Wybór korytarz wieszaki ścienne drewniane – nwhistorycourse.org

The Blog



Wieszak - przyjazny dla użytkownika design, który służy nie tylko jako miejsca do przechowywania, ale także dodatkowe wyposażenie wnętrzWieszak - przyjazny dla użytkownika design, który służy nie tylko jako miejsca do przechowywania, ale także trochę dodatkowych gospodarze intereraChasto nie może pochwalić się dużą przestrzenią swoich mieszkań, szczególnie w korytarzach i na korytarzach. Na obudowie czasami nie ma wystarczająco dużo miejsca. W tym przypadku, kaucja może być wieszak ścienny na hali, zwłaszcza drewna, ponieważ drewno - jest to bardzo ekologiczny i piękny materiał, który jest idealny dla praktycznie każdego wystroju wnętrza.


Nowy element: wieszak w ścianie korytarza drewniane

wieszak ścienny musi spełniać pewne wymagania, aby wykorzystać to było wygodne i przyjemne. Oko przyjemna konstrukcja, niezawodne łączniki, haki wytrzymałość - wszystko to jest niezbędnym składnikiem dobrych wieszaków.

Drewniany wieszak ścienny w małym korytarzu będzie równoważna wymiana szafyDrewniany wieszak ścienny w małym korytarzu będzie równoważna wymiana szafy

Ponieważ wszystkie wieszaki ścienne są otwarte typu konstrukcji, konieczne jest, aby dopilnować, aby sprzęt montażowy ukryty przed oczami i nie narusza wygląd wieszaka.

Istnieje kilka wzory wieszaków ściennych. Jeśli to klasyczny, projekt będzie pasek z przymocowanymi do niego haków.

Pręty mogą być:


 1. Pionowy - wizualnie zwiększyć wysokość pomieszczenia, więc jest to dobra opcja dla hali. Obudowa jest zazwyczaj wykonane z drewna albo płyty wiórowej. Długość wynosi od 30 cm do 2 metrów, kształt mogą być różne;
 2. Modele poziome są bardzo kompaktowe i nadaje się do małej przestrzeni. Wizualnie zwiększyć szerokość ściany, doskonale nadaje się do montażu w narożniku. Ich podstawą jest prostokątna płyta, ale są bardziej złożone formy;
 3. Design - wykonane z drewnianych desek. Haczyki są zazwyczaj jedną kompozycję do ciała, pożądanego zakręcie, aby pomieścić co. Istnieje również kompaktowe wersje do przedpokoju współczesnej lub minimalistycznym stylu.

Najbardziej popularne rodzaje drewna stosowane do produkcji wieszaków są brzoza, jesion, buk, sosna. Aby przedłużyć żywotność produktu producenci pokryć je specjalnym składzie, jest stosowany do farb i lakierów lub sztucznego sostarivayut.

Wieszaki na ścianie korytarza drewniane: trudny wybór

Tworzenie komfort i nadający doskonałości wewnętrzny korytarz - jeden z dobrych warunków do wieszaków ściennych. Ale nie tylko to decyduje o jego wybór, najważniejsze - funkcjonalność.

Wieszak - wygodne, a czasem po prostu konieczna decyzja, jak mokre i wilgotne ubrania czyste w szafach nie jest zalecaneWieszak - wygodne, a czasem po prostu konieczna decyzja, jak mokre i wilgotne ubrania czyste w szafach nie jest zalecane



Aby nie być rozczarowany w zakupie, warto rozważyć kilka porad ekspertów:

 1. Drewniany model ma obowiązek być silna;
 2. Wieszaki z nietypowej konstrukcji powinien idealnie pasować do wnętrza pomieszczeń;
 3. Przed zakupem wieszaków powinna znaleźć się żądaną liczbę haków na każdego członka rodziny powinien stanowić co najmniej dwóch osób;
 4. Model powinien uwzględniać wzrost wszystkich członków rodziny, aby być łatwe w użyciu dla każdego.

Drewniany wieszak odpowiednie dla tych, którzy wolą często zmieniać „obraz” swojego domu, ponieważ są one praktyczne, łatwe w obsłudze i nie wymaga specjalnej opieki. Ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Producenci mają zamiar spotkać klientów, zapewniając im ogromną gamę modeli w różnych kolorach, kształtach i materiałach, ale w takiej odmiany do wyboru produkt nie zawsze jest łatwe dla każdego.

Kiedy nie trzeba kupować: wieszak w korytarzu z rękami w drewnie

Zdarza się, że wszystkie sklepy są oglądane, a podeszwa i pożądaną wieszaki znaleźć. W tym przypadku sygnał wyjściowy będzie niezależną produkcję pożądanego elementu Halla. Drewno jest dobre, bo to jest bardzo niedrogie w zakupie i łatwy w obsłudze.

wieszaki ścienne na płaszcze, torby i inne potrzeby mogą być wykonane własnymi rękami wykonanych z drewna lub innych materiałówwieszaki ścienne na płaszcze, torby i inne potrzeby mogą być wykonane własnymi rękami wykonanych z drewna lub innych materiałów

Aby najprostsze wieszak, trzeba będzie uzbroić się:

 • Piła lub wyrzynarka;
 • palnik;
 • papier ścierny;
 • śrubokręta;
 • szydło;
 • Kawałek o żądanej wielkości płyty;
 • Haków.

