Wybór ścianie pod telewizorem w salonie – nwhistorycourse.org

The BlogŚciana w salonie może pomieścić nie tylko telewizji, ale także inne przedmioty dekoracyjne i artykuły gospodarstwa domowegoŚciana w salonie może pomieścić nie tylko telewizji, ale także inne przedmioty dekoracyjne i artykuły gospodarstwa domowego, pokój dzienny - najważniejszym miejscem w domu po kuchni, tutaj możemy zaprosić gości, tutaj mamy zamiar długich zimowych wieczorów cała rodzina i prowadzenia rozmów czy oglądanie telewizji. Dlatego ważne jest, aby pokój ten najbardziej wygodne i kojące. Meble są ważnym elementem wnętrza pokoju. Sofy, fotele, stoliki, komody, szafy - wszystko musi idealnie pasować w projektowaniu salonie i połączone ze sobą. Dzisiaj omówimy najistotniejsze opcje ścianie salonu i rozebrana, w jakich przypadkach konieczne jest, aby wybrać meble z miejscem dla Twojego telewizora.


ścienne TV w salonie: zalety i wady

Istnieje ogromna różnorodność ścian, który jest zasadniczo system szafek, półek i szafek do przechowywania i umieszczenie ich jako elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych. Ściany są otwarte i zamknięte. Dobór materiałów konstrukcyjnych dla takich mebli jest ogromna: może to być drewno, szkło, metal, a nawet tworzyw sztucznych. Którą opcję wybrać, zależy od gustu i stylu wnętrza i budżetu.

Można zbierać rodzaj ściany, stawiając w serii malowane w jednym kolorze, szafy z drzwiami szklanymi i cokole między nimi.

Od czasów starożytnych, bardzo popularnej ścianie z niszy pod telewizorem, mimo faktu, że nowoczesne telewizory plazmowe, może być przymocowana do ściany.

Porozmawiajmy o korzyści z meblami z niszy do telewizora.

 • Gdy telewizor jest umieścić w miejscu zarezerwowanym dla niego w ścianie, on delikatnie spływa nawet w najbardziej konserwatywnym wnętrza.
 • Ekran jest umieszczony w otworze między wieloma półki i szafki, jest otoczony chroniąc go przed spadającymi części ściany.
 • Oprócz przestrzeni pamiątek, książek i telewizji, ścianka TV mają zazwyczaj półkę do przechowywania dysków DVD i innych urządzeń.

Wśród zalet ścianie pod telewizorem należy zwrócić uwagę na doskonały wygląd i długą żywotnośćWśród zalet ścianie pod telewizorem należy zwrócić uwagę na doskonały wygląd i długą żywotność


Telewizor stoi ściana natychmiast przyciąga uwagę i staje się centrum salonu.

Oprócz tych zalet, w tym meble i ma kilka wad:

 • Jeśli kupiłeś telewizor i chce umieścić go w starym murem, pod uwagę fakt, że nisza może nie być odpowiednie rozmiary dla nowej technologii.
 • Jeśli ostatecznie zdecydujesz się usunąć urządzenie z salonu, lub po prostu przewyższają go na ścianie, to utworzyli pustą przestrzeń w ścianie, która będzie trudna do wypełnienia tak, że będzie pasować harmonijnie do wnętrza.
 • Nisza pod TV zajmuje część systemu, który mógłby być umieszczony półki, szuflady lub szafki.

Jak widać, nawet ściana TV ma kilka wad. Jednakże, jeśli określone kupić meble, które będą wygodne, aby pomieścić nie tylko wszystkie niezbędne elementy, ale także telewizji, wady, z których piszemy, nie stać się przeszkodą.Ściana salonu bez telewizora

Jeśli uważasz, że telewizor nie jest miejscem, w pomieszczeniu, w którym idziesz do rodziny do wspólnej komunikacji, a następnie można kupić oryginalną ścianę bez niszy dla tej technologii.

Zalety ściana bez miejsca pod TV:

 • Mebel ten posiada wysoką funkcjonalność i wydajność, a także kosztowne i ma wspaniały wygląd.
 • Ściana bez miejsca na ekranie telewizora posiada dodatkowe półki i szuflady, w których można umieścić elementy, które są szczególnie dumni z, na przykład, kolekcja książek.

Zamiast telewizora na ścianie można umieścić zdjęcia, wazony lub usługęZamiast telewizora na ścianie można umieścić zdjęcia, wazony lub usługę

Ściana bez miejsca na ekranie telewizora wymaga inwestycji w tych dodatkowych materiałów, przy czym koszty te mogą być dość wysokie.

Zazwyczaj takie zestawy są chłodzącym boki, pomiędzy którymi obwód lub ramą półki. Rezygnując z telewizji, zrobić pokój dzienny więcej jednorazowy do dzielenia aktywną rozrywkę.

