Wybór napięcia sufit akustyczny dla domu i biura – nwhistorycourse.org

The BlogSufity akustyczne zapewniają wysoki poziom izolacji dźwiękowej, zapobiegając przenikaniu hałasu do pomieszczeniaSufity akustyczne zapewniają wysoki poziom izolacji akustycznej, zapobiegając przenikaniu hałasu w pomeschenieKak miły pobyt w domu, kiedy nie kolidować z szumu tła, nikt nie idzie do głowy, i można tylko słuchać odgłosów jego domu. Wydaje się, że ten idealistyczny obraz i do osiągnięcia tego celu nie będzie działać. Ale nowoczesna technologia dała ludziom zawieszony sufit akustyczny, który przyniesie relaksujący pobyt we własnym domu lub mieszkaniu.


Izolacja akustyczna sufitów: nowoczesne technologie

Innowacja w świecie podwieszane sufity akustyczne sufitu podwieszanego zaczęło. Materiał, z którego wykonany jest sufit ma perforowaną formę.

Tkaniny dźwiękoszczelne sufity są różne na dwa sposoby:

 1. Otwory o różnych średnicach;
 2. Różnej odległości między sufitem i głównej tkaniny;
 3. Grubość tkaniny napinającej perforowaną sufitu;
 4. Rozstaw otworów.

Aby utworzyć sufit akustyczny stosowany jest specjalny materiał perforowanyAby utworzyć sufit akustyczny stosowany jest specjalny materiał perforowany

W tym samym czasie, szersza przysłona, tym lepsza izolacja akustyczna. Podnieść pułap do mieszkania mogą być zgodne z kolorami wszystkich pomieszczeń.


Pochłanianie fal dźwiękowych występuje z powodu perforowanego materiału PVC. Te fale są tłumione między sufitem i standardowej tkaniny naprężenia.

Zalety tkaniny napięcie akustycznych:

 • Odporność na wilgoć;
 • izolacji akustycznej;
 • Gładkość powierzchni;
 • Łatwość użytkowania i czyszczenia;
 • Szczególnie wytrzymałość wstęgi jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Właściwości akustyczne perforacja wcześniej stosowane w kinach i kin. Tylko te instytucje wyprodukowany specjalny panel, ale teraz w nowoczesnych ścian kinowych i sufit wykonane są z pomocą perforowanego materiału PVC.

Sufity napinane z izolacją dźwięku dla różnych pomieszczeń w mieszkaniu

Po 60-tych, o grubości ścianek i izolacji akustycznej w mieszkaniach, ponieważ zapomniano. Zaczęli blokowe budowy domów o grubości ścianki nie większej niż 25-30 centymetrów. Mieszkać w domu, w kartonowym pudełku, można usłyszeć wszystkie dźwięki z sąsiadów poprzez ściany i sufit. Jeśli liczba stojąca odgłosy mieszkania jeszcze jakoś można tolerować, potem szczęk i ruch mebli lub spadającymi przedmiotami w płaskim szczycie bardzo niepokojące.Sufity akustyczne w sypialni i dzieci - jest to najbardziej pożądana poprawa w mieszkaniu.

Po długim dniu pracy chcę zasnąć i nie obudzić się z zewnątrz szum. Jeśli zmęczony dorosły może zasnąć szybko, że obudził dziecko zasypia bolesne. Ponadto, dziecko potrzebuje matki tam, a to oznacza nie spać dosyć, nie tylko dziecka, ale także jego rodziców. Więc jeśli myślisz o instalacji dźwiękoszczelnej suficie, powinniśmy zacząć z pokoi i sypialni dzieci. Materiał, z którego wykonana jest tkanina nieszkodliwe i nie może zaszkodzić nawet małe dziecko.

sufity akustyczne są szczególnie ważne w regeneracji i sypialni dziecięcychsufity akustyczne są szczególnie ważne w regeneracji i sypialni dziecięcych

salon - to jako miejsce resztę wieczoru w tym samym czasie i zebrać innych gości. Sufit z izolacją dźwiękową położy kina domowego z dobrej jakości dźwięku i nie przeszkadzać sąsiadom głośne dźwięki. Podczas przyjęcia takiego sufitu pozwoli zaoszczędzić nerwy sąsiadów.

Kuchnia. W starszych domach z małych łazienek norma pralka umieścić w kuchni. Jeśli spojrzeć na wszystkich tego samego rodzaju mieszkania, pralka i kuchenka znajdują się w tym samym miejscu. Podczas mycia każdy, nawet bardzo nowoczesne, stiralka wibruje i jest to bardzo denerwujące. Instalacja akustyczny sufit podwieszany w kuchni, można uniknąć problemów z hałasem z praniem i chodząc po pokoju w czasie gotowania.

Biurowych. Jeśli ktoś w mieszkaniu ma miejsce na biura, zawiera materiał do izolacji akustycznej może być gotowy nie tylko strop, ale również wszystkie ściany.

