Wybór doskonały projekt sufitów podwieszanych – nwhistorycourse.org

The BlogPodwieszany sufit - to jest bardzo wygodny i niezawodny rzeczą. W razie potrzeby, dowolny styl, czy Provence, nowoczesnego, fuzji, czy czegokolwiek innego, może być połączona z sufitem napięciaPodwieszany sufit - to jest bardzo wygodny i niezawodny rzeczą. W razie potrzeby, każdy styl, czy Provence, nowoczesny, fusion, czy cokolwiek innego, może być połączona z napięciem potolkamiVybiraya projekt sufitów napinanych powinien najpierw zwrócić uwagę na styl, który jest pełen pokoju, w którym masz zamiar zamontować sufit. Stosując się do zaleceń ekspertów, a także opierając się na własnych upodobań, można łatwo wybrać, co jest dla Ciebie. Na co sufity nadają się do najbardziej popularnych i modnych obszarów we wnętrzu, patrz poniżej.


Jaką rolę sufitu we wnętrzu

Przede wszystkim należy określić, czy chcesz, aby skupić się na powierzchni sufitu lub chcesz zostawić go bez nadzoru. W drugim przypadku, będzie zbliżać się do klasycznego filmu matowego PVC.

Pułap ten jest zawsze w modzie, daje wrażenie nieskazitelnej gładkiej powierzchni, które mogą być ozdobione oryginalnym oświetleniem.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować sufit podwieszany, wybór faktur, kolorów, oświetlenie i inne elementy konstrukcyjne nie będzie problemem dla CiebieJeśli zdecydujesz się zainstalować sufit podwieszany, wybór faktur, kolorów, oświetlenie i inne elementy konstrukcyjne nie będzie problemem dla Ciebie

Jeśli zdecydowaliśmy się eksperymentować z sufitu, to tutaj kilka sposobów, aby zrobić oryginalny i jasny akcent w sufitów:

 • Jasny błyszczący lub matowy sufit. Wybór takiego filmu, należy zwrócić szczególną uwagę na dobór kolorów.
 • Trey sufity. Ta decyzja będzie kosztować więcej, ale efekt produkowany przez sufitu dwupoziomowego może być mało w porównaniu do konstrukcji jednowarstwowej.
 • Sufit z drukowania zdjęć. Można zamówić dowolny obraz lub wzór do gustu.
 • Teksturowane sufit z wypukła wzoru. Firmy sprzedające sufity zaoferować niesamowitą liczbę rysunków na teksturą sufitu.
 • Perforowany sufit. To jest bardzo modne i jasne rozwiązanie. W jasnym kontrastowym oblewania płótna wiszą sztuki wykrawania odcień mat.
 • Sufit z symulowanych skomplikowanych tekstur (Marmur, aksamit, jedwab, i tak dalej. P.) Jest to śmiały decyzja podkreśli indywidualność pomieszczenia i jego właściciela. Delikatne materiały wyglądać romantyczny i przytulny.

Najciekawsze sufity

Jeśli zdecydujesz się zrobić sufit prawdziwym dziełem sztuki projektowania, a następnie uważnie doświadczenie tworzenia pięknych sufitów.


Prawdziwie piękny odcinek sufit - to złożona struktura folii wielowarstwowych z oświetlenia i różnych fakturach, kolorach i wzorachPrawdziwie piękny odcinek sufit - to złożona struktura folii wielowarstwowych z oświetlenia i różnych fakturach, kolorach i wzorach

Do sufitu wyglądał luksusowy, istnieje kilka rozwiązań wygrana-wygrana:

 1. Połączenie niezwykłych faktur. folia matowa dobrze wygląda w połączeniu z powierzchni odbijającej. Mogą one być usytuowane zarówno w 1, to na 2 różnych poziomach.
 2. Sufit z drukowania zdjęć, urządzone spot lub wstążka LED na obwodzie.
 3. Sufit „nocne niebo”. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, aby zyskać popularność. Wrażenie gwiazd na niebie produkuje małe diody, chaotycznie zbudowany w matowym ciemnoniebieskim sufitu.
 4. Rosnących sufity. Strop pływający efekt uzyskuje się taśmy LED, zamontowany na suficie.
 5. sufit wielopoziomowy. Geometryczne lub płynne linie stworzyć inne wrażenie, ale efekt sufitu wielopoziomowego będzie jasne.

