Wybór drzwi przesuwne do garderoby: 6 gatunków i wskazówek instalacyjnych – nwhistorycourse.org

The BlogDrzwi przesuwne w garderobie mają dobre osiągi i piękny wyglądDrzwi przesuwne w garderobie mają dobre osiągi i piękny wygląd w praktyce coraz więcej dziewcząt i kobiet marzenia o własnej garderobie. Zainspirowany przykłady niektórych filmach, marzą o własnym pokoju, gdzie będzie powiesić tylko ich ubrania, buty tylko leżeć i nic więcej. Jeśli zdecydujesz się na zakup drzwi przesuwne, ale nie wiem co, i jak je zainstalować - czytaj dalej.


Drzwi przesuwne w szatni

Nie wszystkie apartamenty mają możliwość przeznaczyć cały pokój pod opatrunkiem. Ale, jeśli jesteś właścicielem średnim lub dużym mieszkaniu, w którym co najmniej jeden pokój ma powierzchnię większą niż 25 m2, warto rozważyć przydział niewielkiej powierzchni pomieszczenia, na przykład, 10 m2 dla własnej opatrunku.

Oddzielny jeden obszar z innego będziesz drzwi przesuwnych. Jak zechcą służyć przez długi czas i wyglądało pięknie? Drzwi przesuwne, w tym opatrunku może być różnych typów.

Drzwi przesuwne w garderobie można zorganizować z pomocą etykietDrzwi przesuwne w garderobie można zorganizować z pomocą etykiet

Różnią się sposobem otwierania, zgodnie z metodą produkcji i wielu innych rzeczy. Istnieje podgatunki tego samego gatunku.

Na ogół następujące rodzaje drzwi przesuwnych:


 • coupe;
 • techno;
 • piórniki;
 • książka;
 • akordeon;
 • Roto-door.

Co kryje się pod tymi tajemniczymi słowami? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Opis typów bram

Jeśli chodzi o coupe, wiele sobie sprawę z pociągu i drzwi w osobnej komorze.

a mianowicie: 1. Przesuwane drzwi otwarte komory przez ten sam mechanizm, jak w pociągu, ale mają inny wygląd.
 2. Drzwi przesuwne tego typu poruszają się wzdłuż prowadnic i ukryć siebie, gdy drzwi się otwierają.
 3. Ten rodzaj drzwi szafy ze specjalnymi ruchami wzdłuż rolek prowadzących.
 4. Rolki wykonane są na łożyskach, tak, że ruch nie tworzyć szumu, a drzwi otwierają się łatwo, bez stosowania wysiłki.

Prowadnice są ustawione na górze i na dole, należy uważać, aby nie potknąć się po kroku one na wskroś. Ponadto, prowadnica, usytuowany przy podłodze, jest często konieczne, aby oczyścić pyłów, tak że nie zakłóca ruchu drzwi na rolkach. Ten typ instalacji można nazwać jedną z najbardziej niedrogie.

Drzwi przesuwne w opatrunku może składać się z dwóch lub więcej oddzielnych elementówDrzwi przesuwne w opatrunku może składać się z dwóch lub więcej oddzielnych elementów

Zobacz Techno to podgatunek komory. Różnica między nimi jest taka, że ​​nie jest techno dolna szyna. Drzwi jedzie tylko do góry. Otwórz drzwi zwalnia miejsce na podłodze, nie uniemożliwia czyszczenie, zajmuje niewiele miejsca. Nawiasem mówiąc, tech obejmuje wykonanie dwóch funkcji w jednym drzwi. Techno przesuwne drzwi można wykonać, a ich rola zwykle drzwi, a rola lustrze. Jest to możliwe, jeśli ustawisz powierzchni dublowany na powierzchni drzwi do pokoju.

