Wybierz lampy sufitowe dla niskich sufitów – nwhistorycourse.org

The BlogWybór lamp zależy od konstrukcji i przeznaczenia pomieszczeniaWybór lamp zależy od konstrukcji i przeznaczenia pomieszczenia Jaki rodzaj oświetlenia zainstalowany w najniższym pokoju? Poszczególne lampy i żyrandole mogą być wykorzystywane jako urządzenia oświetleniowe. Każdy z nich ma wiele zalet i korzyści. Przy wyborze lamp dla niskich sufitów odnoszą się do własnych preferencji i projektowania pokojowej. Należy również wziąć pod uwagę długość i szerokość pomieszczenia, w którym chcesz zainstalować oświetlenie.


Lampy halogenowe dla nowoczesnych niskimi sufitami

Dla oświetlania sypialnia lub niskie przestrzenie sufitem używane lampy halogenowe. Są źródłem światła jest bardzo praktyczne, ponieważ mają małe wymiary. Ponadto skuteczność świetlna tych lamp jest 1,5-2 razy większa niż żarówek.

Jeśli chcesz zainstalować żarówki halogenowej w wilgotnym otoczeniu, należy używać tylko produktów niskiego napięcia. Są one bardziej trwałe i odporne na zużycie.

W Lampy halogenowe są tak wiele zalet w stosunku do innych opraw oświetleniowychW Lampy halogenowe są tak wiele zalet w stosunku do innych opraw oświetleniowych

Do zalet żarówek halogenowych:

 1. Niskie napięcie po włączeniu.
 2. Bezpieczeństwo. żarówki halogenowe nie migają w pracy, więc jest całkowicie bezpieczny dla oczu. Ponadto, produkty te nie zawierają rtęci, więc mogą być używane nawet do oświetlania przedszkola.
 3. Małe wymiary. Ze względu na małe wymiary, lampy halogenowe mogą być instalowane również w rozciągniętym obszarze roboczym. Jednak w tym przypadku trzeba zainstalować dedykowany termokoltso, jak te elementy są bardzo gorące podczas pracy.
 4. Halogeny zapewnienia równomiernego światła.

Oświetlenie w pomieszczeniu o małej sufitu lampy LED

W większości przypadków, oświetlenie niskie sufity za pomocą diody LED. Produkty te są bardziej trwałe niż żarówek halogenowych. Ponadto diody LED nie wytwarzają ciepło, a więc mogą być instalowane również w napięcie materiału PVC.


świetlne LED są najbardziej ekonomicznym źródłem światła. Lampy te zużywają około 2-3 razy mniej energii niż w przypadku lamp halogenowych lub wspólne żarówki.

Lampy LED są trwałe, niezawodne i zwarte. Są lepsze oświetlenie halogenowe, a zatem droższeLampy LED są trwałe, niezawodne i zwarte. Są lepsze oświetlenie halogenowe, a zatem droższe

Zalety lamp LED:

 • Brak elementów niestabilnych żarówki. Dlatego światła LED nie odkształca się pod wpływem wibracji lub uszkodzeniami mechanicznymi.
 • Trwałość. oświetlenie LED zaleca się wymieniać co 10-12 lat.
 • Niezawodność. Spot lampy z lampy LED nie palą, nie emitują szkodliwych oparów i nie generują migotanie podczas pracy. Ponadto, urządzenia te mogą być eksploatowane w temperaturze od -60 ° do + 50 ° C.
 • Zwartość. Lampy LED nie potrzebują ogromnych kredytów hipotecznych, więc często są one umieszczone w niewielkich obszarach.
 • Natychmiastowy start. W przeciwieństwie do świetlówek, LED światła nie migają przed włączeniem.

Wybór płaskie lampy sufitowe dla niskich sufitów

Jeżeli pomieszczenie ma małe rozmiary, niska sufitu, a jako źródło światła jest najlepsza lampy płaskie oprawy oświetleniowe lub bitmapy. Takie urządzenia są doskonale połączone z dowolnym wzorem, i nie zajmują dużo miejsca. W płaskie oprawy lampy lub rastrowe mogą być instalowane halogen, fluorescencyjne lub żarówki LED.Płaskie lustra można użyć wszystkie trzy rodzaje światła: halogen, fluorescencyjne, LEDPłaskie lustra można użyć wszystkie trzy rodzaje światła: halogen, fluorescencyjne, LED

Przy wyborze płaski żyrandol rozważyć szereg niuansów:

 1. Pożądane jest aby używać świecznik, w którym lampa jest umieszczony wewnątrz sufitu. Takie produkty są bardziej wiarygodne i nie będzie zanieczyszczać sufit.
 2. Płaska żyrandol najlepiej jest zainstalować energooszczędne lub żarówki LED.
 3. Przy wyborze notatkę żyrandol na jej formę. W przypadku korzystania z materiału o niskim świecznik sufitu dla lepszego preferują produkty o okrągłym lub owalnym konfiguracji.

Jeśli chcesz wybrać opcję budżetu, to najlepiej kupić suficie podwieszanym. Są one nie tylko tanie, ale również mieć platformę podziału, który ułatwia szybkie chłodzenie produktu.

Oświetlenie LED Strip sufit

Często pasek używany do oświetlania niskie sufity LED. Zajmują one bardzo mało miejsca i mają atrakcyjny wygląd. Ponadto, taśmy LED elastyczna, dzięki czemu może ona być nawet zainstalowana na zakrzywionej sufitu.

taśma LED jest zamontowany na taśmie i zagina się pod dowolnym kątem, co z pewnością jest także tego rodzaju oświetleniataśma LED jest zamontowany na taśmie i zagina się pod dowolnym kątem, co z pewnością jest także tego rodzaju oświetlenia

Ponadto, zalety taśmy LED obejmują:

 • Gospodarka. taśma LED wykorzystuje mniej energii, niż atom chlorowca lub lamp energooszczędnych.
 • Łatwa instalacja. Do mocowania taśm LED nie trzeba budować specjalną ramkę. To źródło światła zamontowane na obwodzie sufitu za pomocą taśmy klejącej.
 • Różnorodność kolorów.
 • Niski koszt.
 • Długa żywotność.

Wskazane jest, aby używać specjalnych kontrolerów za pomocą taśmy LED. Z ich pomocą można regulować jasność i kolor wstążki. Pamiętaj, że aby skorzystać z kontrolera i taśmy LED o wysokiej gęstości jest surowo zabronione.

lampy sufitowe taśma LED (wideo)

Do oświetlania niski sufit, można korzystać z różnych źródeł światła. Jeśli spojrzeć na tani źródeł światła na małej przestrzeni, najlepiej jest skorzystać z taśmy LED. Kiedy go przy użyciu nie trzeba zrobić dziury w suficie i zainstalować hipotecznych. Jeśli budżet jest nieograniczony, to najlepszy wybór - lampy i reflektory LED płaska. lampy halogenowe mogą być używane tylko w przypadku zainstalowania specjalnego termokoltso.


lampy sufitowe dla niskich sufitów (zdjęcia)

1-08-vellum--21-35-42-1024x768-101-157-2071-235-394original-971-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 31 = 34

Adblock
detector