Wybór sufity: prosta konstrukcja

Prosta konstrukcja sufitu rozciągnięcia doskonale wpisuje się w minimalistycznym otoczeniu oraz w luksusowym obiekcie, gdzie nacisk kładzie się na innych elementów wnętrza.Jeśli chcesz zobaczyć interesująca, ale nie uderzył w sufit, nie jest konieczne, aby załadować swój wachlarz lamp. Muszą być umiarkowanie umieszczone na powierzchniJeśli chcesz zobaczyć interesująca, ale nie uderzył w sufit, nie jest konieczne, aby załadować swój wachlarz lamp. Muszą być umiarkowanie umieszczone na powierzchni

Prosty i gustowny wygląd następujące rozwiązania:

 • Jednokolorowy błyszczące lub satynowe sufit z żyrandolem i oryginalnym miejscu. Powierzchni odbijającej wygląda prosty i stylowy w połączeniu z różnych opraw oświetleniowych.
 • Mat dwupoziomowego sufitu. Skromniejsza wygląda drugą warstwę umieszczoną na obwodzie. W takiej strukturze należy wstawić plamy.
 • Matowy sufit z dyskretnym wzorem, łączy się harmonijnie z wnętrza.

Jak wybrać sufit w stylu hi-tech

Podstawową zasadą tego high-tech - to szczelność i ostre linie. Przykłady wnętrza w kierunku high-tech znaleźć w najsłynniejszej portfela projektantów.

Hi-tech - ten trend, od dawna działa w zakresie projektowania pomieszczeń mieszkalnych i biurowychHi-tech - ten trend, od dawna działa w zakresie projektowania pomieszczeń mieszkalnych i biurowych

W roli materiału na suficie w stylu high-tech służyć:

 1. jednokolorowe błyszcząca folia PVC powściągliwy odcień;
 2. klasyczny białego mat sufit z paneli świetlnych;
 3. teksturowane sufit z efektem „metaliczny”.

Pamiętaj, że w celu stworzenia przestrzeni w stylu high-tech należy starannie rozważyć wszystkie elementy wnętrza. Odgrywa ważną rolę i dużą oświetlenie mebli.

Sufity podwieszane w gołębniku

Bardzo modne i aż do tej chwili jest styl loft. Nazwa tego obszaru sięga po angielsku, co oznacza „poddasze”. W związku z powyższym, w pokoju, wykonane w tym stylu powinien zawierać elementy strychu.

Loft - wybór wolnych bohemy ludzi, którzy nie boją się śmiałych rozwiązań innowacyjnychLoft - wybór wolnych bohemy ludzi, którzy nie boją się śmiałych rozwiązań innowacyjnych


Co sufity można dopasować ten kierunek:

 • Zwykły biały sufit z minimum elementy akcent. Takie podejście, jeśli elementami stylu loft znaleźć w wystarczających ilościach. Biały sufit stworzy jasną atmosferę.
 • Twardość metalicznej struktura daje atmosfery pomieszczenia. Jest to bardziej radykalna wersja strychu wykonanie stylu.
 • Szara matowa folia przypomina beton, który jest również dobrym rozwiązaniem w tym stylu.
 • Ponadto, aby utworzyć sufit w stylu loft używając drukowanie zdjęć. Może przedstawiać deseczek, strukturę płyt betonowych lub cokolwiek innego przypominających strop poddasza.
 • Jeśli sufit jest wykonany z dużej wysokości, dobrze byłoby, aby tworzyć strukturę wielopoziomowego, który naśladuje szorstkość stropu poddasza, różne belki, podłogi i inne elementy stylu loft

Każdy projektant wie, że pokój na poddaszu stylu wyróżnia jako urokiem zewnętrznym, a wygoda i łatwość.

