Wybierając zasłony do salonu: zdjęcia i zaleceń – nwhistorycourse.org

The BlogZasłony w salonie powinna być piękna, ponieważ jest pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę w pokojuZasłony w salonie powinna być piękna, ponieważ jest pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na komnatePortery - główny dekoracji salonu. To oni najpierw zwrócić uwagę zwiedzających. Pokój dzienny - bardzo ważne miejsce w domu. To właśnie w tym pokoju ma krewnych, prowadzenia spotkań biznesowych i komunikowania się z przyjaciółmi. Living zawsze w zasięgu wzroku, więc ona musi wyglądać stylowo i elegancko. Gdy goście są w salonie, ich oczy nie nitowane meble. Główną ozdobą sali są piękne zasłony, które przyciągają uwagę. Gustowne zasłony harmonijnie wpisują się w projektowaniu każdego pomieszczenia, mogą stać się specjalny „skręt” w aranżacji wnętrz, dać pokój jasne i przestronne, lub pomaga do wykazania solidność i znakomity smak właścicieli mieszkania. Dlatego też wybór zasłon należy podchodzić poważnie rozważa wszystkie możliwe niuanse.


Dlatego ważne jest, aby wybrać zasłony do przedpokoju

Do życia jest kluczem do wnętrza całego mieszkania, gdyż jest to pomieszczenie - „miejsce spotkań” w domu, tutaj są rodzina i przyjaciele, to może być tymczasowo przekształcony w kuchni lub biura.

Wspólna living room design powinien wywoływać pozytywne emocje, dostosować do pożądanego nastroju i cieszyć oko.

Konieczne jest, aby wybrać stylowy i twórcze zasłony, które zawsze zachwycają i ustawić pozytywny sposóbKonieczne jest, aby wybrać stylowy i twórcze zasłony, które zawsze zachwycają i ustawić pozytywny sposób

Wnętrze hali zasłony odgrywają ważną rolę. Są one częścią wystroju, dać pokój doskonałości w projektowaniu, chronić przed jasnym światłem w ciągu dnia i nocy od wścibskich sąsiadów, zatrzymanego projektu i pełnią rolę dodatkowej izolacji akustycznej. Zasłony idealnie nadaje się do wnętrza salonu jako skromny apartamentów z jedną sypialnią i luksusowych rezydencji. Piękne i stylowe, doskonale uzupełniają wszystkie wewnętrzne idee życia.

Zasłony można zarabiać na życie bardziej komfortowe środowisko, uszlachetnia widok z pokoju, aby dać jej projektuje unikalne.


Jak wybrać zasłony w salonie: 4 ważne zasady

Nowoczesne zasłony są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne, co czyni z nich integralny element w dekoracji wnętrza hali.

Aby podnieść zasłony do hali, konieczne jest, aby określić liczbę punktów:

  • Barwa zasłony;
  • Wzornictwo zasłon;
  • zasłony tkaniny;
  • Kurtyny spotkanie.

Najłatwiej wybrać zasłony, koncentrując się na ich kolor. Kolory kurtyny wybiera się na podstawie ogólnego projektowania kolor salonu. Jeśli ściany światła w salonie, zasłony powinny być ciemniejsze kolory czy tapetę ciemne odcienie, zasłony, pożądane jest, aby kupić światła lub neutralnych kolorach.Zasłony są wybierane, co do zasady, pod kolor pokoju i będąc w jej mebliZasłony są wybierane, co do zasady, pod kolor pokoju i będąc w jej mebli

Główna zasada - kolor zasłon nie powinny komponować się z kolorem ścian, oznacza to brak smaku.

Zasłony, które są mocno przydzielone na ogólnym tle salonie, i nie na miejscu, jest to konieczne ze względu na harmonię.

Kurtyny mogą być w kolorze lub są stylizowane wzory i łączenie kilku kolorów. Najprostszym jest wybór klasycznych prostych zasłon - są cięższe w dotyku pokoju i skupić się na oknie.

Kurtyny Design - kwestia gustu. Kurtyny mogą być klasyczne, w podłodze, i mogą mieć dodatkowe elementy dekoracyjne: frędzle, frędzle, plecionki, aplikacji lub ozdoba.

Materiał, z którego wykonane zasłony może podkreślają konstrukcję salonie jako całości, aby zrównoważyć je i zmiękczenia. Najczęstszymi są tkaniny na zasłony aksamit, jedwab i satyna, a czasem bawełna. Zasłony z gęstej tkanki lub od światła? To zależy od sytuacji, w salonie i gustu.

aksamitne zasłony wyglądać luksusowy i elegancki, ale czasami są one zbyt „ciężki” na salonie. Jedwab i satynowe zasłony może dać jasności w pomieszczeniu, zwłaszcza w połączeniu z tiulem. Zasłony bawełniane dobrze pasują do konstrukcji hali w dużym domku.

W jakim celu zostały zakupione zasłony? Nie są one tanie, ale będzie służyć przez wiele lat. Ważne jest, aby zrozumieć, że są one wybrane w różny sposób w zależności od celu zasłony.

