Wybierając zębatkę w salonie: 4 zasady mebli – nwhistorycourse.org

The BlogStojak umożliwia wykonywanie salonu bardziej funkcjonalny i praktycznyStojak umożliwia wykonywanie salonu bardziej funkcjonalny i praktyczny Dawno już minęły czasy, kiedy były potrzebne tylko stojaki do przechowywania różnych małych przedmiotów. Teraz jest to bardzo przydatny element zagospodarowania przestrzennego dla pomieszczeń bez pomocy skomplikowanych konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych. I stojak w salonie - to kolejna przestrzeń, aby pomieścić książki, ulubione filmy, pamiątki i upominki. Można powiedzieć, że jest to najbardziej praktyczny część mebli w całym mieszkaniu.


Rozwiązania w stylu: regały we wnętrzu salonu

Regały do ​​mieszkania jest bardzo wygodny i funkcjonalny system do przechowywania różnych rzeczy. Jest uniwersalny i nadaje się do każdego wnętrza: jak klasyczny i nowoczesny.

Istnieje kilka typów stojaków:

 1. Nie ściana tylna. Jest to najprostszy przelotowe widok na stojaku, który składa się wyłącznie z półek. Ponieważ nie ma ścian i drzwi, nie zajmują dużo miejsca, i stwarza poczucie lekkości we wnętrzu. Jest ona odpowiednia dla minimalistycznym salonie projektowania;
 2. Typu zamkniętego. Dostępny jest pusta ściana tylna, przypominający zwykłą szafę, ale nie ma drzwi. Szczególnie oryginalny wygląd otwarty model o klasycznej konstrukcji i szczegółach szafie typu zamkniętego (z wysuwanymi szufladami, z nieprzezroczystych drzwi, które pokrywają część półki, palety lub szafek dolnych).

Stojak jest przeznaczony do przechowywania przedmiotów gospodarstwa domowego i elementów wystroju, które poprawiają estetykę w salonieStojak jest przeznaczony do przechowywania przedmiotów gospodarstwa domowego i elementów wystroju, które poprawiają estetykę w salonie

Rodzaje półek podziału na strefy może być umieszczony zarówno stacjonarne i być ruchome. Jest lekki model z kołami, dzięki nim, możesz zmienić wnętrze pomieszczenia i miejsca, ponieważ mogą one służyć jako rodzaj ekranu. Z nimi można zrobić obszar gruntu: oddzielna część do jedzenia ze strefy rekreacyjnej w salonie lub strefy dla gier z sypialną w sypialni dzieci.


Stojaki są różne docelowe (podłogi, ściany), kształtem (liniowe i kątowe), wzór (półki umieszczenia na stojakach zestawów skrawków, paneli BOISERIE) i konstrukcji.

Można znaleźć oryginalne wersje w Leroy Merlin i Ikea, które nadają się do każdego wnętrza i sprawi miłą zmianę konstrukcji pomieszczenia.

Półki narożne w salonie - trudny wybór

Stojak we wnętrzu pomieszczenia - bardzo ważnego atrybutu. Pomaga to zaoszczędzić miejsce, aby uzupełnić projekt i wizualnie zwiększyć metraż. W Rosji, kątowego mebli powszechnego niedawno, a już wiele udało się ocenić wszystkie swoje zalety.

Wśród jego zalet należą: 1. Można zaoszczędzić przestrzeń. Niewykorzystana powierzchnia może być wygodnie zajmowane przez regału narożnego lub innych mebli. W małym mieszkaniu byłoby wielką zaletą;
 2. Wysoka rozdzielczość. Zazwyczaj takie modele są większe i mogą pomieścić wiele rzeczy i inne rzeczy;
 3. Możliwość oddzielania przestrzeni. Jeśli wszystko jest poprawnie myśleć, półki narożne mogą być wspaniałym elementem oddzielenia pomieszczenia na strefy;
 4. Szeroka gama modeli. Już w sprzedaży, można znaleźć ogromną ilość kątowych półki z różnych stylów i wzorów.

Ze względu na swoją zwartość, stojak rogu jest idealny dla małych życiaZe względu na swoją zwartość, stojak rogu jest idealny dla małych życia

Głównym plusem takich mebli w zwartości. Zwiększona pojemność i funkcjonalność w połączeniu z odpowiednim rozwiązania projektowego której masywne meble staje się prawie niewidoczna w pokoju - niewątpliwych zalet takich modeli.

Bardzo ważny model produkcyjny seryjny: pozwoli to na dodatek regularnie nowe regały w pokoju, który zmieści się w ramach już istniejących.

Przy wyborze półka narożna, powinny być brane pod uwagę:

 1. wysokość;
 2. głębokość;
 3. kształtu;
 4. seriality;
 5. Materiał.