Płyta powinna być również traktowane, jest również odpowiedni odcinek okładziny. Brzoza nie jest warte podjęcia, ponieważ istnieje możliwość podzielenia go w czasie dokręcania śrub, ze względu na jego kruchość. Twardego drewna (dąb, jesion, itd.) Nie powinny być również traktowane jako opcja. Następnie należy wyciąć kawałek żądanej wielkości planszy i układanki obsługiwać brzegi tak, że stają się okrągłe. Można zrobić falowane, rombowe lub kształt trapezowy dla przyszłych wieszaków.

Elegancji podstawie dać skos pobierane z każdej krawędzi górnej części pod kątem przyszłych wieszaków.

Następnie krawędź skóry i mielenia. Gładka powierzchnia płyt spalone z palnikiem, jeśli nie, można użyć płytę gazową.


Mocowanie do ściany odbywa się na dwa sposoby:

 1. Zawiasach. zamontowane tylne Design „uszy” - specjalne zaokrąglony płytka metalowa lub cyny. Że otwory i zaczep przymocowane śrubami do kołków. Długość kołków i śrub zależą od niezawodności urządzenia;
 2. Otwory w pokładzie, przewiercony. Z tego wieszaka jest przymocowane do ściany. Im większa jest długość i szerokość podstawy, tym większa ilość otworów potrzebne. Jest to najbardziej niezawodny sposób złącznych.

Dalej na powierzchni wyrobów w jednym rzędzie zaczepy są rozmieszczone w odległości 15 cm od siebie. Deska może pomieścić 2 wiersze. naprzemienne rozmieszczenie haczyków odpowiednich do takiego rozwiązania.

Zewnątrz drewniany wieszak w korytarzu

Wieszaki podłogowe są dobrą alternatywą dla okazów naściennych. Ich główną zaletą jest to, że są bardzo mobilne i łatwe do przenoszenia.

Główną zaletą wieszaka jest jego mobilnośćGłówną zaletą wieszaka jest jego mobilność


Wśród modeli wieszaki na świeżym powietrzu są składane typ. W cieplejszych porach roku mogą być łatwo demontowane i wykorzystać opuszczone miejsca dla innych celów. Produkty te zostały zaprojektowane, aby zapewnić, że to zadanie może obsłużyć każdy posiada wygodny pakiet i nie zajmuje dużo czasu w procesie zbierania i analizy.

W wieszaków podłogowych istnieje kilka zalet, które odróżniają je od innych modeli:

 1. Gdy są one wykorzystywane nie ma potrzeby psuć ścianę;
 2. Są bardzo ruchliwe;
 3. Niektóre rozwiązania mogą być używane natychmiast po zakupie;
 4. koszt rozsądne;
 5. Odzież mieć możliwość szybkiego suche i wentylowane.

Wieszak może być umieszczony w dowolnym miejscu w mieszkaniu, organizuje przestrzeń w pokoju. Konieczność poszukiwania zagubionych i rozrzucone rzeczy natychmiast zniknąć z nabyciem podobnej konstrukcji.

Ale nie jest to model podłogowy oraz szereg uchybień:

 1. Konieczne jest, aby powiesić ubrania równomiernie, aby uniknąć przewrócenia się konstrukcji;
 2. Wszystko odzież jest na umyśle;
 3. Dla potrzebna jest przestrzeń wieszak, ta sama ściana nie zajmują miejsca.

Modele składane wymagają nadzoru stanu połączeń gwintowanych i ich okresowe zaostrzenia, w przeciwnym razie stają się luźne.

Dokonaj wyboru: korytarz ścianę wieszaki drewniane (wideo)

Wszystkie korytarze są różne w konstrukcji i materiału, ale stałym elementem każdego był i pozostaje wieszak. Wieszaki do przedpokoju może być niezwykle piękne, zróżnicowane i wykonywać wiele funkcji jednocześnie. Najkorzystniejsza pod względem wyglądu wszystkich opcji jest drewniany, to jest zrozumiałe, bo hojność natury i piękno naturalnego materiału jest zawsze w cenie.

Szczegóły: drewniane wieszaki ścienne korytarz (przykłady zdjęcia)

17g4qb25 ścianie-Coat i-kratynizacji stojaku palet z projektem homebnc428original52801438428839d2719f55242861e5bbd2ef9e03eeeb9feshalkipliki98yt65

Leave a Comment

Your email address will not be published.

29 + = 32

Adblock
detector