Inna ściana w salonie bez miejsca pod telewizorem lub z niego

W tej chwili istnieje ogromna różnorodność salonie zestawy z miejsca i bez miejsca pod telewizorem. Wybór ściany, należy zwrócić uwagę, jaki typ należy, i dobrze zastanowić się, czy będzie pasować do wystroju domu.

Aby pomóc Ci zdecydować, zobaczmy, jakie opcje są ściany:

 • Tradycyjny ściana składa się z szafki na ubrania i książki, półpiętro, bar i miejsca na ekranie telewizora. Zwykle jest to wysokość od podłogi do sufitu i obejmuje całość lub większość ścian. Mebel ma raczej stonowany wygląd, to będzie wyglądać świetnie w klasycznym i stylu angielskim, jak również we wnętrzach z motywami afrykańskimi.
 • Ściany slajdy mają raczej niewielkie i zazwyczaj składają się z otwartymi lub przeszklone, w szafach i wnękach pamiątek i telewizorem. Takie zestawy słuchawkowe idealnie pasuje do małego pokoju i udekoruj każdego nowoczesnego wnętrza.
 • Narożnik ściany zajmuje dwie sąsiednie ściany. Opcja ta jest istotna w tym przypadku potrzeby hali zmieścić wiele rzeczy, ale to jest w małych rozmiarach wystarczająco dużo miejsca. Zazwyczaj nisza pod telewizor i półki na elementy dekoracyjne znajdują się w większej części ściany, podczas gdy druga strona składa się z szafek na książki i ubrania.
 • Ściany modułowe składają się z pojedynczych cokoły, szafki i półki, ruchome, które można stale wprowadzają w jej wnętrzu jest czymś nowym. Zazwyczaj te słuchawki są zaprojektowane dla współczesnego życia zwięzły, ale na rynku meblarskim i opcje, przeznaczone dla bardziej delikatnych i klasycznych wzorów prezentowane. „Milano” światowej sławy ściana odnoszą się również do mebli modułowych.

Ściany wykonane pod telewizorem, często występują na odtwarzaczu DVDŚciany wykonane pod telewizorem, często występują na odtwarzaczu DVD


Istnieje modułowy zestaw słuchawkowy wykonany specjalnie dla wnętrz w stylu modernistycznym. Składają się one z kontrastowy kolor i teksturę elementów, które są uformowane w sposób asymetryczny. Często te ściany sugerują, że telewizor będzie wisiał na ścianie.

Od wszystkich opisanych wiele mebli, nie jest łatwo wybrać mur, który nie zepsuje, ale raczej będą uzupełniać swoje wnętrze. Przy podejmowaniu decyzji, który pakiet jest właśnie dla Ciebie, należy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność.

Płaski telewizor na hali

Jeśli jesteś właścicielem małej wielkości salonie lub po prostu wolą mieć dużą ilość wolnego miejsca, a następnie wybierz małą ścianę, ale nie zapomnij o funkcjach należy wykonać.

Minimalny zestaw oddziałów, które powinny być w ścianie pod TV:

 • Nisza pod telewizorem;
 • Półki na płyty DVD i magazynowych;
 • Wskazane jest, aby uczestniczyć co najmniej kilka półki na pamiątki.

Mini ściana ze względu na swoją zwartość, idealne dla małego salonuMini ściana ze względu na swoją zwartość, idealne dla małego salonu


Tak więc, wybierając małe wzgórze w pokoju, należy zwrócić uwagę takiej opcji, za kamiennym murem. Są to niskie budynki, w których centrum znajduje się w górnej części telewizora, a na dole są schowki do przechowywania niezbędnych przedmiotów. Pomimo niewielkich rozmiarów, meble są dość przestronne.

Jeśli wybierzesz ten rodzaj mebli, ale chcesz dostać miejsce, w którym można umieścić elementy dekoracyjne, paznokci nieznacznie powyżej szafek półki z materiału podobnego do tego i tego samego koloru. Cała struktura tworzy jednolity system i nikt nie domyśli się, że zebrano je w częściach.

Inna wersja tej małej, ale pojemny zestaw słuchawkowy do salonu - mini-ściana. Jest tani, to kompozycja niskiej tabeli lub tabel typu otwartego TV, parę wąskich szafek, zwykle ze szkła lub lustrzanymi drzwiami i półkami systemów, które są umieszczone powyżej telewizora między szafek stojących po bokach.

Wybór ścianie pod telewizorem w salonie (wideo)

Mówiliśmy wam o najbardziej popularnych typów ściany do salonu, z różnymi wersjami instalacji telewizora. Która opcja do wyboru - Ty decydujesz!

Ściana projekt pod telewizorem w salonie (przykłady zdjęcia)

50d218e43c1eb1-113612-1191225238b1fdcb28c44f9a8ea879771c11f7a444de67a5bbfe24e3d23bad2a8b02584

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 64 = 73

Adblock
detector