Następny widok - szafki. Mają jedną miłą zaletę: chowają się w drzwiach po otwarciu nie może ich zobaczyć. Minus nich, że trzeba zainstalować specjalnie przygotować ścianę, biorąc pod uwagę wszystkie właściwości techniczne tego mechanizmu. Przy zakupie zestawu zawiera specjalny mechanizm, który umożliwia zatrzymanie drzwi w żądanym położeniu.

Jest to łatwe do odgadnięcia, jakie książki jest bardzo podobna do zwykłej książki. Kiedy zamknąć drzwi typu „książka”, może być składany na dwie części, jak prawdziwe książki. Przewodniki w tego gatunku znajdują się na górze.

My niby akordeon jest bardzo podobna do zasady otwartej, gdy rozwija się w kilku częściach, zgodnie z zasadą z futra akordeonu.

Wirowego drzwi można odpowiednio traktować jako unikalny i oryginalną wynalazku. Jego osobliwością jest to, że może on zostać otwarty w obu kierunkach przez obrót. Świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto kocha wszystko oryginalne i nietypowe.

Lusterko przesuwania garderoba i innych materiałów do produkcji

Rodzaje drzwi przesuwnych, nie jest jedyną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę przy wyborze tej metody partycji. Od materiału drzwi też warto zwrócić uwagę.

Lustrzane drzwi przesuwne świetnie wyglądają we wnętrzu w stylu high-techLustrzane drzwi przesuwne świetnie wyglądają we wnętrzu w stylu high-tech


Istnieją różne rodzaje materiałów stosowanych do produkcji drzwi przesuwnych, a wśród nich:

 • Naturalne drewno;
 • lustro;
 • aluminium;
 • wiórowych;
 • fornir;
 • szkło;
 • MDF;
 • Plastik.

Lustrzane drzwi wyglądają bardzo ładnie, oczywiście. Ale przy wyborze materiału do drzwi przesuwnych, nie należy postępować z ogólnej piękno drzwi, i jak to będzie wyglądać w swoim wnętrzu.

Jeśli mieszkanie jest zaprojektowany w stylu klasycznym, dokonać wyboru na rzecz naturalnych drewnianych drzwi przesuwnych. Jest najbardziej popularnym materiałem do tego typu drzwi, choć nie najtańsze. Drzewo może być w stanie nienaruszonym lub ze wstawkami z lustra, witraże.

Która opcja do wyboru

Jeśli chcesz tańszą opcję, należy zwrócić uwagę na materiał płyty wiórowej lub płyty MDF. Istnieje ogromna paleta odcieni dla materiału i różnych formach, które pozwala wybrać najbardziej oryginalną opcję dla Twojego wnętrza. Z tego materiału jest najbardziej odpowiedni rodzaj drzwi i książki akordeonu.

Drzwi przesuwne mogą być wykonane z różnych materiałów: szkło, plastik, drewnoDrzwi przesuwne mogą być wykonane z różnych materiałów: szkło, plastik, drewno


Jesteś fanem stylu high-tech? Następnie, do Państwa dyspozycji są drzwi ze szkła, tworzyw sztucznych, luster lub metalu. Można wybrać poziom przezroczystości szkła lub tworzywa sztucznego. Może to być w pełni przejrzyste, z wystrojem lub wzoru, matowe. Drzwi szklane ozdobią każde wnętrze w stylu hi-tech czy minimalizm. Drzwi tego materiału jest bardzo trwały i bezpieczny. W przypadku pęknięcia szkła, fragmenty nie rozpraszają się po pomieszczeniu i zostanie zamknięty w specjalnej folii.

Lustrzane drzwi są również stylowe i oryginalne rozwiązanie do wnętrza. Nadają się do niezbyt dużych powierzchniach, można wizualnie poszerzyć je i zrobić zapalniczkę.

Umieszczenie drzwi w dużej mierze decyduje o wnętrze pokoju. Jeśli chcesz, aby garderoba rogu szafy, drzwi przesuwne ustawić w każdym kącie pokoju. W tym celu istnieją specjalne kątowy system przesuwny.

