Wspaniałe schody wykonane z bali 4 Rada do tworzenia własnych rąk – nwhistorycourse.org

The BlogSchody wykonane z bali świetnie wyglądają we wnętrzu w stylu krajuSchody wykonane z bali świetnie wyglądają we wnętrzu, zaprojektowanym w stylu country music drabiny są zupełnie inne. Niektóre modele elegancki wygląd, inni masywny. Schody wykonane z bali, idealnie pasuje do każdego wnętrza. Te drabiny są wykorzystywane we wnętrzach w stylu rustykalnym. Schody wykonane z bali używane nawet do kąpieli i innych obiektów. Drewniane budynki z bali mieć wspaniałe życie. Piękne schody mogą być wykonane w dowolnym stylu i nadaje się do domku lub domu na wsi.


Schody w domku lub chacie

Dla domu z bali lub domek jest idealnym rozwiązaniem dla schodów wykonanych z bali. Kłody mają piękny wygląd i nadaje się do etapów produkcji. Kłody - tani materiał budowlany, który jest wykorzystywany do budowy domów, schodów i tworząc dekoracyjną palaczy elementu. W tej drabinie budynek dziennika będzie wyglądać naturalnie z powodu użytego materiału, który jest wykorzystywany do wytworzenia struktury.

Od ilości użytego materiału zależy od wartości drabiny. Wielu właścicieli domów wykonane są z solidnych schodów z drewna na własną rękę, bez uciekania się do usług profesjonalistów. I montujemy schody może być łatwe i proste, wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy.

Schody wykonane z bali, można tworzyć własne lub zlecenia od detalistySchody wykonane z bali, można tworzyć własne lub zlecenia od detalisty

Drabina kłód może składać się z kilku elementów:


 • kroki:
 • poręcze;
 • element odniesienia

Schody z dzienników nie mogą być bardziej dekoracyjne wykończenie. Sama struktura materiału wygląda gotowy produkt.

Wiele osób ozdobić schodach z dodatkowymi elementami - poręcze z gałęzi drzew. Pokryć je lakierem i usunąć dodatkowe kończyny.

Te poręcze działają tylko funkcję dekoracyjną, ale nie są głównym element nośny. Takie drabiny zainstalowane między piętrami zalogować domu lub jako ozdoba ganku.

Etapy pracy: Schody z dziennika własnymi rękami

Schody wykonane z bali można zamówić w specjalistycznym warsztacie, sklepie lub tworzyć własne ręce. Konstrukcja schodów czasochłonnego procesu, który wymaga czasu. Ale, można zaoszczędzić pieniądze, jeśli wolą Produkcja i montaż schodów niezależnie. Zwłaszcza to zrobić w stylu, który nadaje się do wnętrza domu.Gdy decyzja, aby po drabinie dzienników powinien ukończyła rysunek na papierzeGdy decyzja, aby po drabinie dzienników powinien ukończyła rysunek na papierze

Produkcja schodów wykonanych z bali odbywa się w kilku etapach:

 • Zrób szkic;
 • Dokonywanie pomiarów w pomieszczeniu;
 • Obsługiwać przyszłe rysunek wzoru;
 • Przygotować niezbędne materiały i narzędzia;
 • Dokonaj poszczególne elementy drabiny;
 • Gotowy projekt jest zainstalowana we właściwym miejscu;
 • Zrób dekoracyjną lub ochronną powłokę.

Schody wykonane z bali naturalnie piękny wygląd, ale masywny. Na surowo wnętrze w stylu klasycznym, nie będą pasować.

Wygodne schody polubrevna

Stopy dla schodów może być wykonana z polubrevna własnymi rękami. Aby to zrobić, należy ciąć na pół wzdłuż osi dzienniku. Takie kroki są wyglądał oryginalny i nietypowy. Kroki polubrevna dać ten dom to wspaniałe i piękne. Balustrady mogą być wykonane z wygiętych pniach i cienkie gałęzie tralkami. Takie drabiny mieć wygodny i solidną konstrukcję.

Wśród zalet schodów z bali Warto zauważyć piękną estetyczną jakość i przyjazność dla środowiskaWśród zalet schodów z bali Warto zauważyć piękną estetyczną jakość i przyjazność dla środowiska

Dom ze schodami z polubreven przypomina wieżę. będzie wygodny być w tym pokoju i wygodne wspinać lub schodzić z jednego piętra na drugie.

Ta klatka schodowa będzie służył przez długi czas. Kroki polubrevna praktyczny i nie uginają się pod ciężarem ciężkiego.

Właściwości schodów wykonanych z polubreven:

 • Ma długą żywotność;
 • Jest on wykonany z trwałego materiału;
 • Wygląda na oryginalne.

Te schody są dobrze w domu i na zewnątrz. Ale rozwój drabina projekt powinien uwzględniać obciążenia, które będą ponoszone przez nią dozwolonych wymiarów i wymogów regulacyjnych.


Przygotowanie materiału: posiekane schody z drewna

kłody pocięto w połowie jest stosowany do wytwarzania schodów. Wykonywania etapów z suchej i przygotowane półwyroby. Wyglądają oryginalny w domu dziennika. Ta drabina może prowadzić do drugiego piętra domu. Kroki mogą być wykonane z bali, przetarte na pół.

Pocięte na dwie wiązki są odpowiednie do wytwarzania schodów. Zewnętrzny koniec drewna może zawierać lakier do powlekania.

Przed użyciem drabiny z dzienników powinny być traktowane ze szczególnym rozwiązaniem, które chroni ją przed negatywnym wpływem czynników środowiskowychPrzed użyciem drabiny z dzienników powinny być traktowane ze szczególnym rozwiązaniem, które chroni ją przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych

Te drabiny są odpowiednie dla „dzika” i surowym klimacie, gdzie jest temperatura minus, wilgotność i opady śniegu lonży. Drewno jest odporne na działanie takich czynników zewnętrznych, więc drewniane schody mogą być wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz.

Aby zalogować mogą być używane jako stopnie schodów, trzeba przygotować je z wyprzedzeniem.


Trzeba odpowiednio przygotować drewno do produkcji swoich schodów:

 • drewno suche;
 • Wyczyścić dziennik z żywicy;
 • Traktować materiał antyseptyczny;
 • Pokrycie powierzchni ze specjalnym lakierem lub farbą wodoodporną.

Jeśli zdecydowałeś się tworzyć własne drabinie bali, ale jeszcze nie zdecydował się na jego wyglądzie i konstrukcji, można zobaczyć przykłady gotowych schodów i zrobić to samo.

Schody z dzienników z rąk (wideo)

Piękne i przyjazne dla środowiska materiały, takie jak dziennik, idealny do produkcji schodów w podmiejskich domów. Średnie dzienniki mogą być cięte na pół i zrobić własne oryginalne etapy każdej części. Następnie należy dokonać na piękne balustrady schody, które uzupełniają wygląd schodów i zbliżają się do wnętrza domu może być ich własne ręce. Ta pozycja jest we wnętrzu domu doda wspaniały i ekskluzywny wygląd.

Schody wykonane z bali (przykłady zdjęcia)

51356e6d11f9aae6110100440334692-DIZAYN-interjera-vnutrennosti-doma1539717755400127611428239876114282399435

Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 + = 78

Adblock
detector