Przy wyborze zasłon, należy zwrócić uwagę na ich jakość, ponieważ mają one chronić przed światłem i hałasemPrzy wyborze zasłon, należy zwrócić uwagę na ich jakość, ponieważ mają one chronić przed światłem i hałasem

Zasłony wymagają przede wszystkim do izolacji i ochrony przed przenikaniem światła słonecznego, powinny być wykonane z grubej tkaniny. Jeśli celem zakupu zasłony - tylko ozdobą salonu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę całe wnętrze pokoju jako całości. Ponadto, zasłony można kupić w celu funkcjonalnego, na przykład, aby ukryć wady ścian, czy skupić się na ścianach okna.


Gotowe zasłony do salonu: zalety i wady

Aby wybrać zasłony, istnieją dwa główne sposoby - indywidualnie dostosować swoje zamówienie, lub wybrać gotowy. Druga opcja jest bardziej proste, ponieważ nie trzeba było długo czekać na realizację zamówień, a to będzie kosztować znacznie tańsze.

W sklepach można kupić zasłony na każdy gust i budżet, wybierać spośród różnych kolorach, które pasuje do wnętrza: w klasycznym stylu elegancji jest ważne dla współczesnych bardziej odpowiednich nietypowych kombinacjach kolorystycznych i dekoracje na zasłonach. Ogromny wybór - główną zaletą gotowych zasłon, ale w tym samym czasie i znaczna wada.

Od wyboru różnych czasami nie jest łatwo wiedzieć, gdzie szukać. Konieczne jest, aby mieć więcej lub mniej jasne wyobrażenie o tym, co trzeba kupić, koncentrując się na projektowaniu salonie jako całości i własnego gustu.

Gotowe zasłony w różnych kolorach i rozmiarach można kupić w sklepachGotowe zasłony w różnych kolorach i rozmiarach można kupić w sklepach

zasłony gotowe są bardzo stylowe, mają szereg wariacji kolorów, wybierz je - przyjemność, a cena gotowych zasłon są znacznie niższe niż ich książki krawca. Zakup gotowego zasłony oszczędność czasu - po prostu iść do sklepu, aby wybrać i kupić, i nie cierpią z powodu długiej wybór tkanin i realizacji zamówień oczekiwanie krawca. zasłony gotowe zawierają już wszystkie elementy wystroju, nie potrzebują dodatkowego zamówienie i zapłacić. Często gotowe zasłony są dostarczane wraz z elementami mocującymi, na nie ma potrzeby, aby szukać dla nich indywidualnie, ale wybór zawsze pomoże sprzedaży.


Ale kupując gotowe zasłony, istnieją znaczne niedogodności. Takie zasłony, choć interesująca, ale nie wyjątkowe, i możliwe jest, że przyjaciele lub krewni będą dokładnie takie same. Lub w sklepie nie może być elementów dekoracyjnych lub koloru, który początkowo chciał kupić, trzeba brać to, co tam jest. W niektórych przypadkach, nadal muszą korzystać z usług krawca skrócić zasłony lub hem je.

Kupić gotowe zasłony, lub odwołać się do krawca - indywidualnej decyzji, ale plusy przewyższają minusy, a taki zakup nie zawiedzie, jeśli podejście to poprawnie.

Jakie są zasłony do salonu (projekt 2017) mody w tym sezonie

konstrukcja kurtyny w 2017 roku nie uległa radykalnym zmianom w trakcie ostatniego sezonu. Odpowiednie zasłony konstrukcja przechowywane powtarzających się elementów lub geometryczne.

Moda ostatnie zasłony rok prostokątny kształt z frędzlami i falbanki straciły swoją atrakcyjność w 2017 roku.

Aktualne są zasłony w ścisłej stylu klasycznymAktualne są zasłony w ścisłej stylu klasycznym

Draperia jest nadal ważnym elementem zasłon projektowych, w 2017 roku trend jest stworzenie „fale” w górnej części okna, która jest wykonywana za pomocą swags mocujących zaciski. Nie wychodzą z mody i tkanin w prosty, ponadczasowych klasyków nigdy nie stracą na znaczeniu. Dla miłośników nietypowej konstrukcji w 2017 roku, można wybrać zasłony z abstrakcyjnych wzorów lub nakładających się kształtów (kwadraty lub trójkąty).

Stylowe i nowoczesne, zasłony w pokoju: Co nowego w 2017 roku

Co nowego w 2017 - dobrze zapomniane stare. Aktualne trendy w modzie dyktafony 2017 godu kurtynę światła, przezroczyste lub półprzezroczyste tkaniny i elementy dekoracyjne w postaci włókien.

Gustownie urządzić pokój może być łatwo lekkie i oryginalne zasłonyGustownie urządzić pokój może być łatwo lekkie i oryginalne zasłony

Główne trendy w projektowaniu zasłony roku 2017 - zamiłowaniem do prostoty i minimalizmu.

Piękne zasłony we wnętrzu (wideo)

Tkaniny zasłony wybranych jasnych odcieni albo neutralnej, ale w połączeniu z tiulu możliwie akcent i ciemnych kolorów. Przędze mogą być urządzone lamówką w nieładzie artystycznym, lub być ozdobione koralikami, cekinami lub koralikami. Ale najpierw zasłony powinny być funkcjonalne, tak zasłony w 2017 roku nie jest mnóstwo elementów dekoracyjnych.

Stylowe zasłony do salonu (foto)

23343354311102016shtori2335814458469345144584645121445847835161505062105Curtains-2016

Leave a Comment

Your email address will not be published.

29 − = 27

Adblock
detector