieważ są łatwe do zainstalowania i długo służyć. Ponadto, przed zainstalowaniem tej konstrukcji nie ma potrzeby, aby wyrównać powierzchnię odniesienia.


Pamiętaj, że projekt kaseta zawieszenie jest bardzo uciążliwe. Wykorzystując materiały, wysokość zmniejsza się o 20-25 cm. Niewłaściwe jest zatem użycie paneli kasetowych dla szatni z niskimi sufitami.

Jeśli instalujesz kasetę sufitową, nie należy zapominać, że wysokość sufitu jest zmniejszona o około 25 centymetrówJeśli instalujesz kasetę sufitową, nie należy zapominać, że wysokość sufitu jest zmniejszona o około 25 centymetrów

Kaseta montażowa perforowana sufitu odbywa się w kilku etapach:

 • Początkowo trzeba umieścić na bazie oznaczeń powierzchniowych i zainstalować trymowania profil.
 • Następnie dołączyć zawiesin. Jeśli sprężyn zawieszenia, przy czym oczko mocujące powinny być zmniejszone. Pamiętaj, że w celu zabezpieczenia wieszaki powinny być stosowane kotwy metalowe. W miejscach, gdzie zostaną zainstalowane oświetlenie, konieczne jest przeprowadzenie dodatkowych wieszaków montażowych.
 • Ustaw podstawowe i pośrednie prowadnice.
 • Następnie konieczne jest, aby schować Otrzymane płytki ramce. Aby to zrobić, delikatnie vdet kasetę do komórki, a następnie delikatnie obracać go. W rezultacie, należy uzyskać idealnie płaską powierzchnię perforowaną.
 • Zainstalować oprawy oświetleniowe i dekoracyjne listwy.

Jak zainstalować plastikowy sufit perforowany

Jeśli masz niski sufit, najlepiej jest użyć plastikowej perforowane panele. Kosztują trochę tańsze niż materiał kasety jednak, panele PCV zużywają się szybciej.Przed rozpoczęciem instalacji należy dokładnie oczyścić sufit wybielić. Zaleca się również, aby traktować powierzchnię roztworu zasady i przeciwgrzybicze okablowania zawieszone.

Przed zainstalowaniem plastikową perforowany sufit należy oczyścić powierzchnię podkładuPrzed zainstalowaniem plastikową perforowany sufit należy oczyścić powierzchnię podkładu

Technologia instalacji sufit perforowany plastikowy:

 1. Zastosuj się do układu sufitu według którego dołączyć profili startowych.
 2. Bezpieczne linii cięcia.
 3. Ustaw profil w kształcie litery L. Musi on być zamontowany na specjalnym uchwycie i przykręcić. Warto zauważyć, że lepiej jest korzystać z profili metalowych, ponieważ są one bardziej wytrzymałe niż drewno.
 4. Czy panele w lampach otworów.
 5. Następnie przystąpić do instalacji perforowany panel z tworzywa sztucznego. Pierwszy panel jest zamocowany za pomocą śrub. Wszystkie pozostałe panele muszą być przymocowane do profilu szyny.
 6. Ostatni zespół do umieszczenia w profilu konfiguracji L-kształtny.
 7. Zainstalować oprawy oświetleniowe i dekoracyjne listwy.

Zainstalować perforowaną gk sufit

Perforowane panele z płyt gipsowo-kartonowych pojawiła się na rynku budowlanym stosunkowo niedawno, ale już dobrze sprawdzone. Zamocować takich paneli w szczególny metal lub drewniane.

Przed rozpoczęciem instalacji, trzeba usunąć wszystkie wady na powierzchni podstawy. Aby to zrobić, należy użyć szpachli. Zaleca się również zastosowanie podkładu do powierzchni bazowej, głębokiej penetracji.

Przed zainstalowaniem perforowanej płyty gipsowej sufitu jest konieczne w celu usunięcia wszystkich wad na powierzchniPrzed zainstalowaniem perforowanej płyty gipsowej sufitu jest konieczne w celu usunięcia wszystkich wad na powierzchni

Montaż paneli perforowanych płyt gipsowych jest wykonywana w następującej kolejności:

 • Wykonać okablowanie.
 • Rozmieszczone wokół profili prowadzących pokój. Zalecamy stosowanie perforowanej tace metalowe.
 • Ponadto konieczne jest zamontowanie profili sufitowych.
 • Postępować w otworach płyt kartonowo-gipsowych na światłach. Jeśli używasz taśmy LED, wtedy nie trzeba tego.
 • Następnie płyty gipsowe obsheyte ramki. Zaleca się stosowanie śrub do mocowania materiału.
 • Jeśli jest to pożądane, może być powlekany na akrylowych płyt gipsowych.
 • Zainstalować oprawy oświetleniowe i dekoracyjne listwy.

Jak zamontować sufit perforowany (wideo)

Do konstrukcji sufitu najlepiej jest użyć perforowanej płyty gipsowo-kartonowe. Materiał ten ma niski ciężar oraz wysoką wydajność. Alternatywnie, kasetę można stosować, wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej. Jeśli pokój jest niższy pułap bazowa lub masz ograniczoną ilość pieniędzy, lepiej jest użyć perforowane panele PCV.


Konstrukcja sufitu perforowanej (wnętrza zdjęcia)

3-33a47b3528bccafca20c2e3bb4fa381025c007-14144129137814-1414412913161620

Leave a Comment

Your email address will not be published.

36 + = 46

Adblock
detector