Pomysły konstrukcyjne sufit

Sufit projekt ma wiele rozwiązań. Prace najlepszych projektantów prezentowane w Internecie w niesamowitej ilości. Ale jak wybrać, co będzie odwoływać się do ciebie? Aby zrozumieć, co sufity są idealnym dodatkiem do Twojego domu lub biurze, najpierw zrozumieć, jakie są sufit i jak ich odróżnić.

Jest bardzo ważne, aby zachować równowagę pomiędzy wewnętrznym sufitem a resztą pomieszczenia. Nie należy przeciążać ze zbędnych szczegółów kompozycji, przekrwienie jest znacznie gorsza małoJest bardzo ważne, aby zachować równowagę pomiędzy wewnętrznym sufitem a resztą pomieszczenia. Nie należy przeciążać ze zbędnych szczegółów kompozycji, przekrwienie jest znacznie gorsza mało


Tak więc, sufity odznaczają się następującymi parametrami:

 1. W zależności od rodzaju powierzchni. Są matowe, satynowe i błyszczące sufity. Różnią się one w ich właściwościach odblaskowych. Połysk jest blisko powłoki lustrzanej, wygląda bardzo jasne i uroczysty. Satyna również zajmuje położenie pośrednie.
 2. Obecność stawów. Szczególną wartość, są uważane za szwu sufity. Oni nie naruszają poczucie jednym płótnie pokrywającego sufit.
 3. Materiał. Typowe materiały do ​​sufitów są folii PVC i specjalny materiał do sufitów podwieszanych.
 4. Single-level lub wielopoziomowe. Z pomocą drugiej lub nawet więcej poziomów będzie można stworzyć niepowtarzalny design, jak również do pozycjonowania opraw oświetleniowych najbardziej niezwykły sposób.
 5. Tekstury. Między innymi, pułapy mogą mieć konsystencję symulowanie różnych materiałów. Może to być faktura tkaniny, skóra, aksamit, jedwab, metal, marmur i tak dalej. Z różnych tekstur można zapoznać się w specjalistycznych sklepach.
 6. Ponadto, mogą być płaskie stropy, i mogą mieć również kształty obce: THE fal wypukłości w kształcie stożka i inne udoskonalenia konstrukcyjne. Materiał odcinek sufit jest łatwo wcielić nawet najbardziej śmiałych rozwiązań aranżacji wnętrz.
 7. egzotyka, jednak bardzo korzystne jest rozwiązanie zostanie stylizacji sufitowym poniżej gwiaździstego powietrznej. Istnieje kilka sposobów na to sufit. będzie można zapoznać się z nimi w wirtualnym źródeł informacji lub konsultacji profesjonalnym razie potrzeby.
 8. Wyróżnia się także niepomalowane sufity malowane drukowania zdjęć. Ten ostatni gatunek jest aktywnie zyskuje popularność. drukowanie zdjęć jest możliwe na płótnach tkaniny, wygląda atrakcyjnie, ale również pozwala na odtworzenie dowolnego ulubiony obraz na suficie.

I nie jest to pełna lista rodzajów i klasyfikacji sufitów podwieszanych. Jednym z najnowszych trendów stała się perforowany sufit podwieszany. Perforacja sufit sztuki narażone dolną warstwę folii PVC i znajduje się nad nim całej powierzchni w kontrastującym kolorze.

Wzornictwo sufitów (wideo)

Sufity napinane wygląd Premium luksusowe, więc nie bój się, że film będzie wyglądać tani. Zapraszam do zakupu pułapów, a pozytywny wynik wyboru zachwyci cię od lat.

Najciekawsze opcje konstrukcji sufitów podwieszanych (foto)

1ac6602d0b133981d0d0a8abb25319414-b4f83fa703cec2df28f8afd261067727e830-3088573947735185853340021e0954020940194139037465889804983large15a145502692762

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 34 = 44

Adblock
detector