Łazienka będzie wyjątkiem, pierwszy materiał wodoodporny, a po drugie, w uzupełnieniu do absorpcji górnej hałasu tłumi hałas i własne wody.

Sufity z izolacją dźwięku dla biur

Nawet w ramach Związku Radzieckiego lokali na parterach budynków mieszkalnych poddali sklepów, aptek, zakładów fryzjerskich. Żyć w takim miejscu było prawie niemożliwe, ponieważ ciągłe kłótnie w kolejkach i krzyki sprzedawców słychać w mieszkaniu bardzo dużo. Obecnie pierwszym piętrze nowoczesnego budynku pierwotnie wytwarzane i sprzedawane do niemieszkalnych do biur. Na parterach domów również podane są dla nieruchomości komercyjnych.


Napinane sufity o właściwościach izolacyjnych wysokiego dźwiękowe są często wykorzystywane w biurach regeneracjiNapinane sufity o właściwościach izolacyjnych wysokiego dźwiękowe są często wykorzystywane w biurach regeneracji

Dla spokojnych lokatorów drugich handlowców podłogowych można ustawić sufity akustyczne całej przestrzeni biurowej. Oszczędza to nie tylko nerwy ze swoimi sąsiadami, ale także samych pracowników, jak zwykle w naszym kraju coś jak skarg na hałas w biurach tej pory nikt nie anulowane.

Bary, małe kawiarnie i kluby zrobić sufity akustyczne z dużymi otworami, ponieważ lepiej pochłaniają dźwięk.

Wybierz kolor sufitu mogą mieć całkowitą wewnętrzną przestrzeń, a także kolejność ekskluzywną sufit drukowania zdjęć.

W dowolnych pomieszczeniach, w których przez dłuższy czas, warto stały hałas lub szum, montaż napięcie akustyczną tkaniny konieczność zamiast kurs projektowania.


Akustyczny sufit napinany Clipso: opinie klientów

Clipso szwajcarska firma słynie z materiałów bez szwu sufitów naciąganych. Dlatego stały się liderami w produkcji i tkaniny akustycznej dla sufitów. Zamawiając ten materiał w domu, możesz mieć pewność kompletnej izolacji akustycznej w pomieszczeniu w mieszkaniu lub domu.

Sufity akustyczne, wytwarzane przez CLIPSO jest liderem tego segmentu rynkuSufity akustyczne, wytwarzane przez CLIPSO jest liderem tego segmentu rynku

od producenta „CLIPSO” Jedyną wadą materiału akustycznego jest jego cena, ale po wysłuchaniu referencje ludzi, którzy takich pułapów ustalonych w ich własnych domach, wiesz, że lepiej zapłacić za jakość.

Zastosowanie i zalety:

 1. Szwajcarska jakość tkaniny stosowane w większości budynków biurowych, barów, restauracji, klubów i teatrów. Główne centra biznesowe użyciu rozciągania sufity akustyczne sal na konferencje, pokazy odzieży i salach koncertowych. Hałas ten materiał absorbujący jest jedna wielka cecha - może wytrzymać temperatury od -25 do +60 stopni Celsjusza. Ten obraz może być wykonane nawet na suficie w częściowo otwartych drzwi.
 2. W sufity firmy CLIPSO dobrej zdolności akustycznych tkaniny i nie echo.
 3. Dzięki tej funkcji można cieszyć się muzyką klasyczną, nie tracąc ani jednej nuty lub słowa, śpiewu operowego. Ten pozytywny aspekt malarstwa rozpoczął w pełni wykorzystać nowoczesne sale koncertowe i teatry.
 4. Nawet artyści sami są łatwiejsze do pracy, gdy nie słychać echa dodatkowo, że kiedyś. Stare, przedrewolucyjnej teatrów powstały w odpowiedzi na niniejsze poszczególnych pomieszczeń i ich dotychczas dobrej akustyki.

Hale i teatry budowane w latach 80-90-tych ubiegłego wieku, nie mają takich akustyki i jest obecnie korygowanie wad budowniczych i architektów z powodu rosnącego napięcia tkaniny akustycznej „CLIPSO”.

Montaż sufitu tkanina akustyczna CLIPSO Acoustics (wideo)

Nowoczesne burzliwe życie w dużych miastach wymaga zdolności do wypoczynku i snu w swoim własnym domu. Ponieważ ściana przepuszcza tylko 40% dźwięków, a sufit jest 60%, należy zastanowić się nad możliwością montażu z wysokiej jakości izolacji akustycznej stropu. Dla biznesu - będzie on chroniony przed atakami sąsiadów. 

Napinacz sufit akustyczny (foto)

033ms06-11-9373501-min7-112731-13321343e911983e06b3ec209ea524f179272448

Leave a Comment

Your email address will not be published.

20 + = 26

Adblock
detector