Wskazówki dotyczące tworzenia topiary z rękami dla początkujących: latające koło – nwhistorycourse.org

The BlogHomemade Topiary - wielki dar, sprawi że dość łatwo i prostoHomemade Topiary - wielki dar, który jest dość łatwe do wykonania i uczyni prostoNovichok kilka godzin stylowy Topiary. Niezwykła kompozycja - piękna dekoracja na przestrzeni mieszkalnej lub biurowej, a specjalny prezent. Do jego produkcji trzeba cierpliwości i niektóre materiały: ziarna kawy, sznurek, klej oraz szereg narzędzi, które można znaleźć w sklepach dla majsterkowiczów. Rozpocząć proces twórczy jest konieczne, aby wybrać projekt kompozycji.


sztuka ozdobnego strzyżenia krzewów „Letyaschie puchar": Szukaj inspiracji

Monety, muszle, guziki, koraliki, perełki i ziarna kawy - wyliczenie służy do tworzenia twórczych rzemiosła. Przy wyborze materiału niezbędnego do budowy na własnych preferencji i dostępnych zasobów. Jako kolejny przełomowy okazji mówienia zbliża: Wielkanoc, urodziny lub 14 lutego.

Niezależnie od powodu, a także wybranych materiałów, Topiary pierwotnie stworzony na papierze. W przeciwieństwie do tych materiałów na warstwy mogą być dowolnie krotnie skład konstrukcji. Jeśli myśli w mojej głowie nie chodzą, będzie pochodzić z pomocą klasy głównej. Zobacz fragmenty wideo nie zajmie dużo czasu. 

sztuka ozdobnego strzyżenia krzewówsztuka ozdobnego strzyżenia krzewów "latający filiżanka" - unikalny i stylowy drobiazg, który jest doskonale ozdobić swoje miejsce pracy

Jak jest zalecane jako dodatkowe narzędzie do znalezienia inspiracji:


 • Zobacz zorganizowanych tematycznie katalogi.
 • Odwiedzić sklepy towarów ręcznie.
 • Zobacz transmisje projektu.
 • Ankieta przyjaciół i rzeczy.

Po analizie różnych opcji, można wybrać ten, który najlepiej pasuje do wnętrza. Należy pamiętać, że latania kompozycji są wybrane z uwzględnieniem panujących we wnętrzu koloru. Kiedy projekt zostanie zatwierdzony, można przystąpić do pracy. Przed udaniem się do sklepu, aby kupić wykaz materiałów potrzebnych, lepiej jest myśleć z wyprzedzeniem, że będzie trzeba. Niezależnie od składu rozmiar, obowiązkowo powinien kupić filiżankę i spodek. Pożądane jest, aby były one harmonijnie połączone.

Wielkanoc Topiary „Letyaschaya puchar" własne ręce

Wakacje zabawa znak, gdy jest urządzony stylowo kompozycję. Jednym z najczęstszych - „kielicha obfitości” Jest on wykonany w jasnych kolorach z zastosowaniem odłamki lub kamyków. Projektanci nazywają nie ograniczać lot fantazji. Najważniejsze - stosować się do poczucia proporcji, w przeciwnym razie kompozycja nie będzie stać.

kubek Wielkanoc utworzonych rosnących kilka godzin. Wielkanoc Topiary w postaci latającego kubka, zdobione jaja, to idealny prezent na świętaWielkanoc Topiary w postaci latającego kubka, zdobione jaja, to idealny prezent na święta

Aby to zrobić, potrzebne są następujące materiały:

 • Farba Scotch.
 • Odłamki ze starego garnka.
 • Sizal zielony.
 • 20-25 sztuk jaj z tworzyw sztucznych.
 • Róże lub zestaw sztucznych kwiatów.
 • 3-5 kołków.
 • Klej termicznego.
 • 3-4 małe figurki kurcząt.
 • Widelec, którego chcesz użyć szczypiec zginać.

Aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia naczynia, miejsce styku zagięte widelce i kubki i talerzyki, trzeba wkleić na taśmie. Ostrożnie trzymać zęby wideł do dolnej części spodka. Czas schnięcia kleju - 35 minut. Upewniając się, że to naprawdę wyschły, uchwyt powinien być widelec blokady na dnie kubka.

Tworząc kompozycję własnymi rękami, należy zdawać sobie sprawę z ostrożności. Natychmiast po ustaleniu kielich na górze, należy wesprzeć za pomocą gęstych wysokich polach. Prosta metoda nie pozwala na upadek składu aż do wyschnięcia kleju. Uwaga i dokładność wymagana dekorację z dolnej części kompozycji.

Konieczne jest, aby wybrać inteligentnie - odporność podstawa zapewnia trwałość kompozycji. Dla tych celów, kamieni ozdobnych, przez który przekształca sizal. Kamuflaż pomaga wtyczka taśmy maskującej, na których klej-gun zamontowany sizal. Przy użyciu tego samego narzędzia, górna część wewnętrznej powierzchni kubek jest ozdobiony ozdobnymi gałązkami.