Dokonywanie półka narożna własnymi rękami, jak to możliwe, to będzie droższe, ale powstały projekt można dopasować do najbardziej oryginalnego wnętrza.

Meble dla pokoju dziennego: materiałów i wymiary

Wybierając zębatkę, należy zawsze zwracać uwagę na materiał, z którego jest wykonany tak, że z powodzeniem wprowadzony do istniejącego środowiska, wyglądało to piękne jak najdłużej i mógł służyć.

wyróżnić:

 1. Z metalu. Powszechne ze względu na jego trwałość i mogą być wykorzystywane do sztuki.
 2. Wood. Łatwy w instalacji i może być dogodnie położony. W takich konstrukcjach z powodzeniem zbudowany półki.
 3. Plastik. Wygodne i bezpretensjonalny. Idealny do pokoju dziecięcego.
 4. Szkło. Pomieszczenia, w którym znajdują się takie stojaki, rozpręża się wizualnie.
 5. Otwarty model. Przyczyniają się one do organizowania biblioteki domowej, a wytrzymałość konstrukcji będzie utrzymać wszystko w uczciwości.

Stojak może działać jako przegrody pomiędzy różnymi obszarami życiaStojak może działać jako przegrody pomiędzy różnymi obszarami życia


Bardzo często modułowe półki, na przykład biały będzie wyglądać elegancki i szlachetny. Regał jest uniwersalnym design, nadaje się do każdego pomieszczenia.

Wyborze sposobu szaf i szuflad, trzeba wziąć pod uwagę główne kryteria wyboru:

 1. wysokość;
 2. szerokość;
 3. głębokość;
 4. Odległość między półkami;
 5. Materiał.

Najlepiej jest uważany wysokość 1,8 m, reszta jest osobistym wyborem kupującego. Optymalna szerokość - 90 cm, głębokość - 45 cm, z półek na książki nie powinna przekraczać 30 cm.

Regały, półki, które mają różne długości i są umieszczone na różnych wysokościach, wygląda bardzo oryginalnie, a otwarte półki, w połączeniu z zamkniętymi drzwiami i komórek dodaje wygodę i praktyczność projektu.

Praktyczny stojak na naczynia w salonie

Szafki prostu stworzony do salonu, ponieważ może ustawić piękny zestaw, umieść sztućce w szufladach do przechowywania alkoholu i obrusy na specjalny dzień. Zwykle takie przypadki produkować całkowitą kolekcję o inne meble do salonów, dlatego zajmuje się projektowaniem, można łatwo podnieść stojak na naczynia, nie luźna istniejące wnętrze.


Regały do ​​wybranych potraw, nie tylko ze względu na jego funkcjonalność, ale również do dekoracji pokoju: dania na przezroczystym drzwiach szafy dodaje jakąś skórkę do przestrzeni pomieszczenia.

Te stojaki na naczynia są często trzymane piękne zestawy i różne elementy dekoracyjneTe stojaki na naczynia są często trzymane piękne zestawy i różne elementy dekoracyjne

Aby wnętrzu przytulny salon, trzeba starannie wybrać stojaki na naczynia:

 1. Musisz zdecydować się znaleźć szafa w pokoju. Do naczynia i sztućce odpowiednim kredensu. Ma dodatkowe praktyczne szafki i półki wykonane z drewna, które mogą wytrzymać dużo masy. Dla drogich potraw i usługi powinny być brane case-Mart;
 2. Konieczne jest, aby spojrzeć na liczbę dań i wielkości szafy. Na małym pomieszczeniu odpowiedniej szafce narożnej wydłużony, omal nie będą widoczne, ale przyniesie wiele korzyści;
 3. Rack nie podnieść zbyt dużo miejsca, trzeba wybrać model z lustrzaną ścianą i imponującą szklanymi drzwiami;
 4. Nie powinno być odpowiedni styl, na przykład, w klasycznym garniturze półkach salon włoskiego klasycznej kolekcji szlachetnego drewna;
 5. Nie należy stosować w wersji szklanej szafie, jeśli rodzina ma dzieci. Ponadto, wybierając szafki ze szkła, trzeba zwrócić uwagę na wytrzymałość szkła.

Stylowa półka w salonie (wideo)

Rack - prosty i użyteczny mebel. Może on być stosowany jako przegrody, jak i strefy separatora może składać się z półki i stoły, wiele odmian szuflad, szafek i komór. Głównym zadaniem stojaka - wymiana ogromnej ilości przypadków i innych mebli z którą wyróżnia, zdobywanie coraz większej liczby klientów rok po roku.

Przykłady regałów w salonie (wnętrza zdjęcia)

15662cfa2f83097ab41cb8bce322eb08ff50033c54de99188ae6f02738835c921511215b4117196a10249ab05dfb439f6454627b14201044e3b2423161fe85603330a3849481100

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 6 =

Adblock
detector