Przesuwane drzwi coupe dla szatni: z rękami zebrać lub kupić

Jesteś zręczny pióro i nie chcą wydawać pieniędzy na zakup drzwi? Następnie podamy kilka wskazówek, które pomogą Ci zebrać drzwi przesuwne z ich rąk, a może zdecydujesz się je kupić? W każdym razie, jeśli chcesz mieć w domu drzwi przesuwnych typu „pianki” lub „roto”, to lepiej zwrócić się do profesjonalistów. Zbierz je sobie jest bardzo trudne.

W celu zebrania swoje ręce-drzwiowego coupe, trzeba następujący zestaw narzędzi:

 • wiertarka;
 • ruletka;
 • śrubokręta;
 • file;
 • Hacksaw.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, aby drzwi przesuwnych jest wystarczająco trudne na własną rękę, więc najlepiej zwrócić się do specjalistówJeśli jesteś nowym użytkownikiem, aby drzwi przesuwnych jest wystarczająco trudne na własną rękę, więc najlepiej zwrócić się do specjalistów

Zespół drzwi składa się z 5 etapów.

a mianowicie:

 1. Badanie sposobu montażu i montaż drzwi.
 2. Pomiar otworu, w którym zainstalowano drzwi. Na tym etapie trzeba będzie poziom i pion i pomiarów poziomych, trzeba będzie więcej i ruletkę. Wysokość wspornika może być mierzona za pomocą linii pionu. Należy zauważyć, że szerokość przewodnik powinien wynosić 10 cm, od tego z pomiarów.
 3. Teraz trzeba wizualizować swój projekt, można go wyciągnąć, a znaleźć materiały do ​​montażu. Na przykład, rozdzielczość wejściowa w opatrunku 1 m wymaga drzwi do 2m - dwoje drzwi, a - potrzeby instalowania dodatkowych ostrzy stałych.
 4. Na tym etapie można kupić wszystkie niezbędne akcesoria, prosimy top montowane, profil aluminiowy, materiał wypełniający na szynach drzwi, zatrzymuje, zaciski itp
 5. Zbieranie klatki drzwi przesuwne oglądania kąta powinny być usytuowane prostopadle do przekątnych muszą być równe.

Czy uważasz, że ten system jest skomplikowany? To nie przeszkadza i iść do sklepu z gotowymi przesuwane. Można odwiedzić ten cel Leroy Merlin czy Ikea. W tym ostatnim oferuje szeroki wybór gotowych drzwi przesuwnych pod nazwą Pax Lyngdal. Ustaw idealnie pasuje do każdego wnętrza.

Należy zwrócić uwagę na opiekę nad drzwiami przesuwnymi. Aby ich ruch był zawsze niewidoczne dla Ciebie, należy wykonywać regularnie czyścić kurz wewnątrz prowadnic za pomocą odkurzacza lub szczotki. również muszą być czyszczone i same rolki, można to zrobić za pomocą pędzla i smaru. Można je kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

Można powiedzieć, że montaż drzwi przesuwnych - dość pracochłonny proces, że siła nie jest dla każdego. Jeśli nie chcesz tracić siły na próżno, lepiej kupić wszystko, czego potrzeba w sklepie. Ponadto, że z różnych materiałów, kolorów i kształtów włączyć Wybór tego mebla w ciekawy i ekscytujący proces.

Drzwi przesuwne do garderoby z rękami (wideo)

Pamiętaj, że jakość materiału zależy od jakości i eksploatacji drzwi przesuwnych. Je kupić tylko w sprawdzonych sklepach jakości materiału.

Szczegóły: Drzwi przesuwne w garderobie (przykłady zdjęcia)

18e2999891374a475d0687ca9f989d8350e257fba9e0afe68cf11e69d06df94d265906292459481497452386749654497o4588496599123113929101970324841632118980fba89ad975afadc4f83dc6e69c2816781Współczesna-closet-z-dywan-i-szklanych drzwi przesuwnychcsmBild101025RZ1Eab7e3bf493

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 − = 7

Adblock
detector