Dokonywanie spodek obejmuje dekoracyjne pisanki, mocowanych na klej-gun bliżej spodu obręczy. Jaja są rozplanowane w taki sposób, aby pasowały do ​​szczelin utworzonych rozet. Ewentualnie kompozycję uzupełnia się koronki lub cekinów.

Topiary kawy „Lyuschthkubek uśmiechając"

mocne wentylatory pić będą mieli siebie lub bliskim stylowymi dodatkami. Do jego produkcji potrzebne materiały jak w poprzednim przypadku. Wyjątkiem będzie tylko kilka punktów powiązane z głównym elementem dekoracyjnym - ziarna kawy. Wybierz ich nie powinno być na rynku, a także w sklepie. W tym przypadku, specjalny smak pozostanie przez długi czas.

Topiary Coffee jest łatwo zrobić ręcznie, zdobione to ciekawe i oryginalne rzeczyTopiary Coffee jest łatwo zrobić ręcznie, zdobione to ciekawe i oryginalne rzeczy


Projektanci nie zaleca się zająć dużo czasu leżąc na towary licznika. Te ziarna są silnie impregnowane wilgoci atmosferycznej i zapachów. Do latania kompozycji kawy, aby uzyskać naprawdę spektakularny dla jego produkcji będzie mieć 500 - 700 gramów zboża. 

Dalszy sposób postępowania jest następujący:

 • Wybierz geometryczny kształt składzie: piłkę, serca, itp
 • Znajdź patyk lub ołówka, który będzie służył jako baza.
 • Hack ustawić w dowolnym charakterze, której wielkość odpowiada idei.
 • Wymieszać mocującą w naczyniu szybko wstawić do bazowej kompozycji.
 • Sporządzono w wcześnie wybranym kształcie geometrycznym otwór, który jest używany do mocowania do bagażnika.
 • Taśma maskująca taśma bazowa.
 • Pierwsza warstwa jest nakładana na pasek ziaren kawy w dół, a drugi - do góry.

Dla początkujących, nie zaszkodzi wiedzieć, że po każdym kroku wklejanie odbywa się nie mniej niż 30 minut przed rozpoczęciem następnego. Określony czas wystarcza na klej wyschły. To kończy proces twórczy mocowania nośne przewodów na filiżankę i spodek. Aby to zrobić, 4-5 cm zgiąć oba końce przewodów, zwilżyć je klejem termicznym.

dzieci Topiary „Paryaschaya puchar"

Nietypowe formy i treści wylewanie kompozycje zadowoli zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla jej wybrane jasne i ciche tonów, na przykład, niebieskie lub pomarańczowy bordowym. Jako baza wybrane tematy związane z ich ulubionych postaci z kreskówek, literackich bohaterów zabicie dziecka. Kilka pomysłów zaprezentuje zdjęcia gotowych wersjach.

Dla dzieci, będzie to bardzo ciekawy prezent, jak w Topiary dziecięcy używany wielu kolorach i piękne przedmiotyDla dzieci, będzie to bardzo ciekawy prezent, jak w Topiary dziecięcy używany wielu kolorach i piękne przedmioty


Projektanci opracowali wytyczne, które pomogą określić wybór:

 • Jeśli jest to dziewczynka, jesteś wybrany jako próbek zerowych lub księżniczka Fairy domu.
 • Chłopcy łatwo wrażeniem unoszące się latający spodek obcych super-bohatera lub samolot.
 • Dzieciak chce zwierzaka? Następnie, jako podstawę figury psi, kotów i ptaków. 

Jak zrobić topiary (wideo)

Pływające w kubek przestrzeni - spektakularny dodatek do wnętrza i elegancki prezent. Początkujący bez większego trudu, aby uczynić go przez kilka godzin. Przed rozpoczęciem pracy, należy zdecydować się na wariant konstrukcji, wielkości i koloru stylu. Po tym, wybranych materiałów, niezawodnego kleju. Po pracy i przed rozpoczęciem użytkowania powinna wynosić co najmniej dzień. 

Topiary dla początkujących (foto)

0edbc9ffd0860dc3479e40b28bb466755b1e2e6bcc8cbe77705b97a4bdf6 - tsvety-Floristika-letyaschaya-chashka-maki8cfe2c125b0d9ff5daa090a53bkt - tsvety-Floristika-paryaschaya-chashka50edabd8a11f87931b5d1cdca5dba70d78f732a9f41e0748a6c201a0c4nf - tsvety-Floristika-letyaschaya-kruzhka3345337c87e8fc8b90ec7b2863cbb8a88a63817506960400112699364largeRRRRyoRRRRyo11525976738302

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − 56 =

Adblock
detector